Septembar 27, 2024, 09:18:35 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.296 poruka u 18.764 tema - 20.974 članova - Poslednji član: galurbalge
X3MShop banner

Autor Tema: ASS  (Pročitano 6258 puta)

Van mreže ISO-100

  • Član
  • *
  • Poruke: 31
ASS
« poslato: Mart 21, 2009, 09:25:48 posle podne »
E ovako... Imam jednog druga, koji pati od kompleksa :)))... salu na stranu, bice mi zao kad zavrsi u bolnici jer je KONJINA i MAJMUN, nece nikog da slusa vec radi sve na svoju ruku.. sta hocu da vas pitam , kako bi mi savest bila mirna, decko ide u teretanu godinu dana odprilike, ali njegov je problem sto popizdi kad neki klinac dodje i bolje se "uradio" od njega... i popizdeo je i hoce da uzme neke steroide, a nema pojma o nicemu, vec jednostavno samo zna za Naposim i to mu je sve.... sad bi ja vas da pitam da mi kazete da li posoji neki steroid koji je manje "stetan" po organizam... npr. da ne roka naposim, ja sam mu predlozio Turanabol... ali da li jos ima nesto i koju bi vi kombinaciju dali.... pricao sam sa njim o svemu, ali ne vredi budali objasnjavati neke stvari.... sad ako vas ne mrzi, voleo bi da napisete neku kombinaciju koja ce po njega biti sto manje "stetna"... Nadam se da me shvatate sta hocu da pitam?!...

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: ASS
« Odgovor #1 poslato: Mart 21, 2009, 09:28:09 posle podne »
pa imas ceo ovaj podforum...sve je napisano...orali sami su bzvz,sta kako koliko zasto kome gde ......sve ima
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže ISO-100

  • Član
  • *
  • Poruke: 31
Odg: ASS
« Odgovor #2 poslato: Mart 21, 2009, 09:34:37 posle podne »
A druze, ja znam da je bzvz, ali kako ja to njemu da objasnim, kad on vidi nekog ko je popio 200 tableta Naposima ili neceg drugog, ali cisto sumljam da je to nesto drugo jer se svi ti novopoceni gruvaju sa Naposimom jer je najjeftiniji i najpristupacniji... i on se onda napali o kao vidi ga sto se uradio od Naposima... i svestan sam da sto manje oralnog to "zdravije" ali on to ne konta.... u tome je ceo problem...

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: ASS
« Odgovor #3 poslato: Mart 21, 2009, 09:54:16 posle podne »
ja ne kontam kako se neko uradi od naposima??Mislim gledma i ja klince nista specijalno uzmu piju ga,napuhnu jedno 6 litara vode,izadju im bubuljice i posle se izduvaju i to je to


to mu malo predochi...
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: ASS
« Odgovor #4 poslato: Mart 21, 2009, 09:54:38 posle podne »
btw  ime teme je ASS-guzica ;D
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže GORAN_ILIC

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.779
  • National, Balkan, European champion
Odg: ASS
« Odgovor #5 poslato: Mart 21, 2009, 10:14:05 posle podne »
Sve je to lepo ali ako je taj resio da se "rokne" ima da ide do kraja u nameri, dzabe ga odvracas. Kad nekog zasvrbi hemija dzabe mu sve sto pricas

Imam slucaj od skoro za jednog malog iz moje teretane koji inace ide u teolosku srednju skolu i koji je zabidzio da uzme steroide. Dosao je da me pita i ja mu sve strpljivo objasnim o mnogo drugih dobrih alternativa pre nego sto dodje da ramislja o steroidima.

Da skratim pricu, mali je mesec dana smarao svakog u teretani kako bi mu bar neko dao blagoslov da uzme hemiju. I vrhunac svega je sto je dosao sinoc kod mene u radnju da me pita kako da uzme Naposim koji je nabavio negde. Popizdeo sam da mi je doslo da ga umlatim na mestu. Ne zato sto je kupio to, vec sto sam sve vreme pricao u prazno. Na kraju sam ga malo uvredio po pitanju religije i njegovog skolovanja i posta na kome je, tako da izgleda ovog puta cuo sta mu pricam pa je odustao, ali dokle....

Bar me je naterao da procesljam teretanu i nadjem majmuna koji mu je prodao sve to. Taj vise ne postoji kod mene.

Ne znam zasto sam ovo ispricao ali ne moze da skodi...
ZALUD TEBI BEOGRADE SLAVA
KAD JE TEBI KRAGUJEVAC GLAVA

Van mreže MarK3

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 790
Odg: ASS
« Odgovor #6 poslato: Mart 21, 2009, 10:18:13 posle podne »
Znam i ja jednog slicnog, necu reci ko je sem da je moje godiste i uzeo je oko 30 ampuli test prop od letos  :o :o :o

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: ASS
« Odgovor #7 poslato: Mart 21, 2009, 10:30:24 posle podne »
Ma da,nema tu greske...mali nece promasiti Naposim ako je resio,nema sile. Problem je sto sve drugo kad si klinac deluje komplikovano,pa kad se sabere i skupo. Ovako ce za 30 evrica da otekne ko magarac i svi srecni,samo jetrica :(

Van mreže ISO-100

  • Član
  • *
  • Poruke: 31
Odg: ASS
« Odgovor #8 poslato: Mart 21, 2009, 10:55:42 posle podne »
pa o tome ja i pricam, oteci ce, bravo Remetik, ali to je ono juuu vidi ga sto se "URADIO"... to je to, sve ide iz glave i kompleksiranja.... ali ajd' ti objasni BUDALI...

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: ASS
« Odgovor #9 poslato: Mart 21, 2009, 11:04:43 posle podne »
Nema sanse,ja sam tako sa 19,otekao kao budala,posle izgubio 8kg za nedelju dana. Neka proba decak,neka plati skolu.

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: ASS
« Odgovor #10 poslato: Mart 21, 2009, 11:11:09 posle podne »
mozda decko ima dojavu da ce da ga dobro odsljaka...
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže GORAN_ILIC

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.779
  • National, Balkan, European champion
Odg: ASS
« Odgovor #11 poslato: Mart 21, 2009, 11:31:44 posle podne »
Pa svi imaju takvu dojavu... ;D ;D ;D
ZALUD TEBI BEOGRADE SLAVA
KAD JE TEBI KRAGUJEVAC GLAVA

Van mreže MarK3

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 790
Odg: ASS
« Odgovor #12 poslato: Mart 22, 2009, 03:07:32 pre podne »
Pa svi imaju takvu dojavu... ;D ;D ;D
iz x u keca :D

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.500
Odg: ASS
« Odgovor #13 poslato: Mart 22, 2009, 10:44:02 pre podne »
daj mu andol da pije...i posle 5 dana mu reci uuu brate al je tebe ovo odradilo..vidi koliki si :D
al se nekad dobro jelo

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.615
Odg: ASS
« Odgovor #14 poslato: Mart 22, 2009, 10:51:53 pre podne »
ma daj mu bensedin... ;D
a pazi sad....ja sam  100 posto ubedjen da si ti taj drug ;) tako da batalite to preko drugova rodjaka bake i deke itd.....to sve radite  da ne bi direkt popili pljuvanje...  ;D a providno je samo tako...