Jul 04, 2024, 09:49:36 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: Braća Kličko izazivaju Valujeva  (Pročitano 3317 puta)

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Braća Kličko izazivaju Valujeva
« poslato: Novembar 03, 2008, 04:00:36 posle podne »


Braća Vitalij i Vladimir Kličko, prvaci sveta u boksu u teškoj kategoriji u četiri verzije, izazvali su Rusa Nikolaja Valujeva, šampiona u verziji WBA.


"Valujev je najviši svetski prvak u istorji boksa. Zaista je ogroman i veoma opasan i jasno nam je da ga je veoma teško pobediti. Nipošto ga ne potcenjujemo, ali naš san je da objedinimo u porodici svih pet titula", rekao je stariji brat Vitalij, koji je u Kini prisustovao godišnjoj skupštini Svetskog bokserskog saveta (WBC).

Vitalij je prošlog meseca u meču za titulu u verziji WBC pobedio Samjuela Petera. Njegov mlađi brat Vladimir ima šampionske pojase u verzijama Međunarodne bokserske federacije (IBF), Svetske bokserske organizacije (WBO) i Međunarodne bokserske organizacije (IBO).

Prema rečima Vitalija, njemu i njegovom bratu je svejedno koga će Valujev izabrati.

"Nas dvojica se zbog toga svakako nećemo svađati. Valujevu poručujem da prizhvati izazov i da vidimo ko je najbolji. Taj meč trebalo bi organizovati na nekom stadionu u Kijevu, Moskvi ili Londonu, kako bi moglo da ga prati bar 40.000 ljudi", rekao je Vitalij Kličko.


"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Braća Kličko izazivaju Valujeva
« Odgovor #1 poslato: Novembar 03, 2008, 04:08:06 posle podne »
Valujev još uvijek bez protivnika



Iako njemačka promotorska kuća Sauerland svim silama želi Evandera Holyfielda kao idućeg protivnika za ruskog diva Nikolaja Valuejeva, ruski prvak i njegov tim i dalje se protive toj ideji.
 
Najnovije informacije govore kako Valuejev neće u ring 13. prosinca u Njemačkoj, već tjedan dana kasnije, 20. prosinca u Švicarskoj. Protivnik još uvijek nije definiran.
 
"Mi i dalje ne želimo Holyfielda." - izjavio je Boris Dimitrov, menadžer Nikolaja Valujeva. "Sauerland želi njega radi novca, a mi želimo dostojnog protivnika. Naš izbor bi bio Andrew Golota, a ukoliko on odbije prihvatit ćemo borbu s Holyfieldom."
 
No velika je vjerojatnost da Golota odbije ući u ring s Valujevim, budući da mjesec dana ranije (7. studenog) ima zakazan meč s Rayem Austinom.

profight.com

Van mreže CABAHA

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 239
Odg: Braća Kličko izazivaju Valujeva
« Odgovor #2 poslato: Novembar 03, 2008, 05:18:18 posle podne »
To bi stvarno bila istoriska borba. Ali i ako je bude, ne mozemo je ocekivati u skorije vreme. Posto znate koliko treba menedzerima de se dogovore, a organizacije jos duze traje. Svakako da bi Vitalij bio prikladniji protivnik...

Van mreže ivan2big

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 944
Odg: PRVENSTVO SRBIJE 18.10.2008 KRAGUJEVAC
« Odgovor #3 poslato: Novembar 03, 2008, 05:42:41 posle podne »
Kakva crna istorija,nema tu ni I od istorije,niti ce ikog od njih istorija zapamtiti ni za 50godina niko nece znati ko su oni bili.
U nedostatku kvalitetnih boxera postoji sklonost da se dajemu neki prejaki epiteti,a istina je da ce se ta borba na poene u 12 rundi pamtiti isto toliko meseci,daj boze...
SADA ZNAM GDE SAM GRESIO!

Van mreže Radomir

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.160
Odg: Braća Kličko izazivaju Valujeva
« Odgovor #4 poslato: Novembar 06, 2008, 10:55:42 posle podne »
Bilo bi dobro kada bi se Valujev borio istovremeno sa obojicom. Jedino tako bi mec bi ravnopravan.

Van mreže CABAHA

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 239
Odg: Braća Kličko izazivaju Valujeva
« Odgovor #5 poslato: Novembar 06, 2008, 11:21:25 posle podne »
??? Pa jel neko od vas prati iole box? Nisam ni ja expert ali pricamo o "gvozdenoj pesnici" Vitalij Klicko! Prvak sveta u WBC-u, covek koji je svaku pobedu obelezio knockout-om! Ulazio u ring sa svetskim borcima o kojima onaj covekoliki majmun moze samo da sanja. A da ne pricamo o tehnici i iskustvu...
« Poslednja izmena: Novembar 06, 2008, 11:23:42 posle podne CABAHA »

Van mreže CABAHA

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 239
Odg: Braća Kličko izazivaju Valujeva
« Odgovor #6 poslato: Novembar 06, 2008, 11:24:49 posle podne »
A istorijski ce biti to sto ce onaj neandertalac da poljubi patos!

Van mreže X FRAME

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 482
Odg: Braća Kličko izazivaju Valujeva
« Odgovor #7 poslato: Novembar 08, 2008, 11:47:22 pre podne »
A istorijski ce biti to sto ce onaj neandertalac da poljubi patos!

   Ja cekam da se to desi , gledao sam ga zadnji put sa Ruizom . Onaj momak me je odusevio ali nije mogao nista ,par puta ga je zakacio dobro , ali za ovog treba jedno 4-5 jakih udaraca za redom da padne .Ima ruke one metar i po ako se malo otvoris da ga puknes vec si na patosu  ;D Cak je na kraju sudija japanac dao prednost Ruizu 116-113 ja mislim . Doduse i nije zasluzio Ruiz da ga pobedi ali lav je nevidjeni bio u ringu .
1. bodybuilding forever
2. where the mind goes the body will follow

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.500
Odg: Braća Kličko izazivaju Valujeva
« Odgovor #8 poslato: Novembar 08, 2008, 12:44:11 posle podne »
i aj sam gledao taj mec...ruiz kao pit bul...svaka mu cast
al se nekad dobro jelo

Van mreže X FRAME

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 482
Odg: Braća Kličko izazivaju Valujeva
« Odgovor #9 poslato: Novembar 09, 2008, 04:47:08 posle podne »
i aj sam gledao taj mec...ruiz kao pit bul...svaka mu cast

  Koliko je udaraca dobio i to u serijama i ostao na nogama svih 12 rundi , stvarno je pit bull ...  To se ceni u boks svetu vise nego ista  ! ! !  !
1. bodybuilding forever
2. where the mind goes the body will follow

Van mreže lucky_LI

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Odg: Braća Kličko izazivaju Valujeva
« Odgovor #10 poslato: Decembar 17, 2008, 06:29:51 posle podne »
Jedva cekam ogled valujeva i jednog od brace klicko, to ce bit spektakl...
svim srcem navijam za bracu klicko, zasluzili su da osvoje svih 5 titula
Smrt je kao točka na kraju rečenice. Nije važno koliko je duga već je li imala smisla !

Van mreže deki_srbija

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 113
Odg: Braća Kličko izazivaju Valujeva
« Odgovor #11 poslato: Februar 10, 2009, 03:40:24 posle podne »
valujev nema sta da trazi sa klickom u ringu... on nije nikakav sampion... tehnika 0, jedino sto je visok i jak kao bizon.. ali ipak ga je cagaev nalupao kao malo dete... po meni jedini pravi sampioni su braca klicko i artur abraham

Van mreže roxonponte

  • Član
  • *
  • Poruke: 1
Odg: Braća Kličko izazivaju Valujeva
« Odgovor #12 poslato: Mart 14, 2009, 12:33:34 pre podne »
Kad nema Lewisa misevi kolo vode ;) ::)

Van mreže gonzo

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 374
Odg: Braća Kličko izazivaju Valujeva
« Odgovor #13 poslato: Mart 14, 2009, 01:45:47 pre podne »
bravo sefe,  braca klicko su misevi...