Septembar 28, 2024, 05:12:28 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.305 poruka u 18.764 tema - 20.974 članova - Poslednji član: galurbalge
X3MShop banner

Autor Tema: Pozdrav svima - molba oko skidanja kg  (Pročitano 30602 puta)

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Pozdrav svima - molba oko skidanja kg
« Odgovor #120 poslato: Mart 15, 2009, 11:08:34 pre podne »
Amen Vlado, meni danas carbloading day... ;D

Van mreže Vlado86

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 79
Odg: Pozdrav svima - molba oko skidanja kg
« Odgovor #121 poslato: Mart 27, 2009, 02:23:01 posle podne »
2,5 kg za 20 dana :) koliko vidim masti :) jos samo 70 dana :D
Najsrecniji je onaj covek koji je ucinio srecnim najvise drugih ljudi!

Van mreže NemanjaBG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 541
Odg: Pozdrav svima - molba oko skidanja kg
« Odgovor #122 poslato: Mart 27, 2009, 02:29:50 posle podne »
 Gde li nam je Masa da nas izvesti kako ona napreduje ?

Van mreže Vlado86

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 79
Odg: Pozdrav svima - molba oko skidanja kg
« Odgovor #123 poslato: April 01, 2009, 01:12:26 posle podne »
Pmagajte za 3 nedelje sam smrsao 2,5kg uz adekvatan trening za postizanje hipermetabolizma, ali tu poslednju nedelju sam smrsao samo pola kg, i evo jos 3-4 dana su prosla i nisam nista smrsao...a poceo sam da pijem i sagorevac masti ksenadrin vec nedelju dana (4 tablete je max doza i toliko pijem jer imam preko 90kg tj imam 98kg) i nemam nista vise energije, niti mi se ubrzao puls, niti mi je toplo, niti mi je skocio pritisak, a pijem ga pravilno...smorio sam se...pomagajte...
Najsrecniji je onaj covek koji je ucinio srecnim najvise drugih ljudi!

Van mreže shone190

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 226
Odg: Pozdrav svima - molba oko skidanja kg
« Odgovor #124 poslato: April 01, 2009, 01:57:21 posle podne »
Ishrana?

Van mreže Vlado86

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 79
Odg: Pozdrav svima - molba oko skidanja kg
« Odgovor #125 poslato: April 01, 2009, 02:43:13 posle podne »
napisao sam ranije na ovoj temi ishranu, rekoh ciklicna isherana UH 150, 100, 50, 125, 200, pa opet tako, a svaki dan je 200g UH i HIIT trening i do pre nedelju dana je radilo i tada sam poceo da uzimam sagorevac, da povecam na 1,5kg nedeljno i smanjio sam na 0,5kg nedeljno :/ a poslednjih 3-4 dana nista :/ a trebam bar jos 1kg d izgubi za nedelju dana...a poceo sam ovo da radim da bih gubio masti, a ne misie...tako da nemojte da mi predlazete nesto zbog cega cu da gubim misice...
Hvala!
Najsrecniji je onaj covek koji je ucinio srecnim najvise drugih ljudi!

Van mreže x3mwoman

  • Lepotica
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 280
Odg: Pozdrav svima - molba oko skidanja kg
« Odgovor #126 poslato: April 13, 2009, 02:13:46 posle podne »
Gde li nam je Masa da nas izvesti kako ona napreduje ?

Sa ishranom nastavljam gde sam stala, sa malo smanjenim unosom belančevina dok ne budem sigurna da je sve ok.

Van mreže NemanjaBG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 541
Odg: Pozdrav svima - molba oko skidanja kg
« Odgovor #127 poslato: April 13, 2009, 08:11:52 posle podne »
 Pa gde si ti Maso...nema te bre 100 godine :D eeeeee...Mi se ovde zabrinuli jedva funkcionisemo bez tebe ;D

Van mreže x3mwoman

  • Lepotica
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 280
Odg: Pozdrav svima - molba oko skidanja kg
« Odgovor #128 poslato: April 13, 2009, 09:46:23 posle podne »
More... dobro ti funkcionišeš sa good girl tako da sumnjam da sam ti baš nedostajala ;)

Van mreže x3mwoman

  • Lepotica
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 280
Odg: Pozdrav svima - molba oko skidanja kg
« Odgovor #129 poslato: April 29, 2009, 01:11:39 posle podne »
Nažalost, nakon današnjeg pregleda i dalje nisam načisto, ali znam da ću podneti prijavu protiv uspijuše koja me je danas primila na pregled.
Prvo pregled je zakazan mesec dana unapred, drugo ofrlje me je pregledala. Ženski deo zna da na eho dojki mora da se ide 6 i 7 dan od mesečnog ciklusa i nikad ne znaš ko od lekara radi baš tog dana. Još me je isprozivala što sam došla preko veze kao da ona u životu nikada nikog od svojih nije odvela preko veze na pregled. Na izveštaju, u odnosu na prethodni stariji dva meseca, stoji uvećanje od 5mm koje mi nije pomenula a rekla mi je da dođem tek za godinu dana na pregled. Ako je za dva meseca poraslo 5mm koliko bi tek poraslo za godinu dana?! Ko da je meni milo da se smucam po bolnicama i da ih gledam!
Pun mi kufer više ovog iživljavanja od strane lekara koji su polagali neku Hipokratovu zakletvu, koji treba da nekog leče i da pomognu a ustvari sve je veći broj nezadovoljnih i mrtvih na operacionim stolovima. Najgore od svega je što odeš kod lekara zdrav a vratiš se bolestan ili ne daj Bože iznesu te u sanduku. E pa ovo mafiji zvanoj "državni beli medvedi" neko mora da stane na put.

Van mreže Deja

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 752
Odg: Pozdrav svima - molba oko skidanja kg
« Odgovor #130 poslato: April 29, 2009, 01:20:47 posle podne »
Nazalost nije bolja sitacija ni u mnogim zapadnim zemljama. Mene zamalo nisu izbacili kad sam otisao zbog povisenog pritiska...

Van mreže nenadns

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 461
Odg: Pozdrav svima - molba oko skidanja kg
« Odgovor #131 poslato: April 29, 2009, 03:33:08 posle podne »
lekari su previse elitizovani ako mene pitate...udarila im slava u glavu...

Van mreže x3mwoman

  • Lepotica
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 280
Odg: Pozdrav svima - molba oko skidanja kg
« Odgovor #132 poslato: April 29, 2009, 03:59:17 posle podne »
Ma puni su onoga što se ne jede!
Najviše mrzim ljubomorne, sujetne ljude pune zavisti. "Gospođa" koja me je primila je u kasnim 40-im godinama, vitkog stasa, plave kose, u mini suknji i beloj tesnoj majčici bez brushaltera što je po meni malo degutantno za posao i za osobu toga doba ali dobro ajde. Ja prva uživam, ali zaista, da vidim lepo doteranu devojku, ženu ili mladića i to sa ukusom. Ali bolna je činjenica kada dođeš u te godine i shvatiš da ti je mladost bespovratno prošla pa pokušavaš pažnju da privučeš na bilo koji način. Sve ima granicu dobrog ukusa i po meni je degutantno preći je. Ali u principu, mene takve stvari ne interesuju jer nije moja stvar šta će neko obući i šta radi u svom životu. Jednostavno me to ne interesuje samo hvala Bogu te nisam slepa.
Sve bi bilo ok da je uz tu svoju diplomu, dobijenu na ko zna koji način, ponela i kulturu iz kuće. Prvo me je odmerila od glave do pete, a onda me pogledala reda radi i na kraju mi se bukvalno izbečila kao kojekakva prostakuša sa ulice. Sestra koja je radila sa njom je slegla ramenima i jadna me pogledala ono u fazonu "izvinite". Pritom, nije me ni upozorila da je u međuvremenu došlo do povećanja tkiva i to za čitava dva meseca 5mm već mi je rekla da dođem tek za godinu dana. Naravno, nakon pregleda sam otišla tamo gde treba i podnela žalbu a čekaće je i prijava prvo na lokalnom nivou a onda ako tu ništa ne urade i na republičkom. Da ne pominjem to da ako i to prođe nekažnjeno da se neću smiriti dok ne isteram pravdu na videlo pa makar to imalo velike kosekvence. Napisaću članak i pustiti svim novinskim i tv kućama. A obratiću se i najgledanijim televizijama i emisijama koje se bave zdravljem sve dotle dok ne uspem da doprem do onih koji su nadležni da rešavaju ovakve stvari. Skupljaću i peticije po ulicama i izjave građana i sve što treba ali neću više dozvoliti da me leče "nadrilekari", oni koji su diplomu dobili na osnovu debljine svog buđelara, one stvari ili nečeg drugog, a ne svog znanja.
« Poslednja izmena: April 29, 2009, 04:27:35 posle podne Maša »

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Pozdrav svima - molba oko skidanja kg
« Odgovor #133 poslato: April 29, 2009, 07:18:04 posle podne »
Moja pun apodrska Maso, zaista je dosta da nas lijece kojekakvi idioti.

Bar mi je drago jer je danas osudjen onaj lekar sto je primao mito, cini mi se na 3 i kusur godine, nadam se da je to tek pocetak.

Van mreže NemanjaBG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 541
Odg: Pozdrav svima - molba oko skidanja kg
« Odgovor #134 poslato: April 29, 2009, 10:16:22 posle podne »
  U mamicu joj jebem ma ja samo cekam da odem kod lekara da me primi tako neka jeba cu joj mater ionako sam danas tako iznerviran da sam jedva doso kuci a da nisam nekog ubio...i taj slepac prima mito matreba bre da mu ukinu dozivotno licencu za rad .Meni je cale slomio kicmu da bi mu pruzio iole kvalitetnoji tretman morao sam da se nadajem svega i svaceg, i da se ne znam ni ja kako snishodljivo ponasam, i jos da se moj cale ponidi njemu za ne znam kakvu uslugu,sto je naravno doktor odmah iscackao gde bi to moj cale mogao njemu da pomogne...i naravno nadje nesto, i sada ja jos njemu moram da cinim i uslugu sto mi je operisao caleta o trosku drzave ....mislim jebem im ja mater bas  ...


  nemoj niko da mi je prigovorio zbog psovki jer ljudi koje sam pomenuo u ovom tekstu to maksimalno zasluzuju i takav jezik jedino i razumeju...hvala puno na razumevanju