Septembar 20, 2024, 12:22:45 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Whey Protein  (Pročitano 70212 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Whey Protein
« Odgovor #120 poslato: Jun 09, 2011, 11:28:28 pre podne »
aha
izivni nisam shvatio da se salis
ali samo jedna korekcija
kada je BCAA u ptiajnu onda je vecina TAKVA osim onih koji nemaju ukus a takvi su rekti
ima kod nas
LABRADA
THE
I MODERN BCAA

koji imaju ukuse

sve drugi BCAA SU BLJAK a o tome smo vec mnogo pisali

http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=30025

http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=30238

http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=30269

Van mreže Neki GURU

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 125
Odg: Whey Protein
« Odgovor #121 poslato: Jun 09, 2011, 11:32:37 pre podne »
Procitao sam dosta tema o proteinima,bcaa,kreatinu,ishrani itd...mogu samo reci da je ovo po meni najbolji forum sto se strucnih odgovora tice,ali ima i nekih likova koji su nabili postove a pisu takve gluposti da stavrno ne mogu da se nacudim...ali to skroz nebitno..

Pedja reci mi samo,jel i tu stoji ona logika - da su ti sa ukusom losiji od onih neutralnih/loseg ukusa? ili je to samo slucaj kod proteina?

Inace procitah dosta stvari o bcaa i negde je neko bas spomenuo ove bcaa blast od sni-a kako nisu dobre...u faoznu to je fantomska firma i ne moze im se verovati itd itd...to me je malo pomelo...ali konktetnog odgovora nije bilo zasto su lose te bcaa od sni..

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Whey Protein
« Odgovor #122 poslato: Jun 09, 2011, 11:43:27 pre podne »
ja ne azlim da pricam o firmi SNI jer je o tome vec recno mnogo toga kako ovde na forumu tako i na drugim forumima
ali kada se tice tj sto se tice tvog pitanja u vezi ukusa BCAA nije tacna konstatcija da su sa ukusima losiji od onih bez
cak suprotno
razlog i jeste sto je VELIKOM BORJU LJUDI odista muka od gutanja bljutvaog praska a tablete od 1 gr nisu nikakvo resenje
imas npr MODERN BCAA gde je odnos 8;1;1 sto je vise nego idelano
i zamisli kakvog bi samo te iste bile ukusa kada ne bi imale neki vestacki....to bi bio uzas
ili npr\LABRADA koje su ciste AJI ak ali su iz razloga da se ljudima "pomogne" stavljene vestacki ukusi koji neznatno pridonose pojacavanju kolcine UH ali to je toliko smesno tj totalno zanemarljivo

Van mreže Neki GURU

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 125
Odg: Whey Protein
« Odgovor #123 poslato: Jun 09, 2011, 11:52:46 pre podne »
Svaka cast na tolikoj energiji i entuzijazmu u pomaganju ljudima...

A sto se tice narucivanja proizvoda i kosultacije u vezi istih..to moze na pm pretpostavljam?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Whey Protein
« Odgovor #124 poslato: Jun 09, 2011, 12:03:18 posle podne »

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: Whey Protein
« Odgovor #125 poslato: Jun 13, 2011, 03:31:00 pre podne »
Za koliko treba imati obrok posle treninga?
pitam to zato sto dok sam citao temu, video sam 2-3 saveta da treba jesti negde do oko pola sata posle cirkanja Whey-a...a citao sam da ne treba jesti sat vremena posle treninga...a takodje da whey treba uzeti odmah nakon treninga...
a posto whey uzmem bukvalno cim zavrsim trening...nemoguce je ispostovati sve 3 preporuke :P pa koje da se odreknem?

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: Whey Protein
« Odgovor #126 poslato: Jun 13, 2011, 03:49:35 pre podne »
Za koliko treba imati obrok posle treninga?
pitam to zato sto dok sam citao temu, video sam 2-3 saveta da treba jesti negde do oko pola sata posle cirkanja Whey-a...a citao sam da ne treba jesti sat vremena posle treninga...a takodje da whey treba uzeti odmah nakon treninga...
a posto whey uzmem bukvalno cim zavrsim trening...nemoguce je ispostovati sve 3 preporuke :P pa koje da se odreknem?

Whey odmah posle vezbanja, cvrst obrok posle 45 min. :)

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Whey Protein
« Odgovor #127 poslato: Jun 13, 2011, 05:40:38 posle podne »
Whey odmah posle vezbanja, cvrst obrok posle 45 min. :)

Ja nema sansi. Ja stucem secer posle treninga prvo pa se istusiram pa posle tusiranja dok vzim kuci cirkam polako protein bcaa glut. Ali od zavrsetka treninga do jela prodje malo vise od at vremena nema sansi da jedem ranije. Posto u pwm dwm i bwm popijem 3 l vode :)  40-50 gr glut i isto toliko bcaa + amino-plus 20 gr secera i 50 gr proteina. Jedino izmedju prvog obroka 7 am sto su ovsene sa proteinom pa preko bwm dwm i pwm do sledeceg jela prodje 4 sata. posle toga jedem na 3 sata do uvece.
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Spartak

  • Gost
Odg: Whey Protein
« Odgovor #128 poslato: Jun 13, 2011, 05:57:32 posle podne »
sat,sat ipo.Taman dok se to sve fino slegne :)

Van mreže MilancheJaki

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: Whey Protein
« Odgovor #129 poslato: Jun 13, 2011, 08:46:15 posle podne »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Whey Protein
« Odgovor #130 poslato: Jun 14, 2011, 05:47:07 pre podne »
Pedja kakvo je tvoje misljenje oko ovog wheya?

http://www.cheapuksupplements.com/catalogue/shop-by-category-protein-protein-shakes-multi-protein-blends/nutrisport-90plus-protein-5-kg

ne vidim ovde supl facts ,a nisam ga licno probao tako da ne mogu da dam neki veci komenatar

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: Whey Protein
« Odgovor #131 poslato: Jun 14, 2011, 10:02:14 pre podne »
Whey odmah posle vezbanja, cvrst obrok posle 45 min. :)

Ja nema sansi. Ja stucem secer posle treninga prvo pa se istusiram pa posle tusiranja dok vzim kuci cirkam polako protein bcaa glut. Ali od zavrsetka treninga do jela prodje malo vise od at vremena nema sansi da jedem ranije. Posto u pwm dwm i bwm popijem 3 l vode :)  40-50 gr glut i isto toliko bcaa + amino-plus 20 gr secera i 50 gr proteina. Jedino izmedju prvog obroka 7 am sto su ovsene sa proteinom pa preko bwm dwm i pwm do sledeceg jela prodje 4 sata. posle toga jedem na 3 sata do uvece.

Hmm, necu da kazem da je greska, al cini mi se da se to raspravljalo na forumu, i da je cak i Pedja rekao otprilike ovaj vremenski period. Bilo je odavno, nemojte da me drzite za rec. Ne znam, ja sam uvek mislio da treba iskoristiti taj vremenski prostor posle treninga kad bi trebalo da mogucnost za ugradnju proteina bude veca.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Whey Protein
« Odgovor #132 poslato: Jun 14, 2011, 11:50:44 pre podne »
Citat
Hmm, necu da kazem da je greska, al cini mi se da se to raspravljalo na forumu, i da je cak i Pedja rekao otprilike ovaj vremenski period. Bilo je odavno, nemojte da me drzite za rec. Ne znam, ja sam uvek mislio da treba iskoristiti taj vremenski prostor posle treninga kad bi trebalo da mogucnost za ugradnju proteina bude veca.

NARAVNO DA TO I DALJE STOJE I NARAVNO DA ONO STO SAM REKAO SA WINDOWS OF OPORTUNITY nisam rekao i izmislio JA vec ljudi koji mnogo vise znaju od mene a meni su preneli i ja probao it ditd itd itdi

a mislim da ti treba dovljno jasno da bude DA NISAM HTEO DA KOMENATRISEM taj post jer NEMAM STA DA KOMENATRISEM tj posle MILION UZALUDNIH KOMENATRA od strane svih misliom da je iluzorno vise u opste davati komentar,sugestiju,predlog,razlog,prilog,prolog,monolog...ili bilo sta jebeno drugo tom momku
mislim,ovo sto je on napisao tesko i zalosno je cak i za komentarisati i nadam se da niko ziv nece ni da procita a kamoli da proba

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: Whey Protein
« Odgovor #133 poslato: Jun 14, 2011, 01:14:58 posle podne »
kom momku?

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: Whey Protein
« Odgovor #134 poslato: Jun 14, 2011, 03:54:06 posle podne »
Citat
Hmm, necu da kazem da je greska, al cini mi se da se to raspravljalo na forumu, i da je cak i Pedja rekao otprilike ovaj vremenski period. Bilo je odavno, nemojte da me drzite za rec. Ne znam, ja sam uvek mislio da treba iskoristiti taj vremenski prostor posle treninga kad bi trebalo da mogucnost za ugradnju proteina bude veca.

NARAVNO DA TO I DALJE STOJE I NARAVNO DA ONO STO SAM REKAO SA WINDOWS OF OPORTUNITY nisam rekao i izmislio JA vec ljudi koji mnogo vise znaju od mene a meni su preneli i ja probao it ditd itd itdi

a mislim da ti treba dovljno jasno da bude DA NISAM HTEO DA KOMENATRISEM taj post jer NEMAM STA DA KOMENATRISEM tj posle MILION UZALUDNIH KOMENATRA od strane svih misliom da je iluzorno vise u opste davati komentar,sugestiju,predlog,razlog,prilog,prolog,monolog...ili bilo sta jebeno drugo tom momku
mislim,ovo sto je on napisao tesko i zalosno je cak i za komentarisati i nadam se da niko ziv nece ni da procita a kamoli da proba

Naravno Pedja, razumemo se.