Septembar 19, 2024, 10:18:53 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Potrebna preporuka za odgovarajući suplement  (Pročitano 1819 puta)

Van mreže MasterChief

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Potrebna preporuka za odgovarajući suplement
« poslato: Maj 10, 2010, 11:30:09 pre podne »
Imam sledeći problem, elem zbog prirode posla dosta sedim, a zbog nedostatka slobodnog vremena poprilično sam se zapustio. E sad skoro sam počeo redovno sa kardio treningom (trčanje, trbušnjaci, i tako tooo....), ali sam ubi bože okilavio, i nemam snage, a rezultata još uvek nema. Meni bi trebalo nešto što bi mi pomoglo da preguram ovaj period, znači neki sagorevač/endurance booster, možda čak i kombinacija ova dva proizvoda. Napominjem da ranije nisam uzimao bilo kakav suplement, i generalno izgubio sam mišićne mase, a dobio trbušne :). Znači hteo bih uz redovan trening da skinem stomak, i možda da vratim nešto mišićne mase, ali otom potom. Šta bi mi preporučili.

Hvala unapred.

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: Potrebna preporuka za odgovarajući suplement
« Odgovor #1 poslato: Maj 10, 2010, 11:36:29 pre podne »
Ja bih ti preporucio da sredis ishranu :)
kada to uradis posle na red dolaze suplementi, bez sredjene ishrane suplementi su bacanje novca...jer ipak su oni samo dodaci ishrani

Pogledaj podforum o ishrani
http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/board,7.0.html

ili ako zelis da radis dijetu imas ove dve teme
http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,12046.0.html
http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,12074.0.html

Toliko za sada :)

Van mreže MasterChief

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: Potrebna preporuka za odgovarajući suplement
« Odgovor #2 poslato: Maj 10, 2010, 12:09:26 posle podne »
Hvala na savetu. Već sam se pozabavio time, izbacio ugljene hidrate koliko god sam mogao (jbg volim slatkiše), ne večeram, itd... Ali generalno ja i nemam nekih problema sa kilažom, nego sedim puno ispred računara, i manjak fizičke aktivnosti, i eto  dobio sam pojas za spasavanje :) . Kapiram da ću kao i ranije treningom  postići željeni efekat, samo sam mislio da ubrzam malo taj proces, i kad dođem kući sa posla poprilično sam umoran te sam zato naveo neki endurance booster.
« Poslednja izmena: Maj 10, 2010, 12:15:26 posle podne MasterChief »

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Potrebna preporuka za odgovarajući suplement
« Odgovor #3 poslato: Maj 10, 2010, 06:39:20 posle podne »
Hvala na savetu. Već sam se pozabavio time, izbacio ugljene hidrate koliko god sam mogao (jbg volim slatkiše), ne večeram, itd... Ali generalno ja i nemam nekih problema sa kilažom, nego sedim puno ispred računara, i manjak fizičke aktivnosti, i eto  dobio sam pojas za spasavanje :) . Kapiram da ću kao i ranije treningom  postići željeni efekat, samo sam mislio da ubrzam malo taj proces, i kad dođem kući sa posla poprilično sam umoran te sam zato naveo neki endurance booster.
veceraj obavezno
junetinu ili nemasni sir;)
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!