Septembar 21, 2024, 10:05:15 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: digitalni Arnold u Terminator 4 Salvation  (Pročitano 5140 puta)

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.612
digitalni Arnold u Terminator 4 Salvation
« poslato: Jun 14, 2009, 09:43:52 posle podne »
http://www.youtube.com/watch?v=fGL2aY6biEE

za sve ljubitelje... inace gledao film i extra je !!!!

Van mreže MarK3

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 790
Odg: digitalni Arnold u Terminator 4 Salvation
« Odgovor #1 poslato: Jun 14, 2009, 09:56:22 posle podne »
Extra trailer...
@ Pirat - mozes li da postavis linkove ako imas da download-ujemo ovaj film ?

Van mreže Ajs_Krejatin

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 463
  • GRUDI+BICEPS
Odg: digitalni Arnold u Terminator 4 Salvation
« Odgovor #2 poslato: Jun 14, 2009, 10:01:12 posle podne »
imas na isohunt dobar snimak kamerom za skidanje
CHUCK NORRIS MOZE DA IZD*** NA MARIJU SERIFOVIC!!!

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.612
Odg: digitalni Arnold u Terminator 4 Salvation
« Odgovor #3 poslato: Jun 14, 2009, 10:09:34 posle podne »
pa za sada se vrti i dalje na netu jedna kopija  , losijeg kvaliteta ali moze da se gleda
nadam se da zna da koristis torrente
http://thepiratebay.org/torrent/4952319/Terminator.Salvation.2009.Eng.TS.DivX-LTT
http://btjunkie.org/torrent/Terminator-Salvation-2009-CAM-AAC-SecretMyth-Kingdom-Release/3775bf078ca7d49625465b69dc9a1d771ef0a7bf57e8

ja sam inace gledao , dao mi ortak , znaci nije mi rekao ali cini mi se da je to sto sam ja gledao sa btjunkie, znaci ovaj drugi link pre  !!!!
revizije sa ovog drugogo linka kazu da nije los snimak , da moze da se gleda... ako je to to sto sam ja gledao, a verovatno jeste onda je tu ocena audio 7 video 7 ... tako da ako ti se zuri kao sto se meni zurilo da ga odgledam ... ;D ali cu ga definitivno gledati i u bioskopu , znaci film je meni mnogo dobar !!! a kad s epojavio digitalni arnold ,pao sam na bulju... to nisam ocekivao... dobra im je fora...

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.612
Odg: digitalni Arnold u Terminator 4 Salvation
« Odgovor #4 poslato: Jun 14, 2009, 10:14:05 posle podne »
jos malo teasera:P

Van mreže bojansilni

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
"...crush your enemies,see them driven before u,and hear the lamentation of their women"

Van mreže BokY_LA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 824
Odg: digitalni Arnold u Terminator 4 Salvation
« Odgovor #6 poslato: Jun 14, 2009, 10:27:59 posle podne »
jel se arnold pojavljuje u samo jednoj sceni ?

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.612
Odg: digitalni Arnold u Terminator 4 Salvation
« Odgovor #7 poslato: Jun 14, 2009, 10:46:18 posle podne »
hehehe uzmi pa gledaj  ;D btw to je taj kvalitet otprilike ... samo mi se cini da je ovo sto je bojan stavio kraca verzija, film traje preko sat i po...


Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.860
  • http://miskopolomac.blogspot.com/

Van mreže kikko

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 310
Odg: digitalni Arnold u Terminator 4 Salvation
« Odgovor #10 poslato: Jun 14, 2009, 11:19:23 posle podne »
Arnold je uradjen extra.....a film je inace zanimljiva prosecna akcija....a ako se napravi poredjenje sa prvim i drugim delom-ovaj je golo govno,,,,

Van mreže blejn

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 74
Odg: digitalni Arnold u Terminator 4 Salvation
« Odgovor #11 poslato: Jun 15, 2009, 12:00:30 pre podne »
Film je potpuna propast, jedini svetli momenat je pojava Švarcija, tj. njegove 3D slike. Apsolutno predvidiva svaka scena, filozofija osnovne škole, odsustvo mrvice originalnosti, pa čovek je potpuno iskopirao pojedine elemente(da ne budem spoiler) iz prethodnih delova. Cenim rad Kristijana Bejla, ali ovaj put je samo uzeo lovu i odradio posao. Film koji, ako ništa drugo, treba da bude vizuelni spektakl(ala nas razmazi Holivud 8)), izgleda kao da je sniman u Rakovici i železari Smederevo??? Prva dva dela su masterpiece za ovo, treći može da se oprosti jer je jedan od poslednjih Švarcijevih.
Inače, čovek koji se potpisao kao režiser ove komedije u svom portfoliu ima nekoliko serija(???) i par filmova...a kakvih, vidite ovde http://www.rottentomatoes.com/celebrity/mcg/

Van mreže cartell

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 387
Odg: digitalni Arnold u Terminator 4 Salvation
« Odgovor #12 poslato: Jun 15, 2009, 02:11:24 pre podne »
Film je potpuna propast, jedini svetli momenat je pojava Švarcija, tj. njegove 3D slike. Apsolutno predvidiva svaka scena, filozofija osnovne škole, odsustvo mrvice originalnosti, pa čovek je potpuno iskopirao pojedine elemente(da ne budem spoiler) iz prethodnih delova. Cenim rad Kristijana Bejla, ali ovaj put je samo uzeo lovu i odradio posao. Film koji, ako ništa drugo, treba da bude vizuelni spektakl(ala nas razmazi Holivud 8)), izgleda kao da je sniman u Rakovici i železari Smederevo??? Prva dva dela su masterpiece za ovo, treći može da se oprosti jer je jedan od poslednjih Švarcijevih.

potpisujem!!
najavaljuju se i 5 i 6 deo .5-i bi trebao da izadje 2011-e..
Jedi Master

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.612
Odg: digitalni Arnold u Terminator 4 Salvation
« Odgovor #13 poslato: Jun 15, 2009, 11:10:50 pre podne »
nemate pojma.... ;)

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Re: digitalni Arnold u Terminator 4 Salvation
« Odgovor #14 poslato: Jun 15, 2009, 11:14:23 posle podne »
Bilo kako bilo ..... odgledah ga sinoc i uzivao sam ..... kesica kokica i udri po terminatorima .........................   film i nije napravljen da udje u anale filmske industrije kao neko umetnicko delo .......... napravljen je da se covek dobro zabavi i nagleda specijalnih efekata sto je po meni i uspeo .............. 


P.S. Bas bi mi trebao jedan od onih terminator motora ili kako li se zovu ...................
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates