Septembar 19, 2024, 10:06:12 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: ISKUSTVA SA ANIMAL PUMPOM???  (Pročitano 20474 puta)

Van mreže hrc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 187
ISKUSTVA SA ANIMAL PUMPOM???
« poslato: Jun 06, 2009, 10:12:04 pre podne »
Pošto je jedan dio animal linije od universala došao konačno u Hrvatsku zanimaju me vaša mišljenja konkretno u vezi ovog proizvoda pa ako netko ga je koristio neka slobodno napiše svoje mišljenje o ovom proizvodu ;)

Van mreže plesko

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: ISKUSTVA SA ANIMAL PUMPOM???
« Odgovor #1 poslato: Jun 06, 2009, 10:25:21 pre podne »
Pa evo da ti iskreno kažem nas oko 10 komada je kupilo cjelu liniju animal(pump,test,pak,stak 2,m-stack,nitro,flex,cuts,omega).Šta sam sam do sada potrpo je jedna kura od 21 dan sa 3 kutija stak-a,3kutije m-staka,3 kutije testa ,1 kutija paka,1kutija omege i jedna kutija pumpa.(to je što sam od animala uzimo)i mogu da ti kažem da od cele animal linije taj pump je totalna budalaštinja i mene i moje ortake je naduvalo, ali ne ono kako treba nego samo stomak imaš naduvan ko krava kad se sveže detaljine naždere i tako par se osečaš par sati.Tako da moj savet ti je beži od toga samo češ novac da potrošiš.


Pozdrav
« Poslednja izmena: Jun 06, 2009, 10:27:52 pre podne plesko »

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Odg: ISKUSTVA SA ANIMAL PUMPOM???
« Odgovor #2 poslato: Jun 06, 2009, 10:31:30 pre podne »
sta si ocekivao da ce taj animal pump da radi?
to je samo nesto sto ti omoguci nesto..a ti da li ces da zderes kao svinja ili da ubacis u misic ono sto treba, to je stvar znanja..

inace odlican proizvod te vrste u kapsulama..

Van mreže hrc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 187
Odg: ISKUSTVA SA ANIMAL PUMPOM???
« Odgovor #3 poslato: Jun 06, 2009, 11:06:46 pre podne »
jasno mi je da je dobra i kvalitetna prehrana baza svega,samo me zanimalo dali uz sređenu prehranu vrijedi uzimati taj animal pump i vrijedi li tih novaca jer je skup dosta...iskustva ljudi su različita neko kaže odličan proizvod neko drugi bacanje para,vjerovatno je to sve individualno kako če tko odreagirati na određenu supstancu...npr prije sam od monohidrata znao dobiti i do 5 kila u mj dana a sada više uopće ne reagiram na njega,nije mi jasno zašto ali je nažalost tako...Inače na hrani dobroj baziram sve to se podrazumijeva odem u metro i kupim si 12 kila pilečih prsa iz brazila za 290 kn,bagatela mada su ti piceki šopani bog zna cime ali je isplativo i radi posao ;D
« Poslednja izmena: Jun 06, 2009, 11:09:03 pre podne hrc »

Van mreže pirke

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 72
Odg: ISKUSTVA SA ANIMAL PUMPOM???
« Odgovor #4 poslato: Jun 06, 2009, 02:28:44 posle podne »
Od Animal proizvoda mogu samo reci za M STAK da je dobar .  PUMP nisam koristio ali mislim da je OK. Naravno uz ostalo ako je ispostovano: ishrana,trening...

Van mreže plesko

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: ISKUSTVA SA ANIMAL PUMPOM???
« Odgovor #5 poslato: Jun 06, 2009, 03:04:40 posle podne »
sta si ocekivao da ce taj animal pump da radi?
to je samo nesto sto ti omoguci nesto..a ti da li ces da zderes kao svinja ili da ubacis u misic ono sto treba, to je stvar znanja..

inace odlican proizvod te vrste u kapsulama..


Da če da radi barem kao storm+nox ako ne i bolje .A posle kad sam več kupijo vidijo sam da je NO% nikakav i samim tim ne omogučava ništa osim prazan novčanik.Onaj "enerđi buster" (crvena tableta) su počeli da trpaju u svaki proizvod ,tako da mislim da je iz stak-a,m-staka,testa ukupno devet takvih tableta sasvim dovoljno i nevidim potrebu da bi još taj ološ use baco.
Nisam ja neki klinac koji se napalijo  na proizvod samo zato što gore piše animal,.Animal koristim oko 5 godina i nije jedini "čudežni"proizvod kojeg sam probo ali ovaj pump je stvarno sranje.Više sam dobijo od običnog monohidrata nego sa ovim super duber proizvodom.


Pozdrav

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Odg: ISKUSTVA SA ANIMAL PUMPOM???
« Odgovor #6 poslato: Jun 06, 2009, 04:02:42 posle podne »



Da če da radi barem kao storm+nox ako ne i bolje .
citaj sta pises.ocekujes da jedan preworkout  proizvod radi kao dva, preworkout i postworkout proizvoda

Van mreže plesko

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: ISKUSTVA SA ANIMAL PUMPOM???
« Odgovor #7 poslato: Jun 06, 2009, 05:41:43 posle podne »
e vidiš to je jedan način razmišljanja je koristim storm i med treningom,a nox pre o posle treninga.Nema šanse da me neko ubedi da pump radi nešto dobro,kako sam napiso ajd da je to do mene ali desetorica nas i samo stomačine naduvane neznam može bit da je nešto do nas.


Pozdrav

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Odg: ISKUSTVA SA ANIMAL PUMPOM???
« Odgovor #8 poslato: Jun 06, 2009, 08:22:57 posle podne »
sta ima da te ubedjujem, samo te demantujem da nemas pojma

pump si koristio sam, koristi nox sam posto je ista fora , pa mi javi da li i on rad SAMi..

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Odg: ISKUSTVA SA ANIMAL PUMPOM???
« Odgovor #9 poslato: Jun 07, 2009, 01:05:29 pre podne »
taj je pravi izbor.super pump.on je svemocan ;)

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Odg: ISKUSTVA SA ANIMAL PUMPOM???
« Odgovor #10 poslato: Jun 07, 2009, 02:23:12 pre podne »
jeste..kapsule nisu i bas nekog ukusa kao super pump

Van mreže hrc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 187
Odg: ISKUSTVA SA ANIMAL PUMPOM???
« Odgovor #11 poslato: Jun 10, 2009, 12:49:16 posle podne »
da,meni je najbolje radio običan monohidrat ali više ni to ne radi nažalost,probao sam xpand i supercharge ok su mi proivodi....ne znam mislim da cu za tih 340 kn kupit hrane i zdravo...misloim da je to najpametnije investiran novac.

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ISKUSTVA SA ANIMAL PUMPOM???
« Odgovor #12 poslato: Jun 10, 2009, 01:11:41 posle podne »
da,meni je najbolje radio običan monohidrat ali više ni to ne radi nažalost,probao sam xpand i supercharge ok su mi proivodi....ne znam mislim da cu za tih 340 kn kupit hrane i zdravo...misloim da je to najpametnije investiran novac.

pa priajtelju..
da uradis dobru kombinaciju DODATCI ISHRANI samo mogu da ti skrate put ka cilju..
ti si izbrao opogresnu stvar OCEKUJUCI PREVISE...pa si se razocarao pa sada mislis da ces uspeti sa hranom ono sto nisi sa DODATCIMA..
prvo si treba da shvatis da su to DODATCI a ne MAGICNI NAPITAK koji ce da te pretovri u asterixa.....
tako da....
kada uradis dobru kombinaciju sa hranom i suplemetnacijom TO JE ONDA PAMETNO INVESTIRAN NOVAC.....

Van mreže plesko

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: ISKUSTVA SA ANIMAL PUMPOM???
« Odgovor #13 poslato: Jun 10, 2009, 07:14:17 posle podne »
sta ima da te ubedjujem, samo te demantujem da nemas pojma

pump si koristio sam, koristi nox sam posto je ista fora , pa mi javi da li i on rad SAMi..


Ma daj čoveče mani se posla .Očigledno pišeš gluposti i nisi ni pročito šta sam napiso.Pročitaj moj prvi post i dobro čitaj šta sam sve OD JEDNOM skombiniro pa onda piši takve gluposti.Ja nisam piso da je taj ili bilo koji Animal proizvod čudesan ali pumo je u k....

Pozdrav

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Odg: ISKUSTVA SA ANIMAL PUMPOM???
« Odgovor #14 poslato: Jun 11, 2009, 07:11:05 pre podne »
sta ima da te ubedjujem, samo te demantujem da nemas pojma

pump si koristio sam, koristi nox sam posto je ista fora , pa mi javi da li i on rad SAMi..


Ma daj čoveče mani se posla .Očigledno pišeš gluposti i nisi ni pročito šta sam napiso.Pročitaj moj prvi post i dobro čitaj šta sam sve OD JEDNOM skombiniro pa onda piši takve gluposti.Ja nisam piso da je taj ili bilo koji Animal proizvod čudesan ali pumo je u k....

Pozdrav
malo se kontrolisi sa recnikom..nismo ti i ja isli u jaslice zajedno..a ti ocigledno nemas pojma sta pises, pa bi bilo dobro da pretanes da komentarises nesto u sta se ne razumes ;)