Jul 02, 2024, 10:10:44 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: ne mogu da povecam kilazu  (Pročitano 15022 puta)

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.587
Odg: ne mogu da povecam kilazu
« Odgovor #30 poslato: Januar 13, 2009, 01:13:16 posle podne »
ma mozda nemaju muda da ostave junk food... picke.. ;D

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: ne mogu da povecam kilazu
« Odgovor #31 poslato: Januar 13, 2009, 01:20:08 posle podne »
Jebo dzank f00d nikada nisam ni volio tu klopu(osim pice), meni je pivo problem...

Cigare sam rjeshio(ubijale mi apetit), sada topim salo pa krecem opet trenirati...ne mogu trcati dok ne istopim par kila, ubi me koljeno dok trchim..

Samo mi nije jasno kako pushite i vjezbate, to ne kontam...ubija li to vama apetit???
Vidim da i Pedja to radi.

Van mreže hrc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 187
Odg: ne mogu da povecam kilazu
« Odgovor #32 poslato: Januar 13, 2009, 09:08:29 posle podne »
ja sam prestao pusiti prije dva tjedna i dosta mi je smetalo pusenje iskreno,ono odradim dobar trening jeben osjecaj i onda si poslje zapalim koju i onaj pozitivan umor nestane i ono blazenstvo u glavi i spokoj poslje treninga:((( to je jedan od razloga zasto sam prestao pusiti a i vec sam počeo pomalo osjecati da mi cigare počinju škoditi,kašalj,ponekad otezao disanje i tako...a i mislim da je i to jos jedan od razloga što sam pušio i tesko dobivao kile,neko puši pa se deblja a nekog cigare suše jbg...vjerujem d če sada kile brže dolaziti kako sam prestao a i apetit mi je naglo skočio...malo sam razdrazljiv i zivcan malo precesto u zadnjih dva tjedna i osjecam bas fizicke posljedice apstinencije ali jbg proči če kroz neko vrijeme...počeo sam pušiti u 15-toj,sada imam 26 znaci 11 godina bas aktivnog pusenja nije to malo... :'(
« Poslednja izmena: Januar 13, 2009, 09:10:36 posle podne hrc »