Septembar 09, 2024, 08:37:53 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.259 poruka u 18.762 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dr. MIKI91
X3MShop banner

Autor Tema: svaki dan druga misicna grupa....  (Pročitano 9646 puta)

Van mreže ikce

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
svaki dan druga misicna grupa....
« poslato: Januar 15, 2009, 09:58:05 posle podne »
pon: noge
uto: ledja
sre: ramena
cet: grudi
pet: ruke
sub: noge
ned: ledja
pon: ramena ........ i sve tako, sta mislite o ovakvom treningu? pozdrav svima  :)

Van mreže bojanh66

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 541
Odg: svaki dan druga misicna grupa....
« Odgovor #1 poslato: Januar 15, 2009, 11:16:22 posle podne »
welcome :)
subota i nedelja neka ti budu odmor,pa opet sve ispocetka,dakle:
pon: noge
uto: ledja
sre: ramena
cet: grudi
pet: ruke
sub:odmor
ned:odmor
 ;) :)

misici moraju da ti se odmaraju da bi rasli,ne mozes ih iz dana u dan cepati,nemaju kad da se odmore :)

bilo bi dobro da razvojis noge i ledja,da ne budu dan pored dana jer su to jako velike misicne grupe :)

i bilo bi dobro kad bi 2 dana trenirao pa 1 dana odmor pa 3 dana treninga pa 1 odmor i opet ispocetka,dakle:
1.ledja
2.grudi
3.odmor
4.noge
5ramena
6.ruke
7.odmor
eto recimo ako ti tako odgovara mozes i tako probati :)
« Poslednja izmena: Januar 15, 2009, 11:19:06 posle podne bojanh66 »

Van mreže ikce

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: svaki dan druga misicna grupa....
« Odgovor #2 poslato: Januar 16, 2009, 02:23:48 posle podne »
Hvala puno, pozz :)

Van mreže bojanh66

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 541
Odg: svaki dan druga misicna grupa....
« Odgovor #3 poslato: Januar 16, 2009, 02:39:44 posle podne »
mogao bi recimo da prednje i srednje rame ubacis sa grudima,na taj nacin ces imati 3 dana odmora,dakle vise vremena za misicni rast,a samim tim i sebi ustedis vreme pa treniras 4 dana umesto 5,to ti je jedna dobra varijanta,zato sto kad vec radis grudi pogadjas i malo ramena,pa ih onda valja dovrsiti do kraja.
ako ti tako odgovara,onda radi,a ako ne,radi ramena poseban dan i to je to :)

Van mreže Nikola ifbb

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 442
Odg: svaki dan druga misicna grupa....
« Odgovor #4 poslato: Januar 17, 2009, 01:36:35 posle podne »
Grudi i ramena nikako dan za danom.
1.grudi
2.ledja
3.noge
4.ramena
5.ruke
Trening max 45 min.
Ako si bilder, onda budi bilder, treniraj kao bilder i hrani se kao bilder tokom cele godine.

Van mreže boksi

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: svaki dan druga misicna grupa....
« Odgovor #5 poslato: Januar 17, 2009, 09:11:46 posle podne »
Pozdrav!
Fitnesom se redno bavim več skoro godinu dana.
Molim za pomoč,priporočilu ili savjet.
Malo bi da promenim trening:

 - grudi (ponedeljak)
 - rame trebušnjaki (utorak)
 - ledja (sreda)
 - noge (cetvrtak)
- biceps + triceps (petak)
 - trebuh in listi vsak drugi dan izmenicno.

           ALI OVAJ PRIMER

- grudi, triceps
- biceps,ledja
- noge
- rame,trbuh

Hvala

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: svaki dan druga misicna grupa....
« Odgovor #6 poslato: Januar 17, 2009, 09:27:20 posle podne »
Grudi i ramena nikako dan za danom.
1.grudi
2.ledja
3.noge
4.ramena
5.ruke
Trening max 45 min.


samo sto je lose 5 dana zaredom,bar jedan dan odmor izmedju
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže tanatos

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 791
Odg: svaki dan druga misicna grupa....
« Odgovor #7 poslato: Januar 17, 2009, 09:32:02 posle podne »
Grudi i ramena nikako dan za danom.
1.grudi
2.ledja
3.noge
4.ramena
5.ruke
Trening max 45 min.


samo sto je lose 5 dana zaredom,bar jedan dan odmor izmedju

I nije bas lose... Ako decko radi def. sa manjom tezinom i vecim brojem ponavljanja.. sto da ne?! Ili mozda uzima neke jace preparate! Drug je radio na AAS 5 treninga po sat ipo nedeljno!!! A nekad ujutru pa uvece po 40 min !!!

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: svaki dan druga misicna grupa....
« Odgovor #8 poslato: Januar 17, 2009, 09:42:51 posle podne »
Citat
Drug je radio na AAS 5 treninga po sat ipo nedeljno!!! A nekad ujutru pa uvece po 40 min !!!

Ako nije problem da vidimo onda napredak od tvog prijatelja?



Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: svaki dan druga misicna grupa....
« Odgovor #9 poslato: Januar 17, 2009, 09:46:01 posle podne »
Grudi i ramena nikako dan za danom.
1.grudi
2.ledja
3.noge
4.ramena
5.ruke
Trening max 45 min.


samo sto je lose 5 dana zaredom,bar jedan dan odmor izmedju

I nije bas lose... Ako decko radi def. sa manjom tezinom i vecim brojem ponavljanja.. sto da ne?! Ili mozda uzima neke jace preparate! Drug je radio na AAS 5 treninga po sat ipo nedeljno!!! A nekad ujutru pa uvece po 40 min !!!

opet ta prciha definisanje sa malim kilazama...i ja opet kazem gluposti gluposti gluposti,ja sam trening na definisanju radio sa ispod 5 ponavljanja,kako to majku mu?Zato sto ne definises tegovima nego KALORIJSKIM DFICITOM jos jednom...kardio je samo jedan od nacina postizanja kcal deficita opet.

moze on i 7 dana da trenira ako oce,ja samo kazem da to ne valja
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže tanatos

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 791
Odg: svaki dan druga misicna grupa....
« Odgovor #10 poslato: Januar 17, 2009, 10:42:49 posle podne »
A kako se vise umaras, kako vise trosis energije? Kad izbacis 100 kila jednom ili kad izbacis 50 kila 30 puta?!?!?! U kojoj se brzini vise umaras na bajsu??? Manjoj ili vecoj??? Sto vise motas veci je ucinak! Nije ti cilj da stignes do Beca za dva sata vec da skidas cal! I jos nesto, da ne komentarisem druga, vec sam ga skoro nagovorio da stavi slike, pa cete sam i da ga komentarisete, da kazem za sebe : KAD SAM UZIMAO ANIMAL CUT, TRENIRAO SAM 5 PUTA u teretani i plus 3 KARDIA (u dane kad sam vec trenirao u teretani) Ako lepo rasporedis misicne grupe i ako UNESES DOVOLJNU KOLICINU PRAVE HRANE da nahranis organizam i misice na pravi nacin ( a uzimao sam i DEX u fazi definicije!!!!) necesimati problema sa 5 treninga nedeljno!!! glavu dajem da neces!!!
 A na ovu temu jos niko od iskusnih nije odgovarao, videcemo sta ce Pedja, Polomac, SAle, Vladar... da kazu za 5 treninga nedeljno sa po jednom grupom misica svaki dan!!!

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: svaki dan druga misicna grupa....
« Odgovor #11 poslato: Januar 17, 2009, 10:59:45 posle podne »
A kako se vise umaras, kako vise trosis energije? Kad izbacis 100 kila jednom ili kad izbacis 50 kila 30 puta?!?!?! U kojoj se brzini vise umaras na bajsu??? Manjoj ili vecoj??? Sto vise motas veci je ucinak! Nije ti cilj da stignes do Beca za dva sata vec da skidas cal! I jos nesto, da ne komentarisem druga, vec sam ga skoro nagovorio da stavi slike, pa cete sam i da ga komentarisete, da kazem za sebe : KAD SAM UZIMAO ANIMAL CUT, TRENIRAO SAM 5 PUTA u teretani i plus 3 KARDIA (u dane kad sam vec trenirao u teretani) Ako lepo rasporedis misicne grupe i ako UNESES DOVOLJNU KOLICINU PRAVE HRANE da nahranis organizam i misice na pravi nacin ( a uzimao sam i DEX u fazi definicije!!!!) necesimati problema sa 5 treninga nedeljno!!! glavu dajem da neces!!!
 A na ovu temu jos niko od iskusnih nije odgovarao, videcemo sta ce Pedja, Polomac, SAle, Vladar... da kazu za 5 treninga nedeljno sa po jednom grupom misica svaki dan!!!


nebitno je sta ti dizes druze 100 kg ili 50,poenta je kalorijski deficit,ti ne shvatas da trening sa tegovima jedinu svrhu ima SAMO u ocuvanju misica,to je to ok?Kkao se najbolje cuvaju misici?Slabljenjem misica tako sto ih teras da dizu manje vise puta il bas obrnuto?



Ja nisam ni kardio radio i isao 3put nedlejno trening,kako bre to moze onda,po tebi je to nemoguce!

K A L O R I J S K I    DEFICIT! Samo to skida mast,dal ces raditi kardio,smanjiti kolicinu hrane,povecati broj serija ili vezbi NEBITNO JE! samo jeb itno trositi kalorije.


i da,vise ces potrositi za 15 minuta HIIT kardiom nego za sat vremena istim tempom,eto toliko ;)


neces imati problema sa 5 treninga ooo boze :D kakvi problemi,ja kazem da je bolje ne ici 5 dana zaredom! Svatas li ti to? ide 3 dana pa odmor,pa opet dva pa odmor,sad jasnije?Poenta treninga tokom faze skidanja masnih naslaga nije povecanje,nego cisto zadrzavanje misica,a za zadrzavanje msiica moras imati dovoljno kompletnih dana odmora,a za naturalca mislim da je sve preko 4 treninga nedeljno previse i za masu i za defku...Drugo je aas,ja sad n aas imam 5 treninga nedeljno,naravno ne zaredom...

Kakve veze dex ima?ako dex ulazi u to da ti opet imas kcal deficit potpuno je nebitno,mozes 100grama dexa roknuti ako i sa tim imas opet kalorijski deficit,samo to svati....Mozes jesti pola kile suve masti ako ti i sa tih 4500 kalorija OPET IMAS KALORISJKI DEFICIT! ( sto je malo verovatno :D ali ti govorim kako bi shvatio sta je bitno za skidanje masti)

How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže tanatos

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 791
Odg: svaki dan druga misicna grupa....
« Odgovor #12 poslato: Januar 17, 2009, 11:23:27 posle podne »
ok ok ok... bolje je da pravi pauzu na 3 - 4 dana!!!! to sam ispustio!

Van mreže boksi

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: svaki dan druga misicna grupa....
« Odgovor #13 poslato: Januar 18, 2009, 06:54:16 posle podne »
Pozdrav!
Hvala vam svim vama koji ste mi odgovorili.

Ali neznam gdje su Pedja i svi  ovi veči bilderaši da mi savjetuju koji trening od sutra dalje izabrati????

Koji od ovih dvoje mi osebno vi priporučujete

Van mreže tanatos

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 791
Odg: svaki dan druga misicna grupa....
« Odgovor #14 poslato: Januar 18, 2009, 07:21:28 posle podne »
ne razumem????!!!!! pa trebao si onda da napises gore SLUSAM SAMO PEDJU, POLOMCA, SASU... Alooooo ovo je samo plan treninga, oni se ne opterecuju s tim kako ces ti da treniras od sutra... e sad sto je par nas bilo dokono pa pokusalo da ti pomogne... IZVINI!!!