Oktobar 06, 2024, 08:23:50 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.337 poruka u 18.769 tema - 20.976 članova - Poslednji član: Devindiasy
X3MShop banner

Autor Tema: BB i devojke  (Pročitano 11555 puta)

Van mreže dr_rapid

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.073
    • http://www.tugraz.at
Re: BB i devojke
« Odgovor #15 poslato: Maj 05, 2006, 09:10:06 pre podne »
Ovi momci su prejaki.
Ali odgovor na pitanje 'jel to mozda neki od ovih momaka?' kod neke vecine cura bi bio da, cisto zbog kesha.
If you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!! - Tom Platz
Moje slike

Van mreže Skyline

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 198
Re: BB i devojke
« Odgovor #16 poslato: Maj 05, 2006, 09:23:24 pre podne »
tacnije 90% da!!!

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Re: BB i devojke
« Odgovor #17 poslato: Maj 05, 2006, 11:00:48 pre podne »
Evo sad kad je bio izvestaj na Kosavi ja gledo sa drugaricom... I njoj je sve to OK, ali joj se ne svidjaju noge...

Ja dizem tegove iskljucivo zbog sebe... To raditi zbog riba se ne isplati...

I stalno slusas ono, ribe vole onakve, vole ovakve, Bekam, Tom Kruz... i onda na kraju vidis gomilu extra cica sa kojekakvim smokljanima...
Ne znaju one sta hoce...

Ja licno ne bih mogao da budem sa ozbiljnom bb tipa kao ova sa slike, ali zato Davana Medina, Timea, Monica Brant, Milamar Sarcev.... Za mene je to savrsenstvo... Ali steta je da sam upoznao samo jednu devojku koja ozbiljnije dize tegove, uglavnom su tu iz nekih drugih razloga...

Van mreže Skyline

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 198
Re: BB i devojke
« Odgovor #18 poslato: Maj 05, 2006, 11:05:50 pre podne »
Ovo je po meni vec preterano,pogledaj ti njene ruke,ledja,obim ruke joj je sigurno oko 40!To mi vec nije zenstveno!!!

Van mreže DingDong

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 699
Re: BB i devojke
« Odgovor #19 poslato: Maj 05, 2006, 11:40:01 pre podne »
Vise je od 40 :I
Kad bi imao ovakvu ova bi me tukla jbt.. :D

laracroft

  • Gost
Re: BB i devojke
« Odgovor #20 poslato: Maj 05, 2006, 01:26:21 posle podne »
pa ja sam iznela smao svoje milsjenje....i ne verujem da bi bas 90posto izasla sa onim alama sa zlatom....a ako zasita jje tako onda sam srecna sto sam ja u onih 10pposto i zao mi je sto u nasem gradu devojke nemaju neke vise kriterijume;uostalom jedna  kajla ne znaci da ima kesha,a ti momcima riba bude zanimljiva do 2nedelje,baem da se pohvali s kim je bila  a ne a zadriglim debelim.....

b. radi se za sebe,a uz to  lep izgled povlaci i poglede zar ne?posle je na vama da birate ozbiljna varijanta ili cete svojizgled koristiti da lupate recke

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.337
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: BB i devojke
« Odgovor #21 poslato: Maj 05, 2006, 01:40:12 posle podne »
Citat: laracroft
pa ja sam iznela smao svoje milsjenje....i ne verujem da bi bas 90posto izasla sa onim alama sa zlatom....a ako zasita jje tako onda sam srecna sto sam ja u onih 10pposto i zao mi je sto u nasem gradu devojke nemaju neke vise kriterijume;uostalom jedna  kajla ne znaci da ima kesha,a ti momcima riba bude zanimljiva do 2nedelje,baem da se pohvali s kim je bila  a ne a zadriglim debelim.....

b. radi se za sebe,a uz to  lep izgled povlaci i poglede zar ne?posle je na vama da birate ozbiljna varijanta ili cete svojizgled koristiti da lupate recke
..recke :oops:  :oops:  :oops:  :oops:  :twisted:  :twisted:

Van mreže m_boy

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 217
Re: BB i devojke
« Odgovor #22 poslato: Maj 05, 2006, 02:26:48 posle podne »
BITCHES LOVES MUSCLE GUYS... :twisted: ..pitajte pedju.. 8)  :twisted:

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.548
    • https://www.proteini.si/me/
Re: BB i devojke
« Odgovor #23 poslato: Maj 05, 2006, 05:41:58 posle podne »
Mislim da je mnogo vaznije koliko se dobro osjecam u svojoj kozi, ako sam ja zadovoljan, imam puno samopouzdanja, a samim tim sam uspjesni u komunikaciji sa ljudima generalno, pa sa time i sa zenama...

Imam 140kg i ne bih se odrekao ni jednog svog milimetra da bi se nekome svidio...ako me vole ovakvog dobro jeste, a ako ne neka nadju nesto tanje...

Sto se tice bodibilderica i to su djevojke koje osim tog fizickog izgleda evidentno imaju neke neke druge kvalitete koje mi se dopadaju a koje su im omogucile da se izgrade na nacin na koji i jesu...a to mi je vrlo Ok.

Nadam se da nisam zvucao previse ozbiljno... :-)
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Milan_NYC

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 249
Re: BB i devojke
« Odgovor #24 poslato: Maj 05, 2006, 07:58:16 posle podne »
taj sa sladoledom je pravi dasa! Njemu jedan veliki aplauz od mene :) :)

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Re: BB i devojke
« Odgovor #25 poslato: Maj 07, 2006, 10:08:10 posle podne »
Normalno da postoji neka komunikacija, i da postoji mnogo vishe od fizickog izgleda...  ali ja nisam mnogo zalazio u to, ja sam samo rekao sustinu.. a to je da zenska osoba, sama po sebi... retko kad zna sta hoce, a i kad misli da zna, ne zna ! :)

Drago mi je sto si ti to na neki nacin potvrdila...   uglavnom se devojke brane kad im to kazesh..  a to je stvarno tako :)

Svaka zenska osoba koja je imalo svesna sebe a i samokriticna moze kod sebe da primeti, da nikad ne zna shta hoce :)

laracroft

  • Gost
Re: BB i devojke
« Odgovor #26 poslato: Maj 08, 2006, 05:01:20 pre podne »
pa ne znam mozda je to zato sto mi na pocetkuveze flipnmo i imamo predstavu kako bi sve to zelele da izgleda a vi ste tad dosta na distanci emotivno,osecanja razvijate vremenom kod vas ima ralzike na pocetku vam je draga,pa se malo zzaljubite pa sve tako dok se ne usudite da kazete onoo iskreno volim te .e u tom medjuvremenu se svasta u nasoj glavi desava gomilu tripova da posle kad dobijemo ono sto hocemo ,mi krenemo da filozofiramo:)

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Re: BB i devojke
« Odgovor #27 poslato: Maj 08, 2006, 05:29:06 pre podne »
Citat: laracroft
pa ne znam mozda je to zato sto mi na pocetkuveze flipnmo i imamo predstavu kako bi sve to zelele da izgleda a vi ste tad dosta na distanci emotivno,osecanja razvijate vremenom kod vas ima ralzike na pocetku vam je draga,pa se malo zzaljubite pa sve tako dok se ne usudite da kazete onoo iskreno volim te .e u tom medjuvremenu se svasta u nasoj glavi desava gomilu tripova da posle kad dobijemo ono sto hocemo ,mi krenemo da filozofiramo:)


HAhaha   :lol:  :lol:  :lol:
Mislim da si objasnila zenski mozak u ovom postu  :lol:

Shta bi mi da nije vas i da nije ovakvih izjava ? :)

 Iskreno, meni bi bilo dosadno :)  

Pozdrav  lara  :P

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Re: BB i devojke
« Odgovor #28 poslato: Maj 08, 2006, 03:03:42 posle podne »
Citat: laracroft
pa ja sam iznela smao svoje milsjenje....i ne verujem da bi bas 90posto izasla sa onim alama sa zlatom....a ako zasita jje tako onda sam srecna sto sam ja u onih 10pposto i zao mi je sto u nasem gradu devojke nemaju neke vise kriterijume;uostalom jedna  kajla ne znaci da ima kesha,a ti momcima riba bude zanimljiva do 2nedelje,baem da se pohvali s kim je bila  a ne a zadriglim debelim.....

b. radi se za sebe,a uz to  lep izgled povlaci i poglede zar ne?posle je na vama da birate ozbiljna varijanta ili cete svojizgled koristiti da lupate recke

Kad kazes oni sa zlatom... Mislis na zlato sam takmicenja ili oni "zlatni" iz kafica...
Mislio sam da pricamo o bodibilderima, a ne o seljacima...

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Re: BB i devojke
« Odgovor #29 poslato: Maj 09, 2006, 11:40:19 pre podne »
Inace bas sam gledao na kablovskoj neki nastup od Cory Everson... To je sjajno, tako bi bilderice trebale da izgledaju...
Ali Amerikanci ko Amerikanci... Hoce da gledaju zivotinje...
Za proslu Ms. Olimpija je prodato 50000 karata i trazila se karta vise...