Jul 12, 2024, 10:57:55 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.240 poruka u 18.756 tema - 20.956 članova - Poslednji član: Darko_SBD
X3MShop banner

Autor Tema: BEOGRAD: Cage Fight - Ko je najjači  (Pročitano 15621 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.551
    • https://www.proteini.si/me/
BEOGRAD: Cage Fight - Ko je najjači
« poslato: Jul 03, 2009, 11:59:16 pre podne »
U beogradskoj Areni 17.7. 2009. održat će se internacionalni turnir u organizaciji Cage Fighta i Despot Stefan Shooto tima. Turnir će nositi naziv "Ko je najjači". Na programu će biti turnir 8 boraca, 4 super fighta i glavna borba večeri po K-1 pravilima.

U glavnoj borbi večeri po K-1 pravilima sastat će se navodno jedini preživjeli iz kultnog filma "Vidimo se u Čitulji", Kristijan Golubović i naš Elvir Behlulović (UFK Ban Dubrava).

Kompletan fightcard

Turnir osmorice:
Pavel Botka-Poland
Drazen Forgač-Croatia
Goncalo Salgado-Port
Jurgen Dolch-Germany
Petković Pele Miodrag-SRB
Danijel Ćorac- Croatia
Sasa Lazić- SRB
Ilija Lončar - SRB

Super fights:
Dragan Tešanović SRB VS Sascha Weinpolter-AUS
Aleksandar Radosavljević SRB VS Patrick Kincl- POL
Thomas Rudolecky-POL VS Mario Schaffler-AUS

Glavna borba večeri:
Kristijan Golubović SRB VS Elvir Behlulović- HRV

IZVOR: www.profightstore.com
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.349
Odg: BEOGRAD: Cage Fight - Ko je najjači
« Odgovor #1 poslato: Jul 03, 2009, 12:54:19 posle podne »
Glavna borba veceri je potvrdjena???

Spartak

  • Gost
Odg: BEOGRAD: Cage Fight - Ko je najjači
« Odgovor #2 poslato: Jul 03, 2009, 01:03:27 posle podne »
heheh skini tog rolexa prvo :)

Van mreže CABAHA

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 239
Odg: BEOGRAD: Cage Fight - Ko je najjači
« Odgovor #3 poslato: Jul 03, 2009, 02:30:54 posle podne »
"Tvrdim - Nepobed'iv sam!"

Van mreže Van Helsing

  • Član
  • *
  • Poruke: 39
Odg: BEOGRAD: Cage Fight - Ko je najjači
« Odgovor #4 poslato: Jul 07, 2009, 01:20:06 posle podne »
trebalo bi da je informacija o Kristijanovoj borbi tacna jer je u novinama bio njegov intervju gde se to potvrdjuje

Van mreže sibirskivuk

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 180
Odg: BEOGRAD: Cage Fight - Ko je najjači
« Odgovor #5 poslato: Jul 08, 2009, 10:51:35 pre podne »
Ekskluzivno za Alo! Kristijan Golubović

„Takmičiću se 17. jula u „Areni“ da bih mladima na svom primeru pokazao da je bolje baviti se sportom nego kriminalom. Za sve ove godine prošao sam kroz pakao, sada želim da stvaram porodicu i da se bavim umetnošću“, ekskluzivno za „Alo!“ govori Kristijan Golubović.



U teretani „Despot Stefan“, u petak uveče, oko 22 sata, pojavio se Golubović u pratnji rođaka.
- Zdravo svima, izvinite što kasnim. Brzo ću ja da se zagrejem. Pogledajte, kupio sam novu boksersku kacigu, od plastike je - obratio se Kristijan svima u teretani.
I dok je bio u zatvoru, trenirao je jer je u tome i u pisanju nalazio mir. Čim je izašao iz „pakla“, dva meseca je sam trenirao, a onda odlučio da angažuje trenera koji bi ga spremio za K1 takmičenje u „Areni“, kada će se boriti protiv hrvatskog ultimat fajtera Elvira Behlulovića.

- Nadam se pobedi, čemu bih drugom. Hoću da mladima kojima sam uzor pokažem da je bolje biti u teretani nego na ulici. Trebalo bi iz mog primera da izvuku životnu pouku - Kristijan dok se polako zagreva.
Prema njegovom rečima, život u zatvoru nije život.
- To je pakao. Tamo je polusvet. Od zatvorenika do stražara. Ima sam neprijatelje i na jednoj i na drugoj strani. U nekim trenucima morao sam da budem bog, a opet u drugim đavo, da bih sačuvao zdrav razum, ali i svoj život - kaže Kristijan i dodaje da je srećan jer je sada na slobodi.
- Provodim vreme sa svojim prijateljima i porodicom. Čim sam izašao, nudili su mi da prodajem drogu. Nisam pristao jer ne želim više da osetim miris ćelije. Sada sam u svom privatnom biznisu - dodaje Kristijan.
Da se stvarno posvetio „normalnom“ životu govori i taj podatak da je ovih dana sa svojom suprugom Suzanom počeo da planira porodicu. Više nego ikada želi da u svom naručju drži plod ljubavi s ženom koja je i u najgorim trenucima bila uz njega.
- Priuštiću joj sve što poželi. Biću najdivniji otac i suprug. Suzana je u meni videla ono najdivnije. Dobrotu, pažnju, veliku dušu i smisao za umetnost - objašnjava Kristijan. Razgovor sa nama prekida jer ga trener Nenad Latinčić Lata poziva na sparing. Bori se Kristijan kao zver. Kako i ne bi kada mu je u glavi jedina misao da pobedi za dve nedelje u „Areni“. Da njegovi prijatelji i porodica budu ponosni na njega, da mladi vide šta je bolje od ulice. Strunjača se polako uleže od njegove težine. Njegovi krici odjekuju teretanom. Nekoliko dečaka prestalo je sa treningom. Dah im se zaustavlja kada Kristijan počinje da bacaka svog protivnika, koji je slične težine kao on, oko 93 kilograma.
 
Skakao sam po Karleuši

- Nisam želeo da dam intervju kada sam izašao iz zatvora jer su o meni svi pisali najgore. Niko nije hteo moju reč da čuje. E, od pre četiri meseca, rekao sam: „Može, ali za nekoliko hiljada evra“. Pa kad može jedna Karleuša da naplaćuje tekstove, kojoj sam ja davno skakao po sisama, zašto ne bih i ja - priča Kristijan Golubović.
 
Noću skače sa mosta

Otkada je izašao iz zatvora malo spava. Nije retkost da se probudi i zaputi se ka Starom železničkom mostu, odakle često skače.
- Nekada poželim da ne izronim, ali dobar sam plivač - kaže Golubović.

Van mreže sibirskivuk

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 180
Odg: BEOGRAD: Cage Fight - Ko je najjači
« Odgovor #6 poslato: Jul 08, 2009, 10:55:24 pre podne »
Kristijane kao ti treniras?
A on kaze: http://www.youtube.com/watch?v=7OuWmV8MLNE

Van mreže ile

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 138
Odg: BEOGRAD: Cage Fight - Ko je najjači
« Odgovor #7 poslato: Jul 08, 2009, 04:35:41 posle podne »
jel moze neko da napise nesto o kristijanu i njegovom borilackom umecu

Spartak

  • Gost
Odg: BEOGRAD: Cage Fight - Ko je najjači
« Odgovor #8 poslato: Jul 08, 2009, 05:40:27 posle podne »
jel moze neko da napise nesto o kristijanu i njegovom borilackom umecu
ha ha

Van mreže CABAHA

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 239
Odg: BEOGRAD: Cage Fight - Ko je najjači
« Odgovor #9 poslato: Jul 08, 2009, 08:05:20 posle podne »
jel moze neko da napise nesto o kristijanu i njegovom borilackom umecu

Evo :D http://www.youtube.com/watch?v=ydodK3GgV_0

Van mreže ile

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 138
Odg: BEOGRAD: Cage Fight - Ko je najjači
« Odgovor #10 poslato: Jul 08, 2009, 08:15:51 posle podne »
bice aj sad sto si bezobrazan skini te rukavice

Van mreže Van Helsing

  • Član
  • *
  • Poruke: 39
Odg: BEOGRAD: Cage Fight - Ko je najjači
« Odgovor #11 poslato: Jul 10, 2009, 04:03:22 posle podne »
da li neko ima informaciju o prodaji,ceni karata?Pocetku dogadjaja?

Van mreže sibirskivuk

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 180
Odg: BEOGRAD: Cage Fight - Ko je najjači
« Odgovor #12 poslato: Jul 10, 2009, 06:09:20 posle podne »
Cage Fight - internacionalni borilački turnir (borbe u kavezu)
Internacionalni borilački turnir CAGE FIGHT održaće se po prvi put u Srbiji, i to u Beogradskoj areni 17. jula 2009.

Kritičari ga satanizuju kao krvavo i brutalno novo izdanje borbe gladijatora, fanovi ga hvale kao jedino istinito merilo boraca. Cage Fight je na evropskim prostorima poznat i kao Freefight, Mixfight ili Mixed Martial Arts (MMA), u SAD naziv glasi Ultimate Fight, bolje poznat kao UFC.

Kod drugih borilačkih veština pobedu i poraz određuju ring ili odluke sudija prema poenima, a kod Cage Fight su rezultati uvek jasni - onaj koji na kraju stoji je pobednik!

Borci koriste tanke kožne rukavice bez vrhova prstiju kojima borci mogu tehnikom davljenja ili poluge prisliti protivnika da se preda. Time su mogući brzi, nemilosrdni i spektakularni udarci nogom, laktom i kolenom. Na Cage Fight-u se borba odvija u kavezu, u osmougaonom ringu ograđenom kockastom žicom visokom 2 metra, iz kojeg se ne može pobeći.

Ovaj spektakl je potpuno jedinstven,a prvi redovi biće predviđeni za stolove sa po 8 mesta kojih će biti ukupno 19, gde će publika uz šampanjac imati mogućnost da uživa u žestokim borbama.

U prodaji su ulaznice za ovaj događaj po cenama: 1500, 3500, 4500 dinara, ulaznice za stolove smeštene neposredno oko ringa koštaju 9000 dinara, a karte za lože 6000 dinara.

Karte se mogu kupiti na ulazu (sever) Beogradske Arene.
Ovo ti je link da vidiš gde su mesta http://www.arenabeograd.com/sr/events/tickets/all
Požuri ostalo je još malo mesta.

Van mreže oktagon

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 781
Odg: BEOGRAD: Cage Fight - Ko je najjači
« Odgovor #13 poslato: Jul 10, 2009, 07:06:15 posle podne »
Zar nije po K-1 pravilima ?

Spartak

  • Gost
Odg: BEOGRAD: Cage Fight - Ko je najjači
« Odgovor #14 poslato: Jul 10, 2009, 10:10:34 posle podne »
Zar nije po K-1 pravilima ?

samo Kristijanov mec