Septembar 20, 2024, 12:34:03 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: mala pomoc za mamu koja nema vremena za teretanu  (Pročitano 2880 puta)

Van mreže natali21

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 12
mala pomoc za mamu koja nema vremena za teretanu
« poslato: Jun 08, 2009, 08:39:07 pre podne »
cao.imam 24god.dvoje dece.trniram kuci i to na dvd tae bo,skoro svaki dan.imam tegove od 5kg i 2kg.pokusavam da ukombinujem i kardio i tegove al nekd jednostavno nemam predstavu kako da to ukombinjem.ako mi nako moze dat nekakav plan treninga bila bih zahvalna:)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: mala pomoc za mamu koja nema vremena za teretanu
« Odgovor #1 poslato: Jun 08, 2009, 09:30:15 pre podne »
cao natali
pa vidi..
program koji radis je verovatno dobar DA GA RADIS POD NADOZROM INSTURKOTRA TAE BOA..
sa video kaseta ili DVD-a se moze odista toga dosta nauciti,ali veoma brzo ces preci taj osnovni prag i cela ta prica ti nece biti dovljna tj besomucno ponavljanja jednog te istog i nece ti doneti bas neke rezulatete na duze staze..
ali dobro...
sto se tice kombinacije cardio treninga i toga sto ti radis,to bi trebalo da u stvari i bude neki oblik cardio treninga,tako da u stvari neznam sta ti podrazuemvas pod CARDIO TRENIGOM..jer sam TAE BO u stvari i jeste napredni oblik cardio treninga.
ako si mislila na to da tae bo jeste taj cardio o kojem rpicas te bi zelela da ga ukombinujes sa vezbama sa tegovima to je pametna ideja,ali na zalost morati cu da te razocarcarm i da kazem da je gotvo nemoguce uraditi nista koristi sa tim sa cim ti rasploazes...
ja se izivnjavam na surovoj iskrenosti,ali posto je ovo forum gde ne dajemo lazne nade i lazna obecanja,tako i ovaj put moram da budem iskren i da ti ovako kazem tj na ovaj nacin..
dakle....
tae bo u kombinaciji sa tezinskim opterecnjem tj vezbama sa tegovima je FANTASTICNA stvar..
ali an zalost razplazes sa vrlo oskudnim stvarima tj samo sa bucicama da bi se moglo uraditi ista ozibljnije kada je u pitanju misicna stimulacija putem tegova...
iskreno se nadam da bi mogla da odvojis pa 3 puta nedljeno po 45 min vremena i da posetis neki gym gde ces uraditi samo osovne vezbe za misicnu stimulaciju,a tae bo nastaviti da radis kuci koliko ti vreme dozvloljva..
naravno da postoje oblici vezbi sa bucicma koje ti mozes da radis...i kod kuce.
ali sikreno..tezine sa kojima rasploazes su odista smesne i sluze samo u svrhu rada sa istim npr pirlikom nekog napredong cardio treninga tipa tae bo ili slicno....

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: mala pomoc za mamu koja nema vremena za teretanu
« Odgovor #2 poslato: Jun 08, 2009, 09:32:36 pre podne »
cao.imam 24god.dvoje dece.trniram kuci i to na dvd tae bo,skoro svaki dan.imam tegove od 5kg i 2kg.pokusavam da ukombinujem i kardio i tegove al nekd jednostavno nemam predstavu kako da to ukombinjem.ako mi nako moze dat nekakav plan treninga bila bih zahvalna:)

Svaka čast dvoje dece a 24 god :)
Pa malo uz taj DVD se razmrdaj nekih 10minuta pa tegovi (potraži malo po forumu opise vežbi, potrudi se), i nakon toga još malo Taeboa ili kardia 15min, ali sve to mora da prati adekvatna ishrana. Kako vre,e prolazi diži težine, intezitet treniranja (kupiš dodatne tegove)... i naravno prati ishranu koja je 80% :)
Samo malo SEARCH i biće ti jasno ;)
Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!

Van mreže natali21

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 12
Odg: mala pomoc za mamu koja nema vremena za teretanu
« Odgovor #3 poslato: Jun 08, 2009, 12:17:56 posle podne »
hvala puno.znam da su ti tegovi nista u poredjenu sa spravama i mogucnostima teretane,ali trenutno je to jedina opcija,dok malo nenadjem vremena za teretanu.mladji klinac mi ima godinuipo pa mi je zato odlazak u teretanu otezan.u svakom slucaju hvala na savetima.:)

Van mreže natali21

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 12
Odg: mala pomoc za mamu koja nema vremena za teretanu
« Odgovor #4 poslato: Jun 08, 2009, 12:22:53 posle podne »
a dali bi mi neko mogao dat neki plan treninga za teretanu u slucaju da krenem?do sada sam isla godinama ali eto u zadnje dve pomalo.