Jul 06, 2024, 03:47:30 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.251 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: Upotreba stereoida nakon KANCERA?  (Pročitano 8292 puta)

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: Upotreba stereoida nakon KANCERA?
« Odgovor #15 poslato: Mart 01, 2009, 10:16:22 pre podne »
Dali kontrola tumor markerima je dovoljni pokazatelj toga da nešto ne "čuči" u meni, tj dali imam ili nemam malignih ćelija koje su moguće da se aktiviraju.

Mislim da je ova tema zanimljiva ne samo za mene nego i za nekog drugog ko se nalazi u nedoumici, želi da zna ili tako nešto  ;)
Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.587
Odg: Upotreba stereoida nakon KANCERA?
« Odgovor #16 poslato: Mart 01, 2009, 10:21:02 pre podne »
ljudi mozda znaju o AAS-u dosta, ali koliko se tacno zna o kanceru danas? ja pretpostavljam da si ti prosao pakao a moze uvek i da bude gore... mislim kako ne mozes da cenis to sto si zdrav jbt , sto imas lepu zenu i decu??????  nije sve u zivotu u misicima , koiko god to nekima na forumu zvucalo cudno hahaha Daj jbt ne moj da pomisljas na takve stvari... sta treba sve da izgubis da bi shvatio da gresis? strasno , ne mogu da verujem kakvih ljudi ima...

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: Upotreba stereoida nakon KANCERA?
« Odgovor #17 poslato: Mart 01, 2009, 01:34:00 posle podne »
ljudi mozda znaju o AAS-u dosta, ali koliko se tacno zna o kanceru danas? ja pretpostavljam da si ti prosao pakao a moze uvek i da bude gore... mislim kako ne mozes da cenis to sto si zdrav jbt , sto imas lepu zenu i decu??????  nije sve u zivotu u misicima , koiko god to nekima na forumu zvucalo cudno hahaha Daj jbt ne moj da pomisljas na takve stvari... sta treba sve da izgubis da bi shvatio da gresis? strasno , ne mogu da verujem kakvih ljudi ima...

Verovao ili ne slažem se sa tobom 100% :) ali me zanima sve to što je "možda" u meni.
Družio sam se sa narkomanima, alkosima, pušačima(3drugara mi je umrlo od predoziranja), imam 31godinu i NIKADA se nisam niti drogirao, niti pušio, 31godinu imam a neznam kako je to biti pijan :) i veruj mi NE ŽELIM da probam ali da volim da znam nešto više, želim. Ja od kad sam na forumu čitam o 95% stvari koje ne koristim.

Zanima me situacija u kojoj se ja nalazim, i želim da pročitam studije.
Naravno da mišići nisu sve u životu i veruj mi da sam preskroman što se tiče mog izgleda (zadovoljan sam samo kad nisam totalna svinja :  )
Ima onaj crv koji te tera da saznaš, to želim da čujem od ljudi sa kojima provodim svaki dan na forumu i kojima je stalo isto kao što bi i ja uleteo da savetujem da znam ;)

Ja bi isto tako rekao nekom svom da se nalazi u situaciji kao u kojoj se ja nalazim, to što je Polomac, Stojke, Goran, Filip, Vuksa i ti rekli. To govorim i sebi ali opet bi voleo da znam a ne da o nečemu što mi je zagorčalo život neznam dovoljno i da samim tim budem neupućen i nekog drugog uputim

HVALA pozdrav svima
« Poslednja izmena: Mart 01, 2009, 01:44:29 posle podne bebac »
Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!

Van mreže MarK3

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 790
Odg: Upotreba stereoida nakon KANCERA?
« Odgovor #18 poslato: Mart 01, 2009, 01:39:35 posle podne »
Meni si sladji kao simpaticni debeljko ;D  :-* hahahhahahahahahah...  salu na stranu... Inace,ako dodjes do nekog pouzdanog infa da mozes da krenes sa hemijom , da li ces to uraditi ?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Upotreba stereoida nakon KANCERA?
« Odgovor #19 poslato: Mart 01, 2009, 01:41:22 posle podne »
opa.
bebac hoce da se rokne...graorrrrrrrrr

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: Upotreba stereoida nakon KANCERA?
« Odgovor #20 poslato: Mart 01, 2009, 01:51:36 posle podne »
Meni si sladji kao simpaticni debeljko ;D  :-* hahahhahahahahahah...  salu na stranu... Inace,ako dodjes do nekog pouzdanog infa da mozes da krenes sa hemijom , da li ces to uraditi ?

Pa znaš kako, kad bi mi studije + endokrinolozi + neki Dr koji su upućeniji a nemaju predrasude oko AASa + takmičari dali zeleno svetlo i rekli da nema NIKAKVE bojazni + što se ja znam da 28 godina živim bez ikakvih problema onda bi, ali NIKADA verovatno se nebi takmičio pošto je to malo veći stupanj za mene, tj ako bi mi se primalo nenormalno dobro a nebi morao da živim PREVIŠE disciplinirano kao naše kolege ona možda bi se i takmičio :)

Peđa ja sam se roknuo odavno :) :) :), možda su mi i davali hemiju kad sam bio mali da mi ojačaju organizam ili tako nešto otkud znam dok sam bio na hemoterapijama šta je sve išlo uz citostatike...neznam :)
Možda sam prvi počeo da koristim nešto od hemije od svih Vas na forumu :) :) :) pa zašto mi se gyno pojavio :)
« Poslednja izmena: Mart 01, 2009, 02:05:09 posle podne bebac »
Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Upotreba stereoida nakon KANCERA?
« Odgovor #21 poslato: Mart 01, 2009, 01:54:26 posle podne »
uvek postoji velika opasnost od smrti prouzrokovane kancerom, srcanim udarom i saobracajnim nesrecama.
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže GORAN_ILIC

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.779
  • National, Balkan, European champion
Odg: Upotreba stereoida nakon KANCERA?
« Odgovor #22 poslato: Mart 01, 2009, 02:29:34 posle podne »
Meni si sladji kao simpaticni debeljko ;D  :-* hahahhahahahahahah...  salu na stranu... Inace,ako dodjes do nekog pouzdanog infa da mozes da krenes sa hemijom , da li ces to uraditi ?

Pa znaš kako, kad bi mi studije + endokrinolozi + neki Dr koji su upućeniji a nemaju predrasude oko AASa + takmičari dali zeleno svetlo i rekli da nema NIKAKVE bojazni + što se ja znam da 28 godina živim bez ikakvih problema onda bi, ali NIKADA verovatno se nebi takmičio pošto je to malo veći stupanj za mene, tj ako bi mi se primalo nenormalno dobro a nebi morao da živim PREVIŠE disciplinirano kao naše kolege ona možda bi se i takmičio :)

Peđa ja sam se roknuo odavno :) :) :), možda su mi i davali hemiju kad sam bio mali da mi ojačaju organizam ili tako nešto otkud znam dok sam bio na hemoterapijama šta je sve išlo uz citostatike...neznam :)
Možda sam prvi počeo da koristim nešto od hemije od svih Vas na forumu :) :) :) pa zašto mi se gyno pojavio :)

ALO, MANIJACE.....
« Poslednja izmena: Mart 01, 2009, 02:31:22 posle podne GORAN_ILIC »
ZALUD TEBI BEOGRADE SLAVA
KAD JE TEBI KRAGUJEVAC GLAVA

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: Upotreba stereoida nakon KANCERA?
« Odgovor #23 poslato: Mart 01, 2009, 02:36:54 posle podne »
GORANE

Halo, halo :)
Znatiželjan sam jbg, samo što ja nedam da me znatiželja ubije :)

Imaš mail, mislim da će te zanimati PUNO
Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: Upotreba stereoida nakon KANCERA?
« Odgovor #24 poslato: Mart 01, 2009, 04:07:31 posle podne »
Meni si sladji kao simpaticni debeljko ;D  :-* hahahhahahahahahah...  salu na stranu... Inace,ako dodjes do nekog pouzdanog infa da mozes da krenes sa hemijom , da li ces to uraditi ?

Pa znaš kako, kad bi mi studije + endokrinolozi + neki Dr koji su upućeniji a nemaju predrasude oko AASa + takmičari dali zeleno svetlo i rekli da nema NIKAKVE bojazni + što se ja znam da 28 godina živim bez ikakvih problema onda bi, ali NIKADA verovatno se nebi takmičio pošto je to malo veći stupanj za mene, tj ako bi mi se primalo nenormalno dobro a nebi morao da živim PREVIŠE disciplinirano kao naše kolege ona možda bi se i takmičio :)

Peđa ja sam se roknuo odavno :) :) :), možda su mi i davali hemiju kad sam bio mali da mi ojačaju organizam ili tako nešto otkud znam dok sam bio na hemoterapijama šta je sve išlo uz citostatike...neznam :)
Možda sam prvi počeo da koristim nešto od hemije od svih Vas na forumu :) :) :) pa zašto mi se gyno pojavio :)
Obicno ne volim da komentarisem preterano postupke drugih...
'EJ COVECE,PA STA PRICAS...
Kancer...mislim,ti znas sta si preziveo,Bogu hvala... eto vidim pricas o tome,nisam znao...
Igrom slucaja znam koliko je to ozbiljno..podaren ti je novi zivot,a moram ti iskreno reci
pricas o kojekvim budalastinama,hej,tvoja stvar,ali pogledaj samo tvoj zadnji post...
pa mislim covece bree...meni bre to nije ni crni humor...

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: Upotreba stereoida nakon KANCERA?
« Odgovor #25 poslato: Mart 01, 2009, 04:14:38 posle podne »
Ma od svega gore navedenog nema ničijeg odobrenja :)
Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Upotreba stereoida nakon KANCERA?
« Odgovor #26 poslato: Mart 01, 2009, 04:30:52 posle podne »
Ma od svega gore navedenog nema ničijeg odobrenja :)

Nece ga i biti od iole normalnih ljudi :wink:

Uzivaj u zivotu!
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Upotreba stereoida nakon KANCERA?
« Odgovor #27 poslato: Mart 01, 2009, 06:40:23 posle podne »
Paz  bebac i ja i JJ ti rekosmo ako sve proveris,tumor markeri to je onda sve ok...cak je bila pricha o GH jer mnoze sve celije pa tako mogu i celije kancera,licno nisam upoznat da aas uopste uticu na postojece celije kancera...znaci ako slusas sve te brojke,papire itd,go for it,rokaj snimaj...

ALI sta AKO postoji 0,0001% sansa da se nedaj boze nesto desi....jesi li zasita spreman na rtizik,jer svatas i sam,mogu i ja zdrav ko dren d auzmem GH i ne daj boze pupupu posle 6 meseci mi kazu e neki cuceci kancer ti se uvecao,nije pre bio detektoan...UVEK postoji sansa da se unistis komplet,a i d ati ne bude nista...samo je pitanje DALI JE ONO POTENCIJALNO DOBIJENO VREDNO I TEORETSKOG RIZIKA,to je ono...
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.587
Odg: Upotreba stereoida nakon KANCERA?
« Odgovor #28 poslato: Mart 01, 2009, 07:59:03 posle podne »
ljudi mozda znaju o AAS-u dosta, ali koliko se tacno zna o kanceru danas? ja pretpostavljam da si ti prosao pakao a moze uvek i da bude gore... mislim kako ne mozes da cenis to sto si zdrav jbt , sto imas lepu zenu i decu??????  nije sve u zivotu u misicima , koiko god to nekima na forumu zvucalo cudno hahaha Daj jbt ne moj da pomisljas na takve stvari... sta treba sve da izgubis da bi shvatio da gresis? strasno , ne mogu da verujem kakvih ljudi ima...

Verovao ili ne slažem se sa tobom 100% :) ali me zanima sve to što je "možda" u meni.
Družio sam se sa narkomanima, alkosima, pušačima(3drugara mi je umrlo od predoziranja), imam 31godinu i NIKADA se nisam niti drogirao, niti pušio, 31godinu imam a neznam kako je to biti pijan :) i veruj mi NE ŽELIM da probam ali da volim da znam nešto više, želim. Ja od kad sam na forumu čitam o 95% stvari koje ne koristim.

Zanima me situacija u kojoj se ja nalazim, i želim da pročitam studije.
Naravno da mišići nisu sve u životu i veruj mi da sam preskroman što se tiče mog izgleda (zadovoljan sam samo kad nisam totalna svinja :  )
Ima onaj crv koji te tera da saznaš, to želim da čujem od ljudi sa kojima provodim svaki dan na forumu i kojima je stalo isto kao što bi i ja uleteo da savetujem da znam ;)

Ja bi isto tako rekao nekom svom da se nalazi u situaciji kao u kojoj se ja nalazim, to što je Polomac, Stojke, Goran, Filip, Vuksa i ti rekli. To govorim i sebi ali opet bi voleo da znam a ne da o nečemu što mi je zagorčalo život neznam dovoljno i da samim tim budem neupućen i nekog drugog uputim

HVALA pozdrav svima
kotradiktoran si a cini mi se i ne bas nesto razuman ;D...ma izbaci to iz glave!!!! ...  taj rovac sto ti rovari procice svremenom , samo nemoj da potenciras i razmisljas o njemu cesto...

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: Upotreba stereoida nakon KANCERA?
« Odgovor #29 poslato: Mart 01, 2009, 10:06:47 posle podne »
Paz  bebac i ja i JJ ti rekosmo ako sve proveris,tumor markeri to je onda sve ok...cak je bila pricha o GH jer mnoze sve celije pa tako mogu i celije kancera,licno nisam upoznat da aas uopste uticu na postojece celije kancera...znaci ako slusas sve te brojke,papire itd,go for it,rokaj snimaj...

ALI sta AKO postoji 0,0001% sansa da se nedaj boze nesto desi....jesi li zasita spreman na rtizik,jer svatas i sam,mogu i ja zdrav ko dren d auzmem GH i ne daj boze pupupu posle 6 meseci mi kazu e neki cuceci kancer ti se uvecao,nije pre bio detektoan...UVEK postoji sansa da se unistis komplet,a i d ati ne bude nista...samo je pitanje DALI JE ONO POTENCIJALNO DOBIJENO VREDNO I TEORETSKOG RIZIKA,to je ono...

Ma Hans braticu moj ja sam se nadao da će biti ono "ma nema šanse nikako da se vrati... nema veze sa tim..." mada i sam znam da nije tako, jer sam imao par saveta od znaš kog lika (slao sam tebi i JJ slike) koji je isto bio nesiguran za to a i sami znate koliko zna, znači nije bio siguran, i bilo je par ljudi u koje imam poverenje ali čim sam video tračak sumnje hteo sam da podelim to sa Vama ovde i naravno da me "iznapušavate" :)  ili date neku studiju, jer stvarno bih voleo više o tome da znam.
Imam dete i porodicu i Mirjani i sam sam rekao još sinoć,
" ma kakvi tumor markeri (evo to sad kažem i tebi) oni se rade kod osoba obolelih od kancera ili izlečenih na nekoliko meseci, moja majka ih radi svakih par meseci (rak dojke) , on pokazuje trenutno stanje ali NIŠTA nemože da ti otkrije nešto što se skriva ali nije aktivirano, tek kad se taj tumor otkrije i počne da "radi" tumor markeri ga otkriju, tako da to nije merodavno da mi da zeleno svetlo da uzmem AAS"
Stvarno nisam majmun, da se zalećem ko muva bez glave, imao sam u rukama PUNO hemije (to zna par ljudi sa foruma) ali nisam je koristio.

Nego što kaže Pirat to je taj rovac što mi kopa po glavi i postavljam sebi pitanja "dali je i zašto tako" a taj odgovor sam želeo da čujem.
Hans kad pominješ JJ-a pitaj ga šta mi je rekao za to pre 2-3h :)

Ništa nije vredno mog zdravlja i to znam da cenim, samo želim da znam neke stvari.

Pirat

Ma brate razmišljam ja o tome dugo i nisam slab da puknem pošto poto samo da bi bio mišićav i time ugrozim sebe i moje dve devojčice ;)

Hvala na brizi svima i ja bi u vašoj situaciji postupio isto i rekao isto.
Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!