Jul 01, 2024, 06:08:13 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.954 članova - Poslednji član: Laurieviady
X3MShop banner

Autor Tema: POTVRDJENO: Fedor vs Barnett 1. avgusta!  (Pročitano 1860 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
POTVRDJENO: Fedor vs Barnett 1. avgusta!
« poslato: Maj 30, 2009, 01:53:24 pre podne »
Dugoočekivani sraz između najboljeg svjetskog MMA teškaša Fjodora Jemjeljanjenka (30-1) i Amerikanca Josha Barnetta (24-5) dogodit će se 1. 8. na priredbi Affliction 3 u Anaheimu, California.

Fjodor će u toj borbi braniti WAMMA pojas u teškoj kategoriji koji je osvojio prošle godine pobjedom nad Timom Sylviom, a obranio ga je koncem siječnja nokautiravši Andreja Arlovskog.

Barnett je poput Sylvie i Arlovskog također bivši UFC teškaški prvak, no posljednji nastup u toj organizaciji imao je 2002. godine. Hoće li doživjeti istu sudbinu kao spomenuti dvojac ili će se pokazati kao legitimna prijetnja ruskom "kiborgu", saznat ćemo za nešto više od dva mjeseca.

Uz njih na Afflictionu 3 očekuju se nastupi Tima Sylvije, Gegarda Mousasija, Vitora Belforta, Renata Sobrala i mnogih drugih poznatih imena. Suorganizatori ove priredbu su promotorske kuće M-1 Global i Golden Boy Promotions.

Izvor: www.profightstore.com
 
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Spartak

  • Gost
Odg: POTVRDJENO: Fedor vs Barnett 1. avgusta!
« Odgovor #1 poslato: Maj 30, 2009, 06:11:02 pre podne »
Bice gusto !

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: POTVRDJENO: Fedor vs Barnett 1. avgusta!
« Odgovor #2 poslato: Maj 30, 2009, 10:51:08 pre podne »
Idemooooo RUSIIII ;D
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: POTVRDJENO: Fedor vs Barnett 1. avgusta!
« Odgovor #3 poslato: Maj 30, 2009, 11:56:32 pre podne »
Bice gusto !

nevidim razlog tomu


  Cro Cop je protiv mene bio na vrhuncu 

Emelianenko se osvrnuo na borbu s Joshom Barnettom, usporedio ga s Cro Copom u najboljim danima, najavljuje li pobjedu..

Fedor Emelianenko sljedeću borbu će imati u kolovozu ove godine protiv prijatelja Josha Barnetta. Tako je Fedor, u jednom intervjuu za M1 Global stranicu, potvrdio glasine o borbi s Amerikancem.

-Smatram Josha jednim od istinski najboljih boraca današnjice u slobodnoj borbi. U ovom je trenutku, mislim, na svom vrhuncu. Borba s njim bit će kao kad sam boksao s Cro Copom. On je upravo tada bio na svom vrhuncu", kazao je 32-godišnji Rus.

Najavljuje li najbolji svjetski MMA borac pobjedu protiv velikog Josha Barnetta s obzirom da je i Cro Copa pobjedio, kako kaže, u najboljim danima? Fedor je u svojoj zadnjoj MMA borbi pobjedio Andreia Arlovskog za samo 3 minute i 41 sekundu prve runde.



croring.com
« Poslednja izmena: Maj 30, 2009, 12:16:18 posle podne ATJ LUCKO™ »

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: POTVRDJENO: Fedor vs Barnett 1. avgusta!
« Odgovor #4 poslato: Maj 31, 2009, 02:41:25 posle podne »
meni barnett uopce nije jedan od najboljih boraca danasnjice nekad je bio ali vremena su se promjenila...nebi trebao biti neka ozbiljna prijetnja...mislim da će ga fedor bukvalno rastaviti na proste faktore

Van mreže HikMik

  • Član
  • *
  • Poruke: 35
Odg: POTVRDJENO: Fedor vs Barnett 1. avgusta!
« Odgovor #5 poslato: Jun 02, 2009, 01:53:28 pre podne »
Mislim da Fedor nece imati nikakvih problema da borbu rijesi u prvoj rundi, s obzirom na to da su prijatelji vjerovatno ce biti submission.

Van mreže gonzo

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 374
Odg: POTVRDJENO: Fedor vs Barnett 1. avgusta!
« Odgovor #6 poslato: Jun 05, 2009, 02:54:37 posle podne »
nema barnet tu sta da trazi, ni u stendapu, pogotovo na podu.