Septembar 28, 2024, 05:20:41 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.305 poruka u 18.764 tema - 20.974 članova - Poslednji član: galurbalge
X3MShop banner

Autor Tema: suhomesnati proizvodi  (Pročitano 9456 puta)

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: suhomesnati proizvodi
« Odgovor #15 poslato: Februar 17, 2010, 10:55:37 pre podne »
Potrazio sam u Idei tu marku Vindon Royal posto vidim da je Hrvatski brend pa reko ako ima igde u Bg-u onda valjda ima tamo ali nema... jos jedino u Merkatoru da vidim

U Idei uglavnom Cekin sa
16gr B
5gr UH
1gr M

i onda na kraju uzeh neki Agroziv pileci file 14gr proteini, 3gr uglj hidrati i 1gr masti ali ne mislim da ga tamanim, cisto 3 snita uz belanca da razbijem monotoniju posto ne znam vise uz sta da ih jedem
Valjda nije toliko strasno :)

Nije mi jasno kako da pileći file koji inače ima oko 22gr Proteina tu ispadne 16/14gr...stvarno mi nije jasno. A još čudniji su mi ti UH odakle ih u piletini, ok solilo se ali to nisu UH.?
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže saleza

  • Član
  • *
  • Poruke: 37
Odg: suhomesnati proizvodi
« Odgovor #16 poslato: Februar 17, 2010, 11:04:23 pre podne »
Pise da ima kukuruznog skroba, dextroze i ne secam se sta jos ... ko zna kako se prave te mesne preradjevine... ali za rekreativca malo nije strasno :) ne mogu ceo dan da jedem kuvano belo meso :)

Spartak

  • Gost
Odg: suhomesnati proizvodi
« Odgovor #17 poslato: Februar 17, 2010, 11:31:29 pre podne »
Potrazio sam u Idei tu marku Vindon Royal posto vidim da je Hrvatski brend pa reko ako ima igde u Bg-u onda valjda ima tamo ali nema... jos jedino u Merkatoru da vidim

U Idei uglavnom Cekin sa
16gr B
5gr UH
1gr M

i onda na kraju uzeh neki Agroziv pileci file 14gr proteini, 3gr uglj hidrati i 1gr masti ali ne mislim da ga tamanim, cisto 3 snita uz belanca da razbijem monotoniju posto ne znam vise uz sta da ih jedem
Valjda nije toliko strasno :)

Nije mi jasno kako da pileći file koji inače ima oko 22gr Proteina tu ispadne 16/14gr...stvarno mi nije jasno. A još čudniji su mi ti UH odakle ih u piletini, ok solilo se ali to nisu UH.?
pa upravo radi tih aditiva.

Van mreže Radio Cambodia

  • Član
  • *
  • Poruke: 11
Odg: suhomesnati proizvodi
« Odgovor #18 poslato: Mart 26, 2011, 03:09:12 posle podne »
Sta mislite o pecenici? Meni je odlicna, ali je previse slana da se jede u vecim kolicinama (Zlatiborac)?

Van mreže BoSs

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 244
Odg: suhomesnati proizvodi
« Odgovor #19 poslato: Mart 26, 2011, 04:34:03 posle podne »
Ja jedem dimljenu piletinu fazon kao sumka izgleda ... Msm onako cetvrtasto ... Mnogo je ukusno :D... to ujutru cepam sa jajeima da ubijem malo ukus , smorila me vise :d

Van mreže LuckyS

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 57
Odg: suhomesnati proizvodi
« Odgovor #20 poslato: Mart 27, 2011, 08:28:13 pre podne »
Odakle toliko sunke i suvog mesa u Srbiji, a stocni fond nikakav? Suvomesnati proizvodi su za temu "Ako mi ovo dozvolimo..."

Van mreže big v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 356
Odg: suhomesnati proizvodi
« Odgovor #21 poslato: Mart 27, 2011, 10:40:21 pre podne »
Sta mislite o pecenici? Meni je odlicna, ali je previse slana da se jede u vecim kolicinama (Zlatiborac)?
Krs pun masti i ostalih sranja a zlatibor videlo samo preko tv

Van mreže Milan Valjevic

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 645
  • VIP Member
Odg: suhomesnati proizvodi
« Odgovor #22 poslato: Mart 27, 2011, 12:44:30 posle podne »

 Ovo je meni  omiljeno sto se toce suhomesnatih proizvoda... ćureća prsa presovana...Gran Podere Italija....kad se mora na suhomesnato tj..kad si primoran a nemas sta drugo...
KO SME TAJ MOŽE. KO NE ZNA ZA STRAH TAJ IDE NAPRED !!!