Septembar 29, 2024, 09:24:33 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.293 poruka u 18.762 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Jamesbland
X3MShop banner

Autor Tema: Gej parada - GLASANJE  (Pročitano 67653 puta)

Van mreže X FRAME

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 482
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #210 poslato: Septembar 17, 2009, 05:45:59 posle podne »
Ljudi nemojte se puno nadati sto se tice razbijanja te parade.

Jer ce vise da bude zandarma i pandura na ulici  nego svih aktivista te pederske populacije.

Muka mi je kad vidim naseg ministra policije, koji je to licemer, hostapler i spekulant, ko je pratio politicku scenu srbije zadnjih godina taj zna o cemu pricam.



Misle oni na sve ali na uspeh svoje stranke PRVO , onda ide sve ostalo , a to je kod nas dosta izrazeno .

 Mali off koga zanima neka potrazi ime Arcibald Rajs . Pa nek procita nke stvari .Puno tacnih stvari je rekao u vezi sa nama .

 cuvena 4 slova S . Samo Sloga Srbina Spasava ne znam ko je smislio , ali je bio vraski u pravu i u to vise nazalost nema ko da gleda i da shvati sta to stvarno znaci . Sorry svima za off. Odgovori su nam uvek bili pred nosom ali su nas pojedinci karali uvek ,a mi gledali . Nazalost opet i uvek .
 Izvinite za off . Pozdrav svima . ! !! ! !

1. bodybuilding forever
2. where the mind goes the body will follow

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.334
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #211 poslato: Septembar 17, 2009, 06:27:22 posle podne »
karaju se dva pedera u sobi najstrasnije
i kada vise nisu znali sta jedan drugom da rade,jedan od njih predlozi
hajde da seremo jedan drugom u usta-ovaj drugi kaze..bravo.,dobro si se setio
i tako ovaj prvi,onom drugom se uvali ispod guzice i ovaj na jedan.dva ,tri pusti spagu i ovaj je pojede u slast
i dodje red na drugog i on iz sve silu se napne....ali nista..drugi put..oci da ispadnu..nece i gotvo..treci put u malo kada nije pukao koliko se nategnuo da se pokenja...ali nista...

a ovaj ispod njega u plac.....JAOOO,PA TI MENE VISE NE VOLIS !!!!!!!!

Van mreže aleksandarn14061987

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 338
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #212 poslato: Septembar 17, 2009, 06:38:30 posle podne »
U gradu je osvanuo novi grafit (ali ozbiljno)

KO HOCE U BULJU, DOBICE PO PICKI ;D

hahahahaha
Bolje kasno, nego nikada...

Van mreže Genius

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 676
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #213 poslato: Septembar 17, 2009, 08:31:06 posle podne »
CEKAMO IH UZ PESMU "JEDVA CEKAM DA NEDELJA DODJE TANANA MILENA, DA NEDELJA DODJE....

Van mreže Radomir

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.160
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #214 poslato: Septembar 18, 2009, 12:35:21 pre podne »
@X Frame
Slazem se sa tobom za Kubu, samo pored onako lepih Kubanki, ja nijednu strankinju ne bi pogledao.

Obraz Beograda nase prestonice mora ostati sveta - i dali sliku Beograda nocu hahahahahahahahaha

Nego vidim svi ste spremni za nedelju i bice veselo koliko vidim. Posto ste tako nastrojeni prema „bolesnima” kako nazivate pedere, zanima me zasto se onda niste okupili da razbijete paradu nacista i da im pokazete da u Srbiji za njih nema mesta. Po meni je i nacizam jako velika bolest i mnogo opasnija. Posebno ako se zna sta su nacisti radili nasem narodu.

Van mreže minnie_013

  • Lepotica
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 61
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #215 poslato: Septembar 18, 2009, 03:39:33 pre podne »
Citam vase postove i,  nista licno, niste vi krivi, nego nas smrdljivi mentalitet i vaspitanje... ali samo cu reci da me je sramota sto zivim u Srbiji!

Van mreže NUSKNVP

  • Član
  • *
  • Poruke: 1
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #216 poslato: Septembar 18, 2009, 04:37:56 pre podne »
minnie.......nije u pitanju nas mentalitet i vaspitanje nego od ovih bolesnih pedercina....pa bog da je hteo pedere,stvorio bi Adama i Stevu...znaci tisina..A ti se vrati na planinu sa koje si sisla..ili sisho...haha

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.334
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #217 poslato: Septembar 18, 2009, 07:03:53 pre podne »
Citat
zanima me zasto se onda niste okupili da razbijete paradu nacista i da im pokazete da u Srbiji za njih nema mesta. Po meni je i nacizam jako velika bolest i mnogo opasnija. Posebno ako se zna sta su nacisti radili nasem narodu.

pa ja nesto neznam da su nacisti javno PARADILRALI I NOSILI HITLEROVE SLIKE ili od MENGELA ili od nekog naci vodje
ali i da jesu
oni sada nisu na redu
PRVO DA SE PEDERI ISTREBE a onda dalje sa gamadi
stari moj
brkas pojmove dbelo i neznam od kuda u opste u tebi tolika doza braniteljstva prema DA-DOBRO SI PROCITAO DEVIJANTNIMA I BOLESNOJ STOCI!!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.334
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #218 poslato: Septembar 18, 2009, 07:06:33 pre podne »
Citam vase postove i,  nista licno, niste vi krivi, nego nas smrdljivi mentalitet i vaspitanje... ali samo cu reci da me je sramota sto zivim u Srbiji!

iskreno
pomogao sam ti u nekim temama i odista sam mislio da si ok ali evo,ukoliko je tebe sramota sto ovo citas i ako ti smatras da je ovo sve posledica npr mog kucnog vaspitanja onda je meni zao sto takve   kao ti i postoje u opste na ovom svetu i ukoliko nisi leza,a podrzavas ih neka ti onda sutra to u kuci bude pa da vidim koliko ces imati razumevanje kada ti kcera kaze da ide malo da se licka u sobu sa devojkom ili sin da ide sa momkom da se malo firca u guzu i da mu momak pomera hemoroide u paksu!!!

zivela!!
« Poslednja izmena: Septembar 18, 2009, 07:37:35 pre podne Pedja_Petrovic »

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #219 poslato: Septembar 18, 2009, 08:21:04 pre podne »
Citam vase postove i,  nista licno, niste vi krivi, nego nas smrdljivi mentalitet i vaspitanje... ali samo cu reci da me je sramota sto zivim u Srbiji!
chus sramota te sto zivis u srbiji, pa sta ti fali?
zamisli da zivis u austriji,engleskoj itd. pa otac bi te drzo zakljucanu u u podnrumu 20 godina i ko zna sta bi ti radio ...
« Poslednja izmena: Septembar 18, 2009, 08:28:33 pre podne H2SO4 »
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #220 poslato: Septembar 18, 2009, 08:28:15 pre podne »
Nego vidim svi ste spremni za nedelju i bice veselo koliko vidim.
 Posto ste tako nastrojeni prema „bolesnima” kako nazivate pedere, zanima me zasto se onda niste okupili da razbijete paradu nacista i da im pokazete da u Srbiji za njih nema mesta. Po meni je i nacizam jako velika bolest i mnogo opasnija. Posebno ako se zna sta su nacisti radili nasem narodu.
kolika kolicina gay izliva i proliva u jendom kratkom postu ... 
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #221 poslato: Septembar 18, 2009, 08:31:19 pre podne »
minnie.......nije u pitanju nas mentalitet i vaspitanje nego od ovih bolesnih pedercina....pa bog da je hteo pedere,stvorio bi Adama i Stevu...znaci tisina..A ti se vrati na planinu sa koje si sisla..ili sisho...haha
hahahahahahahaha ... adama i stevu
 
Citam vase postove i,  nista licno, niste vi krivi, nego nas smrdljivi mentalitet i vaspitanje... ali samo cu reci da me je sramota sto zivim u Srbiji!

iskreno
pomogao sam ti u nekim temama i odista sam mislio da si ok ali evo,ukoliko je tebe sramota sto ovo citas i ako ti smatras da je ovo sve posledica npr mog kucnog vaspitanja onda je meni zao sto takve   kao ti i postoje u opste na ovom svetu i ukoliko nisi leza,a podrzavas ih neka ti onda sutra to u kuci bude pa da vidim koliko ces imati razumevanje kada ti kcera kaze da ide malo da se licka u sobu sa devojkom ili sin da ide sa momkom da se malo firca u guzu i da mu momak pomera hemoroide u paksu!!!

zivela!!
ovdje se s pedjom 100 % slazem

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #222 poslato: Septembar 18, 2009, 08:43:04 pre podne »

adam i steva , i steva i adam
jao boze kako su lijepi

(mozda upravo ovakva djeca budu ovima sto su glasali Da. )
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže MALER

  • Član
  • *
  • Poruke: 19
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #223 poslato: Septembar 18, 2009, 08:50:04 pre podne »
Citam vase postove i,  nista licno, niste vi krivi, nego nas smrdljivi mentalitet i vaspitanje... ali samo cu reci da me je sramota sto zivim u Srbiji!
chus sramota te sto zivis u srbiji, pa sta ti fali?
zamisli da zivis u austriji,engleskoj itd. pa otac bi te drzo zakljucanu u u podnrumu 20 godina i ko zna sta bi ti radio ...

Aj Bože lud čovek hahahaha.

Radomire "previše" si mi tolerantan.
Nazi pokret je više prolazni period i svako ga tumači na svoj način, (mrze:crnce, pedere, pankere, jevreje...) jednom rečju BUNT prema nekim stvarima u životu, kad čovek sazri menjaju se neke stvari (sem pedera) prihvataju se neke nove ideje, npr. ne mrze se crnci, pankeri, jevreji i čovek više nije NAZI. Jednom rečju prolazna faza, u kojima je bilo 100% ljudi (ne mislim samo na tu NAZI fazu).

Razmisli malo bio si i ti.

DOK je PEDERLUK/PEDOFILIJA/NEKROFILIJA..., DEVIJANTNO, BOLESNO PONAŠANJE i treba ga lečiti u za to predviđenim ustanovama a ne da mi šetaju gologuzi da to moje dete gleda.
Neka sam primitivni Balkanac, homofob ili koja god mi se etiketa zakači ja takvo ponašanje NIKADA neću odobravati i podržavati a ti kako hoćeš, sutra dan ti budi tako "tolerantan" prema svom sinu ili ćerki, ja tako svoje dete NE ŽELIM odgajati.
Takvu pojavu treba u korenu saseći...e ovo je jedna od ideja koju sam podržavao i koju još podržavam koju NAZI pokret promoviše ;)

Van mreže Sasa Ilic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.182
  • No fate but what we make!!
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #224 poslato: Septembar 18, 2009, 09:04:35 pre podne »
@ H2SO4

aaaa brate sto ovu sliku nasta lice mamu im nakaradnu jebem  ??? ???

poruka za pedere i lezbose posto vidim da ih i ovde ima ???

CEKAMO VAS!!!!!