Septembar 19, 2024, 11:36:00 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: BIOTECH PUMP & BURN JER GA ITKO PROBAO ISKUSTVA???  (Pročitano 3879 puta)

Van mreže hrc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 187
BIOTECH PUMP & BURN JER GA ITKO PROBAO ISKUSTVA???
« poslato: Januar 12, 2009, 12:07:48 pre podne »
inace frend mi radi u systems importu u zg i povratne informacije od kupaca su da je taj proizvod cak i dobar ??? ???

Van mreže malojaci

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 245
Odg: BIOTECH PUMP & BURN JER GA ITKO PROBAO ISKUSTVA???
« Odgovor #1 poslato: Januar 12, 2009, 07:05:20 pre podne »
da a posebno ako su kupci nakon prvog uzimanja suplementa rekli da si osjetili kako ih radi,onda mozes biti siguran u to da ih je suplement fakat uradio i da se ne radi o placebu  :D

Van mreže katona

  • VIP
  • Član
  • *****
  • Poruke: 44
Odg: BIOTECH PUMP & BURN JER GA ITKO PROBAO ISKUSTVA???
« Odgovor #2 poslato: Januar 25, 2009, 08:01:47 posle podne »
Sigurno je dobar. Ceo srebrna linija je OK. Probao sam Nitrox pre treninga i dobro radi. Nac Log lift svetsko
prvenstvo sam pripremao sa Testabolikom i isto radi. Nitrox pump and burn sam isto probao 4 tab.pre treninga
i posle treninga su mi misici bili puni kao pod kurom.Sad sam dobio Trbulus Maximus ali siguran sam da radi.

Za ostale Bio Tech proizvode neznam kakve su ali ovo sam probao i garantujem da radi.


Van mreže MarK3

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 790
Odg: BIOTECH PUMP & BURN JER GA ITKO PROBAO ISKUSTVA???
« Odgovor #3 poslato: Januar 25, 2009, 08:06:17 posle podne »
Sigurno je dobar. Ceo srebrna linija je OK. Probao sam Nitrox pre treninga i dobro radi. Nac Log lift svetsko
prvenstvo sam pripremao sa Testabolikom i isto radi. Nitrox pump and burn sam isto probao 4 tab.pre treninga
i posle treninga su mi misici bili puni kao pod kurom.Sad sam dobio Trbulus Maximus ali siguran sam da radi.

Za ostale Bio Tech proizvode neznam kakve su ali ovo sam probao i garantujem da radi.
izvini sto idem u mali off ... hteo bi da te pitam da li imas iskustva sa 100% iso whey od biotech-a ??

Spartak

  • Gost
Odg: BIOTECH PUMP & BURN JER GA ITKO PROBAO ISKUSTVA???
« Odgovor #4 poslato: Januar 25, 2009, 08:42:58 posle podne »
Sigurno je dobar. Ceo srebrna linija je OK. Probao sam Nitrox pre treninga i dobro radi. Nac Log lift svetsko
prvenstvo sam pripremao sa Testabolikom i isto radi. Nitrox pump and burn sam isto probao 4 tab.pre treninga
i posle treninga su mi misici bili puni kao pod kurom.Sad sam dobio Trbulus Maximus ali siguran sam da radi.

Za ostale Bio Tech proizvode neznam kakve su ali ovo sam probao i garantujem da radi.
izvini sto idem u mali off ... hteo bi da te pitam da li imas iskustva sa 100% iso whey od biotech-a ??
ja sam ga davno probao tj potrosio, teze se muti, jer je ono kao krech, ukus nije los

Van mreže MarK3

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 790
Odg: BIOTECH PUMP & BURN JER GA ITKO PROBAO ISKUSTVA???
« Odgovor #5 poslato: Januar 25, 2009, 08:43:48 posle podne »
Pa konkretno sam mislio dali vredi te pare i kakav je kvalitet ?

Spartak

  • Gost
Odg: BIOTECH PUMP & BURN JER GA ITKO PROBAO ISKUSTVA???
« Odgovor #6 poslato: Januar 25, 2009, 10:32:10 posle podne »
preskup je, za manje pare mozes uzet amino whey, veci procenat proteina,veci kvalitet

Van mreže žac

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: BIOTECH PUMP & BURN JER GA ITKO PROBAO ISKUSTVA???
« Odgovor #7 poslato: April 27, 2010, 08:32:02 posle podne »
jel mi može netko reć za ovaj nitrox pump & burn jer je on u onim kapsulama koje se mogu rastavit na dva dijela onako koje izgledaju ko plasticne ili je to tableta u jednom komadu??
Ne igraj se sa ženskim srcem ono je jedno igraj se sa sisama njih su dvije ;)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: BIOTECH PUMP & BURN JER GA ITKO PROBAO ISKUSTVA???
« Odgovor #8 poslato: April 28, 2010, 06:30:26 pre podne »
jel mi može netko reć za ovaj nitrox pump & burn jer je on u onim kapsulama koje se mogu rastavit na dva dijela onako koje izgledaju ko plasticne ili je to tableta u jednom komadu??
nemoj da rastavljas nikada i nikakve kapsule

Van mreže žac

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: BIOTECH PUMP & BURN JER GA ITKO PROBAO ISKUSTVA???
« Odgovor #9 poslato: April 28, 2010, 06:47:21 pre podne »
aha ok hvala :)
Ne igraj se sa ženskim srcem ono je jedno igraj se sa sisama njih su dvije ;)