Septembar 22, 2024, 07:33:13 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Michaelzip
X3MShop banner

Autor Tema: USVOJEN ZAKON O BEZBEDNOSTI U SAOBRACAJU NA PUTEVIMA!!!  (Pročitano 14207 puta)

Van mreže blejn

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 74
Odg: USVOJEN ZAKON O BEZBEDNOSTI U SAOBRACAJU NA PUTEVIMA!!!
« Odgovor #30 poslato: Jun 13, 2009, 01:01:24 posle podne »
Baš su to pitali skoro na TV-u, zašto ne stave nulu- ako pojedete hranu sa malo alkohola, ispašće da ste pili :)

Što i jeste tačno, gledah kako su likovi njupali one bombone sa likerom, piletinu u vinu i kolač sa viskijem, i takmičili se ko će pre da dostigne 0.8 valjda. Pobedio je lik koji je jeo bombone- roknuo ih je 90-ak :)

Van mreže ninja_bg

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 693
  • stealth
Odg: USVOJEN ZAKON O BEZBEDNOSTI U SAOBRACAJU NA PUTEVIMA!!!
« Odgovor #31 poslato: Jun 13, 2009, 01:20:26 posle podne »
gotovo momci... sada ce kerovima na poraste tarifa :) do sada si mogao da im das 500, 1000 dindzi... a sada boga pitaj... bice minimun 20e za bodove :) :) :)
a mislila si da te nece boljeti,
ako odes prestaces me voljeti,
ali uzalud je sve, jos uvijek volis me..

Van mreže Ninjasign

  • Član
  • *
  • Poruke: 41
  • ...
Odg: USVOJEN ZAKON O BEZBEDNOSTI U SAOBRACAJU NA PUTEVIMA!!!
« Odgovor #32 poslato: Jun 13, 2009, 04:24:55 posle podne »
we work hard,we play hard .... idemo pun gas  8) 8) 8)

Van mreže zetz

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 284
Odg: USVOJEN ZAKON O BEZBEDNOSTI U SAOBRACAJU NA PUTEVIMA!!!
« Odgovor #33 poslato: Jun 14, 2009, 09:05:11 posle podne »
gotovo momci... sada ce kerovima na poraste tarifa :) do sada si mogao da im das 500, 1000 dindzi... a sada boga pitaj... bice minimun 20e za bodove :) :) :)

Mozda paranoisem, ali danas je saobracajna policija je bas bila aktivna. Na auto-putu, na prilaznim putevima, maltene su virili iza svakog grma. Hvala kolegama vozacima sto na vreme znaju da upozore da se smanji brzina!

Van mreže ninja_bg

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 693
  • stealth
Odg: USVOJEN ZAKON O BEZBEDNOSTI U SAOBRACAJU NA PUTEVIMA!!!
« Odgovor #34 poslato: Jun 14, 2009, 09:10:29 posle podne »
trebalo im za burek i jogurt
a mislila si da te nece boljeti,
ako odes prestaces me voljeti,
ali uzalud je sve, jos uvijek volis me..

Van mreže Deja

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 752
Odg: USVOJEN ZAKON O BEZBEDNOSTI U SAOBRACAJU NA PUTEVIMA!!!
« Odgovor #35 poslato: Jun 14, 2009, 09:21:28 posle podne »
Vishe nije bitno da li vidis policiju na auto-putu. Bitno je da li prekoracis tamo gde ima kamera. Mislim da cak policija i ne sme da te zaustavi vishe na auto-putu, ali naravno kod nas... lOL

Van mreže Odin

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Odg: USVOJEN ZAKON O BEZBEDNOSTI U SAOBRACAJU NA PUTEVIMA!!!
« Odgovor #36 poslato: Jun 14, 2009, 11:04:18 posle podne »
zakon koji je vise nego nenormalan naravno da otvara jos vise prostora za mahinacije....po novom zakonu dobijas poene ako pandur samo proceni da si opasno vozio(opasna voznja podrazumeva recimo ne samo prekoracenje brzine nego i ostriji start...spadne si noga sa kvacila recimo )i kad se panduri nekom metnu za vrat taj je najebao...ili ces da mu platis ili ode dozvola...a kod sudije za prekrsaje mozes samo da mu kazes pandur me mrzi i nista vise....gledam neki panduri kod mene sa platom od 30 000 voze golfove 5 i pasate a po usvajanju ovog zakona verovatno ce voziti svi mercedese.....zakon je dobar,ali za idealan zakon su potrebni idealni i nepotkupljivi ljudi(sto je kod nas slozicete se nemoguce)tako da je posten svet najebao,a za tatine i mamine sinove nema zime!!!!!!

Van mreže zetz

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 284
Odg: USVOJEN ZAKON O BEZBEDNOSTI U SAOBRACAJU NA PUTEVIMA!!!
« Odgovor #37 poslato: Jun 15, 2009, 10:27:15 pre podne »
Ne bih generalizovao, mislim da medju policajcima ima postenih i casnih ljudi, ali slusao sam pricu da se pandur iz komsiluka hvalio kako on uopste ne podize platu, jer mu ne treba!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: USVOJEN ZAKON O BEZBEDNOSTI U SAOBRACAJU NA PUTEVIMA!!!
« Odgovor #38 poslato: Jun 15, 2009, 10:51:21 pre podne »
Citat
a kod sudije za prekrsaje mozes samo da mu kazes pandur me mrzi i nista vise

jp.
ja sam uhvacen na radar sa prekoracnjem od 30,te majsotr krenuo da pise i ja mu kazem..NEMOJ NSITA D APISES HOCU DA PLATIM NA LICU MESTA
kaze on..ma jok..to mi radi sebe evidentriamo samo kontralu..i upisa mi podatke na parce papira.
nekolio puta sam rekao da mi ne stvara bez veze problem u sudkse troskove jer hocu da platim..ma jok.
na krjau ga pocastim sa 2 litr cole zero i on me upozori da malo nize imam jos jedna radar i ra usporim....
i nakon 6 meseci mi dodje kazna...bez mog poptis.abez bilo cega..i sa prekoracnjem od 34 na sat!!!!!!!

trazio sam suocenje jer naravno da je to ludost...
da bi odgovr ljutitog sudije bio na 3 meseca...8000 dinara kazna i 3 meseca zabrane vozenj.
bdw..prekraj nije bio ovde ko mene vec u begoradu......
toliko po postenju i postivanju zakona

Van mreže ninja_bg

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 693
  • stealth
Odg: USVOJEN ZAKON O BEZBEDNOSTI U SAOBRACAJU NA PUTEVIMA!!!
« Odgovor #39 poslato: Jun 15, 2009, 01:27:06 posle podne »
trebao si apelacionom da se zalis na presudu, pa da jebes kevu i sudiji i panduru... :) za sledeci put da znas
a mislila si da te nece boljeti,
ako odes prestaces me voljeti,
ali uzalud je sve, jos uvijek volis me..

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: USVOJEN ZAKON O BEZBEDNOSTI U SAOBRACAJU NA PUTEVIMA!!!
« Odgovor #40 poslato: Jun 15, 2009, 01:47:11 posle podne »
trebao si apelacionom da se zalis na presudu, pa da jebes kevu i sudiji i panduru... :) za sledeci put da znas

naravno
pa bi dobio godinu zabrane i 50 000 koliko je maximalno...
a to sam pitao i tako mi je i receno
cuti i plati..jer mozes samo da dobijes jos vise..

Van mreže X FRAME

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 482
Odg: USVOJEN ZAKON O BEZBEDNOSTI U SAOBRACAJU NA PUTEVIMA!!!
« Odgovor #41 poslato: Jun 15, 2009, 02:07:42 posle podne »
Tako je ,imao sam slican problem , platio sam dobio uslovnu 3 meseca  i cao . Sta je pandur napisao u izvestaju to je bilo bogu plakati veze sa vezom nema sa onim sto se stvarno desilo , ali opet realno ti slucajevi su u manjini na srecu . Covek treba samo sa sobom da rascisti neke stvari bilo bi i manje sudara i svega . Ljudi voze brzo po svaku cenu i u saobracaju su svi nadrkani do krajnjih granica . Nema toliko kolegijalnosti vise . Prosto svi kao da su rivali to se u ocima vidi . A realno ima i onih kojima ponovni testovi i obuka nebi skodili , jer su ljudi ocigledno zaboravili propise u saobracaju . Kruzni tok garantujem 90 % ljudi bi palo da im se daju testovi .  He he cuh vic pre neki dan na radiu :

  " Jeste li primetili da svi koji voze brze od vas su manijaci , a oni koji voze sporije idioti !

 
« Poslednja izmena: Jun 15, 2009, 02:11:04 posle podne X FRAME »
1. bodybuilding forever
2. where the mind goes the body will follow

Van mreže zetz

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 284
Odg: USVOJEN ZAKON O BEZBEDNOSTI U SAOBRACAJU NA PUTEVIMA!!!
« Odgovor #42 poslato: Jun 15, 2009, 05:52:39 posle podne »
Rodjak mi je pricao da mu je u Belgiji stigla kazna za prekoracenje brzine, a kada je otisao da se zali pokazali su mu snimak (datum, cas, brzina kojom je isao, na kom delu puta, maltene i boju cipela koje je imao dok je vozio). E to treba uvesti i nema pandur da ti proizvoljno udara koliko si brzo isao i da li si prekoracio brzinu ili nisi.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: USVOJEN ZAKON O BEZBEDNOSTI U SAOBRACAJU NA PUTEVIMA!!!
« Odgovor #43 poslato: Jun 15, 2009, 06:16:55 posle podne »
Juce sam se vracao sa Avale preko Vrcina i Bubanj potoka,dakle autoputem,i na onoj nizbrdici kod ulaska u BG,prvo vidim neki dvojicu koja idu brzo i sklonim se u srednju traku,o posle 30-ak sekundi naidje jedna KRETENCINA u nekom nabudzenom jugicu i prozuji kroz makazice izmedju mene u lijevoj i nekog lika koji je bio u srednjoj traci i to sa minimum 160-170,jer sam ja isao 120-130...Znaci IDIOT nije mogao da saceka 2sek da prodjem coveka i sklonim se u srednju traku...Makakvi

Onda je nastavio da vozi cas skroz desnom (zaustavnom) trakom,pa da se sijece ljude u punoj brzini,vozi izmedju traka na par cm od drugih auta...Samo sam cekao kad ce da ubije nekog...A znate kolika je guzva nedeljom uvece kad se ljudi vracaju u BG...

Posle toga vidim na Gazeli usporeno...IMBECIL je isao najbrzom trakom i ocigledno se kurceci namjerno skoro blokirao saobracaj vozeci nekih 30-40 na sat...A iza njega ona dva pajtasa

Znaci da nisam bio sa sestrom i djevojkom i sa nekim oruzjem ili bar bejzbolkom pri ruci, tako bih stao i izlomio mu sve kosti da ne moze vise prstom da mrdne,a ne kola da vozi!!!

Kad takvi poginu,nije mi uopste zao,samo sto ce dakva dijabola da povuce jos nekog sa sobom...

I kad ti trebaju one smrde od policije da vide to,nema ih ni za lijek...A kad prekoracim dozvoljenoh 40km/h u Jurija Gagarina sa nekih 60-65 km/h redovno se pojave da uzmu koju hiljadarku za sebe
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Ninjasign

  • Član
  • *
  • Poruke: 41
  • ...
Odg: USVOJEN ZAKON O BEZBEDNOSTI U SAOBRACAJU NA PUTEVIMA!!!
« Odgovor #44 poslato: Jun 15, 2009, 07:59:28 posle podne »
Citat
a kod sudije za prekrsaje mozes samo da mu kazes pandur me mrzi i nista vise

jp.
ja sam uhvacen na radar sa prekoracnjem od 30,te majsotr krenuo da pise i ja mu kazem..NEMOJ NSITA D APISES HOCU DA PLATIM NA LICU MESTA
kaze on..ma jok..to mi radi sebe evidentriamo samo kontralu..i upisa mi podatke na parce papira.
nekolio puta sam rekao da mi ne stvara bez veze problem u sudkse troskove jer hocu da platim..ma jok.
na krjau ga pocastim sa 2 litr cole zero i on me upozori da malo nize imam jos jedna radar i ra usporim....
i nakon 6 meseci mi dodje kazna...bez mog poptis.abez bilo cega..i sa prekoracnjem od 34 na sat!!!!!!!

trazio sam suocenje jer naravno da je to ludost...
da bi odgovr ljutitog sudije bio na 3 meseca...8000 dinara kazna i 3 meseca zabrane vozenj.
bdw..prekraj nije bio ovde ko mene vec u begoradu......
toliko po postenju i postivanju zakona
Pedja jedno pitanje...Jesu li te zaustavili sa novim digitalnim radarom ili sa onom starom krsinom?Ja sam čuo da ti stari nisu merodavni i da su se neki likovi izvlačili kod sudije,a kažu i da kad ne potpišeš zapisnik da ti sudija po zakonu ne može ništa jer se nisi sagalsio sa onijm što je pandur napisao ...