Septembar 20, 2024, 05:40:05 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Molila bi pomoć-trening i ishrana  (Pročitano 28788 puta)

Van mreže Marinela

  • Lepotica
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 50
Odg: Molila bi pomoć-trening i ishrana
« Odgovor #45 poslato: Septembar 29, 2009, 10:58:54 pre podne »
hm...to mi kaže stručna osoba za fitness :rolleyes:

u svakom slučaju ja slušam tebe ;)
znači pošto kod mene nema hranjivih materija ne trebam UH nakon treninga, onda ću i izbaciti tu jabuku i jest kad dodjem kući to je kažem nakon 10-tak min.nakon treninga,i to posni, tunu , to najčešće jedem poslije

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Molila bi pomoć-trening i ishrana
« Odgovor #46 poslato: Septembar 29, 2009, 11:13:29 pre podne »
Citat
.to mi kaže stručna osoba za fitness

wooooww  :-\ :-\ :-\ :-\

Citat
to posni, tunu , to najčešće jedem poslije

mozed i jaja i obavezno MNOGO VLAKANA

Van mreže Marinela

  • Lepotica
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 50
Odg: Molila bi pomoć-trening i ishrana
« Odgovor #47 poslato: Septembar 29, 2009, 11:15:49 pre podne »
uff jaja baš i nebi smjela, možda samo bjelanjak jer imam povišen kolesterol :(

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Molila bi pomoć-trening i ishrana
« Odgovor #48 poslato: Septembar 29, 2009, 11:31:08 pre podne »
uff jaja baš i nebi smjela, možda samo bjelanjak jer imam povišen kolesterol :(

2 ili 3 zumanca te nece ubiti cak sto vise.
a ukoliko je frka oko toga bas toliko velika
onda 4 ili 5 belanca,salta ili neka riba i obavezo 5 caps OMEGA 3 i garantujem ti da ces nakon mesec dana imati perfect holesterol

Van mreže fish

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 16
Odg: Molila bi pomoć-trening i ishrana
« Odgovor #49 poslato: Oktobar 17, 2009, 09:29:25 posle podne »
pozdrav svima!

evo par godina redovno citam ovaj forum, ogromno sam eksperimentirala na sebi i naucila mnogo o svom telu. Posto sam i ja imala slican problem-da podelim svoje iskustvo. Kod zena je veliki problem unos bjelancevina-tako je bilo i kod mene. Marinela i ja imam problem sa donjim delom tela, ali sam i to sredila. Po mom misljenju u tvojoj ishrani fale bjelancevine (nije dovoljna jedna tuna i jedan obrok piletine) i meni je pomoglo variranje unosa UH preko nedelje. To znaci da imam jedan dan skroz nizak unos UH, drugi i treci dan max 150 g UH, ostalo B i M, a cetvrti dan napunim telo UH-cak pojedem i neki slatkis. Sve ukupno oko 1200 kcal. Meni je tako super. Ali je u mom svakodnevnom jelovniku minimum 2puta dnevno proteinski shake (posle treninga obavezno).
Obroka najmanje 5. Puno,puno H2O. Dosta povrca, voca - nula. Super je to, sto nikada ne osecam glad-bas suprotno, ponekad mi je i tezko da pojedem sve to.

A sto se treninga tice-6 puta nedeljno. Menjam vezbe svakih 14 dana. Jedan put cardio na prazan stomak. Dva puta cardio HIIT posle tegova. Kad radim noge-supersetovi uglavnom i nista kardia posle. (svaki trening mora biti maximalan-sto znaci da te sledeci dan sve otkida od bola)

Meni je to pomoglo da totalno promenim svoje telo (a imala sam isti problem ko i ti). Pored "natur" hrane unosim samo WHEY proteine, BCAA, C vitamin, Magnezium i kad jako jako boli Aspirin!

To je moja prica i ovom prilikom sve pohvale forumu i majstorima sto dele svoje znanje sa nama. iskreno hvala.

pratim vas i dalje, pozdrav!


Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Molila bi pomoć-trening i ishrana
« Odgovor #50 poslato: Oktobar 19, 2009, 07:36:36 pre podne »
bravo
i hvala sto si poedlila rezulatete sa nama

Van mreže mushica

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 1
Vezbanje i ishrana
« Odgovor #51 poslato: Februar 24, 2010, 11:54:05 pre podne »
Pozdrav svima.

Znam da mnoge zene i devojke se obracaju sa jednim istim problemom - kako da smrsaju, zategnu se i slicno.
Moj problem je taj sto nemam toliko vremena da se bavim pravljenjem jelovnika i osmisljavanjem vezbi u kucnoj varijanti.

Pokusala sam sa teretanom i nutricionistom nekih dva meseca, medjutim, kako imam dva mala deteta kod kuce, sve je palo u vodu.

Uvek sam imala jaci donji deo, ali sam to nosila kako treba. U trudnoci i posle porodjaja, situacija je postala veoma ozbiljna.
Vec dve godine ne mogu da uradim nesto po tom pitanju.

Visoka sam 170cm, tezina 66 kg. Zanima me postoji li neki program vezbi za jacanje gornjeg dela i smanjivanje donjeg.
Takodje, i odredjeni rezim ishrane.

Hvala.


Van mreže chic.chick

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 5
Odg: Molila bi pomoć-trening i ishrana
« Odgovor #52 poslato: April 16, 2010, 09:58:55 posle podne »
cao,cula sam za vasu teretanu i zainteresovana sam da postanem vas redovan clan :) evo kako stoje stvari kod mene tj sta je ono sto me zanima pa bih volela da mi potvrdite da li ste vi prava stvar za mene :)
zelela bih da imam licnog trenera koji naravno nece me obici na svakih sat vremena da mi promeni spravu kao sto u vecini teretana rade pa ja bacam pare ni na sta nego ce me pratiti u stopu i voditi evidenciju mog napretka..tome bi odlicno doprinelo kada biste mogli da mi ponudite i nutricionistu koji bi vodio paralelni program ishrane sa vezbama koje radimkod vas u prevodu potpuna nega :) ovo vas pitam jer sam skoro pa ocajna,menjam teretane sve nezadovoljnija i dogurala sam do 80 kg na visinu od 174..znaci VELIKI visak,pogotovo sto mi hje sve to novo pa udara po psihi samo tako :) da ne kazem kompleksima te mi hitno treba strucna pomoc :) hvalaaa :D

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Molila bi pomoć-trening i ishrana
« Odgovor #53 poslato: April 17, 2010, 11:31:15 pre podne »
pozdrav
obrati se na pm clanu pod imenom EXTREME

on je vlasnik EXTREME GYM najbolje teretena u bg i on ce da ti daje daljnja uputstva

Van mreže Marinela

  • Lepotica
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 50
Odg: Molila bi pomoć-trening i ishrana
« Odgovor #54 poslato: Avgust 28, 2010, 05:23:17 posle podne »
Evo mene opet..

imala sam jednu pauzu što se tiče teretane, i sad bi opet htjela započeti, ali želim potpuno sve promjeniti.

do sada sam baš dosta forsirala kardio, npr. na početku zagrijavanje 10-15 min. i onda na kraju opet od pola sata do 40 min.kako kada, i uopće nisam nikakav napredak primjetila , stalno sam ista..

sad bi htjela okrenuti to ovako, pa me zanima jel može, samo zagrijavanje na traci na početku 15-tak minuta, i onda rad sad utezima, i na kraju samo istezanje, kardio bi izbacila, može li tako??

i zanima me po kakvom programu da radim, do sad sam radila kako mi se dalo, sad bi nešto baš ozbiljno radila , da razdvajam grupe mišića po danima ili?? inače 3xtjedno planiram opet krenuti, samo eto , problem mi je kakav program da si sastavim, serije,ponavljanja???

help..ako može

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Molila bi pomoć-trening i ishrana
« Odgovor #55 poslato: Avgust 28, 2010, 07:37:26 posle podne »
A ishrana?

Kardio nakon tegova ili ujutru je najbolja opcija iz vec puno puta ponovljenih razloga...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Marinela

  • Lepotica
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 50
Odg: Molila bi pomoć-trening i ishrana
« Odgovor #56 poslato: Avgust 29, 2010, 10:46:33 pre podne »
pisala sam već ovdje o ishrani kako otprilike jedem, gledam da unosim 100g proteina, nekad zna bit više a opet ima dana kad nemogu toliko nagurati..

sad bi pokušala još smanjiti UH, ujutro zobene i u toku dana možda koja voćka, ostalo bi uzimala uh iz povrća, jer osjetim kad jedem dosta uh da bujam i stalno sam naduta.

radila sam kardio nakon tegova i nisam imala nikakvog pomaka, tako da bi to izbacila u potpunosti, pokušat ću bez toga, samo tegovi neko vrijeme da vidim hoće li biti ikakvog pomaka

Van mreže Vexxx

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 777
Odg: Molila bi pomoć-trening i ishrana
« Odgovor #57 poslato: Avgust 29, 2010, 08:35:03 posle podne »
A sta je tebi sada cilj?

Van mreže Marinela

  • Lepotica
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 50
Odg: Molila bi pomoć-trening i ishrana
« Odgovor #58 poslato: Avgust 30, 2010, 08:33:16 pre podne »
Nabacit koji mišić, oblikovat se, kile ne trebam skidati, eventualno kilu-dvije , ali nije mi to cilj, već mišići, malo promjeniti izgled tijela,skinuti masnoću da dođu mišići do izražaja i tako dalje ...
« Poslednja izmena: Avgust 30, 2010, 08:41:47 pre podne Marinela »

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Molila bi pomoć-trening i ishrana
« Odgovor #59 poslato: Avgust 30, 2010, 03:39:25 posle podne »
pozdrav
pa mozes ti tako da radis kako si navela kada je u pitanju cardio i trening
moja ti je prepruka da sada posle duze pazue radis bar dve nedlje svaki trening po jednu evevnutalno dve serije za sve misica ako vec ides samo 3 puta nedljeo u gym sto ce biti 6 treninga za 2 nedlje
posle toga da razdvojis misice po sistemu
grudi-biceps
ramena-noge
ledja tricpes

ovo je uzasno bez veze program i razdvajanja na ovaj nacin odvano su van upotrebe ali kada ti ne mozes nego tri puta nedljeno u teretanu ovo je jedino sto preostaje