Septembar 27, 2024, 12:04:46 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.290 poruka u 18.763 tema - 20.972 članova - Poslednji član: moviesgrankengibia
X3MShop banner

Autor Tema: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006  (Pročitano 167624 puta)

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Re: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006
« Odgovor #90 poslato: Jul 22, 2006, 12:05:47 posle podne »
Evo i ja fa vam se javim... Trenutno nisam u mogucnosti da se druzim sa vama u velikoj sam frci oko kinte, stana, posla... I ja se spremam za takmicenje u NS... Kako znam i umem... Sa novcem sam u ofsajdu i trazim nesto da radim... Poceo sam da vezbam u staroj teretani i video Igora... O majko mila koliki je... Jos je veci nego sa proleca... Ono trebate videti... Strasno... Nije se mnogo usvinjio(Mada ja Igora nikad nisam ni video debelog) i izgleda kao da je natukao jos misica...

Pozdrav svima citamo se uskoro...

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Re: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006
« Odgovor #91 poslato: Jul 22, 2006, 08:36:49 posle podne »
E sad kad se ja rekao da necu da se takmicim neko izvesno vreme, svi se pripremate..... Osetili ste sansu za pobedu, zar ne?  :wink:

Salim se naravno. Svim takmicarima u svim kategorijama zelim puno uspeha i srece na predstojecem Drzavnom prvenstvu u Novom Sadu....

Pozdrav svima.

Van mreže mrki

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 816
Re: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006
« Odgovor #92 poslato: Jul 26, 2006, 10:52:35 pre podne »
Jel zna neko šta se dešava sa Denisom,ne da se videti
PAMETAN ČOVEK UČI I ZABORAVLJA,INTELIGENTAN SE PODSEĆA A GLUP ZNA SVE...

Van mreže bajic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.057
Re: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006
« Odgovor #93 poslato: Jul 27, 2006, 03:17:48 posle podne »
Citat: Vojislav
Ja racunam da cemo se mi sa foruma organizovati pa uzeti jedan autobus samo za nas tog dana i doci svi zajedno da navijamo, ali o tome nesto vise u offtopic temama pocetkom oktobra, kada cemo poceti sa rezervisanjem i prodajom karata. Cena ce biti oko 300 din. dok je inace cena za autobusku katrtu do Novog Sada iz Beograda u samo jednom pravcu 400 din. kada idete sa autobuske stanice standardnim polascima.


Ne bih da izgleda da panicim, ali treba misliti na vreme ako cemo mi sa foruma da se organizujemo da idemo da navijamo. Kao sto sam negde stavio karta za voz povratna je manje od 250 dinara ali zadnji polazak za Beograd je oko 22.30 sto pravi problem oko izbora tog prevoza.
U svakom slucaju, ne bi trebalo ovo ocekivati kao neko okupljanje, zbog toga sto ce takmicari biti da kazem uopsteno tamo, iza bine a mi navijaci u sedistima, i pretpostavljam da bi kad se takmicenje zavrsi mi navijaci opet u bus i nazad. A poznajuci ljude na forumu lakse je reci cik idite u Novi Sad na takmicenje nego ajdemo, jer ce ih vise onda biti.
Mada ja cu ici sa stitom ili na stitu tj sa vama ili bez vas pa makar posle toga i cekao prvi jutarnji prevoz iz NS na stanici.

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Re: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006
« Odgovor #94 poslato: Jul 29, 2006, 05:27:03 pre podne »
Big Rasho, ti se spremas za juniore ? Ili toliko dobro izgledas da ces u seniorsku konkurenciju...?

Vojislav

  • Gost
Re: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006
« Odgovor #95 poslato: Jul 29, 2006, 09:11:13 pre podne »
Citat: bajic_z
Citat: Vojislav
Ja racunam da cemo se mi sa foruma organizovati pa uzeti jedan autobus samo za nas tog dana i doci svi zajedno da navijamo, ali o tome nesto vise u offtopic temama pocetkom oktobra, kada cemo poceti sa rezervisanjem i prodajom karata. Cena ce biti oko 300 din. dok je inace cena za autobusku katrtu do Novog Sada iz Beograda u samo jednom pravcu 400 din. kada idete sa autobuske stanice standardnim polascima.


Ne bih da izgleda da panicim, ali treba misliti na vreme ako cemo mi sa foruma da se organizujemo da idemo da navijamo. Kao sto sam negde stavio karta za voz povratna je manje od 250 dinara ali zadnji polazak za Beograd je oko 22.30 sto pravi problem oko izbora tog prevoza.
U svakom slucaju, ne bi trebalo ovo ocekivati kao neko okupljanje, zbog toga sto ce takmicari biti da kazem uopsteno tamo, iza bine a mi navijaci u sedistima, i pretpostavljam da bi kad se takmicenje zavrsi mi navijaci opet u bus i nazad. A poznajuci ljude na forumu lakse je reci cik idite u Novi Sad na takmicenje nego ajdemo, jer ce ih vise onda biti.
Mada ja cu ici sa stitom ili na stitu tj sa vama ili bez vas pa makar posle toga i cekao prvi jutarnji prevoz iz NS na stanici.


Ja sam celo leto u Sapcu, tako da mi je malo nezgodno da organizujem taj prevoz od BG do NS, ali videcu par dana pre takmicenja da se raspitam koliko bi nas kostao autobus, pa ako nas bude dovoljno da mozemo da napunimo jedan bus, onda cemo to i uraditi, a ako ne, onda se svako snalazi kako zna i ume. ;-)

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Re: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006
« Odgovor #96 poslato: Jul 29, 2006, 09:58:10 pre podne »
Citat: sasadim
E sad kad se ja rekao da necu da se takmicim neko izvesno vreme, svi se pripremate..... Osetili ste sansu za pobedu, zar ne?  :wink:

Salim se naravno. Svim takmicarima u svim kategorijama zelim puno uspeha i srece na predstojecem Drzavnom prvenstvu u Novom Sadu....

Pozdrav svima.

E pa  Sasa ti si se povukao ne ne pobedjen... Pazi nebi trebao prestajati dok ne postanes MissTER Fitness... Vidimo se kad budes bio 120kg... :D  :D  :D

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Re: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006
« Odgovor #97 poslato: Jul 29, 2006, 09:58:54 pre podne »
Citat: mrki
Jel zna neko šta se dešava sa Denisom,ne da se videti
Ja sam cuo iz veoma nepouzdanih izvora da se sprema za Ultimate Fight...

Van mreže bajic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.057
Re: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006
« Odgovor #98 poslato: Jul 30, 2006, 09:32:27 pre podne »
Citat: Vojislav
Citat: bajic_z
Citat: Vojislav
Ja racunam da cemo se mi sa foruma organizovati pa uzeti jedan autobus samo za nas tog dana i doci svi zajedno da navijamo, ali o tome nesto vise u offtopic temama pocetkom oktobra, kada cemo poceti sa rezervisanjem i prodajom karata. Cena ce biti oko 300 din. dok je inace cena za autobusku katrtu do Novog Sada iz Beograda u samo jednom pravcu 400 din. kada idete sa autobuske stanice standardnim polascima.


Ne bih da izgleda da panicim, ali treba misliti na vreme ako cemo mi sa foruma da se organizujemo da idemo da navijamo. Kao sto sam negde stavio karta za voz povratna je manje od 250 dinara ali zadnji polazak za Beograd je oko 22.30 sto pravi problem oko izbora tog prevoza.
U svakom slucaju, ne bi trebalo ovo ocekivati kao neko okupljanje, zbog toga sto ce takmicari biti da kazem uopsteno tamo, iza bine a mi navijaci u sedistima, i pretpostavljam da bi kad se takmicenje zavrsi mi navijaci opet u bus i nazad. A poznajuci ljude na forumu lakse je reci cik idite u Novi Sad na takmicenje nego ajdemo, jer ce ih vise onda biti.
Mada ja cu ici sa stitom ili na stitu tj sa vama ili bez vas pa makar posle toga i cekao prvi jutarnji prevoz iz NS na stanici.


Ja sam celo leto u Sapcu, tako da mi je malo nezgodno da organizujem taj prevoz od BG do NS, ali videcu par dana pre takmicenja da se raspitam koliko bi nas kostao autobus, pa ako nas bude dovoljno da mozemo da napunimo jedan bus, onda cemo to i uraditi, a ako ne, onda se svako snalazi kako zna i ume. ;-)


Bice sta biti mora.

Van mreže EXTREME

  • Administrator
  • Heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 1.497
Re: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006
« Odgovor #99 poslato: Avgust 01, 2006, 09:42:55 pre podne »
8)

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Re: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006
« Odgovor #100 poslato: Avgust 01, 2006, 09:47:53 pre podne »
Jel bi mogao neko da pojasni kilaze? LAka 1, laka 2,... Zanima me tacnije kategorija do 85, ali bilo bi dobro kada bi videli sve! Hvala!

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006
« Odgovor #101 poslato: Avgust 01, 2006, 10:00:05 pre podne »
laka prvo mesto , laka drugo mesto , valjda

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Re: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006
« Odgovor #102 poslato: Avgust 01, 2006, 10:02:34 pre podne »
Mislim da su podelili na vise kategorija...a zanimju me kilaze.

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006
« Odgovor #103 poslato: Avgust 01, 2006, 10:06:51 pre podne »
ne razumem te ?

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Re: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006
« Odgovor #104 poslato: Avgust 01, 2006, 10:08:18 pre podne »
Laka od __ kg do __ kg, srednja od __ kg do __ kg...