Septembar 29, 2024, 09:16:23 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.293 poruka u 18.762 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Jamesbland
X3MShop banner

Autor Tema: Gej parada - GLASANJE  (Pročitano 67637 puta)

Van mreže duh

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.025
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #195 poslato: Septembar 17, 2009, 03:23:01 posle podne »
Citat
Mi u usranu evropu ako vako nastave nikad uci necemo,a niti mecku voziti.

kamo srece da u tu evropi NIKADA I NE UDJEMO
oanj ko nije bio pojma nema i prica budalstine.
2012 kada udjemo u eu jka bioh voleo da se ti junaci koji sada zgovarju to onda jave kada budu gladni hleba i budu radili po 12-13 sati dnevno a imali jos goru policijsku drzavu nego sto je sada
vi ljudi niste svesni da je ta usrna unija obicno zlo!!
najvece zlo koje se coveku moze dogoditi
pa posalji samo pitanje bilo kom slovencu,madjaru,bugaru....pita ih..kako im je u eu

Pa i jeste zlo, ali nas su bas zbog toga bombardovali  jer slobo nije hteo sa vlasti pa u hag, i stalno neki patriotizam smo glumeli a bas taj isti slobo nas je krao, danasnji tajkuni su bas za vreme njega zaradili prve milione.

I sad dok Miskovic i kompanija sa ses satelita pecaju ribu na havajima, mi ovde rasplavamo o nekim budalama sto ce za dva dana da ostanu bez glave, i jedne i druge jer im nijedna i ne treba.

Stalno smo terali neki inat, pa je zato po njima srbija leglo nekih haskih begunaca (pre reci penzionera koji su nekad mozda bili nesto).
« Poslednja izmena: Septembar 17, 2009, 03:25:16 posle podne duh »
You will just be more stronger, faster and harder than before.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.334
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #196 poslato: Septembar 17, 2009, 03:30:19 posle podne »
Citat
a i jeste zlo, ali nas su bas zbog toga bombardovali  jer slobo nije hteo sa vlasti pa u hag, i stalno neki patriotizam smo glumeli a bas taj isti slobo nas je krao, danasnji tajkuni su bas za vreme njega zaradili prve milione.

ma ovo covece nema veze sa temom
pitanje
JEL SI BIO BILO GDE U ZADNJE VREME TJ U I JEDNOJ ZEMLJI EU pa neko to bude i majdarska na nekoliko dana kada ti toliko volis tu evropi i jedva cekas da dode ovamo.
cuj slobo kriv...o jebem te zivote,,,pa ko je rekao da on nije bio lopov i sve crno..a sta je ovo danas?
pederi mlate kitama po cesti?
sutra ce doci da trazi tvoj posao i tvoj gazda ce mu reci NEMA on ce da ode plati toj evropi pa CES TI DA DOBIJES NOGU U GUZICU a on kurac u dupe ce i dalje da prima i radi na tvom emstu jer ga je tvoj gazda diskriminsao...
malo je slobo tukao stoku...MALO...veruj mi..

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.808
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #197 poslato: Septembar 17, 2009, 03:32:04 posle podne »
Citat
Mi u usranu evropu ako vako nastave nikad uci necemo,a niti mecku voziti.

kamo srece da u tu evropi NIKADA I NE UDJEMO
oanj ko nije bio pojma nema i prica budalstine.
2012 kada udjemo u eu jka bioh voleo da se ti junaci koji sada zgovarju to onda jave kada budu gladni hleba i budu radili po 12-13 sati dnevno a imali jos goru policijsku drzavu nego sto je sada
vi ljudi niste svesni da je ta usrna unija obicno zlo!!
najvece zlo koje se coveku moze dogoditi
pa posalji samo pitanje bilo kom slovencu,madjaru,bugaru....pita ih..kako im je u eu

Pa i jeste zlo, ali nas su bas zbog toga bombardovali  jer slobo nije hteo sa vlasti pa u hag, i stalno neki patriotizam smo glumeli a bas taj isti slobo nas je krao,

A ovo danas sve postenjacina do postenjacine ;D

Ja od ovih trenutnih ne vidjeh vecih lopina!!!

U sta se ulozise ti silni krediti kojima se hvale,dje nestase pare od rasprodaje (poklanjanja) vecine fabrika?

Odosmo u debeo off...

"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže duh

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.025
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #198 poslato: Septembar 17, 2009, 03:41:26 posle podne »
Hteo sam da kazem da je zemlja bar jedno 20 godina u vlasnistvu tamo nekog Miskovica, eto samo to.

A to bili mi u Evropi ili ne pobili sve pedere po ulici, Miskovic ce ih poslati jos.
You will just be more stronger, faster and harder than before.

Van mreže Sasa Ilic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.182
  • No fate but what we make!!
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #199 poslato: Septembar 17, 2009, 03:42:44 posle podne »
Kakve veze sad Sloba ima sa ovom pricom? Ovi su jos gori od njega,vidis da bi i svoje dupe dali samo da udju u tu mrtvu Evropu ;D

Van mreže marelli

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 882
    • http://www.bsdserbia.org
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #200 poslato: Septembar 17, 2009, 03:43:38 posle podne »
Ej, pa nema veze i mali off, nije lose sagledati sta nas moze ocekivati kao posledica svog ovog pederiranja, i opet nas to vodi do pitanja EU ....

Ako ocemo u EU moramo moramo prihvatiti pederastiju .... pa cak i ovo sranje od parade ...

Svi oce u tu Evropu, mada licno mislim, kad , i  ako tamo dodjemo, mislim udjemo, tek tada smo se sjebali .... a to kako ce biti , lepo je rekao pedja ...
Samsung NX1000

Van mreže Sasa Ilic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.182
  • No fate but what we make!!
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #201 poslato: Septembar 17, 2009, 03:45:43 posle podne »
Najbolje bi bilo da kad izlomimo njih nastavimo ka skupstini  :D da se ne cimamo 2 puta :)

Van mreže duh

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.025
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #202 poslato: Septembar 17, 2009, 03:59:22 posle podne »
Ko da niste gledali Zeitgeist i slicne filmove, pa granice ne postoje a mesto predsednika nije vise uopste vazno.

Hoce da nas kolonizuju, i potamane eto sta oce.


You will just be more stronger, faster and harder than before.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.808
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #203 poslato: Septembar 17, 2009, 04:32:57 posle podne »
Jeste culi da je Vuk Bojovic odlucio da podrzi pedere i da na dan parade,svim ucesnicima omoguci beplatan ulazak u ZOO vrt...

Naime, za njih ce biti organizovan besplatan ulazak u posebne sektore ZOO vrta-kaveze sa lavovima,tigrovima,medvedima,pumama...


CAR!!!
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Radomir

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.160
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #204 poslato: Septembar 17, 2009, 04:33:45 posle podne »
Bio sam ja u Madjarskoj pre dve godine, ali sam se isti dan vratio. I jedno mi je upalo u oko kako smo presli granicu do Budimpeste smo se vozili po autoputu bez ijedne rupe. Bolji autoput nisam video.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.808
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #205 poslato: Septembar 17, 2009, 04:41:04 posle podne »
Bilo bi tako i kod nas da lopine nisu stavile pare sebi u dzep,a ovaj nesrecni narod mora decenijama da vraca ono sto su oni pozajmili!!!

Ma u stvari i nije nesrecni narod,sami su birali tu stoku!!!
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže X FRAME

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 482
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #206 poslato: Septembar 17, 2009, 04:59:29 posle podne »
Neki put mi dodje da prodam sve sto imam , i odem na Kubu da sagradim jednu kucu od dasaka , jednu mini teretanu , cekam lepe turistkinje iz celog sveta i da me boli kita za sve . Krkam ribu i rizu svaki dan molim se bogu da tako ostane , pijem mohito uvece i gledam kako Alonso iz Ferarija delje Vettela .
  Ti panduri sto ce da ih cuvaju ja mislim da bi oni samo cekali zeleno svetlo za akciju , ali nece biti ko da stisne taj taster . Jebg pred Srbijom uvek izbor smrt ili sramota , na zalost .
 Pozdrav svima . Bg cure najbolje kao i uvek ! ! !
1. bodybuilding forever
2. where the mind goes the body will follow

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.808
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #207 poslato: Septembar 17, 2009, 05:02:47 posle podne »
Neki put mi dodje da prodam sve sto imam , i odem na Kubu da sagradim jednu kucu od dasaka , jednu mini teretanu , cekam lepe turistkinje iz celog sveta i da me boli kita za sve . Krkam ribu i rizu svaki dan molim se bogu da tako ostane , pijem mohito uvece i gledam kako Alonso iz Ferarija delje Vettela .


Bravo maestro,isto mislimo,osim ovog poslednjeg,gdje bi po mom Sebastian drao Alonsa ;D

Evo i jedan vic:

*Žive dva pederu zajedno u stanu**.*

*Ujutru jedan ulazi u kupatilo, a drugi već je u unutra, napunio kadu i
šeta govno po vodi**.

**Šta radiš to, pita ga ovaj?*

*KUPAM NAŠE ČEDO!!!***

;D
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže X FRAME

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 482
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #208 poslato: Septembar 17, 2009, 05:18:03 posle podne »
MA nek bude i tako samo nek se vozi , cirkus ne sme da stane . ;D

 Vic je dobar al je crn do koske ..  ;D  .

  Ja mislim da to nece zaziveti kod nas nista spec. uprkos ovoj paradi i i sl . Bar se nadam jbg .

 
1. bodybuilding forever
2. where the mind goes the body will follow

Van mreže AcoCarobnjak

  • Član
  • *
  • Poruke: 19
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #209 poslato: Septembar 17, 2009, 05:28:39 posle podne »
Ljudi nemojte se puno nadati sto se tice razbijanja te parade.

Jer ce vise da bude zandarma i pandura na ulici  nego svih aktivista te pederske populacije.

Muka mi je kad vidim naseg ministra policije, koji je to licemer, hostapler i spekulant, ko je pratio politicku scenu srbije zadnjih godina taj zna o cemu pricam.

PLAKAO SAM  STO SAM  BOS, DOK  NISAM VIDEO COVEKA BEZ NOGU