Jul 02, 2024, 06:59:20 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.954 članova - Poslednji član: Laurieviady
X3MShop banner

Autor Tema: TKO NAMJEŠTA CROCOPu?  (Pročitano 4092 puta)

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: TKO NAMJEŠTA CROCOPu?
« Odgovor #15 poslato: Jun 20, 2009, 12:19:45 posle podne »
Slazm se Vladar...  meni se recimo svidja sto se ovako bori na sigurno tj pametno ni u jednoj situaciji nije nista riskiro ili se prepusto slucaju... jednostavno je cijelo vrijeme dominiro i nacimo pomalo protivnika... Sad neznam kako bi proso s ovakom taktikom kod nekog boljeg borca

Van mreže ninja_bg

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 693
  • stealth
Odg: TKO NAMJEŠTA CROCOPu?
« Odgovor #16 poslato: Jun 20, 2009, 02:16:51 posle podne »
Meni su komicne price o tome da ga je Mirko namjerno ubo prstom u oko... covjek je nekoliko sekundi prije toga bio u nokdaunu i Mirko ga je pustio da se ustane kako bi ga u stand up-u zavrsio... mnogo prije je Al Turk "ubadanje" htio da iskoristi da uzme nekoliko dragocijenih minuta da se povrati jer ko se iole razumije moze da primjeti koliko je u stvari bio uzdrman, te da mu je sudbina bila ispisana...

Daleko od toga da je Filipovic pruzio neku fenomenalnu borbu, ali njegov protivnik je cijelo bio vrijeme inferioran i bilo je samo pitanje vremena koliko ce trajati... Koliko je Mirko dobar ili ne, saznacemo ako bude radio sa nekim boljim borcima, a ne sa drugom ligom poput ovog momka...

pametno zboris :) kao da sam ja pisao
a mislila si da te nece boljeti,
ako odes prestaces me voljeti,
ali uzalud je sve, jos uvijek volis me..

Van mreže lucky_LI

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Odg: TKO NAMJEŠTA CROCOPu?
« Odgovor #17 poslato: Jun 29, 2009, 02:53:50 posle podne »
ja sam 200% siguran da nije bilo namjerno(što ga je ubo u oko) i vjerovatno je i mirku žao što se tako završilo jer da se onaj "ubod" nije dogodio al turk bi popušio neki opasan udarac da nebi znao kako se zove...
Smrt je kao točka na kraju rečenice. Nije važno koliko je duga već je li imala smisla !

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: TKO NAMJEŠTA CROCOPu?
« Odgovor #18 poslato: Jun 29, 2009, 03:20:45 posle podne »
Ja samo znam da je Mirko od početka se ponašao kao pravi borac, bez prljavih udaraca, bez onog "kidisanja" kao "razbiću ga" , on je meni kao savremena verzija viteza... ČAST pre svega.
Ne smatram ga "prljavim borcem" , ko je trenirao neku borilačku veštinu zna koliko puta se dobar udarac pretvori nenamerno u "prljav" tako da  sumnjam da je to namerno uradio.
Voleo bih kad bi mu se vratila ona želja za borbom kao nekada što je imao, uvek sam navijao za njega.

Samo napred Mirko, ova Srbenda je uz tebe ;)
Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!