Septembar 27, 2024, 04:15:46 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.291 poruka u 18.763 tema - 20.974 članova - Poslednji član: galurbalge
X3MShop banner

Autor Tema: IFBB 18-o Balkansko prvenstvo za muskarce i zene Bor 15.-17.05.2009. SAMO SLIKE  (Pročitano 22252 puta)

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: IFBB 18-o Balkansko prvenstvo za muskarce i zene Bor 15.-17.05.2009. SAMO SLIKE
« Odgovor #60 poslato: Maj 18, 2009, 03:57:49 pre podne »
konacno!! sale lav si ;) odlicna uvertira za evropsko, najsladje za kraj
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: IFBB 18-o Balkansko prvenstvo za muskarce i zene Bor 15.-17.05.2009. SAMO SLIKE
« Odgovor #61 poslato: Maj 18, 2009, 06:12:52 pre podne »
hvala sale na slikicima i cestitike pobednicima!!!

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: IFBB 18-o Balkansko prvenstvo za muskarce i zene Bor 15.-17.05.2009. SAMO SLIKE
« Odgovor #62 poslato: Maj 18, 2009, 08:07:09 pre podne »
Evo još par sličica od mene:
Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: IFBB 18-o Balkansko prvenstvo za muskarce i zene Bor 15.-17.05.2009. SAMO SLIKE
« Odgovor #63 poslato: Maj 18, 2009, 08:11:30 pre podne »
Ove slike same govore
Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: IFBB 18-o Balkansko prvenstvo za muskarce i zene Bor 15.-17.05.2009. SAMO SLIKE
« Odgovor #64 poslato: Maj 18, 2009, 09:06:05 pre podne »
Terzo all the way!
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže SportGirl

  • Lepotica
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 75
Odg: IFBB 18-o Balkansko prvenstvo za muskarce i zene Bor 15.-17.05.2009. SAMO SLIKE
« Odgovor #65 poslato: Maj 18, 2009, 01:21:12 posle podne »
Pa zar nije smijesan onda taj njegov plasman?!!!
SportGirl.

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: IFBB 18-o Balkansko prvenstvo za muskarce i zene Bor 15.-17.05.2009. SAMO SLIKE
« Odgovor #66 poslato: Maj 18, 2009, 02:32:03 posle podne »
Pa zar nije smijesan onda taj njegov plasman?!!!

Po ovim zadnjim slikama meni jeste smešan njegov rezultat, ali kao što znate ovo je vrzino kolo tako da treba samo da se digne glava i što dostojanstvenije se ide napred, eto ga za par dana Evropsko.
Ja sam po prošlim slikama video da je Siniša bio suv ko barut, i da se vrh spremio, ali pored svega toga trebaju i oblici, veličina mišića biti presudni.
Žao mi je sto nisam prisustvovao pa da mogu još bolje da procenim, neznam koliko sam kompetentan da ja ocenjujem nekog prema slikama +  i zbog moje bliskosti sa Terzom.?
1 šampion mi je rekao skorije "nemaš ti poima"  a ja pogodim sve rezultate ;) , čak mi je rekao "ti i Sanela isto kažete" :) :) :) 



Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!

Van mreže tozaman

  • VIP
  • Član
  • *****
  • Poruke: 35
Odg: IFBB 18-o Balkansko prvenstvo za muskarce i zene Bor 15.-17.05.2009. SAMO SLIKE
« Odgovor #67 poslato: Maj 18, 2009, 03:15:36 posle podne »
Cestitam svim takmicarima!
Zao mi je sto nisam mogao da gledam takmicenje,tako da ne mogu samo na osnovu slika da ocenim situaciju u *kriticnim*  kategorijama.
Ali se zato nadam da ce na Evropskom prvenstvu biti dobra konkurencija u svim kategorijama...tu ce se  najbolje videti gde je kome mesto!
Vaš lični trener ? 064/ 34 66 326 !

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.860
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: IFBB 18-o Balkansko prvenstvo za muskarce i zene Bor 15.-17.05.2009. SAMO SLIKE
« Odgovor #68 poslato: Maj 18, 2009, 03:16:58 posle podne »
Sale pridruzujem se ostalima..svaka cast na materijalu koji si podelio sa nama,potrudio si se svojski...
Sve cestitke i sjajnim takmicarima!
« Poslednja izmena: Maj 18, 2009, 03:18:53 posle podne Polomac »

Van mreže Milovan Ilic

  • VIP
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 380
  • www.sculptorgym.com
Odg: IFBB 18-o Balkansko prvenstvo za muskarce i zene Bor 15.-17.05.2009. SAMO SLIKE
« Odgovor #69 poslato: Maj 18, 2009, 03:21:25 posle podne »
Milan je jako popravio formu od Cacka i zasluzeno 1 do 90kg ima odlicnu gradju i jedva cekam da ga vidim na evropskom :D

Van mreže onel

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 337
  • Train hard, or go Home !
Odg: IFBB 18-o Balkansko prvenstvo za muskarce i zene Bor 15.-17.05.2009. SAMO SLIKE
« Odgovor #70 poslato: Maj 18, 2009, 08:55:58 posle podne »
Ljudi moji dokle vise sa ovim štimanjem mjesta .... Pa sami znate koliko treba odricanja da se spremi za jedno takmicenje , hemije , suplemenata , ishrane , odricanja  , ja sam probao mjesec dana i vidio sam da je preteško i fizicki i psihicki i svakako  izdrzati sve to , a zamislite Terzu koji se spremao 4 mjeseca za sva ova takmicenja , jer se bio čistio i tako to , i da ga neko pokrade 2x pa smijesno ,  toliko truda , znoja , novaca se ulozi da bi te neko pokrao ,  pa te sudije i ta raja izgleda kao da neznaju koliko treba svega da se spremi za jedno takmicenje ... Pa nije on gledao TV i jeo kokice i ulazio u forumu i tako se spremao pa da mu nebude prvo njemu , pa onda nama iskrenim prijateljima i onima koji znamo kako to sve ide , koji smo ga gledali dok trenira , sprema se i kako to sve izgleda , pa neka je na dusu svima koji su ucestvovali u ovoj kradji ! Stvarno SRAMOTNO !

Pozdrav !
« Poslednja izmena: Maj 18, 2009, 09:00:05 posle podne onel »
GO HARD , OR GO HOME !!!

Van mreže xilon

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: IFBB 18-o Balkansko prvenstvo za muskarce i zene Bor 15.-17.05.2009. SAMO SLIKE
« Odgovor #71 poslato: Maj 18, 2009, 11:42:44 posle podne »
Hello guys, new here.

Firstly im sorry i cant write or understand that language so im writing in english.

I just want to ask if anyone knows any insider info where are the next years balkan championships are going to be held?
thank you

Van mreže IGOR MILANOVIC

  • VIP
  • Flyweight Member
  • *****
  • Poruke: 140
    • http://www.x3mgym.com
Odg: IFBB 18-o Balkansko prvenstvo za muskarce i zene Bor 15.-17.05.2009. SAMO SLIKE
« Odgovor #72 poslato: Maj 19, 2009, 02:08:50 pre podne »
Ljudi moji dokle vise sa ovim štimanjem mjesta .... Pa sami znate koliko treba odricanja da se spremi za jedno takmicenje , hemije , suplemenata , ishrane , odricanja  , ja sam probao mjesec dana i vidio sam da je preteško i fizicki i psihicki i svakako  izdrzati sve to , a zamislite Terzu koji se spremao 4 mjeseca za sva ova takmicenja , jer se bio čistio i tako to , i da ga neko pokrade 2x pa smijesno ,  toliko truda , znoja , novaca se ulozi da bi te neko pokrao ,  pa te sudije i ta raja izgleda kao da neznaju koliko treba svega da se spremi za jedno takmicenje ... Pa nije on gledao TV i jeo kokice i ulazio u forumu i tako se spremao pa da mu nebude prvo njemu , pa onda nama iskrenim prijateljima i onima koji znamo kako to sve ide , koji smo ga gledali dok trenira , sprema se i kako to sve izgleda , pa neka je na dusu svima koji su ucestvovali u ovoj kradji ! Stvarno SRAMOTNO !

Pozdrav !

Pa sad ti osecas da je on pokraden ?Na osnovu cega ?Slika ili si mozda bio da gledas takmicenje? Ili zato sto ti je jaran sta vec ili da je ostecen zato sto dolazi iz Bosne?
Nisi strucnjak da jesi sudija bih bio!
Ko sto sam kazes probao si i video koliko je zapravo naporano i skupo baviti se BB pa si odustao.Svi ulazu i daju svoje maximume na svoj nacin onoliko koliko ko moze i ima .A u Terzinom slucaju si pristrasan i na osnovu toga donosis zakljucke,ja sam realna i svakom kazem kako stoje stvari.Jako je bitno da budes objektivan u ovom sportu, da ne bih nekom ko ti je drag davo iskrivljenu sliku.

Terza kao i Slavisa su moji drugari i kolege ! Sudio sam im u Beogradu na Openu i tada sam dao Terzi prvo mesto jer ga je zasluzio .A sad nisam imao cas da se nadjem u ulozi sudije  ali sam gledao i dobro video kako stoje stvari .Slike cesto mogu da budu nerealan pokazatelj stvarne situacije.Posle svega smo sedeli zajedno Terza Slavisa i ja i reako sam im sta sam mislio i oni su to prihvatili skroz sportski jer su obojica veliki  sampioni i ogromne ljudine i ako se takmice do 80 kg heheh.. ;)
Trenutan sitacija je bila takva da je Slavisa sitniji i laksi uz nesto bolju formu pobedio .Terzu koj je veci puniji i kompletniji, je bio drugi presudila je malo bolja pripremljnost.Da postoje dva prva mesta obojica bi ga dobila.Evropsko je za vikend oboica imaju vremena da se poprave i pokvare ,kavi budu bice ja im obojici kao i svim ostalim takmicarim a koji ucestvuju zelim puno srece i da ostvare zapazne rezultate.A ja cu im se naci tamo da im pomognem u tome .
toliko od mene ;)
PERSONALNI TRENER  062\ 78 28 78

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: IFBB 18-o Balkansko prvenstvo za muskarce i zene Bor 15.-17.05.2009. SAMO SLIKE
« Odgovor #73 poslato: Maj 19, 2009, 05:53:34 pre podne »
kada covek cita igora dodje mi da zaplacem.. :D :D :D
tako veliki a tako suptilan momak...... ;D ;D
groaarrrrrrrrr :-* :-* :-*
« Poslednja izmena: Maj 19, 2009, 12:50:59 posle podne Pedja_Petrovic »

Van mreže malojaci

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 245
Odg: IFBB 18-o Balkansko prvenstvo za muskarce i zene Bor 15.-17.05.2009. SAMO SLIKE
« Odgovor #74 poslato: Maj 19, 2009, 10:05:18 pre podne »
Veliki su vrag te slike,kako nekom dodaju a nekom oduzimaju,jer Terzo je ocigledno jako fotogenican a ova druga dvojica i nisu toliko kad je vec u zivo druga prica.