Jul 01, 2024, 10:59:15 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.954 članova - Poslednji član: Laurieviady
X3MShop banner

Autor Tema: KUP SRBIJE IFBB 2009  (Pročitano 54882 puta)

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: KUP SRBIJE IFBB 2009
« Odgovor #180 poslato: Maj 14, 2009, 12:21:40 pre podne »
Citat
hahahah i on je bio CAR,ali ovaj je napravio par poza i onda gledao u publuku kao da ceka da mu neko pokaze u koju sledecu pozu da se postavi  ;D

hahha...da da jeste,sad se secam...sale,jel to onaj sto je imao malo bledu boju?? :D

Mislim da jeste...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.500
Odg: KUP SRBIJE IFBB 2009
« Odgovor #181 poslato: Maj 14, 2009, 12:23:12 pre podne »
lik sa cvkama je kralj :D
al se nekad dobro jelo

Van mreže Spoun

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 125
Odg: KUP SRBIJE IFBB 2009
« Odgovor #182 poslato: Maj 14, 2009, 01:46:47 pre podne »
Jel na ovog u sredinu mislite?  njega je bilo mucno gledati sve se namuci covek ;D

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: KUP SRBIJE IFBB 2009
« Odgovor #183 poslato: Maj 14, 2009, 11:05:12 pre podne »
E on je... hahahahahaha ;D ;D ;D
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže good girl

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 316
Odg: KUP SRBIJE IFBB 2009
« Odgovor #184 poslato: Maj 14, 2009, 11:10:50 pre podne »
body fitness komedija!  ;D 
 znaci sta su sve tu strpali,pa to je strasno!!
 Naomi je isuvise masivna,ona je pre za bb nego za bf..Branka isto vise bb...neka devojka izgleda ko da teg u zivotu nije digla...bilo je i par njih koje su fino izgledale...nije na meni da sudim,to je samo moje licno misljenje!!  8)
Jeco opasna si ;D ;D ;D :D Kada cemo tebe moci da vidimo na bini ? :)

;D ;D   jednog lepo dana! ;D :D  hehe     razmisljala sam o tome! fitness model! 8) 8)
sve sto u zivotu vredi je ilegalno,perverzno ili goji...

Van mreže EXTREME

  • Administrator
  • Heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 1.509
Odg: KUP SRBIJE IFBB 2009
« Odgovor #185 poslato: Maj 14, 2009, 11:34:04 pre podne »
« Poslednja izmena: Maj 14, 2009, 11:37:18 pre podne EXTREME »

Van mreže Milovan Ilic

  • VIP
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 380
  • www.sculptorgym.com
Odg: KUP SRBIJE IFBB 2009
« Odgovor #186 poslato: Maj 14, 2009, 11:41:30 pre podne »
Ovaj je stvarno kralj

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: KUP SRBIJE IFBB 2009
« Odgovor #187 poslato: Maj 14, 2009, 12:14:35 posle podne »
Stvarno je smesno...  ;D   :D 
Ponavljam sebe,neznam kakav da je takmicar,ma koliko kvalitetan,meni je nepojmiljivo da sa katastrofalnim pozingom
zauzme visok plasman.Katastrofalan utisak ostavlja na ljude koji to gledaju.Ovaj sport koji zivi za binu to ne zasluzuje.
Ja sam naveo primer iz visoke kategorije clasica,gde je momak sa vrhunskom formom,ali uzasnim pozingom zavrsio na
1 mestu...Primera ima uvek.To ne bi smelo da se desava..
U svim individualnim sportovima da bi takmicar bio visoko kotiran mora da radi na svim segmentima.
Ne filozofiram jednostavno to su cinjenice.

Van mreže NemanjaBG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 541
Odg: KUP SRBIJE IFBB 2009
« Odgovor #188 poslato: Maj 14, 2009, 12:18:44 posle podne »
  Bila je cela reportaza na SOS-u stvarno prvo sam gledao sa cudjenjem, a onda crkavanje od smeha.Covek  je pozirao kao da je bio  u nenormalnim bolovima.Ne znam kako se stvarno nije vise spremao i obratio paznju na pozing...?

Van mreže NemanjaBG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 541
Odg: KUP SRBIJE IFBB 2009
« Odgovor #189 poslato: Maj 14, 2009, 12:23:17 posle podne »
Upravo sam odgledao izvestaj sa SOS-a,pa mogu malo bolje da sagledam situaciju...

Odusevili su me Slavisa i Pedja M. koji su stvarno prikazali fenomenalnu formu i apsolutno su dominirali u svojim kategorijama...

Cini mi se da je u teskoj ipak trebalo Milan da odnese zlato ispred Saleta...Lepsi oblici misica,bolja forma...U svakom  lsucaju cini mi se da je Milan ovde ostecen...

  Slazem se potpuno,i da je Milan pobedio mozda bi odneo i pobedu apsolutnog sampiona. Ne znam to je moje misljenje...Sta vi mislite o tome ?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: KUP SRBIJE IFBB 2009
« Odgovor #190 poslato: Maj 14, 2009, 12:34:15 posle podne »
deda toma je kralj.!!!
molio bih EXTREMA da nabaci neku sliku od deda tome...
kada on prasne grudi sa strne i okrene se prema zastoru!!!!!

jel toma bio sada u cacak??

Van mreže Milovan Ilic

  • VIP
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 380
  • www.sculptorgym.com
Odg: KUP SRBIJE IFBB 2009
« Odgovor #191 poslato: Maj 14, 2009, 12:42:57 posle podne »
Upravo sam odgledao izvestaj sa SOS-a,pa mogu malo bolje da sagledam situaciju...

Odusevili su me Slavisa i Pedja M. koji su stvarno prikazali fenomenalnu formu i apsolutno su dominirali u svojim kategorijama...
Upravo sam odgledao izvestaj sa SOS-a,pa mogu malo bolje da sagledam situaciju...

Odusevili su me Slavisa i Pedja M. koji su stvarno prikazali fenomenalnu formu i apsolutno su dominirali u svojim kategorijama...

Cini mi se da je u teskoj ipak trebalo Milan da odnese zlato ispred Saleta...Lepsi oblici misica,bolja forma...U svakom  lsucaju cini mi se da je Milan ovde ostecen...

  Slazem se potpuno,i da je Milan pobedio mozda bi odneo i pobedu apsolutnog sampiona. Ne znam to je moje misljenje...Sta vi mislite o tome ?

Cini mi se da je u teskoj ipak trebalo Milan da odnese zlato ispred Saleta...Lepsi oblici misica,bolja forma...U svakom  lsucaju cini mi se da je Milan ovde ostecen...

  Slazem se potpuno,i da je Milan pobedio mozda bi odneo i pobedu apsolutnog sampiona. Ne znam to je moje misljenje...Sta vi mislite o tome ?


Auuu brate tesko pored Terza i Slavise jesi bio ti na takmicenju????

Van mreže Genius

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 676
Odg: KUP SRBIJE IFBB 2009
« Odgovor #192 poslato: Maj 14, 2009, 12:52:23 posle podne »
a mene zanima zasto se taj momak tako zgrcio? kao da ima isijas, ni u jednoj pozi se nije normalno postavio...

Van mreže NemanjaBG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 541
Odg: KUP SRBIJE IFBB 2009
« Odgovor #193 poslato: Maj 14, 2009, 12:59:43 posle podne »
 Ne nisam bio ,verovatno ,u stvari ne verovatno nego sigurno ti imas bolji uvid u sve to jer si bio uzivo.Ja nisam, gledao sam preko tv-a.I po meni Milan ima bas lepsi oblik misica u odnosu na druge takmicare.Mozda ga koce noge kako vi kazete,ali ja iskteno na njih nisam bas ni obratio paznju.Ali torzo mu je odlican.Nekako misici mu imaju punocu,izgledaju cvrsto i masivno.Ne kazem da drugima ne izgledaju,ali kada je izasao na binu meni se najvise dopala njegova gradja. Eto to je to.
« Poslednja izmena: Maj 14, 2009, 01:05:01 posle podne NemanjaBG »

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: KUP SRBIJE IFBB 2009
« Odgovor #194 poslato: Maj 14, 2009, 01:36:16 posle podne »
Ne nisam bio ,verovatno ,u stvari ne verovatno nego sigurno ti imas bolji uvid u sve to jer si bio uzivo.Ja nisam, gledao sam preko tv-a.I po meni Milan ima bas lepsi oblik misica u odnosu na druge takmicare.Mozda ga koce noge kako vi kazete,ali ja iskteno na njih nisam bas ni obratio paznju.Ali torzo mu je odlican.Nekako misici mu imaju punocu,izgledaju cvrsto i masivno.Ne kazem da drugima ne izgledaju,ali kada je izasao na binu meni se najvise dopala njegova gradja. Eto to je to.

Hoćeš da kažeš da ti je Milanče SEXY ? Pa dobro...šta znam nebih da sudim ljudima poput tebe :)

Sad malo ozbiljno što se Milana tiče i meni se njegovi oblici najviše svideli u njegovoj kategoriji, nisam ga previše zagledao ali ono malo što sam video me je oduševilo, mali (po godinama za mene:) ) je zver, prava nada i po meni jedan od najprijatnijih iznenađenja, mali će da razvaljuje GARANTOVANO, proričem mu sjajnu budućnost....bebac TAROT :)
« Poslednja izmena: Maj 14, 2009, 01:38:58 posle podne bebac »
Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!