Septembar 22, 2024, 12:18:26 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Michaelzip
X3MShop banner

Autor Tema: trening idioti  (Pročitano 2627 puta)

Van mreže DB9

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 598
trening idioti
« poslato: Jun 26, 2009, 11:56:49 posle podne »
Trening idioti   

 
Uzmimo malo odmora od raznih bodybuilding saveta, programa treninga, ishrane i zavirimo malo u teretanu da vidimo kakovi sve ljudi tamo postoje i sta rade. Verovatno cete u dalje u tekstu prepoznati vecinu njih, mozda cak neke dobro poznate.To su ljudi koji obicno samo zauzimaju mjesto u teretani i koji me zivciraju u vecini slucajeva. Evo liste:
NOVOGODISNJACI:
Sigurno znate take «odlucne» ljude koji dolaze u teretanu posle Nove godine odlucivsi nabiti veliku misicnu masu ili skinuti zimske pivske stomake. Kupuju trening odecu s markom, skupe patike, placaju skupu clanarinu i onda nakon nekoliko nedelja jednostavno nestanu.
ISPIJACI SOKOVA
Obicno su smesteni na spravama koje vi koristite i naprave svakih 10-15 min.jednu seriju. Zato saraju okolo pogledom i stalno piju iz specijalnih ,biciklistickih bocica, jer su se jako umorili i oznojili pa trebaju vratiti izgubljenu tecnost.
VELIKI PRIJATELJI
Obicno je jedan od njih malo ozbiljniji i ima dosta misicne mase koju uspe dobiti kada mu nema «prijatelja», a drugi je obicno mamuran koji jos krvavih ociju sere kako je juce bilo u diskoteci ili kaficu, ko je sve bio, koliko su piva popili i tako u nedogled. Ponekad uspeju napraviti i koju seriju ili se samo setkaju od sprave do sprave ne znajuci s kojom bi spravom poceli trening. Vecinom im to brzo dosadi pa ili nastavljaju «lovacke price» ili odu kuci ako ih ovaj drugi vise ne zeli slusati,a ponekad i nadju i novu zrtvu.
«SNAJPERISTI»
Posebna kategorija koja Plativsi clanarinu samo prati koje devojke dolaze trenirati, znaju im svima imena i vrlo napadno prate svaki njihov pokret, bilo da se krecu teretanom ili rade vezbe (devojke, ne tipovi naravno). Obicno ih stalno ometaju i neprestano im se uvaljuju pokusavajuci biti duhoviti. Kada one pokusavaju raditi neku vezbu, tipovi pomno prate svaki njen pokret tela, posebno neke specificne delove. Ponekada rade u parovima , a ponekad i sami. Ako nekada i treniraju obicno to rade na spravama najblizim tim devojkama.
BENC – PRESSERI
Vrlo vredni momci koji svaki dan u nedelji treniraju samo grudi ili samo ruke jer je to po njima pokazatelj snage i osnova svakog bodybuildera. Naravno da nemaju skoro nikakovog napretka u misicnoj masi, ali se u****o znoje pokazujuci svima kako na****o rade. Naravno izmedju serija obvezno pipkajuci provjeravaju tvrdocu i zategnutost svojih misica rastezuci se pred ogledalom.
60-KILOGRAMSKI MISTER UNIVERZUMI
Tu im se otprilike krece tezina i obicno su to zilavi momci sa malo misica i vidljivim trbusnjacima. Naravno da ih moraju svi u teretani videti jer hodaju ponosno okolo drzeci rasirene ruke bar po pola metra, jer ih navodno ne mogu prisloniti uz telo od tolikih latissimusa.
VRISTACI
Time je sve receno. Njih nije briga za mir u teretani i necije pokusaje koncentracije pri treningu. Oni u****o stenju, dahcu, uzdisu i vriste, veci pri zagrevanju. Kada je tezina malo veca onda se zacrvene i glasno pokazuju svima kako im je tesko i kako samo uz takve zvukove neko moze eventualno dizati tezine kao sto su njihove. Ali to nije sve, kada se odmaraju izmedju serija onda masu rukama na sve strane, rastezu se po spravama i duboko disu kao da su trcali 20 km.
PAMETNJAKOVICI
To su privatni (svaciji) «licni treneri», prepuni su saveta i upustava kao nesto treba uraditi.Oni ce vam stalno pokazivati kako trebate izvoditi neku vezbu, ukazivace vam da ste nesto pogresno napravili i reci kako na ovaj ili onaj nacin to mozete bolje. Jako su nacitani i kod kuce sigurno imaju brdo Bodybuilding literature i casopisa, tako da «znaju sve». Naravno, svima idu na zivce jer mozda bi njihov savet i vredeo nesto da su to misicavi momci od 90-100 kg, ali oni najmanje imaju vremena za sebe i licni trening. Pustite me na miru ljudi, ako hocu savet, pitati cu nekog na kome se vec vide rezultati, jel´tako!?
A sada DEVOJKE:
Iako ih ima vise vrsta, sada se mogu setiti dve specificne kategorije...
TOP – GIRL
Obicno je to zenska koja je svesna svojih kvaliteta i koja uz to super izgleda, dobro je zategnuta mislim ono cvrste grudi, trbusnjaci u plocicama itd. Sada se pitate sto je tu lose? Nista, sve je to lepo videti, ali ako sam dosao ozbiljno trenirati (ima li i takovih!?) zelim da sat vremena napraviti najbolji trening sto mogu. A ko se normalan moze koncentrisati na trening kada ona klizi po teretani i stalno mirisem njen skupi parfem. Obicno takve devojke i traze pomoc u premestanju tegova ili kazu:»Hoces li molim te skinuti ove tegove sa klupe, neko je ostavio, a ja ne mogu skinuti». I to mi kaze nakon sto sam radio cucnjeve sa 160 kg. Crven sam kao rak od napora, oci mi ispadaju i jedva disem, a ona mi paradira pred nosom i sapuce secernim glascem. Pa jeli to normalno???
80-KILOGRAMSKE SVINJE
Ovo je sasvim suprotna kategorija, devojka koja minimalno mora skinuti 20 kg, utegnuta u biciklisticke, sa tri sloja trbusnog sala i guzicom od koje se jedva vidi i sprava na kojoj sedi. Nikada nisam shvatio da li ona zaista zna kako izgleda ili misli da je tako svima pozeljna kao i sebi. Mislim, neka me devojke ne shvate pogresno, imam vrlo visoko misljenje o svima njima koje zele izgledati bolje i kao locni trener zelim im u svakom slucaju pomoci da izgledaju fit i pozeljno, ali drage moje devojke pricekajte jos koji mesec - molim vas.


Preuzeto Bog zna odakle ako ga vec ima na forumu neka ga neko obrise
...............!!! Train Like Champion TODAY !!!..............

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: trening idioti
« Odgovor #1 poslato: Jun 27, 2009, 12:28:09 pre podne »
Citam ovo i za svakog opisanog mi se javlja slika likova iz teretane:)...Odlican text, bas me je nasmejao:)
Jedino ne mogu da se slozim sa poslednjim delom, jer kod men ima slabo devojaka u teretani, a i kada doju ne spadaju u ove 2 kategorije:)

Van mreže Deja

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 752
Odg: trening idioti
« Odgovor #2 poslato: Jun 27, 2009, 07:53:03 pre podne »
Pravo da ti kazem u mojoj teletani od svega ovoga jedino mogu da prepoznam "svacije trenere", mada su svi dobro gradjeni/gradjene (da, da, ima i cura takvih :D) :D

A za devojke si omasio skroz na skroz... ovo za muske se prepozna tu i tamo nesto slicno, ali za cure - nix.

Van mreže DB9

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 598
Odg: trening idioti
« Odgovor #3 poslato: Jun 27, 2009, 10:41:56 pre podne »
pa nisam ja pisao ja sam samo prepisivac  ;) ;) ;)
ali uvek ima jedna dobra riba u teretani sto 70 puta za vreme treninga ulazi u wc naravno prolazeci kroz muski deo gym-a,svesna toga da mio kerovi ne skidamo pogled s nje ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
...............!!! Train Like Champion TODAY !!!..............

Van mreže X FRAME

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 482
Odg: trening idioti
« Odgovor #4 poslato: Jun 27, 2009, 10:47:27 pre podne »
Preuzeto iz musclemag-a , ali neka stoji nije lose .
1. bodybuilding forever
2. where the mind goes the body will follow

Van mreže Deja

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 752
Odg: trening idioti
« Odgovor #5 poslato: Jun 27, 2009, 11:14:15 pre podne »
Kakav je to "muski" deo gym-a? :D
Kod mene je sve unisex.. (do skora i svlacionica :D)

pa nisam ja pisao ja sam samo prepisivac  ;) ;) ;)
ali uvek ima jedna dobra riba u teretani sto 70 puta za vreme treninga ulazi u wc naravno prolazeci kroz muski deo gym-a,svesna toga da mio kerovi ne skidamo pogled s nje ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Van mreže DB9

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 598
Odg: trening idioti
« Odgovor #6 poslato: Jun 27, 2009, 11:19:23 pre podne »
pa ima kod mene gde vezbam,vlasnik odvojio deo za devojke saa kardio spravama i ostalim zenskim najboljim prijateljima u gymu
...............!!! Train Like Champion TODAY !!!..............

Van mreže KoRn-90

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 343
Odg: trening idioti
« Odgovor #7 poslato: Jun 27, 2009, 09:38:44 posle podne »
Ja sam vristac :D
A jbg,normalno da moras stenjati na vjezbama kao sto su mrtvo i cucnjevi :)

Van mreže Ruby

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 9
Odg: trening idioti
« Odgovor #8 poslato: Jun 28, 2009, 05:22:51 pre podne »
Moja teretana je ogromna i kad bih isla i zagledala ko kako izgleda i sta radi, prosao bi mi ceo dan. Zato dodjem, odradim svoje i idem kuci :)

Van mreže r3d

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 226
Odg: trening idioti
« Odgovor #9 poslato: Jun 28, 2009, 07:37:08 posle podne »
I ja volim da vristim(nemojte pogresno shvatiti), ali ne tipa 70kgx10 cucanj vec kod max kilaza :) A ko moze da dize nesto teze a da ne pusti ni glasa...

Van mreže DB9

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 598
Odg: trening idioti
« Odgovor #10 poslato: Jun 28, 2009, 08:52:56 posle podne »
svi smo mi pomalo snajperisti   :P :P :P :P :P :P :P :P :P
...............!!! Train Like Champion TODAY !!!..............