Septembar 19, 2024, 11:49:47 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: jel moguce da nema rezultata uz ove suplemente  (Pročitano 4779 puta)

Van mreže SIMERIJANAC

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
jel moguce da nema rezultata uz ove suplemente
« poslato: Februar 22, 2009, 09:12:58 pre podne »
uzeo sam whey od gold standarda kojeg pijem kada dizem tegove 2x na dan po jednu mjericu (prije i poslije treninga), a poslije hrvanja samo jednu mjericu poslije treninga. kreatin od labrade sedmi dan uzimam fazu punjena po 4x 5 grma na dan (danas je sedmi dan) i glutamin po 5grama priej i poslije treninga. znaci poslije treninga 70 grama dextroze sa jednom mjericom wheya (30grama), 5 grama kreatina i 5 grama glutamina ( u minimalno 0,5l vode mlake) a prije 5 grama kreatina i 5 grama glutamina (u 0,3l vode mlake) sem kada je teretana tada ubacim i protein. i uzimam multi vitamine i minerale od natural welta abc po jednu poslije rucka, pojacao sam ishranu znaci cilj je dobijanje mase imam 84kg i ovo uzimam 7 dana nisam dobio ni grama poprilicno dobro treniram, ovaj period kada sam uzeo ovo nesto sam malaksao neznam sta mi je nemam volje ( ovo se desava od kada uzimam ove suplemente) jel moguce da je do neceg od suplemenata?
sada da li da nastavim ovako pa da vidim mozda procepi :)
ili da izbacim nesto jer umjesto da imam vise energije i snage meni suprotno
datumi na svim kutijama su uredu
hvala

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.612
Odg: jel moguce da nema rezultata uz ove suplemente
« Odgovor #1 poslato: Februar 22, 2009, 10:07:02 pre podne »
pojacaj ishranu... sigurno si negde zajebao kod ishrane... sto se tice pada snage skoncentrisi se na malo veci unos uh... proteinski unos iz hrane i suplemenata takodje se trudi da bude 3 g po kilogramu... posto uzimas krea terba ti i unos vode da bude sto veci...i naravno podebljaqj doze posle tr4eninga dve merice proteina..kao i glutamina makar 10 grama u pwm... nije ti to od suplemenata mego od lose ishrane i eventualno treninga - mozda si pretreniran? napravi pauzu od tri dana i redovno uzimaj vitamine ako ti se poveca ta malaksalost... pa posle vidi...

poz

Van mreže SIMERIJANAC

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: jel moguce da nema rezultata uz ove suplemente
« Odgovor #2 poslato: Februar 22, 2009, 06:13:07 posle podne »
moguce da sam pretreniran jer treniram bas puno i jako ali kontam gdje sada da pravim pauzu kada sam poceo sa suplementima
a ako napravim jer sam danas tek zavrsio fazu punjena sa kreatinom (7 dana po 20 grama) kako da pijem kreatin i ostale suplemente ako eventualno napravim pauzu od ta 2-3 dana, pijem kreatin po 5 grama sa 0,3 l mlake vode i u treningu oko 0,5 do 1l vode
mozda da prvo pokusam pojacati ugljikohidrate moguce je jer sam vise mesa poceo jesti pa sam zapostavio rizu,krompir mozda
« Poslednja izmena: Februar 22, 2009, 06:14:55 posle podne SIMERIJANAC »

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.612
Odg: jel moguce da nema rezultata uz ove suplemente
« Odgovor #3 poslato: Februar 22, 2009, 08:20:09 posle podne »
pa znas kako ... gde si zasro ili gde si pogresio ti to najbolje znas... ja sam ti rekao otprilike sta moze da bude... da ti to nije od suplemenata...i to pauza i suplementi... o boze pa nije ti to hemija pa da ces nesto da sjebes akonisi uzeo ili si pretera u necem,u ... najgore sto moze da ti se desi od suplemenata su stomacne tegobe....

Van mreže X FRAME

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 482
Odg: jel moguce da nema rezultata uz ove suplemente
« Odgovor #4 poslato: Februar 23, 2009, 05:00:00 posle podne »
uzeo sam whey od gold standarda kojeg pijem kada dizem tegove 2x na dan po jednu mjericu (prije i poslije treninga), a poslije hrvanja samo jednu mjericu poslije treninga. kreatin od labrade sedmi dan uzimam fazu punjena po 4x 5 grma na dan (danas je sedmi dan) i glutamin po 5grama priej i poslije treninga. znaci poslije treninga 70 grama dextroze sa jednom mjericom wheya (30grama), 5 grama kreatina i 5 grama glutamina ( u minimalno 0,5l vode mlake) a prije 5 grama kreatina i 5 grama glutamina (u 0,3l vode mlake) sem kada je teretana tada ubacim i protein. i uzimam multi vitamine i minerale od natural welta abc po jednu poslije rucka, pojacao sam ishranu znaci cilj je dobijanje mase imam 84kg i ovo uzimam 7 dana nisam dobio ni grama poprilicno dobro treniram, ovaj period kada sam uzeo ovo nesto sam malaksao neznam sta mi je nemam volje ( ovo se desava od kada uzimam ove suplemente) jel moguce da je do neceg od suplemenata?
sada da li da nastavim ovako pa da vidim mozda procepi :)
ili da izbacim nesto jer umjesto da imam vise energije i snage meni suprotno
datumi na svim kutijama su uredu
hvala

  Verovatno nije od supsa . Mozda pretreniranost i sl. Nisi rekao koliko treniras ,kada kako . Odmori koji dan , pa ponovo u teretanu .
  7 dana je mali period da bi nesto dobio , i primetio od rezultata . Teraj dalje .. Ja bi smanjio dekstrozu na 30-40 gr , ako vec moras da je pijes .
1. bodybuilding forever
2. where the mind goes the body will follow

Van mreže nenadns

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 461
Odg: jel moguce da nema rezultata uz ove suplemente
« Odgovor #5 poslato: Februar 23, 2009, 06:16:50 posle podne »
kao sto je vec receno...there is no over training! there is just undereating!...telo moze da podnese MNOOOGO toga ako mu das dovoljno nutrijenata da se oporavi...znaci sagledaj dobro ishranu i sredi je i no problemo!

Van mreže Raka Nis

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 87
Odg: jel moguce da nema rezultata uz ove suplemente
« Odgovor #6 poslato: Februar 24, 2009, 01:45:10 pre podne »
Pa kakve rezultate oces za 7 dana?

Van mreže malojaci

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 245
Odg: jel moguce da nema rezultata uz ove suplemente
« Odgovor #7 poslato: Februar 24, 2009, 06:41:45 pre podne »
pa nesto opasno ne stima s tobom,jedna mjerica wheya i 10 grama kreatina dnevno bi trebali da ti daju bar 15 kila misica sedmicno

Van mreže CrazyVictor

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 170
  • get big or die tryin...
Odg: jel moguce da nema rezultata uz ove suplemente
« Odgovor #8 poslato: Februar 24, 2009, 10:59:11 pre podne »
Koliko h spavas ?

Van mreže shone190

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 226
Odg: jel moguce da nema rezultata uz ove suplemente
« Odgovor #9 poslato: Februar 24, 2009, 04:24:09 posle podne »
Stavi lepo na papir koliko i sta unosis dnevno, pusti te price "pojacao sam ishranu" pa onda posle par komentara "mozda sam malo zapostavio pirinac, krompir"

Znam mnoge koji kao ne mogu da se ugoje, a "jedu kao mecava" i kad ih pitam da mi nabroje sta su sve pojeli danas, juce, nasmejem se i sve mi bude jasno.

Ako si uzeo 70gr Dexa, 20gr kreatina i oko 30-40gr proteina u prahu, pojacao ishranu i zapostavio pirinac i krompir :), ides u teretanu i na rvanje, a pritom je proslo "citavih" 7 dana, ne znam sta si uopste i ocekivao :)

Pa kad bi se tako lako i brzo nabacivala misicna masa, pola grada bi moglo na takmicenje :)

Samo polako, saberi lepo kako i sta dnevno unosis i imaj strpljenja, rezultata ce biti sigurno ali ne preko noci niti za 7 dana.

Pozdrav!






Van mreže SIMERIJANAC

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: jel moguce da nema rezultata uz ove suplemente
« Odgovor #10 poslato: Februar 28, 2009, 10:51:12 pre podne »
ovi sto pricaju gluposti nek neseru bezveze ako imas sta pametno reci reci :) uglavno jebo sada i kg (na cemu bu zelio dobiti) nego je glavni problem da sam se bolje osjecao kada nisam uzima nista i nisam nesto pazio na hranu nego sada kada pazim koliko sta jedem ono da bude sto kvlaitetnije  i ove suplemente a kontra efekat sada mozeli biti do suplemenata ili je do pretreniranosti ili neceg treceg
glupe komentare neuzimam u obzir :)
u zadnje vrijeme slabije spavam oko 6h na dan legnem oko 1h probudim se oko 7h
« Poslednja izmena: Februar 28, 2009, 10:52:54 pre podne SIMERIJANAC »

Van mreže Milovan Ilic

  • VIP
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 380
  • www.sculptorgym.com
Odg: jel moguce da nema rezultata uz ove suplemente
« Odgovor #11 poslato: Februar 28, 2009, 10:56:43 pre podne »
uzeo sam whey od gold standarda kojeg pijem kada dizem tegove 2x na dan po jednu mjericu (prije i poslije treninga), a poslije hrvanja samo jednu mjericu poslije treninga. kreatin od labrade sedmi dan uzimam fazu punjena po 4x 5 grma na dan (danas je sedmi dan) i glutamin po 5grama priej i poslije treninga. znaci poslije treninga 70 grama dextroze sa jednom mjericom wheya (30grama), 5 grama kreatina i 5 grama glutamina ( u minimalno 0,5l vode mlake) a prije 5 grama kreatina i 5 grama glutamina (u 0,3l vode mlake) sem kada je teretana tada ubacim i protein. i uzimam multi vitamine i minerale od natural welta abc po jednu poslije rucka, pojacao sam ishranu znaci cilj je dobijanje mase imam 84kg i ovo uzimam 7 dana nisam dobio ni grama poprilicno dobro treniram, ovaj period kada sam uzeo ovo nesto sam malaksao neznam sta mi je nemam volje ( ovo se desava od kada uzimam ove suplemente) jel moguce da je do neceg od suplemenata?
sada da li da nastavim ovako pa da vidim mozda procepi :)
ili da izbacim nesto jer umjesto da imam vise energije i snage meni suprotno
datumi na svim kutijama su uredu
hvala

A koliko dugo treniras?????I ne kontam sta ti ocekujes da dobijes od jedne kutije whey i kreatina????Za svaki rezultat treba vremena kad bi se svi napucavali od whey i creatina svi bi bili MR.O ,treniraj,jedi i bice s vremenom rezultata!POz

Van mreže shone190

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 226
Odg: jel moguce da nema rezultata uz ove suplemente
« Odgovor #12 poslato: Februar 28, 2009, 12:34:58 posle podne »
Niko ti ovde ne zeli zlo niti lupeta gluposti, barem ja ne, a ako smatras suprotno onda batali suplementaciju i paznju na ishranu, jedi kad i sta signes i uzivaj, a nase "glupe komentare" ignorisi i to je to.

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: jel moguce da nema rezultata uz ove suplemente
« Odgovor #13 poslato: Februar 28, 2009, 01:19:14 posle podne »
Niko ti ovde ne zeli zlo niti lupeta gluposti, barem ja ne, a ako smatras suprotno onda batali suplementaciju i paznju na ishranu, jedi kad i sta signes i uzivaj, a nase "glupe komentare" ignorisi i to je to.

Izvrsno pojashnjeno. ;D

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.612
Odg: jel moguce da nema rezultata uz ove suplemente
« Odgovor #14 poslato: Februar 28, 2009, 01:43:03 posle podne »
ovi sto pricaju gluposti nek neseru bezveze ako imas sta pametno reci reci :) uglavno jebo sada i kg (na cemu bu zelio dobiti) nego je glavni problem da sam se bolje osjecao kada nisam uzima nista i nisam nesto pazio na hranu nego sada kada pazim koliko sta jedem ono da bude sto kvlaitetnije  i ove suplemente a kontra efekat sada mozeli biti do suplemenata ili je do pretreniranosti ili neceg treceg
glupe komentare neuzimam u obzir :)
u zadnje vrijeme slabije spavam oko 6h na dan legnem oko 1h probudim se oko 7h
pa poseti lekara onda ako se ne osecas dobro.... ali ovo ti ozbiljno kazem !!!! a sto se tice glupih komentara , niko ovde nije duzan tebi nista da odgovara jer sve lepo na forumu pise i prezvakalo se hiljadu puta ,  druga je stvar sto ti i jos neki indijanci ovde ne umete izgleda da citate... odnosno mrzi vas , jos si ti plus na to bezobrazan...