Oktobar 03, 2024, 05:17:54 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.321 poruka u 18.763 tema - 20.972 članova - Poslednji član: mvzInnor
X3MShop banner

Autor Tema: Miljan Đurašinović Tasmanijski Đavo  (Pročitano 21694 puta)

Van mreže sibirskivuk

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 180
Miljan Đurašinović Tasmanijski Đavo
« poslato: Februar 25, 2009, 05:38:23 posle podne »
MAČETOM PO LICU I RUCI

Miljan Đurašinović, zvani Tasmanijski Đavo, izbo vlasnika kladionice „Kalčo bet“ Sretena Dimitrevskog jer ga je ovaj zamolio da prestane u lokalu da „razmenjuje nežnosti“ sa svojom devojkom!
Svetski šampion u ultimat-fajtu Miljan Đurašinović (30), zvani Tasmanijski Đavo, izbo je nožem i isekao po licu vlasnika kladionice „Kalčo bet" Sretena Dimitrevskog (51)! Napad se dogodio juče oko 16 časova u Ustaničkoj ulici 128 kada je Dimitrevski zamolio Đurašinovića i njegovu devojku da prestanu da se ljube i neprikladno „razmenjuju nežnosti" u njegovoj kladionici.
Sreten je zadobio teške povrede lica i leve ruke, za koju se lekari bore da ne bude amputirana.
Do svađe je došlo odmah posle upozorenja vlasnika kladionice, a potom i do tuče tokom koje su razbijena ulazna vrata, kroz koja su obojica proletela. Tada je Tasmanijski Đavo izvadio mačetu i naneo teške povrede vlasniku „Kalčo beta". Policija je ubrzo došla, a Đurašinović je pokušao da pobegne, ali je uhapšen dok je pretrčavao ulicu.
Prema rečima očevidaca, svađa je prešla u katastrofalnu tuču, u kojoj je polomljen veliki deo inventara i razbijeno staklo na ulaznim vratima, kroz koja su obojica proletela.
Pljuštali udarci!
- Šamari i pesnice „leteli" su na sve strane! Bio sam zatečen! Prebacivali su se preko stolova kao na filmu, a onda je mladić izvadio nož i isekao Sretena. Sve se desilo za nekoliko sekundi! Još sam u šoku! - prepričavao je jedan stariji sugrađanin koji se našao na mestu incidenta dok je uplaćivao listić za kladionicu.
U lokalu je u tom trenutku bilo petnaestak gostiju, uglavnom muškaraca koji su se spremali da uplate kladioničarske listiće. Ipak, policiju je pozvala radnica u frizerskom salonu „Ekskluziv" koji se nalazi pored kladionice.
- Čula sam svađu i viku iz kladionice, kada je to preraslo u tuču, zvala sam policiju. Čim sam spustila slušalicu, izašla sam i videla Sretena kako leži u lokvi krvi! Bio je skroz isečen po licu, usna mu se od otoka nije videla! - priča radnica ovog salona.
S obzirom na to da je policija pozvana još dok je tuča trajala, Miljan je brzo uhapšen iako je pokušao da pobegne! Kako nezvanično saznajemo, s njim je privedena i njegova devojka.
Đavo pokušao da beži
- Velika vika čula se ovde kod nas iako je bilo dosta mušterija, ali i glasna muzika. Kada smo shvatili da je u pitanju svađa i kad smo čuli vriske, pogledali smo kroz prozor. Videli smo mladića kako trči preko ulice i policiju koja ga sačekuje i hapsi. Tek tada smo shvatili šta se dešava i istrčali napolje - priča Milan Veljković, koji radi u obližnjoj kladionici.
Povređeni Sreten je kolima Hitne pomoći prebačen u Urgentni centar, gde mu je urađena reanimacija.
- On je trenutno na odeljenju mikrohirurgije. Zadobio je teške povrede lica, najviše oko usana. Ipak, leva ruka je najkritičnija. Lekari se bore da ne bude amputirana, ali još ne znamo kakav će biti ishod - objasnio je PR Urgentnog centra Drago Jovanović.

SVETSKI PRVAK U ULTIMAT-FAJTU
Miljan Đurašinović, poznatiji kao Tasmanijski Đavo, bio je svetski prvak u ultimat-fajtu. Odrastao je u vaspitno-popravnom domu, a policiji je poznat po tučama u kojima je učestvovao kao obezbeđenje noćnih klubova prestonice. U novogodišnjoj noći 2006. ranjen je u pucnjavi u hotelu „Metropol", u kojem je dobio prostrelnu ranu na levoj ruci nakon masovne tuče gostiju.

Van mreže gonzo

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 374
Odg: Miljan Đurašinović Tasmanijski Đavo
« Odgovor #1 poslato: Februar 26, 2009, 02:35:53 pre podne »
jebeni sajko.
nego, u kojoj je to konkurenciji on svetski prvak, nije mi jasno...
dasa je imao 6, 7 borbi sa polovicnim ucinkom.

Van mreže Brainstorm

  • Član
  • *
  • Poruke: 46
Odg: Miljan Đurašinović Tasmanijski Đavo
« Odgovor #2 poslato: Februar 26, 2009, 09:14:03 pre podne »
Izbo lika zbog takve sitnice, nenormalno!!!

nego, u kojoj je to konkurenciji on svetski prvak, nije mi jasno...
dasa je imao 6, 7 borbi sa polovicnim ucinkom.
Ovde pise da je imao 7 borbi, od toga 4pobede:
http://www.mmauniverse.com/fighters/SS2710


Van mreže gonzo

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 374
Odg: Miljan Đurašinović Tasmanijski Đavo
« Odgovor #3 poslato: Februar 26, 2009, 01:00:33 posle podne »
pa to i kazem. s time sto je na svim internacionalnim takmicenjima pio batine.

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Miljan Đurašinović Tasmanijski Đavo
« Odgovor #4 poslato: Februar 26, 2009, 03:38:16 posle podne »
momchina !
sve cestitke za jos jedan sportski podvig
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže tadiano

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 208
Odg: Miljan Đurašinović Tasmanijski Đavo
« Odgovor #5 poslato: Februar 26, 2009, 05:42:18 posle podne »
...moj stari kad cita ovakve vijesti kao nekog ubilo, pretuklo itd.. uvik ima komentar: " ma sveta Yuga....ovakve je prije zemlja gutala"!

 ;D
utezi su prelagani pa dizem cijele sprave!

Van mreže aragorn

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 410
Odg: Miljan Đurašinović Tasmanijski Đavo
« Odgovor #6 poslato: Februar 26, 2009, 05:59:26 posle podne »
Takve su bitange Rusi lepo prevaspitavali.

Lepo 10 godina u Sibir bez prava pomilovanja,daleko od svake civilizacije,pa da tamo nesto naucis da radis i steknes radne navike,a ako se ne naucis pameti,drugi put kad odes nema vracanja.

Kretencina!!!
"Ja sam Put,Istina i Zivot"Hristos Gospod

Van mreže Radomir

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.160
Odg: Miljan Đurašinović Tasmanijski Đavo
« Odgovor #7 poslato: Februar 27, 2009, 12:36:31 pre podne »
On je promasio sport. Trebao je macevanje da trenira. I kakav je to ultimate fight borac kada ni obicnog coveka ne moze da prebije golim rukama, vec vadi macetu.

Van mreže gonzo

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 374
Odg: Miljan Đurašinović Tasmanijski Đavo
« Odgovor #8 poslato: Februar 27, 2009, 03:34:24 pre podne »
I kakav je to ultimate fight borac kada ni obicnog coveka ne moze da prebije golim rukama, vec vadi macetu.
vitez.
nego, sta vele, jel mu prosao tiket?

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Miljan Đurašinović Tasmanijski Đavo
« Odgovor #9 poslato: Februar 27, 2009, 12:11:12 posle podne »
Xaxaxa...

Van mreže aragorn

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 410
Odg: Miljan Đurašinović Tasmanijski Đavo
« Odgovor #10 poslato: Februar 27, 2009, 07:28:16 posle podne »
I kakav je to ultimate fight borac kada ni obicnog coveka ne moze da prebije golim rukama, vec vadi macetu.
vitez.
nego, sta vele, jel mu prosao tiket?

Za zatvor sigurno,a tamo imaju super ludnice.
"Ja sam Put,Istina i Zivot"Hristos Gospod

Van mreže Sasa Ilic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.182
  • No fate but what we make!!
Odg: Miljan Đurašinović Tasmanijski Đavo
« Odgovor #11 poslato: Februar 27, 2009, 09:09:41 posle podne »
auu koja budala,sta mu je to trebalo..

Van mreže good girl

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 316
Odg: Miljan Đurašinović Tasmanijski Đavo
« Odgovor #12 poslato: Februar 27, 2009, 10:05:32 posle podne »
kreten
sve sto u zivotu vredi je ilegalno,perverzno ili goji...

Van mreže vsns

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 122
Odg: Miljan Đurašinović Tasmanijski Đavo
« Odgovor #13 poslato: Februar 28, 2009, 02:14:06 pre podne »
propaganda,ko da ga je nabo zbog toga,sto posto mu je šibao reket ili je hteo da mu ošine pa ga ovaj odjebo.te priče po novinama nisu ni za malu decu.

Van mreže Losh

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: Miljan Đurašinović Tasmanijski Đavo
« Odgovor #14 poslato: Februar 28, 2009, 11:17:54 pre podne »
propaganda,ko da ga je nabo zbog toga,sto posto mu je šibao reket ili je hteo da mu ošine pa ga ovaj odjebo.te priče po novinama nisu ni za malu decu.

moguce, on je i ranije poznat po nekim sranjima koje je pravio , skoro je bio i ranjen
Pride for life