Jul 01, 2024, 11:11:22 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.954 članova - Poslednji član: Laurieviady
X3MShop banner

Autor Tema: KUP SRBIJE IFBB 2009  (Pročitano 54886 puta)

Van mreže EXTREME

  • Administrator
  • Heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 1.509
Odg: KUP SRBIJE IFBB 2009
« Odgovor #165 poslato: Maj 13, 2009, 01:21:50 pre podne »
Pedja M! 8)

Van mreže EXTREME

  • Administrator
  • Heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 1.509
Odg: KUP SRBIJE IFBB 2009
« Odgovor #166 poslato: Maj 13, 2009, 01:26:11 pre podne »
Milan! 8)

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: KUP SRBIJE IFBB 2009
« Odgovor #167 poslato: Maj 13, 2009, 01:43:25 pre podne »
Kad vidim ove slike, kao da sam bio na nekom drugom takmicenju!
Fotografije EXTREMno dobre kao i uvek, mada... ovaj put za nijansu bolje...nemoj da menjas asistenta! ;)

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: KUP SRBIJE IFBB 2009
« Odgovor #168 poslato: Maj 13, 2009, 02:12:46 pre podne »
exreme kao i uvek prvi i najbolji sa fotkama, kao sto covek rece mora da nismo bili na istom takmicenju :D
nadam se da ce clanovi bar malo znati da cene ovaj ogroman doprinos..
btw milance se opasno 'naostrio' vidim da ce biti dobrih teskasa za par godina.
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže Milovan Ilic

  • VIP
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 380
  • www.sculptorgym.com
Odg: KUP SRBIJE IFBB 2009
« Odgovor #169 poslato: Maj 13, 2009, 10:12:17 pre podne »
Milovane ..........................   jos kada bi na vezbanje pozinga utrosio upola vremena koliko na treninge ..............

Ne shvati me pogresno ..........  sve je za pohvale (nema veze sto nisi pogodio formu ovaj put .........   imas VEEELIKI potencijal )  ali pozing je -1.   Uz tvoju pojavu, gradju , facu dobar pozing bi samo jos pojacao uticaj i to ne samo kod piblike vec i kod sudija ............

:D slazem se u potpunosti sa  tobom daleko da cu shvatiti pogresno :D iskreno za ovo se nisam sad ni spremao razloge zasto sam isasao  u Cacku necu reci nesto je licno e sad za pozing najgore je sto tokom svakih priprema nikad ne poziram jer me jako mrzi ali moram to promeniti znaci bukvalno vec sad cu naci muziku i ubaciti pozing u sastavni deo treninga znam da je katastrofa ali popravicu to i hvala sto mi to dajete do znanja meni takve stvari znace da bi se potrudio :D

Van mreže Nikola ifbb

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 442
Odg: KUP SRBIJE IFBB 2009
« Odgovor #170 poslato: Maj 13, 2009, 07:29:04 posle podne »
Neka neko snimi veceras izvestaj sa sos kanala.
Ako si bilder, onda budi bilder, treniraj kao bilder i hrani se kao bilder tokom cele godine.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: KUP SRBIJE IFBB 2009
« Odgovor #171 poslato: Maj 13, 2009, 10:45:36 posle podne »
Upravo sam odgledao izvestaj sa SOS-a,pa mogu malo bolje da sagledam situaciju...

Odusevili su me Slavisa i Pedja M. koji su stvarno prikazali fenomenalnu formu i apsolutno su dominirali u svojim kategorijama...

Cini mi se da je u teskoj ipak trebalo Milan da odnese zlato ispred Saleta...Lepsi oblici misica,bolja forma...U svakom  lsucaju cini mi se da je Milan ovde ostecen...

Ali me je ipak najvise odusevio odusevio jedan kralj,cini mi se da je kategorija do 80kg...Znaci kakvo je to poziranje...LUUUUDILOOO ;D ;D ;D Ne znam ko je on,ali zasluzio je neku nagradu za pojavu ;D
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Spoun

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 125
Odg: KUP SRBIJE IFBB 2009
« Odgovor #172 poslato: Maj 13, 2009, 10:49:44 posle podne »
Ja sam se namucio samo dok sam ga gledao ;D

Cuo si mozda reakciju publike kad su rekli da je Milance 2. mesto, strasno... :-\

Van mreže good girl

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 316
Odg: KUP SRBIJE IFBB 2009
« Odgovor #173 poslato: Maj 13, 2009, 10:59:20 posle podne »
body fitness komedija!  ;D 
 znaci sta su sve tu strpali,pa to je strasno!!
 Naomi je isuvise masivna,ona je pre za bb nego za bf..Branka isto vise bb...neka devojka izgleda ko da teg u zivotu nije digla...bilo je i par njih koje su fino izgledale...nije na meni da sudim,to je samo moje licno misljenje!!  8)
sve sto u zivotu vredi je ilegalno,perverzno ili goji...

Van mreže MarK3

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 790
Odg: KUP SRBIJE IFBB 2009
« Odgovor #174 poslato: Maj 13, 2009, 11:01:09 posle podne »
body fitness komedija!  ;D 
 znaci sta su sve tu strpali,pa to je strasno!!
 Naomi je isuvise masivna,ona je pre za bb nego za bf..Branka isto vise bb...neka devojka izgleda ko da teg u zivotu nije digla...bilo je i par njih koje su fino izgledale...nije na meni da sudim,to je samo moje licno misljenje!!  8)
Jeco opasna si ;D ;D ;D :D Kada cemo tebe moci da vidimo na bini ? :)

Van mreže MilanceOlympia

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 617
Odg: KUP SRBIJE IFBB 2009
« Odgovor #175 poslato: Maj 13, 2009, 11:07:52 posle podne »
Citat
Upravo sam odgledao izvestaj sa SOS-a,pa mogu malo bolje da sagledam situaciju...

Odusevili su me Slavisa i Pedja M. koji su stvarno prikazali fenomenalnu formu i apsolutno su dominirali u svojim kategorijama...

Cini mi se da je u teskoj ipak trebalo Milan da odnese zlato ispred Saleta...Lepsi oblici misica,bolja forma...U svakom  lsucaju cini mi se da je Milan ovde ostecen...

Ali me je ipak najvise odusevio odusevio jedan kralj,cini mi se da je kategorija do 80kg...Znaci kakvo je to poziranje...LUUUUDILOOO  ;D ;D ;D Ne znam ko je on,ali zasluzio je neku nagradu za pojavu  ;D

bravo sale...vidis i sam da je milance ostecen..i to po misljenju gotovo svih..publika je svoje rekla reakcijom kada su culi da je milance drugi...to je bruka...

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.500
Odg: KUP SRBIJE IFBB 2009
« Odgovor #176 poslato: Maj 14, 2009, 12:15:25 pre podne »
Citat
Ali me je ipak najvise odusevio odusevio jedan kralj,cini mi se da je kategorija do 80kg...Znaci kakvo je to poziranje...LUUUUDILOOO    Ne znam ko je on,ali zasluzio je neku nagradu za pojavu

jel to onaj sa cvikama :D
al se nekad dobro jelo

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: KUP SRBIJE IFBB 2009
« Odgovor #177 poslato: Maj 14, 2009, 12:17:11 pre podne »
Citat
Ali me je ipak najvise odusevio odusevio jedan kralj,cini mi se da je kategorija do 80kg...Znaci kakvo je to poziranje...LUUUUDILOOO    Ne znam ko je on,ali zasluzio je neku nagradu za pojavu

jel to onaj sa cvikama :D

hahahah i on je bio CAR,ali ovaj je napravio par poza i onda gledao u publuku kao da ceka da mu neko pokaze u koju sledecu pozu da se postavi ;D
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže MilanceOlympia

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 617
Odg: KUP SRBIJE IFBB 2009
« Odgovor #178 poslato: Maj 14, 2009, 12:17:26 pre podne »
Citat
jel to onaj sa cvikama  :D

nije vuksa...sale je rekao da je kategorija do 80kg...a onaj sa cvikama je bio milancetov burazer u teskoj kategoriji inace...extra lik..bas nas nasmejao...:D

Van mreže MilanceOlympia

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 617
Odg: KUP SRBIJE IFBB 2009
« Odgovor #179 poslato: Maj 14, 2009, 12:20:33 pre podne »
Citat
hahahah i on je bio CAR,ali ovaj je napravio par poza i onda gledao u publuku kao da ceka da mu neko pokaze u koju sledecu pozu da se postavi  ;D

hahha...da da jeste,sad se secam...sale,jel to onaj sto je imao malo bledu boju?? :D