Septembar 29, 2024, 11:19:07 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.293 poruka u 18.762 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Jamesbland
X3MShop banner

Autor Tema: Gej parada - GLASANJE  (Pročitano 67670 puta)

Van mreže r3d

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 226
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #60 poslato: Jun 17, 2009, 09:08:32 posle podne »
Imaju pravo da budu pederi, ali da paradiraju e to NE MOZE!!!
Pa sta da se skupe svi distroficari i paradiraju gradom?! Bi li to imalo smisla?

Van mreže Gagi79

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 91
  • KAD JE TESKO,STISNI ZUBE
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #61 poslato: Jun 17, 2009, 10:06:05 posle podne »
Koju agresiju ove slike u meni izazivaju,nemogu vam opisati!
Vidi onoga sa sargarepom,promenijo bi mu licni opis,kad bi ga sreo negde!

Van mreže sasa88

  • Član
  • *
  • Poruke: 36
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #62 poslato: Jun 17, 2009, 10:47:31 posle podne »
ne znam zasto obracati paznju na to toliko..da se neke stvari izignorisu u medijima i u nasim glavama i kad to niko ne bi gledao ne znam kome bi paradirali..

inace i ja mislim da je to bolesno stanje psihe, i vjerovatno takvih gejeva imamo u nasoj okolini, mogu to biti i nasi prijatelji a da mi to ne znamo..nisu oni svi  u tangama i zecijim kostimima kao na slikama, kao sto je neko jednom rekao organizatori ovakvih manifestacija i ljudi koji to finansiraju su u vrhu drzave, vladini sluzbenici, milioneri itd. anonimni pederi koji lobiraju zakone koji ce jednog dana omoguciti  da ovakvi ljudi sa slika mogu da usvajaju djecu ...
....I Ako se ne varam, godinama su bile glasine da je Sergio Oliva iako je imao brak i porodicu bio homoseksualac

Van mreže Deja

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 752
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #63 poslato: Jun 17, 2009, 11:24:19 posle podne »
bebac, smucio si mi sargarepe!!!

Van mreže Gagi79

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 91
  • KAD JE TESKO,STISNI ZUBE
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #64 poslato: Jun 17, 2009, 11:56:20 posle podne »
Ovako se to brate radi u Iranu!Prvo ga olese od batina,pa onda jos 100 udaraca bicem!
Smatram da je to dobar lek za pederluk!

Van mreže Gagi79

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 91
  • KAD JE TESKO,STISNI ZUBE
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #65 poslato: Jun 18, 2009, 12:04:09 pre podne »
 A OVO JE MAJKA PRIRODA!SVE DRUGO JE NEPRIRODNO-BOLESNO

Van mreže Radomir

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.160
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #66 poslato: Jun 18, 2009, 12:16:26 pre podne »
ne lupaj, kakvu su reklamu imali kad su prosli put pokusali da naprave paradu? samo su dobili batine

Kao prvo ja nikada ne lupam, vec svaku svoju rec odmerim. Ne znam otkud ti pravo da mi se tako obracas. Ponasam se korektno prema svakome na forumu, tako da ocekujem da se i ostali ponasaju isto prema meni.
Drugo, ne znam kakve su sve koristi izvukli od prosle parade, ali znam da se danima pricalo o tome bas zato jer su dobili batina. Da je sve proslo mirno to bi bila sutra neka sitna vest u novinama i to je to. Cilj nekog dogadjaja je da privuce sto vecu paznju medija, a oni su je dobili. I sada da se organizuje parada ne bi bilo velikog interesovanja da ne postoji opasnost od nasilja. Evo ti primer, mesecima se prica o njima i njihovoj paradi. Na forumima i facebooku se raspravlja da li ce dobiti batine i ko ce ih sve tuci. Vec su privukli paznju na sebe, i to im je za pocetak dovoljno. Ako dobiju batine onda ce na sav glas to razglasiti, zalice se svuda u svetu kako su diskriminisani i kako nemaju svoja prava. To im je drugi cilj. Sve ce to biti preko ledja nas Srba i svi ce opet govoriti da smo zlikovci.


Radomire,sto ih toliko branis??  nisi mi jasan,covece!!

Ne branim ja nikoga. Ali ponajmanje podrzavam nasilje. Oni me uopste ne interesuju, i ove slike sto je Bebc pokazao su i u meni izazvale mucninu. Ali dozvoljavam pravo na slobodan izbor ukoliko taj izbor ne ukljucuje neku vrstu prinude.

@ Bebac
Dobre su ti slike, koji foto-aparat si koristio?  ;D ;D ;D ;D  Mogao si da mi se javis kada si bio tamo  :D :D :D :D :D

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.808
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #67 poslato: Jun 18, 2009, 12:31:39 pre podne »


Ako dobiju batine onda ce na sav glas to razglasiti, zalice se svuda u svetu kako su diskriminisani i kako nemaju svoja prava. To im je drugi cilj. Sve ce to biti preko ledja nas Srba i svi ce opet govoriti da smo zlikovci.



Izvini...al je.e mi se bas sta ce da prica Evropa,SAD ili ne znam ko sve...

Neka budemo i zlikovci i koljaci i ludaci...al brate mili,bar smo normalni!!!

Znaci ako su svi za trend pederluka i ostalih bolestina,i mi treba da se uklopimo u sliku da o nama ne bi lose mislili?

E zabolje me bas patka...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže r3d

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 226
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #68 poslato: Jun 18, 2009, 01:50:33 pre podne »
Evropa je zensko, mozemo da je jebemo :)))

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.334
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #69 poslato: Jun 18, 2009, 06:03:22 pre podne »
Evropa je zensko, mozemo da je jebemo :)))

to lutko

Van mreže Sasa Ilic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.182
  • No fate but what we make!!
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #70 poslato: Jun 18, 2009, 08:39:43 pre podne »
Ovako se to brate radi u Iranu!Prvo ga olese od batina,pa onda jos 100 udaraca bicem!
Smatram da je to dobar lek za pederluk!


Iranci su keva,da tako svi rade manje bi bilo ovih idIota sa sargarepama mamu im bolesnu... Ja bi mu samo jos prosuo so po ledjima :D :D
« Poslednja izmena: Jun 18, 2009, 08:55:31 pre podne mr.perfect86 »

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #71 poslato: Jun 18, 2009, 10:48:43 pre podne »
bebac, smucio si mi sargarepe!!!

Jbg reći ću mu da sledeći put to radi sa čokoladom, hamburgerom, veknom hleba...da nam se svima ogadi JUNK :)

Radomire fegetčino stara :D
Zvaću te sledeći put već sam nabavio 2kostima zeca za tebe i mene i šargarepu za tebe, pošto sam ja nabavio rekvizite ja sam glavni sa šargarepom :)

Ma Iranci su zakon i ja kažem,  mada ima istine u onome što se kaže, da privlače pažnju na sebe i na finjaka ulaze u sve pore društva, jbg je..em ti takvu demokratiju kad se bolesnici prihvataju i imaju svoja prava, pa jel znate ona stranka pedofila u Holandiji što se bori za prava pedofila...još malo pa će i oni postati društveno prihvatljivi...OK demokratija ali kakva ku.ac demokratija da 99% ljudi gleda nešto sa čime se ne slaže i šta joj se gadi?
A sa druge strane zabranjuju igrice gde ima krvi  ???
Ok demokratija je : radite šta želite ali u svoja 4zida, tako bi ja legalizovao i drogu, prostituciju...ALI u svoja 4zida, i to je prava DEMOKRATIJA.
I svako je zadovoljan, ovi se guze i lepo im a mi ih ne gledamo kako to rade i lepo nam )

Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!

Van mreže nellle

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.172
  • Just duet!!!
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #72 poslato: Jun 18, 2009, 11:35:24 pre podne »
Ma Iranci su zakon

nema bolje od toga!!!iranci rules!

Van mreže ninja_bg

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 693
  • stealth
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #73 poslato: Jun 18, 2009, 11:42:42 pre podne »
ne lupaj, kakvu su reklamu imali kad su prosli put pokusali da naprave paradu? samo su dobili batine

Kao prvo ja nikada ne lupam, vec svaku svoju rec odmerim. Ne znam otkud ti pravo da mi se tako obracas. Ponasam se korektno prema svakome na forumu, tako da ocekujem da se i ostali ponasaju isto prema meni.
Drugo, ne znam kakve su sve koristi izvukli od prosle parade, ali znam da se danima pricalo o tome bas zato jer su dobili batina. Da je sve proslo mirno to bi bila sutra neka sitna vest u novinama i to je to. Cilj nekog dogadjaja je da privuce sto vecu paznju medija, a oni su je dobili. I sada da se organizuje parada ne bi bilo velikog interesovanja da ne postoji opasnost od nasilja. Evo ti primer, mesecima se prica o njima i njihovoj paradi. Na forumima i facebooku se raspravlja da li ce dobiti batine i ko ce ih sve tuci. Vec su privukli paznju na sebe, i to im je za pocetak dovoljno. Ako dobiju batine onda ce na sav glas to razglasiti, zalice se svuda u svetu kako su diskriminisani i kako nemaju svoja prava. To im je drugi cilj. Sve ce to biti preko ledja nas Srba i svi ce opet govoriti da smo zlikovci.


Radomire,sto ih toliko branis??  nisi mi jasan,covece!!

Ne branim ja nikoga. Ali ponajmanje podrzavam nasilje. Oni me uopste ne interesuju, i ove slike sto je Bebc pokazao su i u meni izazvale mucninu. Ali dozvoljavam pravo na slobodan izbor ukoliko taj izbor ne ukljucuje neku vrstu prinude.

@ Bebac
Dobre su ti slike, koji foto-aparat si koristio?  ;D ;D ;D ;D  Mogao si da mi se javis kada si bio tamo  :D :D :D :D :D


lupas majstore, lupas... svi ostali koji razmisljaju kao ti mogu da se pridruze fegetima na paradi, sto se mene tice ne razlikujete se uopste. bice sargarepice i za tebe
a mislila si da te nece boljeti,
ako odes prestaces me voljeti,
ali uzalud je sve, jos uvijek volis me..

Van mreže bojansilni

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #74 poslato: Jun 18, 2009, 11:54:47 pre podne »
Ljudi,stvar je vrlo jednostavna,pederluk nije zabranjen zakonom....batinanje pedera jeste  >:(...
-Nemojte krsiti zakon,vec ga menjajte,pa lepo na finjaka udri po govnima...ali lepo sve poredu i zasluzi muhahaha
"...crush your enemies,see them driven before u,and hear the lamentation of their women"