Jun 29, 2024, 07:43:05 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.245 poruka u 18.758 tema - 20.950 članova - Poslednji član: Lavilldaumb
X3MShop banner

Autor Tema: KUP SRBIJE IFBB 2009  (Pročitano 54851 puta)

Van mreže Nikola ifbb

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 442
Odg: KUP SRBIJE IFBB 2009
« Odgovor #195 poslato: Maj 14, 2009, 01:41:55 posle podne »
Jel je neko snimio sinocni izvestaj na sos kanalu?ako jeste neka postavi,vredi jos 10 puta da se podgleda.Hvala
Ako si bilder, onda budi bilder, treniraj kao bilder i hrani se kao bilder tokom cele godine.

Van mreže Milovan Ilic

  • VIP
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 380
  • www.sculptorgym.com
Odg: KUP SRBIJE IFBB 2009
« Odgovor #196 poslato: Maj 14, 2009, 01:52:11 posle podne »
Ne nisam bio ,verovatno ,u stvari ne verovatno nego sigurno ti imas bolji uvid u sve to jer si bio uzivo.Ja nisam, gledao sam preko tv-a.I po meni Milan ima bas lepsi oblik misica u odnosu na druge takmicare.Mozda ga koce noge kako vi kazete,ali ja iskteno na njih nisam bas ni obratio paznju.Ali torzo mu je odlican.Nekako misici mu imaju punocu,izgledaju cvrsto i masivno.Ne kazem da drugima ne izgledaju,ali kada je izasao na binu meni se najvise dopala njegova gradja. Eto to je to.

Milan je odlican kao sto rekoh a tek ce biti strasan mlad je ,odlicno gradjen a za apsolutnu isto kazem Slavisa jednostavno nepobediv to vece ko je bio da vidi coveka uzivo zna o cemu pricam

Van mreže NemanjaBG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 541
Odg: KUP SRBIJE IFBB 2009
« Odgovor #197 poslato: Maj 15, 2009, 12:48:47 posle podne »
Ne nisam bio ,verovatno ,u stvari ne verovatno nego sigurno ti imas bolji uvid u sve to jer si bio uzivo.Ja nisam, gledao sam preko tv-a.I po meni Milan ima bas lepsi oblik misica u odnosu na druge takmicare.Mozda ga koce noge kako vi kazete,ali ja iskteno na njih nisam bas ni obratio paznju.Ali torzo mu je odlican.Nekako misici mu imaju punocu,izgledaju cvrsto i masivno.Ne kazem da drugima ne izgledaju,ali kada je izasao na binu meni se najvise dopala njegova gradja. Eto to je to.

 

Hoćeš da kažeš da ti je Milanče SEXY ? Pa dobro...šta znam nebih da sudim ljudima poput tebe :)



 
   Pa ni nemoj,to je tvoj umetnuti zakljucak, ne dozivljavaju svi Milana kao ti,pa se vadis preko mene...mislim... :D :D 

[/quote]
Sad malo ozbiljno što se Milana tiče i meni se njegovi oblici najviše svideli u njegovoj kategoriji, nisam ga previše zagledao ali ono malo što sam video me je oduševilo, mali (po godinama za mene:) ) je zver, prava nada i po meni jedan od najprijatnijih iznenađenja, mali će da razvaljuje GARANTOVANO, proričem mu sjajnu budućnost....bebac TAROT :)
[/quote]
  Salu na stranu... To je to mozda sto si rekao,mlad je,ima odlicnu muskulaturu i za svoje godine sa formom na kojoj je nastupio je bio odlican.Posto je Sasa stara garda na njega sam navikao,i onda kada neko sa malo godina u BB nastupi u onako odlicnoj formi zaista puno iznenadi...
« Poslednja izmena: Maj 15, 2009, 12:52:56 posle podne NemanjaBG »

Van mreže djuka777

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 187
Odg: KUP SRBIJE IFBB 2009
« Odgovor #198 poslato: Maj 18, 2009, 11:30:44 posle podne »
Ovo je sve namesteno,Milovan je trebao da bude prvi u apsolutnoj kategoriji i u svojoj kategoriji...Zato sto je on Stemer i najjaci je...Malo je HardCore bildera u srbiji i treba ih cuvati i podsticati a ne sputavati!!!! Milovan Ilic SAMPION!!!!!!

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Odg: KUP SRBIJE IFBB 2009
« Odgovor #199 poslato: Maj 22, 2009, 01:29:54 posle podne »
Tako je Tanja ja mislim da bi ti trebala da se pojavis u oktobru na drzavnom i da uzmes zlato u bodifitnessu!

Iskreno se nadam da ovo nisi napisao sa dozom ironije :)

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Odg: KUP SRBIJE IFBB 2009
« Odgovor #200 poslato: Maj 22, 2009, 01:35:14 posle podne »
body fitness komedija!  ;D 
 znaci sta su sve tu strpali,pa to je strasno!!
 Naomi je isuvise masivna,ona je pre za bb nego za bf..Branka isto vise bb...neka devojka izgleda ko da teg u zivotu nije digla...bilo je i par njih koje su fino izgledale...nije na meni da sudim,to je samo moje licno misljenje!!  8)

Iskreno, morala sam da ponovo pogledam fotke zena da vidim o cemu se prica.... Ok, jeste bilo onih koje su izgledale kao da teg nisu ni videle do sad a kamoli ga podigle, bilo je i onih koje su "fino" izgledale (ne znam sta znaci ovo fino, zato i stavljam pod navodnike), ali definitivno nije bilo cure koja je bila vise za bb nego za bf. Misicavost mora da postoji, ne biramo Miss Universume :)

Van mreže good girl

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 316
Odg: KUP SRBIJE IFBB 2009
« Odgovor #201 poslato: Maj 22, 2009, 08:49:48 posle podne »
body fitness komedija!  ;D 
 znaci sta su sve tu strpali,pa to je strasno!!
 Naomi je isuvise masivna,ona je pre za bb nego za bf..Branka isto vise bb...neka devojka izgleda ko da teg u zivotu nije digla...bilo je i par njih koje su fino izgledale...nije na meni da sudim,to je samo moje licno misljenje!!  8)

Iskreno, morala sam da ponovo pogledam fotke zena da vidim o cemu se prica.... Ok, jeste bilo onih koje su izgledale kao da teg nisu ni videle do sad a kamoli ga podigle, bilo je i onih koje su "fino" izgledale (ne znam sta znaci ovo fino, zato i stavljam pod navodnike), ali definitivno nije bilo cure koja je bila vise za bb nego za bf. Misicavost mora da postoji, ne biramo Miss Universume :)

fino - kompetentno toj kategoriji,body fitnessu! ;)

da,misicavost mora da postoji,ali kod nekih je ipak preterano za ovu kategoriju,vise kao neka bb laksa!!  mislim da ce se mnogi sloziti da  pobednica ipak ima malo previse mase za ovu kategoriju???!!
sve sto u zivotu vredi je ilegalno,perverzno ili goji...

Van mreže MAXX

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 337
Odg: KUP SRBIJE IFBB 2009
« Odgovor #202 poslato: Maj 22, 2009, 09:10:59 posle podne »
Apsolutno se slazem - vise izgleda kao neka light bilderka nego bodi-fitnes takmicarka. Ali problem je to sto je generalno kvalitet takmicarki bio ocajan, a uz to ih je bilo malo (drugim recima krajnje skucen izbor). U takvoj situaciji cak ni neke prave, kompetentne sudije tesko mogu da uspostave kriterijum - a kako li ce tek ovi nesrecnici koji kod nas sude...
« Poslednja izmena: Maj 22, 2009, 09:17:38 posle podne MAXX »

Van mreže MAXX

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 337
Odg: KUP SRBIJE IFBB 2009
« Odgovor #203 poslato: Maj 22, 2009, 09:18:31 posle podne »
Usput, Milica Narančić bi ih počistila sve redom, bukvalno. Šteta što nije nastupila i u bodi-fitnesu, pa da prva u istoriji objedini titule u fitnesu i bodi-fitnesu...
« Poslednja izmena: Maj 22, 2009, 09:21:24 posle podne MAXX »

Van mreže djuka777

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 187
Odg: KUP SRBIJE IFBB 2009
« Odgovor #204 poslato: Maj 22, 2009, 09:38:59 posle podne »
Moje licno misljenje,je da Marsela Vrbaski od svih takmicarki jedina odgovara kriterijumima te kategorije,,,Forma moze da bude jos bolja,ali ako uzmemo u obzir da se u toj kategoriji gleda izgled koze,kose,noktiju,lepota,zenstvenost pored same figure time sam jos vise u pravu,a forma njena po meni nije bila nista losija od drugo-plasirane a narocito od trece plasirane,,,Noemi skidam kapu ali sto kazete naginje ka bb ne razumem se tacno gde je granica ali po meni je bas na toj granici kao posmatracu...I jako mi je konfuzno to sto u pravillima sudjenja pise jedno a izbor sudija PO MENI nije bas u skladu sa pravilnikom vezanim za ocenjivanje...Cini mi se da bi mogao neku drugaricu malo zategnutiju  mrsaviju koja nije usla u teretanu da dovedem na takmicenje i da bi osvojila neku medalju...Ela je imala dobro izdefinisan gornji deo tela vise misicne mase od vecine konkurentkinja,stomak za nijansu losiji...Nemojte da me napadate samo da pisete kako sam glup i nekompetentan,vec ako neko hoce nek na lep nacin objasni ako nisam u pravu zasto nisam u pravu,a sto se mene tice ne mora niko nista da odgovori...

Van mreže Milovan Ilic

  • VIP
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 380
  • www.sculptorgym.com
Odg: KUP SRBIJE IFBB 2009
« Odgovor #205 poslato: Maj 22, 2009, 09:57:50 posle podne »
Bas lepi komentari od vecine ovde za devojke jel to mozda neko ima nesto protiv devojaka iz bodi fitnessa????Lepo podrzavanje sporta svaka cast

Van mreže MAXX

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 337
Odg: KUP SRBIJE IFBB 2009
« Odgovor #206 poslato: Maj 22, 2009, 10:10:03 posle podne »
Komentari su realni, jer to je realno stanje stvari. Lazni i nerealni komplimenti nisu nikakvo "podrzavanje sporta" nego zatvaranje ociju pred cinjenicama i uljuljkivanje u iluziji da imamo dobre takmicarke u ovoj disciplini (a posle Ljube Pantovic je ostala pustos). Niko nema nista protiv ovih devojaka, daleko bilo. Ako su zaista pravi sportisti, onda realne ocene mogu samo da im pomognu da shvate gde su i da naredni put izadju mnogo bolje.
« Poslednja izmena: Maj 22, 2009, 10:12:14 posle podne MAXX »

Van mreže Milovan Ilic

  • VIP
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 380
  • www.sculptorgym.com
Odg: KUP SRBIJE IFBB 2009
« Odgovor #207 poslato: Maj 22, 2009, 10:49:40 posle podne »
Pa sa takvim komentarima ne bi trebalo da uopste izadju,poredis te takmicarke sa Ljubom koja je pro to bi bilo kao da pljujes po bodibildingu jer vise nemamo takmicara kao sto je Igor Milanovic posto smo REALNO za njega svi smesni i sta sad ne treba niko da se vise takmici jer ne izgleda ni blizu poput njega ili Ljube????Risticu mnogo lupate bre

Van mreže ĐORĐE KOLUNDŽIJA

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.208
    • FITNESSTRENER
Odg: KUP SRBIJE IFBB 2009
« Odgovor #208 poslato: Maj 22, 2009, 11:05:24 posle podne »
Apsolutno se slazem - vise izgleda kao neka light bilderka nego bodi-fitnes takmicarka. Ali problem je to sto je generalno kvalitet takmicarki bio ocajan, a uz to ih je bilo malo (drugim recima krajnje skucen izbor). U takvoj situaciji cak ni neke prave, kompetentne sudije tesko mogu da uspostave kriterijum - a kako li ce tek ovi nesrecnici koji kod nas sude...
Ti ćeš nekome da kažeš da je nesrećnik?!!!
Muko moja...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: KUP SRBIJE IFBB 2009
« Odgovor #209 poslato: Maj 23, 2009, 11:59:43 pre podne »
Citat
ne bi trebalo da uopste izadju

UPRAVO TAKO...ni na merenje cak..

Citat
vise nemamo takmicara kao sto je Igor Milanovic posto smo REALNO za njega svi smesni

sjajno... :D :D :D :D
rec SMESNI je je odista smesna..
igor odista jeste extra takmicar i veliiki covek u svakom smislu reci