Septembar 20, 2024, 11:34:57 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Lista za kupovinu namirnica (šoping-lista)  (Pročitano 35676 puta)

Van mreže NemanjaBG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 541
Odg: Lista za kupovinu namirnica (šoping-lista)
« Odgovor #15 poslato: Mart 24, 2009, 10:20:56 posle podne »
 Ali orjentaciono oko 22 hiljade.

Van mreže alexandar77

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 481
    • alexandar77 - slike
Odg: Lista za kupovinu namirnica (šoping-lista)
« Odgovor #16 poslato: Mart 24, 2009, 10:22:02 posle podne »
naravno da je ok.
moram da priznam da sam pozitivno iznenađen brojem odgovora. nadam se da ćemo doći do formule:
gym+suplementi+šoping lista :)

Van mreže kwon

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 348
Odg: Lista za kupovinu namirnica (šoping-lista)
« Odgovor #17 poslato: Mart 25, 2009, 01:40:30 posle podne »
gledajte da ne kupujete oslica filete one zamrznute,..

moze pojasnjenje

Van mreže NemanjaBG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 541
Odg: Lista za kupovinu namirnica (šoping-lista)
« Odgovor #18 poslato: Mart 25, 2009, 02:07:48 posle podne »
 Pa sr...e su.Ako si jeo oslica u restoranu ili kupio ga u ribarnici videces razliku.Inace oslic je suva riba,pa ne bi bilo lose,posto  se i ovako najvise hranimo suvim mesom(sto je dobro naravno),belim pilecim i curecim,da se ubaci neka masnija riba kao sto je skusa ili losos,koja je bogata naravno tim zdravim masnocama koje su nam neophodne.A unosimo je malo u odnosu na belo meso.Tako da pored vece kolicine belo mesa nema potrebe da unosimo i tako suvu ribu.Inace oslic je jako dobar jer se lako vari i ima malo kostiju,i ukusan je nema onaj jak miris.Ali onaj oslic u foliji ima ocajan ukus u odnosu na onaj koji sam gore naveo,i siguran sam da kada bi se pravilo poredjenje izmecu tog oslica i onoga u ribarnici,da bi ovaj drugi bio znatno bogatiji hranljivim materijama.Ali pazljivo birajte i ribarnice..

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Lista za kupovinu namirnica (šoping-lista)
« Odgovor #19 poslato: Mart 25, 2009, 02:30:04 posle podne »
za nedelju dana
7 ella sira,3 stepa:)
70 jaja
2,5 kg belog
povrce,2dl lanenog
400g ovsenih i to je to
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže kwon

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 348
Odg: Lista za kupovinu namirnica (šoping-lista)
« Odgovor #20 poslato: Mart 25, 2009, 03:29:39 posle podne »
Pa sr...e su.Ako si jeo oslica u restoranu ili kupio ga u ribarnici videces razliku.Inace oslic je suva riba,pa ne bi bilo lose,posto  se i ovako najvise hranimo suvim mesom(sto je dobro naravno),belim pilecim i curecim,da se ubaci neka masnija riba kao sto je skusa ili losos,koja je bogata naravno tim zdravim masnocama koje su nam neophodne.A unosimo je malo u odnosu na belo meso.Tako da pored vece kolicine belo mesa nema potrebe da unosimo i tako suvu ribu.Inace oslic je jako dobar jer se lako vari i ima malo kostiju,i ukusan je nema onaj jak miris.Ali onaj oslic u foliji ima ocajan ukus u odnosu na onaj koji sam gore naveo,i siguran sam da kada bi se pravilo poredjenje izmecu tog oslica i onoga u ribarnici,da bi ovaj drugi bio znatno bogatiji hranljivim materijama.Ali pazljivo birajte i ribarnice..

to ok,za to si u pravu...nisam razumeo na sta si mislio tamo
« Poslednja izmena: Mart 25, 2009, 03:34:15 posle podne kwon »

Van mreže Sasa Ilic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.182
  • No fate but what we make!!
Odg: Lista za kupovinu namirnica (šoping-lista)
« Odgovor #21 poslato: Mart 25, 2009, 03:34:06 posle podne »
moja lista za 7 dana

95 jaja
4.5 kg mesa
7 ella sira
whey i kasein
pirinac,ovsene,krompir,salate itd... variraju iz dana u dan ne znam tacno koliki je unos mrzi me da racunam..

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Lista za kupovinu namirnica (šoping-lista)
« Odgovor #22 poslato: Mart 25, 2009, 06:08:30 posle podne »
Citat
a?!  sto?

pa emotivno si vezna za boga jer samo zahvaljujuci njemu izlgedas tako kako izlgedas a nikako ovom rezimu ishrane  :D :D :D :D

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Lista za kupovinu namirnica (šoping-lista)
« Odgovor #23 poslato: Mart 25, 2009, 08:18:55 posle podne »
Neshto mi se chini da chlanovi malo mesa troshe, bar neki...ja prije neki dan kupio 14 Kg. pileceg bijelog i planiram konjetine i oslica po potrebi dodavati. ;D

Van mreže good girl

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 316
Odg: Lista za kupovinu namirnica (šoping-lista)
« Odgovor #24 poslato: Mart 25, 2009, 08:35:39 posle podne »
Citat
a?!  sto?

pa emotivno si vezna za boga jer samo zahvaljujuci njemu izlgedas tako kako izlgedas a nikako ovom rezimu ishrane  :D :D :D :D

Sta fali mojoj ishrani? :P
sve sto u zivotu vredi je ilegalno,perverzno ili goji...

Van mreže NemanjaBG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 541
Odg: Lista za kupovinu namirnica (šoping-lista)
« Odgovor #25 poslato: Mart 25, 2009, 10:22:47 posle podne »
 Jao Pedja ne verujem ,koje su to fore :) emotivac a ?  :D :D Pa sestro emotivno si vezana za boga jer samo zahvaljujuci njemu tako izgledas a ne zahvalj.....itd.  :D ;D Pedja je si li ti gardista ? ;)
   Jelena jel ti stvarno to pitas ili se salis  ???
« Poslednja izmena: Mart 25, 2009, 10:24:19 posle podne NemanjaBG »

Van mreže good girl

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 316
Odg: Lista za kupovinu namirnica (šoping-lista)
« Odgovor #26 poslato: Mart 25, 2009, 10:28:19 posle podne »
Jao Pedja ne verujem ,koje su to fore :) emotivac a ?  :D :D Pa sestro emotivno si vezana za boga jer samo zahvaljujuci njemu tako izgledas a ne zahvalj.....itd.  :D ;D Pedja je si li ti gardista ? ;)
   Jelena jel ti stvarno to pitas ili se salis  ???

Ja sam sad skroz zbunjena...bas mi se cini da mi je ishrana sredjena maltene do savrsenstva,a Pedja izgleda ne misli tako... Postujem njegovo misljenje dosta,ali zaista mi nije jasno sta je toliko lose... imam dovoljno proteina,UH unosim po sistemu varijacija,ima dosta vlakana,sasvim dovoljno i dobrih masti.... sta ne valja?
sve sto u zivotu vredi je ilegalno,perverzno ili goji...

Van mreže NemanjaBG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 541
Odg: Lista za kupovinu namirnica (šoping-lista)
« Odgovor #27 poslato: Mart 25, 2009, 11:41:45 posle podne »
 Soping lista by Jeca  :
(za nedelju dana)  ;D

2 fit ili biobalans jogurta
1 kg oslica fileta
1 kg  pileceg belog
3-4 tunjevine
4-5 zelenih salata
1/2 kg krastavaca
1/2 kg sargarepe
2 ella sira
1 kutija sumskog voca zamrznutog
10 jaja
1 kg narandza
1/2 kg limuna
1/2 kg kivija
300gr ovsenih

 Pa ja mislim da je Pedja hteo da kaze,sto i meni izgleda na prvi pogled,da je to premalo hrane(proteina i ugh).Kada je on video tvoj program ishrane verovatno je pomislio kako ti uspevas da prezivis nedelju dana sa tom kolicinom hrane.Mada ti si rekla kada smo komentarisali Oksanu da ti ipak tezis ka nekom zenstvenom izgledu,mada nije oksana pregruvana samo je dosta izdefinisana pa ti se cini ali ja mislim da je ona sitnija nego sto izgleda na prvi pogled.Ako ti je na nogama i guzi sve to cvrsto i misicavo ja ne znam kako ti uspevas da odrzis tu masu na tim delovima tela.Mozda imas malo usporeniji metabolizam ne znam.Ali eto na primer koristis protein to je lepo,mene zanima po tvojoj racunici koliko dnevno unosis proteina i ugh ?
 
 U tvojim godinama mozes slobodno da unosis 2400kcal ako si zensko.Ne moras 2400 ali 2000 mozes opusteno.Ali moraju da budu kvalitetne jako,i naravno trebala bih da trcis jedno 4-5 puta nedeljno,u  danima kada ne treniras sa tegovima obavezno.Bitno je da ne unosis vise kalorija nego sto mozes da sagoris.To ti je malo proteina.Evo dacu ti program koji koristi Sanela nasa instruktorka(mislim nasa iz srbije-beograda,I ima 39 godina sto ja kada sam video njene slike nisam mogao da verujem,zaljubio sam se ).Ovo joj je strogi rezim ishrane,i po njoj bih ovako trebao  da izgleda:
                     Dorucak: tri belanceta i jedno celo jaje sa povrcem.
                     Uzina:115-170 g piletine ili tunjevine
                     Rucak: 115-170 g piletine ili ribe sa soljom povca(solja je od prilike mera za kolicinu povrca)
                     Uzina: proteinski sejk bez ugljenih hidrata(to tebi nije neophodno da bude bas bez ugh)
                     Vecera: 115-170 g nemasnog mesa,ribe ili  piletine sa povrcem
 Ovo je rezim ishrane koji ona koristi kada se sprema za slikanje i koristi ga od prilike dve nedelje da bih se zategla,i bas dobro spremila.Ali ovaj rezim ishrane je jako strog,tako da ga se ne moras pridrzavati bas u potpunosti,ali imas kostur seme.Koristi raznovrsnije  povrce i povecaj kolicinu njega,i proteina.Sa ugh,njih vidi prilagodi sebi ako kazes da si sklona gojenju.Ovu spartansku dijetu koriguj na primer tako sto dodas ovsene za dorucak,ako samo zelis da redukujes masti u telu,kao sto sam rekao uz proteinski sejk slobodno koristi ugh. i mozes da dodas braon pirinac ili krompir uz rucak.Naravno ne prevelike kolicine.Ili jedan dan budi na ovako strogom rezimu ishrane a sledeci ga koriguj da bi istrajala i navikla se njega,a i ovaj naizmenicni nacin ishrane,odnosno naizmenicno povecanje i smanjenje ugh dovodi do postepenog smanjenja telesne tezine i sredjivanju svoga tela na duze staze ;)
« Poslednja izmena: Mart 25, 2009, 11:48:14 posle podne NemanjaBG »

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Lista za kupovinu namirnica (šoping-lista)
« Odgovor #28 poslato: Mart 25, 2009, 11:52:38 posle podne »
Sine,smalaksaj malo.

Van mreže NemanjaBG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 541
Odg: Lista za kupovinu namirnica (šoping-lista)
« Odgovor #29 poslato: Mart 25, 2009, 11:57:36 posle podne »
 ?