Septembar 23, 2024, 03:17:59 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Robertgauth
X3MShop banner

Autor Tema: ENVER IDRIZI Godine idu, a ženama sam i dalje neodoljiv  (Pročitano 3459 puta)

Van mreže bodymaker

  • Član
  • *
  • Poruke: 45
ENVER IDRIZI Godine idu, a ženama sam i dalje neodoljiv
« poslato: Maj 13, 2009, 12:02:14 pre podne »
Foto: Dražen Brajdić
Nepobitna je istina da je Enver Idrizi neponovljiv. Ne može se klonirati. Došao je na EP, pružio nam je plastificiranu posjetnicu. S jedne strane piše “svjetski prvak u karateu – instruktor, sedmi dan”, a na drugoj je adresa diskokluba koji vodi u Düsseldorfu.

– Dali smo klubu ime Time jer ako ne uhvatiš vrijeme, ništa od tebe u životu.

Enver već šest godina živi u Njemačkoj. Uglavnom je u diskobiznisu, radio je još neke poslove ali o njima nije htio. Povremeno nastupi kao gost na kakvom seminaru.

Od karatea nema života
– Shvatio sam da se od karatea ne može živjeti. Ne želim da mi dijete jednog dana kaže: – Tata, svi pričaju da si bio veliki šampion, a mi nemamo za kolače.

I dan danas predbacuje Gradu Zagrebu da mu nije dao koliko on njemu s dva europska i jednim svjetskim zlatom te dva europska i jednim svjetskim srebrom.
– Neki drugi sportaši dobivali su stan, ja nisam pa sam iz podstanarstva otišao trbuhom za kruhom.

Zadnji put sreli smo ga 2002. u Ohridu. Proći s njim u društvu glavnom ulicom značilo je biti u centru pažnje.
– Ma ja sam ti posvuda i dalje popularan. Čak i u SAD-u. Ljudi su me u Hrvatskoj lijepo prihvatili pa svoj podstanarski stan u Zagrebu i dalje plaćam jer volim doći ovamo.

Dok su se Kosovari trudili oko borbe za neovisnost bio im je jak vjetar u leđa.

Salihu mi nije do koljena
– Nisam ratovao, niti sam imao političku ulogu. Pomagao sam ljudima koji su bili protjerani da nađu smještaj u Albaniji ili Makedoniji. Ja sam dolje Bog, svi me znaju. Nitko tamo ne može postići takvu popularnost. Pa ljudi su zaustavljali sprovode da bi me pozdravili!

Devedesetih godina se između njega i prištinskog boksača Aziza Salihua vodila prestižna borba. Obojica su se hvalila epskim uspjesima kod žena.
– Ma, Aziz mi nije ni do koljena – odmahuje.

Prije 15-ak godina govorio je da je spavao s 1000 žena, a sada je ta brojka navodno višestruko veća.
– Znao sam imati i po 30 žena mjesečno, sada sam se smirio. Premda godine idu, ženama sam i dalje neodoljiv. Još uvijek nemam stalnu djevojku jer se stalno okrećem za ženama. Kada se odlučim za jednu, ona će biti moja kraljica.

http://sportal.vecernji.hr/vld/sportal/ostalo/borilacki/3290595/index.do