Septembar 16, 2024, 11:14:28 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.310 poruka u 18.764 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Steroidi za starije  (Pročitano 7339 puta)

Van mreže Blackberry

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: Steroidi za starije
« Odgovor #15 poslato: Februar 05, 2016, 02:43:36 pre podne »
Pozzz evo da se javim opet...poceo sam ove nedelje treninge posle poduze pauze, imam upale naravno resavam midolom.Trenutro cu ove nedelje da radim kruzne treninge a od ponedeljka krecem po grupama.Hteo sam da se javim da kazem da me ne boli nista(sem upale koja je normalna) .Mozda sam ipak bio samo pretreniran jer ja nisam pravio pauzu nikada 7-8 god konstantnog treninga i sad kad je dogorelo napravio sam pauzu ne znam tacno al nek bude skoro 2 meseca...i ne bole me zglobovi tetive sem te upale sto sam rekao.Da li je moguce da mi je samo jbna pauza falila a ja ko debil radio pod bolovima bojeci se da ne spadnem gram negde(bem ti narcisni sport :) ) .Elem hvala vam svima na savetima ja umalo da se ubodem imao sam spric u ruci posto inace ja dajem inek drustvu(mogao sam nick da stavim i doktor al dobro sad jer me tako cimaju) i ceo zivot sam okruzen takmicarima ili "ozbiljnim rekreativcima".Nesto je presudilo da ne uzmem, mozda jos god dve sacekam , jos sam mlad :) a u stvari kad sam krenuo sa pricom oko teretane hteo sam ali rekoh aj prvo natural...kako vreme odmice postajes zreliji pa sve odlazes i drugacije razmisljas.

ovako u toku pauze kupio sam myofusion i pio sam ga ko lud(i jeo sam ko lud sve mesa najvise,a i svakakvih UH) i po savetu starijeg takmicara uzeo sam speman hymalaju neke tabletice u apoteci kaze lik dizu prirodni test na max kao obavezno probaj..i ja probao

eto toliko...ako budem listao forum rado bi se prikljucio nekoj diskusiji i razmenio misljenje oko suplemenata i tako toga ako nije problem, vidim da ste ok momci svi sa istim hobijem...hvla jos jednom na odgovorima i pomoci bila mi je zaista neophodna mislio sam da cu da odlepim nisam znao sta da radim.