Septembar 20, 2024, 07:32:46 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Lista za kupovinu namirnica (šoping-lista)  (Pročitano 35643 puta)

Van mreže NemanjaBG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 541
Odg: Lista za kupovinu namirnica (šoping-lista)
« Odgovor #45 poslato: Mart 26, 2009, 02:32:12 posle podne »
Prvo i osnovno ni u njenom ni u tvom,odnosno jelovniku tvoje instruktorke nisam video ni jedan kvalitetni izvor UH, za pocetak.
Sem ono 300gr ovasa,sto je Girl napisala.
Kao prvo jelovnik te "moje" instruktorke,koja ja mislim da radi u x3m gym-u,vi koji ste u tim vodama sto se tice drzanja treninga mora da je znate i da ne radi tamo.Uopste i nema ugh njena dijeta,jer i ne treba da ima videces ako procitas cemu taj njen rezim ishrane sluzi i koliko traje.Inace moj predlog nije bio zasnovan na tome da se ta dijeta sprovodi na primer godinu dana,kao sto je ona navela kada je davala intervju za x-fitnes koristi ga u pripremnoj fazi.Inace ja devojku ne poznajem samo sam njen rezim ishrane "ukrao",da bih pomogao nasoj clanici foruma.Inace to je jedini rezim ishrane sto se zena tice koji ja znam.I ja sam ga jos prepisao da ne bih lupao po secanju.Naveo sam svoje neko vidjenje stvari da bi se i vi ostali nadovezali,kao sto se Pedja lepo nadovezao ko covek i insistirao na sitnicama i pojasnio joj sta ne sme da mesa sto na primer sto mesa,a to su na primer  BELANCEVINA+UH+MASNOCE...itd.Rekao joj je glavne stvari u svojim savetima.Ja sam u  grubim crtama naveo sta mislim i on se na to lepo nadovesao sa potrebnim detaljima,sto sam i ocekivao jer tako i treba da radimo.Tako ovaj forum funkcionise i treba tako da funkcionise.Da ljudi razmenjuju svoje savete ,iskustva,ideje,planove i pomazemo jedni drugima.A ne odmah smalaksaj ,odmalaksaj,ikuliraksaj ili sta vec.Sto me odmah nisi ispravio i lepo rekao,znas sta Nemanja ja se ne slazem tu,tu i tu,ispravi ovo,ovo i ovo.Da i ja sutra kada naucim nesto vise,pomognem savetima nekom drugom.Kazes nisi video ni jedan kvalitetan ugh,pa sta je onda braon pirinac,ovsene pah.,razeni hleb(njega jedino nisam naveo inace ga konzumiram),krompir.Onda ja ne citam dobro sta ljudi ovde pisu,a to pisu.Ti si pustio Pedju da se nadovezuje,sto joj lepo nisi pomogao kada toliko znas,odmah u trenutku,nego cekas satro Pedju ?Samo si zakljucio da ima usporen metabolizam sto sam i ja zakljucio,i sto je i sama potvrdila.
« Poslednja izmena: Mart 26, 2009, 02:39:52 posle podne NemanjaBG »

Van mreže Sanja ............

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 30
Odg: Lista za kupovinu namirnica (šoping-lista)
« Odgovor #46 poslato: Mart 26, 2009, 02:53:12 posle podne »
Slazem se sa Nemanjom......Zasto ne napisete konkretno sta i koliko treba unositi??? Pa posto znate pomozite nam :)

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Lista za kupovinu namirnica (šoping-lista)
« Odgovor #47 poslato: Mart 26, 2009, 02:56:58 posle podne »
Slazem se sa Nemanjom......Zasto ne napisete konkretno sta i koliko treba unositi??? Pa posto znate pomozite nam :)

cao sanja  8) :) ;)

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Lista za kupovinu namirnica (šoping-lista)
« Odgovor #48 poslato: Mart 26, 2009, 03:21:38 posle podne »
Prvo i osnovno ni u njenom ni u tvom,odnosno jelovniku tvoje instruktorke nisam video ni jedan kvalitetni izvor UH, za pocetak.
Sem ono 300gr ovasa,sto je Girl napisala.
Kao prvo jelovnik te "moje" instruktorke,koja ja mislim da radi u x3m gym-u,vi koji ste u tim vodama sto se tice drzanja treninga mora da je znate i da ne radi tamo.Uopste i nema ugh njena dijeta,jer i ne treba da ima videces ako procitas cemu taj njen rezim ishrane sluzi i koliko traje.Inace moj predlog nije bio zasnovan na tome da se ta dijeta sprovodi na primer godinu dana,kao sto je ona navela kada je davala intervju za x-fitnes koristi ga u pripremnoj fazi.Inace ja devojku ne poznajem samo sam njen rezim ishrane "ukrao",da bih pomogao nasoj clanici foruma.Inace to je jedini rezim ishrane sto se zena tice koji ja znam.I ja sam ga jos prepisao da ne bih lupao po secanju.Naveo sam svoje neko vidjenje stvari da bi se i vi ostali nadovezali,kao sto se Pedja lepo nadovezao ko covek i insistirao na sitnicama i pojasnio joj sta ne sme da mesa sto na primer sto mesa,a to su na primer  BELANCEVINA+UH+MASNOCE...itd.Rekao joj je glavne stvari u svojim savetima.Ja sam u  grubim crtama naveo sta mislim i on se na to lepo nadovesao sa potrebnim detaljima,sto sam i ocekivao jer tako i treba da radimo.Tako ovaj forum funkcionise i treba tako da funkcionise.Da ljudi razmenjuju svoje savete ,iskustva,ideje,planove i pomazemo jedni drugima.A ne odmah smalaksaj ,odmalaksaj,ikuliraksaj ili sta vec.Sto me odmah nisi ispravio i lepo rekao,znas sta Nemanja ja se ne slazem tu,tu i tu,ispravi ovo,ovo i ovo.Da i ja sutra kada naucim nesto vise,pomognem savetima nekom drugom.Kazes nisi video ni jedan kvalitetan ugh,pa sta je onda braon pirinac,ovsene pah.,razeni hleb(njega jedino nisam naveo inace ga konzumiram),krompir.Onda ja ne citam dobro sta ljudi ovde pisu,a to pisu.Ti si pustio Pedju da se nadovezuje,sto joj lepo nisi pomogao kada toliko znas,odmah u trenutku,nego cekas satro Pedju ?Samo si zakljucio da ima usporen metabolizam sto sam i ja zakljucio,i sto je i sama potvrdila.

Sanela iz Extreme-a nema 39 godina, to povrće sto sipa u solju je najverovatnije pirinac, Pedja da je hteo nesto da ispravlja on bi to i uradio....napravio je fazon.....zato sam ti i rekao da odmoris...jer je ova tema Shoping lista, a ne ishrana Good Girl...a kada sam te pitao da li mislis da znas vise od nje....hteo sam da te opomenem da razmislis da li treba toliko da pises...  ;)

Van mreže good girl

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 316
Odg: Lista za kupovinu namirnica (šoping-lista)
« Odgovor #49 poslato: Mart 26, 2009, 05:59:52 posle podne »
Slazem se sa Nemanjom......Zasto ne napisete konkretno sta i koliko treba unositi??? Pa posto znate pomozite nam :)

slazem se sa tobom...ja cu od ovolikog razmisljanja i sastavljanja jelovnika da izludim...sta god sastavim,ne valja...
bilo bi lepo da se General smiluje i napise nam  jelovnik... ;D
sve sto u zivotu vredi je ilegalno,perverzno ili goji...

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Lista za kupovinu namirnica (šoping-lista)
« Odgovor #50 poslato: Mart 26, 2009, 06:23:17 posle podne »
Citat
slazem se sa tobom...ja cu od ovolikog razmisljanja i sastavljanja jelovnika da izludim...sta god sastavim,ne valja...
bilo bi lepo da se General smiluje i napise nam  jelovnik.

 :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

dan kada unosim UH:
1 obrok: 2-3 kasike ovsenih i jogurt-OK-ali bolja varijanta bi bila sa sokom bez secera

2 obrok : 4 belanca+1 zumnce+2 caps omega 3  ;) ;)
3 obrok: 200 gr pileceg belog,100gr krompira,malo kecapa -OK
4 obrok: 200 gr ella sira +2 caps omega 3  ;) ;)
5 obrok: mladi luk,tunjevina ili,4 belanca + salata+1 zumance

+ nekoliko limunada u toku dana i cajeva sa limunom -BEZ MEDA  ;D ;D

dan sa 0 UH:
1 obrok: 2 cela jaja+ 4-5 belanca  + 2 kapsule omega 3

2 obrok: ella i 50gr lesnika/badema--ok

3 obrok: 200 gr oslic/skusa/neka druga riba + zelena salata + 2 kapsule omega 3--ok

4 obrok: zelena salata sa maslinovim uljem i sircetom tunjevina + 2 kasule omega 3-ok

5 obrok: 4 belanca,narendana sargarepa+1 celo jjaje

6 obrok: 4 belanca i mladi luk--cool  ;D ;//probaj obicnu salatu umesto luka  ;D ;D ;D

evo..ovo je ono sto si ti napisala a sta sam ja korigovao koliko se moglio
znaci..ovo je ono sa cim ti raspolzaes..
u toku dana umesto tog voca ubaci jabuku ili grejp sto je mnogo bolja opcioja od tog smrznutog sranja  :-* :-* :-*

eto./.
hvala pedja

Van mreže good girl

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 316
Odg: Lista za kupovinu namirnica (šoping-lista)
« Odgovor #51 poslato: Mart 26, 2009, 07:18:33 posle podne »
Hvala Pedja!  ;D :-*

sve sto u zivotu vredi je ilegalno,perverzno ili goji...

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Lista za kupovinu namirnica (šoping-lista)
« Odgovor #52 poslato: Mart 26, 2009, 07:20:37 posle podne »
Hvala Pedja!  ;D :-*



 don't mention sweetie   :-* :-*

Van mreže NemanjaBG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 541
Odg: Lista za kupovinu namirnica (šoping-lista)
« Odgovor #53 poslato: Mart 26, 2009, 09:58:10 posle podne »
 
Prvo i osnovno ni u njenom ni u tvom,odnosno jelovniku tvoje instruktorke nisam video ni jedan kvalitetni izvor UH, za pocetak.
Sem ono 300gr ovasa,sto je Girl napisala.
Kao prvo jelovnik te "moje" instruktorke,koja ja mislim da radi u x3m gym-u,vi koji ste u tim vodama sto se tice drzanja treninga mora da je znate i da ne radi tamo.Uopste i nema ugh njena dijeta,jer i ne treba da ima videces ako procitas cemu taj njen rezim ishrane sluzi i koliko traje.Inace moj predlog nije bio zasnovan na tome da se ta dijeta sprovodi na primer godinu dana,kao sto je ona navela kada je davala intervju za x-fitnes koristi ga u pripremnoj fazi.Inace ja devojku ne poznajem samo sam njen rezim ishrane "ukrao",da bih pomogao nasoj clanici foruma.Inace to je jedini rezim ishrane sto se zena tice koji ja znam.I ja sam ga jos prepisao da ne bih lupao po secanju.Naveo sam svoje neko vidjenje stvari da bi se i vi ostali nadovezali,kao sto se Pedja lepo nadovezao ko covek i insistirao na sitnicama i pojasnio joj sta ne sme da mesa sto na primer sto mesa,a to su na primer  BELANCEVINA+UH+MASNOCE...itd.Rekao joj je glavne stvari u svojim savetima.Ja sam u  grubim crtama naveo sta mislim i on se na to lepo nadovesao sa potrebnim detaljima,sto sam i ocekivao jer tako i treba da radimo.Tako ovaj forum funkcionise i treba tako da funkcionise.Da ljudi razmenjuju svoje savete ,iskustva,ideje,planove i pomazemo jedni drugima.A ne odmah smalaksaj ,odmalaksaj,ikuliraksaj ili sta vec.Sto me odmah nisi ispravio i lepo rekao,znas sta Nemanja ja se ne slazem tu,tu i tu,ispravi ovo,ovo i ovo.Da i ja sutra kada naucim nesto vise,pomognem savetima nekom drugom.Kazes nisi video ni jedan kvalitetan ugh,pa sta je onda braon pirinac,ovsene pah.,razeni hleb(njega jedino nisam naveo inace ga konzumiram),krompir.Onda ja ne citam dobro sta ljudi ovde pisu,a to pisu.Ti si pustio Pedju da se nadovezuje,sto joj lepo nisi pomogao kada toliko znas,odmah u trenutku,nego cekas satro Pedju ?Samo si zakljucio da ima usporen metabolizam sto sam i ja zakljucio,i sto je i sama potvrdila.

Sanela iz Extreme-a nema 39 godina, to povrće sto sipa u solju je najverovatnije pirinac, Pedja da je hteo nesto da ispravlja on bi to i uradio....napravio je fazon.....zato sam ti i rekao da odmoris...jer je ova tema Shoping lista, a ne ishrana Good Girl...a kada sam te pitao da li mislis da znas vise od nje....hteo sam da te opomenem da razmislis da li treba toliko da pises...  ;)
Izvinjavam se Saneli onda je greska u casopisu,i drago mi je sto je sve ovo lepo reseno.Inace u pravu si ovo nije tipicno njena ishrana ali njen nacin ishrane ce pomoci i drugim devojkama da se vode njime(bar orjentaciono ako im ne odgovara,odnosno ako ne raspolazu boljim mogucnostima),i pomogne im u realizaciji zeljenog cilja po pitanju izgleda njihovog tela.Bar se nadam da ce biti tako,koliko toliko.Inace Pedja hvala sto si se ukljucio i resio ovu frku da kazem.Resio si neke detalje u kombinovanju hranljivih namernica i zenama i muskarcima  :) ;)

Van mreže Sanja ............

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 30
Odg: Lista za kupovinu namirnica (šoping-lista)
« Odgovor #54 poslato: April 01, 2009, 11:30:58 posle podne »
Pedja moram  da ti postavim jedno pitanjce :) Sta mislis o mom planu ishrane ( iskreno me zanima da li trebam nesto da promenim, jer naravno ne zelim da radim nesto sto je pravilno )
1. 50g ovsenih + 3 belanca
2.100g tunjevine+salata
3. 150g belog mesa+ spanac
4. 0,5l fit jogurta
5. 200g ella sira ( ili popijem jednu mericu whey-a )     Sta mislis ??? Hvala ti unapred  :)

Van mreže Sanja ............

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 30
Odg: Lista za kupovinu namirnica (šoping-lista)
« Odgovor #55 poslato: April 01, 2009, 11:32:40 posle podne »
pardon, htela sam da kazem NEPRAVILNO !   XAXAXAXAXAXA :)

Van mreže aca.pn

  • Član
  • *
  • Poruke: 23
Odg: Lista za kupovinu namirnica (šoping-lista)
« Odgovor #56 poslato: Jul 30, 2009, 06:13:59 posle podne »
za nedelju dana pojedem

3 kg belo meso
14l mleko
1,4 kg pirinac
1.5 kg oslica
700g belanca u prahu
700g korn fleksa
7l soka (po litar u toku treninga)
i 700g dextroze

ovo radim kada radim masu. natural sam i uspevam sve ovo da pojedem za nedelju dana. pozz

Van mreže aca.pn

  • Član
  • *
  • Poruke: 23
Odg: Lista za kupovinu namirnica (šoping-lista)
« Odgovor #57 poslato: Jul 30, 2009, 06:16:25 posle podne »
a da zaboravio sam i 70 belanaca u toku nedelje

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Lista za kupovinu namirnica (šoping-lista)
« Odgovor #58 poslato: Mart 15, 2012, 01:09:06 posle podne »
Videh ovu temu pa da napisem jucerasnji pazar.
2kg piletine,kilo teletine,  dzak krompira, 4 kutije uncle beans pirinca sa 4 kesice unutra, 2 hahne, 4 elle, 4 kese brokolija zamrznutog, 2 glavice kupusa,sargarepa, luk,   30 jaja, 2 mleka, 500gr badema, 5 tuna.
Men sana in corpore sano !

Van mreže Djokili

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 385
Odg: Lista za kupovinu namirnica (šoping-lista)
« Odgovor #59 poslato: Mart 15, 2012, 03:47:27 posle podne »

4 kutije uncle beans pirinca sa 4 kesice unutra
Ima se, moze se.