Jun 26, 2024, 06:22:24 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.236 poruka u 18.757 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: Whey bloat?  (Pročitano 18385 puta)

Van mreže LDusan

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 181
Whey bloat?
« poslato: Maj 04, 2006, 12:37:32 pre podne »
Kad konzumiram PWM desava mi se da mi se stomak naduje neko vreme i posle se vrati na normalu. Jel to indikacija loseg Wheya ili nesto drugo?

Van mreže Skyline

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 198
Re: Whey bloat?
« Odgovor #1 poslato: Maj 04, 2006, 07:11:59 pre podne »
Kako se nece naduvati kad uneses oko 50g-60g dexa i 40-50g wheya i oko pola litre vode,to je normalna pojava,i meni se to isto desava,treba mi nekih sat - sat ipo vremena da dodjem u naormalu da bih mogao da jedem! :thumbright:

Van mreže LDusan

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 181
Re: Whey bloat?
« Odgovor #2 poslato: Maj 04, 2006, 10:35:38 pre podne »
Procitao sam negde da se to ne desava sa boljim proteinima. Inace ja uzimam Universal Whey Pro.

Van mreže Stefke

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 159
Re: Whey bloat?
« Odgovor #3 poslato: Maj 04, 2006, 10:52:08 pre podne »
Ma opusti se, nemoj se zamarati glupostima, samo treniraj a taj protein nije los samo se slabije rastvara, ja pijem optimum gold, mnogo sam zadovoljan sa njim sto se tice rastvorljivosti i ukusa.Menjaj proizvodjace proteina sve dok nenadjes onaj koji ti odgovara.

Van mreže Bane_NS

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 294
Re: Whey bloat?
« Odgovor #4 poslato: Maj 04, 2006, 08:12:47 posle podne »
Dusane, taj protein sto ga ti pijes mnogo peni kada se mucka u sejkeru, probaj, ako ti nije velika gnjavaza, da ga izmesas sa kasikom... manje ces se nagutati vazduha iz pene...
pozdrav.

Van mreže novak

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 233
Re: Whey bloat?
« Odgovor #5 poslato: Maj 04, 2006, 09:08:06 posle podne »
Sta pricate ljudi?Evo ja se upravo vratih sa treninga i uzeo sam 60g dex-a i 50g whey-a i nikakve probleme nemam a shaker mi je onaj "penusasti" iz PanSporta.Inace uzimam Scitec-ov 100% Whey koncentrat a dex je neki bugarski.Mozda vam je los Whay ili jbg mozda moj zeludac mnogo voli Whey sa aromom jagode pa se ne buni.Ko ce ga znati.

Van mreže Bane_NS

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 294
Re: Whey bloat?
« Odgovor #6 poslato: Maj 05, 2006, 12:10:07 pre podne »
Citat: novak
Sta pricate ljudi?Evo ja se upravo vratih sa treninga i uzeo sam 60g dex-a i 50g whey-a i nikakve probleme nemam a shaker mi je onaj "penusasti" iz PanSporta.Inace uzimam Scitec-ov 100% Whey koncentrat a dex je neki bugarski.Mozda vam je los Whay ili jbg mozda moj zeludac mnogo voli Whey sa aromom jagode pa se ne buni.Ko ce ga znati.


sta, sta mi pricamo??? uleces tu sa pricom kako ti nemas problema, pa nemam ni ja nikakvih problema sa konzumiranjem wheya... ako cemo tako, ali pogledaj prvi post momak je rekao da ima problem, da se naduvava, i taj whey sto pije je skroz ok ja sam ga pio i nisam imao nikakvih problema, samo skrenuo sam mu paznju sta ja mislim da je problem da se mozda naguta vazduha pa otuda problem ...

Van mreže Ichabod

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 55
Re: Whey bloat?
« Odgovor #7 poslato: Maj 05, 2006, 08:53:55 pre podne »
Citat: Bane_NS
... manje ces se nagutati vazduha iz pene...
pozdrav.


ovo je odlican savjet, cak ako ti se neda mijesati zlicom( kasikom :) ) pricekaj malo dok se pjena ne slegne.
Meni je buraz davno rekao da uzrok prdjenju moze biti, osim zbog recimo pretjerano vlaknaste hrane, i zbog gutanja previse zraka.
Primjerice kad se ode u neki fast food i utrpava se bez milosti. :twisted:

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: Whey bloat?
« Odgovor #8 poslato: Maj 05, 2006, 08:55:42 pre podne »
ili mozda ne podnosis asparatam (valjda se tako zove jedna supstanca u wheyu)

Van mreže novak

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 233
Re: Whey bloat?
« Odgovor #9 poslato: Maj 05, 2006, 09:00:01 pre podne »
Ajde ako ces biti zadovoljniji i onda i ja imam ogromnih problema sa konzumiranjem Whey-a.Jel se sad bolje osecas?Jbg ne mogu ti reci da imam problema kad ih nemam.Probaj te da pojedete pola jabuke ili celu pre konzumiranja whey i dex-a ili samo whey-a.Ja pojedem pola jabuke pre jacih obroka i zeludac mi lakse svari hranu.To sto kazes za vezduh ima istine jer vazduh koji si pogurao kroz shake iritira zeludac,jednostavno mu tu nije mesto.Ja radim sledece.Nakod treninga popijem samo dex i napravim shake u
onom ozloglasenom shaker-u ali ga ne popijem odmah(imam ja neku svoju filozofiju u vezi uzimanja whey-a momentalno nakon treninga).Istusiram se i nakon toga kad izadjem iz teretane(10 min nakon treninga) lagano popijem shake.Za to vreme veci deo mehurica izadje iz shake-a.Probaj te to i ovo sa jabukom pa pisite da li je pomoglo.
tako i ovo sa jabukom

Van mreže novak

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 233
Re: Whey bloat?
« Odgovor #10 poslato: Maj 05, 2006, 09:02:12 pre podne »
Markoni kazi mi molim te u vezi uzimanja whey-a da  li da uzmem dex sacekam malo da on odradi  posao 3-5 min pa whey.Znas one fore u vezi glikogena.

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: Whey bloat?
« Odgovor #11 poslato: Maj 05, 2006, 09:19:36 pre podne »
Citat: novak
Markoni kazi mi molim te u vezi uzimanja whey-a da  li da uzmem dex sacekam malo da on odradi  posao 3-5 min pa whey.Znas one fore u vezi glikogena.


ma ne zajedno pomesaj whey i deks i onda popijes , odradice dex svoje ne brini

Van mreže novak

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 233
Re: Whey bloat?
« Odgovor #12 poslato: Maj 05, 2006, 09:26:51 pre podne »
Mucos graccias

Zoka

  • Gost
Re: Whey bloat?
« Odgovor #13 poslato: Maj 05, 2006, 11:02:51 pre podne »
I meni se nekad napuse stomak... al bas me briga, vrati se brzo "nazad" :)

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Re: Whey bloat?
« Odgovor #14 poslato: Maj 05, 2006, 11:06:42 pre podne »
Universal whey pro mutite u shakeru bez one mrezice i sa manje vode i ne dugo... Tako se pravi manje pene...