Oktobar 03, 2024, 08:27:27 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.321 poruka u 18.763 tema - 20.972 članova - Poslednji član: mvzInnor
X3MShop banner

Autor Tema: Prodajem HTC Universal tj. Qtek 9000  (Pročitano 5086 puta)

Van mreže vsns

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 122
Odg: Prodajem HTC Universal tj. Qtek 9000
« Odgovor #15 poslato: Mart 15, 2009, 01:53:42 posle podne »
Kako češće menjam telefone nego pojedini svoj veš i njih ću zameniti  kada ih budem izgustirala i kada bude izašlo nešto što će mi privući pažnju. Koliko god ova rečenica nekom bezobrazno i nadobudno zvučala, nije bila u tom smislu. Naime, suprug i ja smo držali radnju mobilnih telefona i računara preko 15 godina, pa mi je postala profesionalna deformacija da menjam iste. A u međuvremenu sam postala i ovisnik o mobilnoj i računarskoj tehnologiji.
pa vidi se koliko često menaš telefone ,ovaj što prodaješ je star ko biblija i teško da ćeš za njega dobiti i 150e a ne 270 koliko tražiš.tint 2 ti košta polovna možda i manje para a za ovaj je ko pentijum 4 naspram 1.
sorry morao samo ovo da napišem kad se već hvališ

Van mreže x3mwoman

  • Lepotica
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 280
Odg: Prodajem HTC Universal tj. Qtek 9000
« Odgovor #16 poslato: Mart 15, 2009, 02:38:54 posle podne »
:)

sad je pitaj da li joj je muž levoruk.

:D :D :D

Van mreže x3mwoman

  • Lepotica
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 280
Odg: Prodajem HTC Universal tj. Qtek 9000
« Odgovor #17 poslato: Mart 15, 2009, 02:51:59 posle podne »
Kako češće menjam telefone nego pojedini svoj veš i njih ću zameniti  kada ih budem izgustirala i kada bude izašlo nešto što će mi privući pažnju. Koliko god ova rečenica nekom bezobrazno i nadobudno zvučala, nije bila u tom smislu. Naime, suprug i ja smo držali radnju mobilnih telefona i računara preko 15 godina, pa mi je postala profesionalna deformacija da menjam iste. A u međuvremenu sam postala i ovisnik o mobilnoj i računarskoj tehnologiji.
pa vidi se koliko često menaš telefone ,ovaj što prodaješ je star ko biblija i teško da ćeš za njega dobiti i 150e a ne 270 koliko tražiš.tint 2 ti košta polovna možda i manje para a za ovaj je ko pentijum 4 naspram 1.
sorry morao samo ovo da napišem kad se već hvališ

Loše si informisan ili pričaš o kradenim telefonima. Telefon koji je ovde na prodaju je legalno kupljen i skoro kao nov. Još uvek ima sve fabričke zaštitne folije.
I još jedna stvar, daleko od toga da se hvalim.

Ubuduće na komentare ovakvog tipa ne odgovaram iz prostog razloga što je ljudska glupost zaista bezgranična i neću dozvoliti pojedincima, energetskim vampirima, koji nemaju šta pametnije da rade da crpe moju pozitivnu energiju.
Pozdrav

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.616
Odg: Prodajem HTC Universal tj. Qtek 9000
« Odgovor #18 poslato: Mart 15, 2009, 04:42:19 posle podne »
ma da...

Van mreže EXTREME

  • Administrator
  • Heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 1.497
Odg: Prodajem HTC Universal tj. Qtek 9000
« Odgovor #19 poslato: Mart 16, 2009, 11:21:59 pre podne »
LOCK! 8)