Septembar 27, 2024, 06:15:59 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.290 poruka u 18.763 tema - 20.973 članova - Poslednji član: moviesgrankengibia
X3MShop banner

Autor Tema: Žarko Šešum van životne opasnosti  (Pročitano 2334 puta)

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Žarko Šešum van životne opasnosti
« poslato: Februar 08, 2009, 02:10:18 posle podne »
Rukometni reprezentativac Srbije Žarko Šešum nalazi se van životne opasnosti posle frakture jagodične kosti zadobijene u napadu u jednom baru u Vespremu.

Šešumov saigrač iz kluba MKB Vesprem Rumun Marijan Kozma je ubijen, dok je Hrvat Ivan Pešić takođe zadobio teške povrede kada su ih nepoznati napadači izboli noževima ispred bara u Vespremu na zapadu Mađarske dok su proslavljali rođenje deteta jednog od saigrača, javila je mađarska novinska agencija MTI.
Generalni sekretar Rukometnog saveza Srbije Božidar Đurković rekao je u izjavi za B92 da srpski reprezentativac nije u životnoj opasnosti iako su pve vesti bile dramatične.

"Žarko Šešum je nastradao sinoć u nekoj gužvi, odnosno u tuči u jednoj diskoteci u Vespremu. Prve vesti su bile dosta dramatične, međutim po informacijama ljudi iz kluba Foteks Vesprem i prema informacijama koje je Žarko dao predsedniku Saveza on je u ovom momentu sa povredama jagodične kosti, očekuje ga operacija i nadamo se da ta operacija proći kako treba i da će se vrlo brzo vratiti na teren.

Veliki incident se desio, jedan igrač vesprema je ubijen, drugi igrač reprezentativac Pešić je koliko imamo informacije takođe uboden nožem, izvađen mu je bubreg u jutrošnjoj hirurškoj intervenciji a Žarko je prošao sa povredama jagodične kosti i procene su lekara, nadamo se da ćemo to imati mnogo bliže danas u toku dana ili posle operacije da bi on za nekih tri do četiri meseca mogao da nastavi svoju rukometnu karijeru, a ne treba trošiti reči, danas je sve taj incident duboko pogodio s obzrom da se radi o nekim sportskim posledicama i o povredi našeg reprezentativca koji, moram da kažem, ne bi ni mrava zgazio izuzetno fin i korektan mladić, sa kućnim vaspitanjem ali eto desilo se tako što se desilo", rekao je Đurković za B92.

Kozma je uboden u srce i uprkos naporima lekara po dolasku u bolnicu proglašena je smrt 26-godišnjeg igrača. Pešić je uboden u leđa i morao je da bude podvrgnut operaciji tokom koje mu je izvađen povređen bubreg. Šešum je ostao bez svesti u napadu kada je pokušao da priskoči u pomoć Kozmi, a srpski reprezentativac je zadobio frakturu jagodične kosti ali je van životne opasnosti i njegovo stanje je stabilno, saopštio je direktor bolnice u Vespremu Jeno Rač. Prema rečima Rača Ilić je dobro, ali nije hteo da da više informacija o povredama dvojice igrača.

Predsednik MKB Vesprema Akoš Huniadfalvi rekao je mađarskim novinarima da se svađa iz kluba u kome su rukometaši bili premestila na ulicu.

„Igrači su se normalno ponašali kada je 30 mladića napali Kozmu dok je igrao sa devojkom. Policija je sprovela opsežnu istragu, a dokazi pokazuju da napadači nisu bili iz Vesprema“, rekao je Huniadfalvi.

Motivi napada još uvek nisu razjašnjeni.
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže kikko

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 310
Odg: Žarko Šešum van životne opasnosti
« Odgovor #1 poslato: Februar 08, 2009, 03:05:21 posle podne »
strasno jbt.....

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Žarko Šešum van životne opasnosti
« Odgovor #2 poslato: Februar 08, 2009, 06:04:21 posle podne »
jbt nisam mogao da verujem kad sam cuo danas za ovo :(

"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.348
Odg: Žarko Šešum van životne opasnosti
« Odgovor #3 poslato: Februar 09, 2009, 12:19:14 posle podne »
 :o ??? :o ???

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Žarko Šešum van životne opasnosti
« Odgovor #4 poslato: Februar 09, 2009, 01:08:59 posle podne »
jucer sam se cuo ...
znaci..jedna jedina recenica.

DOBRO JE DA SAM ZIV......
znaci....ovo je horor film

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Žarko Šešum van životne opasnosti
« Odgovor #5 poslato: Februar 09, 2009, 05:43:05 posle podne »
zalosno

Van mreže Radomir

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.160
Odg: Žarko Šešum van životne opasnosti
« Odgovor #6 poslato: Februar 09, 2009, 11:22:44 posle podne »
Ma to su ih napale obicne djane. Njih 30 na njih nekoliko, i jos nisu smeli pesnicama da se biju, vec potegli nozeve.  >:( Nadam se da ce sve da ih pohapse i osude na dozivotnu, pa da namiru razmisljaju o tome sta su ucinili. Drago mi je da ce Zarko da se oporavi i vrati resetanju golova. Imao sam priliku da saradjujem sa njim dok sam radio kao novinar i zaista je super decko. Zao mi je sto je Kozma poginuo bez potrebe, a i za Pesica je pitanje da li ce moci da nastavi karijeru.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Žarko Šešum van životne opasnosti
« Odgovor #7 poslato: Februar 10, 2009, 08:26:33 pre podne »
Vec su ih pohapsili...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!