Septembar 19, 2024, 07:12:55 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Davidiofvap
X3MShop banner

Autor Tema: MOJ NAČIN TRENINGA  (Pročitano 6326 puta)

Van mreže onel

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 337
  • Train hard, or go Home !
MOJ NAČIN TRENINGA
« poslato: Januar 29, 2009, 01:00:21 posle podne »
PON - grudi triceps
grudi - bench press 4 serije , kosi bench bucicama 4 serije , propadanja 4 serije , ravno razvlačenje 4 serije
triceps - potisak s čela 4 serije, potisak na lat masini konopcem 3 serije , potisak bucicom iza glave 3 serije
UTO - ledja biceps
ledja - vratilo nazad 4 serije , vratilo naprijed 4 serije , veslanje 4 serije , motorka 1 ruka pa 2 ruka 4 serije , hiperexstenzija sa opterecenjem 4 serije
biceps - stojeci pregib ravnom šipkom 4 serije , hammer bucicama 3 serije , koncentracioni pregib 3 serije
SRI - ramena noge
ramena - potisak na smithu iza glave 4 serije , ispred 4 serije , letenje bucicama 4 serije
noge - cucanj 4 serije , presa 4 serije , sut 3 serije , zadnjaloza 3 serije , listovi podizanje na prste ne smithu 4 serije
ČET - pauza

grudi radim 1 trening ovo gore 1 trening - kosi bench 4 serije , ravni bench bučicama 4 serije , propadanja 4 serije , koso razvlacenje 4 serije ..

ledja radim 1 trening ovo gore 1 trening - lat naprijed 4 serije , lat nazad 4 serije , na latu onom ručkom za veslanje 4 serije , veslanje u predklonu sipkom 4 serije , odvajanje 4 serije

ramena 1 trening ovo gore 1 trening - smith naprijed 4 , smith nazad 4 , bucicama potisak iza glave 3 serije , bucicama potisak sa uvrtanjem ispred glave 3 serije , letenje 3 serije za srednje rame , i za srednje rame na spravi vjezba tipa letenja samo se laktovima dize teret 3 serije....

noge isto uvijek , samo listove radim na masini 1 trening 1 treninig na smithu podizanje na prste 4 serije , biceps triceps mijenjam isto vijezbe ali da neduljimo ... Dali valja ovo , sta promjeniti ubaciti dodati izbaciti i tako to ...  ;D
« Poslednja izmena: Januar 29, 2009, 01:02:10 posle podne onel »
GO HARD , OR GO HOME !!!

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.612
Odg: MOJ NAČIN TRENINGA
« Odgovor #1 poslato: Januar 29, 2009, 01:55:43 posle podne »
po meni ponedeljak ne valja ako si vec izabrao te vezbe za grudi odvalices triceps samo tako... mnogo ga aktiviras ... izbaci propadanja ubaci razvlacenja s bucicama isto to uradi i sa benchom, znaci samo bucice , ubaci kross a triceps onda mozes tako kako si napisao...

Van mreže MarK3

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 790
Odg: MOJ NAČIN TRENINGA
« Odgovor #2 poslato: Januar 29, 2009, 10:33:47 posle podne »
mnogo si lose podelio partije a i radis noge i ramena zajedno  ::) a i trening za ramena ti je dosta obiman.... i za biceps bi radio 2 vezbe po 3 serije... a za ledja ne radis zgibove i veslanje  :(

Van mreže onel

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 337
  • Train hard, or go Home !
Odg: MOJ NAČIN TRENINGA
« Odgovor #3 poslato: Januar 30, 2009, 12:27:51 posle podne »
mnogo si lose podelio partije a i radis noge i ramena zajedno  ::) a i trening za ramena ti je dosta obiman.... i za biceps bi radio 2 vezbe po 3 serije... a za ledja ne radis zgibove i veslanje  :(
sta si ti čitao za ledja radim vratilo 4 serije naprijed 4 nazad :D to su zgibovi , kako mi je obiman , nekako mi malo po 1 vjezbu za prednje zadnje i srednje rame...
GO HARD , OR GO HOME !!!

Van mreže Urkee

  • Član
  • *
  • Poruke: 16
Odg: MOJ NAČIN TRENINGA
« Odgovor #4 poslato: Januar 30, 2009, 01:51:16 posle podne »
mnogo si lose podelio partije a i radis noge i ramena zajedno  ::) a i trening za ramena ti je dosta obiman.... i za biceps bi radio 2 vezbe po 3 serije... a za ledja ne radis zgibove i veslanje  :(
Ne bih rekao da mu je trening za ramena obiman... Trebalo bi da doda jos nesto... Mark na cemu si ti bio kad si ovo pisao molim te ??? :D :D :D

Van mreže Selim_Black

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 184
  • Daamn
Odg: MOJ NAČIN TRENINGA
« Odgovor #5 poslato: Januar 30, 2009, 02:06:58 posle podne »
brate radis po 2 serije za prednje rame a jednu seriju za srednje rame... ne valja to... moras ubaciti jos vjezebe za zadnje rame! ;)

Van mreže kwon

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 348
Odg: MOJ NAČIN TRENINGA
« Odgovor #6 poslato: Januar 30, 2009, 05:20:19 posle podne »
Citat
ramena 1 trening ovo gore 1 trening - smith naprijed 4 , smith nazad 4 , bucicama potisak iza glave 3 serije , bucicama potisak sa uvrtanjem ispred glave 3 serije , letenje 3 serije za srednje rame , i za srednje rame na spravi vjezba tipa letenja samo se laktovima dize teret 3 serije....

jel ovo sve na jednom treningu?

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: MOJ NAČIN TRENINGA
« Odgovor #7 poslato: Januar 30, 2009, 05:31:17 posle podne »
jedini problem sa ovim programom je u tome sto nisi razmisljao koja vezba pogadja vecinom sta....tako je bzvz imati 2 vrste zgibova ili lat-pull downs u istom treningu jer rade 95% istih miica,tako je glupo raditi 2 potiska za prednje rame
(nemoj se zavaravati,potisci pogadjaju samo prednje rame,to sto ti spustas iza glave nema APSOLUTNO nikakve veze sa zadnjim ramenom)


ovo ostalo manje vise me mrzi d akomentarisem,al ovo gore su zamerke po meni....
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Bertil Foxxx

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 254
Odg: MOJ NAČIN TRENINGA
« Odgovor #8 poslato: Januar 30, 2009, 06:10:08 posle podne »
filip je u pravu!svi ljudi misle ako rade potisak iza glave da to pogadja zadnje rame,a sve grese! i u pravu je za lat napred i pozadi. mada ti vidi sad kako tebi najvise odgovara ali da se ja pitam izbacio bi neke vezbe...

Van mreže onel

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 337
  • Train hard, or go Home !
Odg: MOJ NAČIN TRENINGA
« Odgovor #9 poslato: Januar 30, 2009, 06:16:50 posle podne »
jedini problem sa ovim programom je u tome sto nisi razmisljao koja vezba pogadja vecinom sta....tako je bzvz imati 2 vrste zgibova ili lat-pull downs u istom treningu jer rade 95% istih miica,tako je glupo raditi 2 potiska za prednje rame
(nemoj se zavaravati,potisci pogadjaju samo prednje rame,to sto ti spustas iza glave nema APSOLUTNO nikakve veze sa zadnjim ramenom
ovo ostalo manje vise me mrzi d akomentarisem,al ovo gore su zamerke po meni....

Hvala brate nisam znao za to , konatao sam svo vrijeme da je potisak iza glave zadnje a naprijed uvrtanje prednje :D
A i za lat svi rade u teretani naprijed i nazad :D pa i ja radio :D znaci samo naprijed da radim 1 trening , slijedeci samo nazad ? ili ?
« Poslednja izmena: Januar 30, 2009, 06:18:30 posle podne onel »
GO HARD , OR GO HOME !!!

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: MOJ NAČIN TRENINGA
« Odgovor #10 poslato: Januar 30, 2009, 06:53:28 posle podne »
pa da,ma ne gledaj ti druge nego misli za sebe :)


pa da jedan trening ovo,drugi ovo...uvek razmisljaj evo trening za ledja,aha treba da pogodim trapezius gornji,trapezius donji i srednja ledja,donja ledja,latove...i onda kazes najbolja vezba za razvijanje latova su zgibovi,veslanje u pretklonu mi extra za romboide i donji trap itd itd...i naravno menjas vezbe,nemoras svaki trening al sto da ne


mislim probaj sam pa vidi,ovde mogu samo predlozi na tebi je da probas :)


How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže MarK3

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 790
Odg: MOJ NAČIN TRENINGA
« Odgovor #11 poslato: Januar 30, 2009, 09:32:46 posle podne »
ledja - vratilo nazad 4 serije , vratilo naprijed 4 serije , veslanje 4 serije , motorka 1 ruka pa 2 ruka 4 serije , hiperexstenzija sa opterecenjem 4 serije
ramena - potisak na smithu iza glave 4 serije , ispred 4 serije , letenje bucicama 4 serije

sta si ti čitao za ledja radim vratilo 4 serije naprijed 4 nazad :D to su zgibovi , kako mi je obiman , nekako mi malo po 1 vjezbu za prednje zadnje i srednje rame...
vidi sta si napisao... a meni pricas da nisam lepo procitao jbt... strasnooo


Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: MOJ NAČIN TRENINGA
« Odgovor #12 poslato: Januar 31, 2009, 01:47:38 posle podne »
onel

Zadnje rame ubaci obavezno i ono pozadi napred na smitu ti je za prednje rame (ista vežba maltene)
Ja bi na tvom mestu odvojio rame i noge, noge su prevelika mišićna partija (pola tela) da bi se radile polovično u jednom danu (posvetiti samo njima pažnje).
Nemoj da zapuštaš noge, kod Terze ima toliko sprava za noge da čovek i da ne želi da ih radi vuče ga onoliko sprava.
Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!

Van mreže onel

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 337
  • Train hard, or go Home !
Odg: MOJ NAČIN TRENINGA
« Odgovor #13 poslato: Januar 31, 2009, 11:21:30 posle podne »
onel
Ja bi na tvom mestu odvojio rame i noge, noge su prevelika mišićna partija (pola tela) da bi se radile polovično u jednom danu (posvetiti samo njima pažnje).
Nemoj da zapuštaš noge, kod Terze ima toliko sprava za noge da čovek i da ne želi da ih radi vuče ga onoliko sprava.
Hvala brate to cu razdvojiti ono me ubije kad radim zajedno :D radit cu ramena sama noge same :D
samo da jos nadjem neki dobar program za ramena bas da ih razvalim :D:D
GO HARD , OR GO HOME !!!

Van mreže MarK3

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 790
Odg: MOJ NAČIN TRENINGA
« Odgovor #14 poslato: Januar 31, 2009, 11:30:24 posle podne »
Shvati da rame neces nabaciti tako sto ces da radis sto vise vezbi za njega... samo stalno radi  drugacije vezbe i to je to... poenta je da misic pogodis iz svih uglova, napumpas do doglednog nivoa i nahranis... A i ako oces da przis ramena sa 5-6 vezbi po 4 serije bas bih voleo da vidim taj napredak.