Septembar 20, 2024, 09:25:44 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Molila bi pomoć-trening i ishrana  (Pročitano 28800 puta)

Van mreže Marinela

  • Lepotica
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 50
Odg: Molila bi pomoć-trening i ishrana
« Odgovor #15 poslato: Maj 29, 2009, 09:02:46 pre podne »
Hoću tanja... slušam ja Vas ne brini :):) povećavam si lagano težine di osjetim da mi je prelagano, a fino imam i upalu guze ;);) isto tako kad radim mrtvo dizanje sa ravnim nogama sutradan me cijela zadnja loža prži...al neka to je valjda znak da nešto ipak radim, jer do sad me nije nikad boljelo, malo sam prekasno poćela sa povećavanjem težine al dobro... ispravit ću to...

 sad sam povećala adduktore i abduktore valjd se tako zove ono za unut. i vanjsku stranu nogu radila sam sa 25kg, sad sam na 30kg jel i to isto u redu? nije mi puno , jel??

Van mreže Marinela

  • Lepotica
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 50
Odg: Molila bi pomoć-trening i ishrana
« Odgovor #16 poslato: Maj 29, 2009, 09:07:49 pre podne »
jooj i još jedno pitanje imam, oprosti tanja što te gnjavim...

imam pitanje što se tiče vježbe za guzu.. pošto sam rekla da nemam uopće mišića nit na nogama a tako ni na stražnjici, znači sve je labavo, mekano, spušteno.. zanima me dali ima ikakvog efekta ako kod kuće radim vježbu za guzu bez utega, znači ono na sve četri dolje i podizat nogu u zrak, kužiš što mislim???? i koliko bi toga onda trebala raditi da dodjem do nekog efekta??

Van mreže Marinela

  • Lepotica
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 50
Odg: Molila bi pomoć-trening i ishrana
« Odgovor #17 poslato: Jun 02, 2009, 09:39:44 posle podne »
Tanja nema te???

Joojjj ja sam sva zbunjena u zadnje vrijeme, ne znam više šta da radim i kako...jedni govore jedno, drugi drugo, stalno slušam druge priče..

u vezi mog problema jel, sa nogama i guzom, neki kažu da bi trebala prvo još smršaviti znači radit što više kardia i da ne dižem velike težine, i kad smršavim da počnem dizat tegove..... drugi viču kad osjetiš da ti je  lagano diži kilažu... E ŠTA SAD DA JA RADIM??? :(:) izgubljena sam u svemu, stvarno...:(

možda bi i trebala smršaviti ne znam, jer ako se nešto na tijelu trese znači debelo je i salo je , jesam u pravu???? evo vagala se danas imam 69kg ...

molim savjete , šta da radim???
da radim više kardio ??
ILI .. da radim zagrijavanje samo , pa tegove i to je to ili nešto treće???? pliz help ljudi

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Molila bi pomoć-trening i ishrana
« Odgovor #18 poslato: Jun 02, 2009, 09:49:08 posle podne »
Radi i tegove i kardio trening i ne brini da ces da se kako kazu "napucas" :wink:

Ne trebaju ti velike tezine,ali ni male pa da radis 40-50 ponavljanja,..Nadju neku tezinu koja ti odgovara i radi 12-15 ponavljanja u seriji...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Marinela

  • Lepotica
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 50
Odg: Molila bi pomoć-trening i ishrana
« Odgovor #19 poslato: Jun 03, 2009, 08:17:07 pre podne »
Ma ne bojim se ja toga "napucavanja " nikako ;)
ali nemogu ni raditi s malim težinama, ne osjetim onda da nešto radim, pa si povećam kad dodje do toga..pisala sam već pa ću ponoviti npr.leg press sam radila sa 60kg dosta dugo , al ko da sam mlatila praznu slamu pa sam digla na 75kg i tek sad osjetim da nešto radim radim 3x15 i nemogu  više od 15ponavljanja..

zatim ona sprava di zakačim kajiš oko noge i vučem sajlu sam radila sa 15kg i isto to se desilo, ništa ni osjetila mogla sam kolko hoćeš napravit serija, a sad radim sa 20kg

Ali kažem , nisam debela, ali imam puno sala na nogama i guzi,:(:( zato pitam kako bi i šta trebala raditi??? dal da skidam kile ili mogu i dalje dizati tegove kao i sada????? a kardio na kraju nekad jednostavno nemam snage za ništa, ubijem se s utezima i kad odem trčat na traku osjetim da nema ni mrve snage u meni.... :(:( pa prestanem trčat.... dal da onda vozim bolje bicikl ili šta???

ajme ljudi oprostite što vas udavi s ovoliko pitanja nadam se da ćete sve pohvatat i da ćete mi odgovoriti jer samo želim pravilno sve raditi... hvala unaprijed ;)

Van mreže ajdonthevanejm

  • Lepotica
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 57
Odg: Molila bi pomoć-trening i ishrana
« Odgovor #20 poslato: Jun 03, 2009, 08:20:35 pre podne »
Radi kardio nataste, znaci pre dorucka, a tegove kasnije, jel moze tako?

Van mreže Marinela

  • Lepotica
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 50
Odg: Molila bi pomoć-trening i ishrana
« Odgovor #21 poslato: Jun 03, 2009, 08:31:08 pre podne »
auu...probala sam tako par puta ali nikako ne uspjevam, ne bude mi dobro kad vozim na tašte, slabo mi bude kasnije :/

inače imam kod kuće sobni bicikl koji ne koristim nažalost..:(
 

kolko bi trebao trajati jutarnji kardio??kako da vozim lagano ili?
i koje opterećenje staviti, moj ima razine od 1-8, na kojoj da vozim??

Van mreže ajdonthevanejm

  • Lepotica
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 57
Odg: Molila bi pomoć-trening i ishrana
« Odgovor #22 poslato: Jun 03, 2009, 08:48:00 pre podne »
Pa sta ja znam u kakvoj si kondiciji, to moras sama sebi da prilagodis, uglavnom intenzitet lagan nekih 60%-70% od max. HR ( molim da me neko ispravi ako gresim )
Ja karidijam sat vremena, sto ne znaci da i ti moras odmah, nego kreni pa vidii koliko mozes, pa polako povecavaj vreme

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Molila bi pomoć-trening i ishrana
« Odgovor #23 poslato: Jun 03, 2009, 09:39:13 pre podne »
Citat
uu...probala sam tako par puta ali nikako ne uspjevam, ne bude mi dobro kad vozim na tašte, slabo mi bude kasnije :/

ovo ej stvar karkatkera verujem,a ne tvog zdravstvenog stanja da imas problem sa tim sto ces da radis cardio na prazan stomak..
vidis..
tu i jste problem..
ti ukoliko jedes i radi cardio,uciniti ces sebi uslugu da ces agoritei neke kalirije...
ali neces uraditi nista po pitanju sviksa sala jer nemoze da dodje do toga da telo angzuje masnoce kao aenergiju kada ima energije od onoga sto si ti papla pre toga....

Van mreže Marinela

  • Lepotica
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 50
Odg: Molila bi pomoć-trening i ishrana
« Odgovor #24 poslato: Jun 03, 2009, 11:49:53 pre podne »
Znam Pedja ;) evo od sutra ću se potruditi da vozim taj bicikl bar 30min. Da vozim svaki dan ili samo kad idem u teretanu???

kako onda da u teretani vježbam? nema kardia? težine da ostavim ovako velike ko i do sada?? Slušam stvarno svakakve priče i ne znam kom vjerovat sada... kažu da prvo skinem kile a kasnije da ih dobivam naravno pravilnom prehranom ... ko je sad tu pametan :( sva se pogubi  u kojekakvim informacijama.. Zato Vas pitam šta i kako da radim, jer nemogu svaki dan mjenjat trening , nije dobro.. eto nadam se opet odgovoru na pitanja

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Molila bi pomoć-trening i ishrana
« Odgovor #25 poslato: Jun 03, 2009, 12:06:01 posle podne »
cardio ujutro kreni da radis 3 puta nedljeno.,.pa onda polako povecvaj dok ne dojdes do toga da ga radis 5 ili cak 6 puta nedljeno...
tezine sa kojima radis,radi i dalje jer je to odlicno,a cardio posle tegova ti za sada ne treba jer bi ti to oduzimalo i mnogo vremena a i bilo bi verovatno previse extrmeno,tako da za sada NE...

Van mreže Marinela

  • Lepotica
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 50
Odg: Molila bi pomoć-trening i ishrana
« Odgovor #26 poslato: Jun 03, 2009, 12:11:08 posle podne »
Odlično ;)

shvatila sam...

 Znači 3xtjedno sam u teretani tad ne radim kardio ako shvaćam , a 3x ću kod kuće raditi kardio na bajsu , radim na razini 4/8 valjd je tako ok nije ni preteško za vrtit nije ni prelagano, nekad povećam na 5.-tu razinu al tu se vrtim 4-5

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Molila bi pomoć-trening i ishrana
« Odgovor #27 poslato: Jun 03, 2009, 12:12:56 posle podne »
tacno
a kako ti uspevas da budes stalno offline mene zivo zanima????

Van mreže Marinela

  • Lepotica
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 50
Odg: Molila bi pomoć-trening i ishrana
« Odgovor #28 poslato: Jun 03, 2009, 12:17:16 posle podne »
kako misliš stalno ? misliš pišem tu pa sam odjednom off ili? ma isključim se pa uključim ponovo i tako...luda žena šta ćeš ... :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Molila bi pomoć-trening i ishrana
« Odgovor #29 poslato: Jun 03, 2009, 12:24:13 posle podne »
kako misliš stalno ? misliš pišem tu pa sam odjednom off ili? ma isključim se pa uključim ponovo i tako...luda žena šta ćeš ... :)

aaaa u tom grmu lezi zajec