Septembar 19, 2024, 11:28:45 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: vazno pitanje  (Pročitano 5438 puta)

Van mreže NemanjaBG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 541
Odg: vazno pitanje
« Odgovor #15 poslato: Maj 19, 2009, 01:30:25 posle podne »
  Idi decko kod nekog drugara koji ima skener i lepo okaci rezultate na ovoj stranici,da ljudi koji ovde mogu da ti pomognu steknu bolji uvid u tvoje stanje

Van mreže nikadsenepredajem

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 717
Odg: vazno pitanje
« Odgovor #16 poslato: Maj 19, 2009, 01:31:33 posle podne »
potrudicu se...
Beat the genetics!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: vazno pitanje
« Odgovor #17 poslato: Maj 19, 2009, 01:33:36 posle podne »
ali gle.
ovako
niko ovde od nas nije lekar da bi mogao da ti kaze uradi to i to..a to koliko ti lekari mogu pomoci i sam si se uverio.
ali nije bitno..
bilo kome ovde je glupo da ti daje bilo kakav savet po pitanju medicinskih tretmana jer se to niti smije niti je bilo kod od nas kvalifikovan...
dakle..
ja kao i svi ostali ovde mozemo da ti tvrdimo jedno..da ti BCAA niti WHEY sitruno nisu uticali na povecanje niti estrgoena niti testostreona...
dalje..
postoje preprati koji uticu na povecanje nivoa testostreona poptu recimo TRIBULUS ali to povecanje nivoa testostreona sigruno nije toliko da moze i nece da izazvoe ginekomastiju niti ce da dovede do ultra povecanja misicne mase..
patka u gacma ce da bolje radi to stoji alli od misica nema nista..

dakle...
stvar je vrlo jednostavna..ti si u pubertetu i hormoni ti divljaju
postoje slucjevi koji odsista imaju tzv PUBERTETSKU GINEKOMASTIJU,ali koliko sam ja citao i znam to su uglavnom slucajevi prolzanog karaktera gde se hormoni stabilizuju kako pubertet prestaje...
vrlo su retki slucajevi tolikog skoka estrgoena-NE KAZEM DA NISU MOGUCI JER ZNAM DA JESU ali su vrlo retki da se mora posegnuti sa hirurskim odstranjivanjem zlezde...
ti jedino ako si te nesrece da spadas u grupu od tih..onda je to ono sto te muci...
probaj da nadjes neku dobro devojku koja voli sve sto vole mladi,kako od napred tako od pozadi,i probajte da to radite svako vecer  8) 8) 8)
misljenja sam da ce hormoni da ti se stabilizuju a pogtovo ukoliko se hranis ovako kako si rekao tj prilicno cisto...
nastavi zdravo da zivis i nadji neku devojku koja ima karakteristike koje sma rekao.
ako nemozes da nadjes..jbg..plati...batali whey i ima kulturinih ustanova koje se bave sa tom temtaikom  :P :P

Van mreže nikadsenepredajem

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 717
Odg: vazno pitanje
« Odgovor #18 poslato: Maj 19, 2009, 01:38:26 posle podne »
ali gle.
ovako
niko ovde od nas nije lekar da bi mogao da ti kaze uradi to i to..a to koliko ti lekari mogu pomoci i sam si se uverio.
ali nije bitno..
bilo kome ovde je glupo da ti daje bilo kakav savet po pitanju medicinskih tretmana jer se to niti smije niti je bilo kod od nas kvalifikovan...
dakle..
ja kao i svi ostali ovde mozemo da ti tvrdimo jedno..da ti BCAA niti WHEY sitruno nisu uticali na povecanje niti estrgoena niti testostreona...
dalje..
postoje preprati koji uticu na povecanje nivoa testostreona poptu recimo TRIBULUS ali to povecanje nivoa testostreona sigruno nije toliko da moze i nece da izazvoe ginekomastiju niti ce da dovede do ultra povecanja misicne mase..
patka u gacma ce da bolje radi to stoji alli od misica nema nista..

dakle...
stvar je vrlo jednostavna..ti si u pubertetu i hormoni ti divljaju
postoje slucjevi koji odsista imaju tzv PUBERTETSKU GINEKOMASTIJU,ali koliko sam ja citao i znam to su uglavnom slucajevi prolzanog karaktera gde se hormoni stabilizuju kako pubertet prestaje...
vrlo su retki slucajevi tolikog skoka estrgoena-NE KAZEM DA NISU MOGUCI JER ZNAM DA JESU ali su vrlo retki da se mora posegnuti sa hirurskim odstranjivanjem zlezde...
ti jedino ako si te nesrece da spadas u grupu od tih..onda je to ono sto te muci...
probaj da nadjes neku dobro devojku koja voli sve sto vole mladi,kako od napred tako od pozadi,i probajte da to radite svako vecer  8) 8) 8)
misljenja sam da ce hormoni da ti se stabilizuju a pogtovo ukoliko se hranis ovako kako si rekao tj prilicno cisto...
nastavi zdravo da zivis i nadji neku devojku koja ima karakteristike koje sma rekao.
ako nemozes da nadjes..jbg..plati...batali whey i ima kulturinih ustanova koje se bave sa tom temtaikom  :P :P

hahahah e ta ti je dobra ma gle,probacu nekad da postavim sliku,i sve te testove pa moze da se pogleda,hvala puno na informacijama,sta cu svaki put upadnem u losiju grupu hehe
Beat the genetics!

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.612
Odg: vazno pitanje
« Odgovor #19 poslato: Maj 19, 2009, 04:01:35 posle podne »

koja voli sve sto vole mladi,kako od napred tako od pozadi,


hahahahahahahah dobar dobar, ukrascu ti foru ;D

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: vazno pitanje
« Odgovor #20 poslato: Maj 19, 2009, 04:21:01 posle podne »
Cuj da plati jbt, ljudi ovde nemaju sta jesti a on jos i to da placa. :D:D:D:D