Septembar 28, 2024, 07:22:41 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.292 poruka u 18.761 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Jamesbland
X3MShop banner

Autor Tema: Genski doping !  (Pročitano 23429 puta)

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Genski doping !
« Odgovor #30 poslato: April 17, 2009, 08:13:11 posle podne »
Pa ja cekam da neko od njih napise , steroidi su stetni ako se pravilno nekoriste , ako se koriste u prevelikim dozama , ako se nekoriste adekvatne zastite za jetru , bla bla bla , nego napadaju me bezveze znam ja dosta o steroidima citao sam , imam net ukusam www.google.com - steroidi i ima 10000  stranica o svakom steroidu i na BB stranicama i na svim ostalim ....
Al hadje neka sam ja glup i naivan , ja sam napisao sta su ljudi danas predavali NTS sajam sporta na fakultetu sporta u Sarajevu..
Pozdrav !


druze ne citas ti dobro,ne znas ti 2% bez uvrede o tome kako su steroidi postali ilegalni,ko je bio protiv toga a ko za,koji su razlozi z ato itd itd...OBRAZUJ SE kada neko kaze nastaju tumori na jetri,ti kazi pokazite mi kod koga? ocu ime,slike,nalaze,dokaze...
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.808
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Genski doping !
« Odgovor #31 poslato: April 17, 2009, 08:14:46 posle podne »
Samo polako...

Niko ne kaze da steroidi nisu stetni.Naravno da jesu,cak i ako se koriste u nekim normalnim dozama,oni manje ili vise stete organizmu na neki nacin...

Stvar je u tome sto su ti ljudi (doktori,nutricionisti,profesori... sta li su vec ) malo prenaduvali moguce posledice upotrebe AAS,u smislu da po njihovom misljenju zbog upotrebe AAS mogu da propadnu bubrezi,raspada se jetra,atrofiraju testisi...OK,sve je ovo moguce,ali u nenormalno velikim dozama+predugim kontinualnim koriscenjem ovih supstanci+neznanjem...ukratko zloupotrebom i glupim pristupom ovom pitanju...

Usotalom,isti ti ljudi ce reci i da suplementi tipa whey,glutamin,amino kiseline...nisu zdravi i da su jedna vrsta dopinga...Dakle,stvar je u nekom preteranom strahu odnosno ne poznavanju mehanizma delovanja ovih supstanci od strane tz. strucnjaka medicine...

Nadam se da smo razjasnili neke stvari...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Genski doping !
« Odgovor #32 poslato: April 17, 2009, 08:16:30 posle podne »
i najbitnije,nusefekti steroida se u 90% slucajeva javljaju KOD NEPRAVILNE UPOTREBE...enough said...uzmi popi 10 aspirina pa vidi kako ce ti biti,ili se zezni pa popi kutiju palitrexa za 5 minuta...sve je stetno...USE AND ABUSE i kraj price
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže onel

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 337
  • Train hard, or go Home !
Odg: Genski doping !
« Odgovor #33 poslato: April 17, 2009, 08:21:39 posle podne »
Samo polako...

Niko ne kaze da steroidi nisu stetni.Naravno da jesu,cak i ako se koriste u nekim normalnim dozama,oni manje ili vise stete organizmu na neki nacin...

Stvar je u tome sto su ti ljudi (doktori,nutricionisti,profesori... sta li su vec ) malo prenaduvali moguce posledice upotrebe AAS,u smislu da po njihovom misljenju zbog upotrebe AAS mogu da propadnu bubrezi,raspada se jetra,atrofiraju testisi...OK,sve je ovo moguce,ali u nenormalno velikim dozama+predugim kontinualnim koriscenjem ovih supstanci+neznanjem...ukratko zloupotrebom i glupim pristupom ovom pitanju...

Usotalom,isti ti ljudi ce reci i da suplementi tipa whey,glutamin,amino kiseline...nisu zdravi i da su jedna vrsta dopinga...Dakle,stvar je u nekom preteranom strahu odnosno ne poznavanju mehanizma delovanja ovih supstanci od strane tz. strucnjaka medicine...

Nadam se da smo razjasnili neke stvari...

Odlično s tobom s slazem u potpunosti !
GO HARD , OR GO HOME !!!

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.499
Odg: Genski doping !
« Odgovor #34 poslato: April 17, 2009, 08:37:26 posle podne »
svakih 6 minuta jedna osoba umre od nikotinizma..a ti jedan savat...batali ti taj fax!
« Poslednja izmena: April 17, 2009, 08:40:16 posle podne vuksa »
al se nekad dobro jelo

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.615
Odg: Genski doping !
« Odgovor #35 poslato: April 17, 2009, 08:54:49 posle podne »
ja samo ne znam sta si ti Onel hteo da postignes ovom temom... znaci nazvao si je jednim imenom a razvio si pricu o totalno drugim stvarima... dal ces ti da koristis steroide to je tvoja stvar... a ja mogu da se zakunem da ako budes bio u takmicarskom bb-u da si na tom putu i da ces se kad tad roknuti ... a sasvim je normalno da su te ovde svi redom napali jer si nasao na bb forumu da provociras o upotrebi steroida i to gde znas da ima korisnika istih.... ispao si glup ko tocak... ovo sto ti je sasacg rekao je tacno samo je zabpravi od kaze da lekare najvise boli kurac i da im se prevrne zeludac kad im dodje neko ko se sjebao svojom krivicom ili hirom ... uostalom oni nisu ni ucili o steroidima kao o lekovima koji sluze za postizanje sportskih rezultata  itd , sve sto se zn o tome je neki underground da kazemo... njih zanima kako da lece njima i kakko eventualno da lece nkog od posledica AAS-a... 
sve je to rizik i nikad se ne zna kako ce koje telo primiti i odreagovati na lekove, ko sto je rekao Filip 90 posto od nepravilne upotrebe a 10 posto  eee jbg 10 posto nije se usudio da kaze 100 posto...   SVAKO MOZE DA RADI SA SOBOM STA HOCE!!!  a istina je sledeca NEKO SE BODE I NE BUDE MU NISTA ALI BAS NISTA, CELOG ZIVOTA BUDE N RAZNIM HEMIJAMA I SRANJIMA I NISTA, I MNOGIMA PORDJE CIKLUS BEZ OZBILJNIH POSLEDICA ALI BAS VELIKOJ VECINI , E SAD IMA TU I DRUGA STRANA PRICE KOJ SI TI NAVEO.... ko voli nek izvoli , niko nije glup ili debil da se razumemo ako uzima AAS , da se razumemo da ne se ne kaze da je to stereotim bodibilderi su glupi napucani sta vec... to je jednostavno izbor i moze da ga napravi i pametan i glup i prosecan covek...
Vuksa
da se uhvatis pod ruku sa Onelom...ne kazem da to sto si rekao nije tacno ali to sto si rekao je  mehanizam bez ikakve logike...

Van mreže JOJEVTA

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 248
Odg: Genski doping !
« Odgovor #36 poslato: April 17, 2009, 09:09:03 posle podne »
steroidi su jako kul

Van mreže NemanjaBG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 541
Odg: Genski doping !
« Odgovor #37 poslato: April 17, 2009, 09:26:58 posle podne »
 ovaj Pirat mnogo dobar decko bre...;D decko sa c kao curece belo.. ;)
« Poslednja izmena: April 17, 2009, 09:32:56 posle podne NemanjaBG »

Van mreže onel

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 337
  • Train hard, or go Home !
Odg: Genski doping !
« Odgovor #38 poslato: April 17, 2009, 09:36:59 posle podne »
Brate ja nisam krenuo u raspravu o steroidima , samo sam napisao ovo za genski doping sto sam cuo , i napisao sam za sterodide da sam nacuo stvari koje nisam znao i da mi je drago bilo sto ih nisam uzimao ... I to je sve , drugo je sto su drgi pitali sta si to cuo pa ja naveo.. Ali hajde necemo vise o ovome smaramo se , izvinjavam se svima , eto ispao sam glup svako ima svoje misljenje i pravo na isto ...
GO HARD , OR GO HOME !!!

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Genski doping !
« Odgovor #39 poslato: April 17, 2009, 10:18:15 posle podne »
e brate znas da tvoj idol Binais uzima steroide? JU a ziv covek...ne kontam...i jos pun riba...ne razumem...i nema bubuljica po ledjima....what the fuck is going on dudes??
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Stojke11

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 394
  • UBI CONCORDIA IBI VICTORIA
Odg: Genski doping !
« Odgovor #40 poslato: April 17, 2009, 11:43:04 posle podne »
Jeste radilo se o miostatinu ... Nama su rekli da je to tako ljudi studiraju godinama rade istrazivanja naucnici svjetski koji samo rade to cijeli zivot ... A za AAS , pricalo se svasta , kako prestaje rast , kako opada kosa , kako se pojavljuju akne na ledjima , kako se unutrasnji organi povecavaju , kako jetra strada najjvise , kako moze doci do tumora jetre , do zutice , kako bubrezi isto stradaju , kako je to nezdravo , opasno , da te kad tad stignu posljedice , i tako to .... Vidite vi opravdavate steroide i tako to kao Milos Sarcev rekao da doktori pricaju svasta , da doktori trebaju poceti da uce od bodybildera to sam negdje na forumu procitao , pa sto se onda bodybilderi jade doktorima kad nesto zaboli , odkaze , traze bubrege vidim i takvih slucajeva ima i tako to....
Predavanja su bila bas exstra sa exstra argumentima dokazima , slikama , i tako to...

Bilo je rijeci o svim steroidima , o hormonu rasta koji se poceo koristiti 1980 ovako nesto , da bi patuljasti ljudi narasli da bi im se ispravilo to i tako to pa onda pocela primjena kod sportasa BB i tako dalje ....
Da je GH bio jako skup , pa da su ga cak oni kojima je bio potreban (patuljcima) prodavali obicnim ljudima normlanim jer je bio jako skup i tesko se nabavljao i tako to..

I jos nesto vidim nevolite kad se prica lose o AAS , AAS su napravljeni da bi se pomoglo bolesnima , iznemoglima , retardiranima i ljudima kojima je AAS neophodan da bi ostali u zivotu obavljali neke zivotne radnje i tako to , a onda to normalan covjek uzme pa to moras biti lud da uzmes iskreno moje misljenje trenutno je takvo ...

I tako to....
« Poslednja izmena: April 17, 2009, 11:46:37 posle podne Stojke11 »
Želeo je da načini "vrhunskog antiterorističkog psa" sposobnog da izađe na kraj sa najsurovijim teroristima!Ukrštao je Vukove, Bosanske tornjake, Mastife, Američke staford terijere i Rotvajlere i konačno sve njihove najbolje osobine slio u svog SOP

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Genski doping !
« Odgovor #41 poslato: April 17, 2009, 11:54:33 posle podne »
Kolko su svi izludeli od teme!
Onel, jel ti bese planiras da se takmicis ili si posle danasnjeg predavanja odustao od toga?

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Genski doping !
« Odgovor #42 poslato: April 18, 2009, 12:03:49 pre podne »
Kolko su svi izludeli od teme!
Onel, jel ti bese planiras da se takmicis ili si posle danasnjeg predavanja odustao od toga?


ma kakva takmicenja,pa jes video,mozes zuticu dobiti od ovoga!!!  :o :o
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Genski doping !
« Odgovor #43 poslato: April 18, 2009, 12:08:25 pre podne »
Ko dop da shibamo jbt! :(

Van mreže onel

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 337
  • Train hard, or go Home !
Odg: Genski doping !
« Odgovor #44 poslato: April 18, 2009, 08:12:38 pre podne »
Takmicit cu se sad kao natural , jer sam na dijeti vec 10 dana , imam jos 2 sedmice do takmicenja pa cu to iz znatiželje odraditi do kraja jer sam zapoceo i dobro mi ide i kao natural ...
GO HARD , OR GO HOME !!!