Septembar 23, 2024, 01:17:36 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Robertgauth
X3MShop banner

Autor Tema: Kupnja Online na www.bodybuilding.com!  (Pročitano 8302 puta)

Van mreže Mortar

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 91
Odg: Kupnja Online na www.bodybuilding.com!
« Odgovor #30 poslato: Avgust 25, 2009, 05:51:28 posle podne »
@Ricin izvini, pomesao sam malo.
Hajde Rade32 objasnjavaj sad ovde , sve  lepo  ;)

Van mreže rade32

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Odg: Kupnja Online na www.bodybuilding.com!
« Odgovor #31 poslato: Avgust 26, 2009, 11:31:14 pre podne »
Nisam znao da ima posebna tema za ovo,izvinjenje administratorima.Evo ovako:
I ako na njihovoj listi nema Crne Gore cene su toliko povoljne da nisam mogao da odustanem tek tako.Kontaktirao sam ih i rekli su mi da mogu da salju za CG,ja da odradim citavu porudzbinu i kad dobijem broj porudzbine da im ga posaljem da bi oni manuelno promenili zemlju.Tako je i bilo,sve sam to zavrsio putem live chata sa operaterom tako da je brzo islo.Izabrao sa zemlju Hrvatsku ali sam stavio pravu adresu i postanski broj Podgorice,tako da sam mu samo rekao da Croatia promeni u Montenegro.Ako salju u CG trebalo bi i da mogu i u Srbiju da salju,potrazite contact us i izaberite live chat,brze je,pa ih pitajte da li salju.Sto se placanja tice imam visa electron karticu i to je svaki put proslo bez problema.

Van mreže rade32

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Odg: Kupnja Online na www.bodybuilding.com!
« Odgovor #32 poslato: Avgust 26, 2009, 11:34:13 pre podne »
Posto mi neki nisu verovali da sam narucivao sa BB.com da ne bi doslo do toga i ovde evo slika paketa koji je stigao prosle nedelje,a jos jedan je na putu.
« Poslednja izmena: Avgust 26, 2009, 11:36:11 pre podne rade32 »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Kupnja Online na www.bodybuilding.com!
« Odgovor #33 poslato: Avgust 26, 2009, 11:38:02 pre podne »
ma to je i ovde tako prolaziclo jedno vreme paka kada je ekipi paketi popadali jer i budali je jasno da vrednost te robe prelazi 100 eu i da je ona podlozna carnjenju bez da uzmes u obzir da je imaju pravo oduzeti jer spada u ishrau tj u dodatke ishrani svka prica se zavrsila oko toga
jeste mnogo povoljnije nego kod nas
ali je sistem i kod vas sada APP -ako prodje-prodje

Van mreže rade32

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Odg: Kupnja Online na www.bodybuilding.com!
« Odgovor #34 poslato: Avgust 26, 2009, 11:44:17 pre podne »
Ne znam sad kako je to regulisano kod vas ali covek koji radi na saljteru u posti gde podizem pakete rekao mi je da ako roba ne prelazi 150e bez postarine ne podleze carini.Tako kad god narucujem posto ne uzimam samo za sebe nego i za drustvo nikad nam posiljka po paketu ne prelazi 140e,BB.com sa paketom posalje i racun gde pise pojedinacno za svaki preparat koliko kosta i na kraju total.
Bas nikad nisam imao problema ni najmanjih.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Kupnja Online na www.bodybuilding.com!
« Odgovor #35 poslato: Avgust 26, 2009, 12:24:15 posle podne »
opet ti kazem
slabo se razumes u popstupak
svaka roba koja dolazi IZ INOZEMSTVA je podlozna i moze biti a ne mora PODLOZNA CARINSKOM PREGLEDU..to je regulisano zakonom i to je tako
nekada,npr kao sto je tebi moze da prodje samo iz razloga sto je napisano na paketu da roba nije vrednija od tih 150eu dozvoljenih kod vas,a u srbiji je 100 eu.
medjtuim
kao posto mi zivimo na balkanu neznam dali stvarno mislis da je neko lud pa da ce da poveruje kada nekome na istu adresu stize stalno paket iz inozmestva sa uvek istiom vrednoscu te da se neko nece setiti da pogleda sta je unutra??
i sta onda?
dazba tebi racuna cak i da pise da kosta 10 eu,jer kao sto sam ti rekao oni to mogu da gledaju po njihovoj carinskoj stopi pa i ako se smiluju da ti naplate carinu,onda je naplacuju po vazecoj carinskoj stopi,a kao sto rekoh imaju sva prava da ti odzumeu robu jer to spada u PREHRANU TJ DODATKE PREHARNI a da bi uvezao u bilo koju zemlju tako nesto moras da imas milion dozvola od nadleznih ministarstva da ih sada ovde ne nabrajam.
sve u svemu
jneko moze da ti stavi 5 kg heroina i da napise da vredi 150  eu i mislis da je to relevantno da niko nikada nece da posumnja i otvori???
kao sto rekoh..
ne razumes tematiku i dobro je dok ti prolazi..
samo pici

Van mreže rade32

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Odg: Kupnja Online na www.bodybuilding.com!
« Odgovor #36 poslato: Avgust 26, 2009, 12:38:16 posle podne »
Picim ja punom parom  :) i sve cu tako dok me ne zeznu jednom i onda vise necu.Mada oni otvaraju svaki paket,vidis na slici selotep posta carine,to oni otvore pregledaju i onda ga ponovo zatvore.

Van mreže adis88

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 226
Odg: Kupnja Online na www.bodybuilding.com!
« Odgovor #37 poslato: Avgust 26, 2009, 09:19:01 posle podne »
http://www.supplementwarehouse.com/ bolji od bb.com nesto sto mi se svidja vezano za ovaj sajt jeste ako igdje nadjeted povoljniju cijenu upisite link i ne samo da ce uraditi price match nego ce i skinuti dodatnih 5 % .... preporuka

Van mreže ektomorf82

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: Kupnja Online na www.bodybuilding.com!
« Odgovor #38 poslato: Novembar 19, 2009, 03:29:42 posle podne »
Jel narucivao neko iz Srbije skoro i kakva su iskustva?