Septembar 20, 2024, 01:24:20 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: whey + trening kod kuce  (Pročitano 5792 puta)

Van mreže vasa91

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
whey + trening kod kuce
« poslato: Jun 02, 2009, 09:56:03 posle podne »
Ovako, nov sam... imam 190cm i samo 63kg..
sad pitanje...
da li mogu (da li su stetni ili ne) da se uzimaju whey proteini ako se trenira kod kuce...
zgibovi,trbusnjaci,sklekovi???

Van mreže malojaci

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 245
Odg: whey + trening kod kuce
« Odgovor #1 poslato: Jun 02, 2009, 10:01:22 posle podne »
pa naravno da moze jbt,poslije treninga roknes dvije mjerice sa dextrozom i rahatluk :D

Van mreže Markonsw

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 81
Odg: whey + trening kod kuce
« Odgovor #2 poslato: Jun 02, 2009, 10:10:34 posle podne »
whey protein ti je nesto najzdravije sto mozes uneti u sebe u danasnje vreme, ispravite me ako gresim ?
Always remember you are unique ,just like everyone else.

Van mreže duh

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.025
Odg: whey + trening kod kuce
« Odgovor #3 poslato: Jun 02, 2009, 10:14:25 posle podne »
meso,povrce i ovsene?



whey protein ti je nesto najzdravije sto mozes uneti u sebe u danasnje vreme, ispravite me ako gresim ?
You will just be more stronger, faster and harder than before.

Van mreže CABAHA

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 239
Odg: whey + trening kod kuce
« Odgovor #4 poslato: Jun 03, 2009, 11:31:35 pre podne »
Posto neces u teretanu, predpostavljam da ti nije cilj cista misicna masa vec da nabacis kilograme. Tako da bi ti bolje dosao neki gainer!

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.612
Odg: whey + trening kod kuce
« Odgovor #5 poslato: Jun 03, 2009, 12:00:38 posle podne »
Posto neces u teretanu, predpostavljam da ti nije cilj cista misicna masa vec da nabacis kilograme. Tako da bi ti bolje dosao neki gainer!
:)

Vaso91

ja mislim da kapiram sta je tebi problem , ispravi me ako gresim ali tebe je blam jer si mrsav i na tu visinu sigurno izgledas jako slim... ali jedini nacin (da se ne lazemo), da sebe pokrenes i   
nabacis kilograme , je da krenes u teretanu , jer ako imas za whey imas i za teretanu ... znaci ako je to , nema sta da te bude sramota , ti imas cilj da nabacis kile  i za to treba da nabavis za pocetak whey i creatin i da pocnes na silu da jedes , znaci tebi ne skodi ni da pojedes i jednu pizu tokom dana ali moras imati za pocetak 4 jaka obroka proteini +uh pa postepeno dok budes trenirao ,videces da ce ti se apetit povecavati ... ali kazem ti za pocetak moras sebi da kazes i uvek imas na umu ja moram da pojedem danas 6 jaja , 5 snicli i sto visse pirinca , ovsenih , krompira salati itd... znaci na silu pa na silu...(apetit se stice jeduci) pored wheya i kreatina ne bi skodilo da uzmes b vitamin kompleks kao i neki multivitamin mineral kompleks ..
kreatin i whey(sve od toga je provereno i nista nije stetno, milione ljudi sirom sveta to koristi i niko nije nastradao zbog toga) imas na forumu kako se koristi ali najbitnie ti je da imas to sa dexom(grozdjani secer) u sejku posle treninga... da se razumemo , tebi ni whey pa ni gejneri nece pomoci ako nemas ishranu koja je za tebe za pocetak bog i batina...
naravno u teretani navataj nekog ko zna da ti pokaze vezbe , i budi redovan ...lagani kardio(ne visse od 10 minuta) ubaci dva put nedeljno...
i nemoj da se zajebavas ... ajde nabaci za pocetak nekih 5 kg a to ces sigurno ako se budes pridrzavao ... citaj forum... za jednui godinu mozes realno da imas 80 i kusur kila i da to bude pristojno ... 61 kg na r=tvoju visinu je smesno , mozes iza bandere da se sakrijes :) ali si u velikoj prednosti sto si mlad, i pametan i poslusaces sta ti kazem ;)





Van mreže CABAHA

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 239
Odg: whey + trening kod kuce
« Odgovor #6 poslato: Jun 03, 2009, 12:58:49 posle podne »
Posto neces u teretanu, predpostavljam da ti nije cilj cista misicna masa vec da nabacis kilograme. Tako da bi ti bolje dosao neki gainer!
:)

Vaso91

ja mislim da kapiram sta je tebi problem , ispravi me ako gresim ali tebe je blam jer si mrsav i na tu visinu sigurno izgledas jako slim... ali jedini nacin (da se ne lazemo), da sebe pokrenes i   
nabacis kilograme , je da krenes u teretanu , jer ako imas za whey imas i za teretanu ... znaci ako je to , nema sta da te bude sramota , ti imas cilj da nabacis kile  i za to treba da nabavis za pocetak whey i creatin i da pocnes na silu da jedes , znaci tebi ne skodi ni da pojedes i jednu pizu tokom dana ali moras imati za pocetak 4 jaka obroka proteini +uh pa postepeno dok budes trenirao ,videces da ce ti se apetit povecavati ... ali kazem ti za pocetak moras sebi da kazes i uvek imas na umu ja moram da pojedem danas 6 jaja , 5 snicli i sto visse pirinca , ovsenih , krompira salati itd... znaci na silu pa na silu...(apetit se stice jeduci) pored wheya i kreatina ne bi skodilo da uzmes b vitamin kompleks kao i neki multivitamin mineral kompleks ..
kreatin i whey(sve od toga je provereno i nista nije stetno, milione ljudi sirom sveta to koristi i niko nije nastradao zbog toga) imas na forumu kako se koristi ali najbitnie ti je da imas to sa dexom(grozdjani secer) u sejku posle treninga... da se razumemo , tebi ni whey pa ni gejneri nece pomoci ako nemas ishranu koja je za tebe za pocetak bog i batina...
naravno u teretani navataj nekog ko zna da ti pokaze vezbe , i budi redovan ...lagani kardio(ne visse od 10 minuta) ubaci dva put nedeljno...
i nemoj da se zajebavas ... ajde nabaci za pocetak nekih 5 kg a to ces sigurno ako se budes pridrzavao ... citaj forum... za jednui godinu mozes realno da imas 80 i kusur kila i da to bude pristojno ... 61 kg na r=tvoju visinu je smesno , mozes iza bandere da se sakrijes :) ali si u velikoj prednosti sto si mlad, i pametan i poslusaces sta ti kazem ;)






Buhaha, spomenuo sam ozloglaseni gener! Naravno da necu da hvalim genere ali realno je da ce s njime pre nabaciti kilazu, pa eto mu i motivacije da krene u teretanu ako ga je sramota kao sto ti kazes... Znam momke koji su stekli solidnu gradju uz dobru ishranu i gener. I treba naglasiti kod tog suplement kao i kod svakog drugoga da postoje bolji i losiji zavisno od proizvodjaca!

http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,15309.0.html

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.612
Odg: whey + trening kod kuce
« Odgovor #7 poslato: Jun 03, 2009, 01:29:05 posle podne »
nije u tome poenta price oko gainera ... hoces gainer home made? ubaci u blender whey plazmu i banannu eto ti gainer , eto ti maseeeeeeeeeeee...

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: whey + trening kod kuce
« Odgovor #8 poslato: Jun 03, 2009, 01:35:51 posle podne »
nije u tome poenta price oko gainera ... hoces gainer home made? ubaci u blender whey plazmu i banannu eto ti gainer , eto ti maseeeeeeeeeeee...
amen...
Mislim kada dodju ljudi koji imaju iskustva i godina iza sebe, a ovaj i dalje o gainerima jer je cuo od nekog strucnjaka da je to to onda jbg...

Van mreže vasa91

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: whey + trening kod kuce
« Odgovor #9 poslato: Jun 06, 2009, 03:28:47 pre podne »
Mene blam nije ici u teretanu, i nije me blam sto sam mrsav... ali jednostavno hocu da nabacim misice...e sad, mozda jeste glupo ali nisam neki karakter pa i ne mogu opstati u teretani, jedino kuci... teretanu sam probao 2345 puta ali nista od toga.. zato da li moze pravilnom ishranom + whey + treninzi kod kuce doci do nekih rezultata..?

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: whey + trening kod kuce
« Odgovor #10 poslato: Jun 06, 2009, 10:12:44 pre podne »
ne!!!!!!!!!!!!!!neces se srediti sklekovima,zgibovima....ako imas kuci dve bucice klupu ravnu,bucice sa dosta tegova onda mozda DA.ali treba iskustvo za te bucice svaki iskusni bilder moze da uradi celo telo sa bucicama,a ti nemas to iskustvo tako da negine ti teretana+ishrana+supsi+spavanje
« Poslednja izmena: Jun 06, 2009, 10:15:43 pre podne naturalac belanac »
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže vasa91

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: whey + trening kod kuce
« Odgovor #11 poslato: Jun 06, 2009, 03:22:19 posle podne »
pokusacu godinu dana.. ako nema nikakvih rezultata odustacu... ali ovako cu da krenem...pa da vidimo...

Van mreže vasa91

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: whey + trening kod kuce
« Odgovor #12 poslato: Jun 06, 2009, 03:22:37 posle podne »
odustacu od treninga kuci.. preci cu na trening u teretani...

Van mreže MAXX

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 337
Odg: whey + trening kod kuce
« Odgovor #13 poslato: Jun 06, 2009, 03:27:47 posle podne »
Ako zelis ista stvarno da uradis, to je neminovno.

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.612
Odg: whey + trening kod kuce
« Odgovor #14 poslato: Jun 06, 2009, 07:15:33 posle podne »
odustacu od treninga kuci.. preci cu na trening u teretani...

samo razmisljanje o kucnoj varijanti ti je bilo bez ikakve logike ... osim kao sto Belanac  :) kaze, ako imas teretanu u kuci , sto nemas...