Septembar 29, 2024, 01:14:32 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.293 poruka u 18.762 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Jamesbland
X3MShop banner

Autor Tema: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006  (Pročitano 167916 puta)

Van mreže mrki

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 816
Odg: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006
« Odgovor #345 poslato: Oktobar 15, 2006, 04:49:29 posle podne »
Na mene je liska ostavio najveci utisa.Pozing i takva spremnost  u 40 i kusur...

Puno pozdrava ljudima sa kojima je sve ovo izgledalao jos lepse!
PAMETAN ČOVEK UČI I ZABORAVLJA,INTELIGENTAN SE PODSEĆA A GLUP ZNA SVE...

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006
« Odgovor #346 poslato: Oktobar 15, 2006, 04:56:24 posle podne »
Mislim da je po sredi  50 i kusur...

Vojislav

  • Gost
Odg: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006
« Odgovor #347 poslato: Oktobar 15, 2006, 05:02:57 posle podne »
Evo jos jedno javljanje iz Sumporovog stana, dok gledamo Pedjosa na TV Most-u.
Nisam mogao da izdrzim i da se ne javim direktno u emisiju i izrazim licno razocarenje sto Pedjos nije pobedio u over all ili apsolutnoj kategoriji, a nije mi ni jasno kako to da nisu imali svi oni ponovo priliku za slobodan pozing u apsolutnoj kategoriji?
Mislim da razlika u teskoj izmedju Igora i Sala nije uopste bila toliko velika kao sto su neki pre mene navodili i licno bih vise voleo da je Sasa pobedio, narocito sto je sinoc bio u mnogo boljoj formi nego sto sam imao priliku ikada do sad da ga vidim, a vidjam ga od 2000. god. od kako sam u Beogradu skoro svakodnevno u teretani. To sto je Sale otvoreno pokazao svoje razocarenje nije samo zbog ogromne podrske koju smo mu svi pruzili iz publike, vec i zato sto je realno mogao i da pobedi Igora, a to cete videti kad vam posaljem fotografije sa njima dvojicom u uporednim pozama, narocito zbog mnogo bolje definicije Salove zadnje loze i butina iako je Igor imao masivnije noge i dominirao kada uporedimo njihova ramena... Vise cu pisati o tome kad budem mogao da vam posaljem fotografije, posto sam sad u zurbi.
Odoh do Meka da se vidimo sa Pedjosom i da se malo druzimo, pa nam se pridruzite ako ste u NS-u.
Pozdrav svima!

Van mreže mrki

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 816
Odg: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006
« Odgovor #348 poslato: Oktobar 15, 2006, 05:10:02 posle podne »
remetik verovatno si uprevu,zao mi je sto te nisam sinoc upoznao!
PAMETAN ČOVEK UČI I ZABORAVLJA,INTELIGENTAN SE PODSEĆA A GLUP ZNA SVE...

Van mreže ivan2big

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 944
Odg: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006
« Odgovor #349 poslato: Oktobar 15, 2006, 05:17:07 posle podne »
Evo jos jedno javljanje iz Sumporovog stana, dok gledamo Pedjosa na TV Most-u.
Nisam mogao da izdrzim i da se ne javim direktno u emisiju i izrazim licno razocarenje sto Pedjos nije pobedio u over all ili apsolutnoj kategoriji, a nije mi ni jasno kako to da nisu imali svi oni ponovo priliku za slobodan pozing u apsolutnoj kategoriji?
Mislim da razlika u teskoj izmedju Igora i Sala nije uopste bila toliko velika kao sto su neki pre mene navodili i licno bih vise voleo da je Sasa pobedio, narocito sto je sinoc bio u mnogo boljoj formi nego sto sam imao priliku ikada do sad da ga vidim, a vidjam ga od 2000. god. od kako sam u Beogradu skoro svakodnevno u teretani. To sto je Sale otvoreno pokazao svoje razocarenje nije samo zbog ogromne podrske koju smo mu svi pruzili iz publike, vec i zato sto je realno mogao i da pobedi Igora, a to cete videti kad vam posaljem fotografije sa njima dvojicom u uporednim pozama, narocito zbog mnogo bolje definicije Salove zadnje loze i butina iako je Igor imao masivnije noge i dominirao kada uporedimo njihova ramena... Vise cu pisati o tome kad budem mogao da vam posaljem fotografije, posto sam sad u zurbi.
Odoh do Meka da se vidimo sa Pedjosom i da se malo druzimo, pa nam se pridruzite ako ste u NS-u.
Pozdrav svima!

mislim da treba da razgranicis drugarstvo od realnosti,mislim da ti licna osecanja smetaju da das realan sud,ovo se odnosi na duel stanko-igor i mislim da njegovo nezadovoljstvo plasmanom proizilazi iz vaseg pogresnog nacina pruzanja podrske iz koje on shvati da je bio bolji...
mislim da mu vise odmazete nego pomazete takvim komentarima...
moje misljenje je da STANKO NIKADA NECE MOCI DA POBEDI IGORA,NI SADA,NI ZA 100 GODINA JER NEMA ONO NESTO STO IGOR IMA A NEOPHODNO JE DA JEDAN SAMPION IMA!!
pozzzzz
SADA ZNAM GDE SAM GRESIO!

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Odg: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006
« Odgovor #350 poslato: Oktobar 15, 2006, 05:43:41 posle podne »
Nasi momci   :D
« Poslednja izmena: Oktobar 15, 2006, 05:58:26 posle podne MR.BIG »
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006
« Odgovor #351 poslato: Oktobar 15, 2006, 05:47:48 posle podne »
Hmmmm, pricalo se zadnjih nekoliko godina, da Coleman-a niko nece pobediti i da ce mo dobiti Mr. Olympia jedino kada se penzionise. Malo mi ta konstatacija da Sale ne moze pobediti Igora ni za 100 godina zvuci ponizavajuca. Svako od nas krvari i ranjiv je i svako moze biti pobedjen.

Van mreže IFBBPro

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.207
Odg: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006
« Odgovor #352 poslato: Oktobar 15, 2006, 06:06:12 posle podne »
Hmmmm, pricalo se zadnjih nekoliko godina, da Coleman-a niko nece pobediti i da ce mo dobiti Mr. Olympia jedino kada se penzionise. Malo mi ta konstatacija da Sale ne moze pobediti Igora ni za 100 godina zvuci ponizavajuca. Svako od nas krvari i ranjiv je i svako moze biti pobedjen.

Ovo sam upavo zelio da kazem..

Van mreže ivan2big

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 944
Odg: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006
« Odgovor #353 poslato: Oktobar 15, 2006, 06:15:07 posle podne »
Hmmmm, pricalo se zadnjih nekoliko godina, da Coleman-a niko nece pobediti i da ce mo dobiti Mr. Olympia jedino kada se penzionise. Malo mi ta konstatacija da Sale ne moze pobediti Igora ni za 100 godina zvuci ponizavajuca. Svako od nas krvari i ranjiv je i svako moze biti pobedjen.
slazem se,igor je gubio od denisa,ali konkretan primer  je duel stanko-igor,za stanka kazem da ne moze nikad da ga pobedi...a poredjenje sa mr olympia  nije na mestu,tamo su svi momci koji imaju to nesto,kako god se zvalo,to ili imas ili nemas,tamo je vec sve moguce,u ovom slucaju ne!
drzite me za rec pa me demantujte kad ga bude pobedio
SADA ZNAM GDE SAM GRESIO!

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Odg: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006
« Odgovor #354 poslato: Oktobar 15, 2006, 06:20:17 posle podne »
Nase gore list  :D
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006
« Odgovor #355 poslato: Oktobar 15, 2006, 06:24:21 posle podne »
Zanimljivo, Cutler je pokusao par puta da pobedi Coleman-a, nije imao ono sto ti kazes da bi trebalo imati, a sada odjednom to Cutler ima a Coleman nema, vidis kako je to zanimljivo. Ne bi li se slozio samnom  da bi Sasa to jednog dana mogao imati a Igor nemati.

SVI KRVARE, SVI SU RANJIVI, I SVAKO MOZE BITI POBEDJEN.

Van mreže ĐORĐE KOLUNDŽIJA

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.208
    • FITNESSTRENER
Odg: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006
« Odgovor #356 poslato: Oktobar 15, 2006, 06:28:58 posle podne »
Evo jos jedno javljanje iz Sumporovog stana, dok gledamo Pedjosa na TV Most-u.
Nisam mogao da izdrzim i da se ne javim direktno u emisiju i izrazim licno razocarenje sto Pedjos nije pobedio u over all ili apsolutnoj kategoriji, a nije mi ni jasno kako to da nisu imali svi oni ponovo priliku za slobodan pozing u apsolutnoj kategoriji?
Mislim da razlika u teskoj izmedju Igora i Sala nije uopste bila toliko velika kao sto su neki pre mene navodili i licno bih vise voleo da je Sasa pobedio, narocito sto je sinoc bio u mnogo boljoj formi nego sto sam imao priliku ikada do sad da ga vidim, a vidjam ga od 2000. god. od kako sam u Beogradu skoro svakodnevno u teretani. To sto je Sale otvoreno pokazao svoje razocarenje nije samo zbog ogromne podrske koju smo mu svi pruzili iz publike, vec i zato sto je realno mogao i da pobedi Igora, a to cete videti kad vam posaljem fotografije sa njima dvojicom u uporednim pozama, narocito zbog mnogo bolje definicije Salove zadnje loze i butina iako je Igor imao masivnije noge i dominirao kada uporedimo njihova ramena... Vise cu pisati o tome kad budem mogao da vam posaljem fotografije, posto sam sad u zurbi.
Odoh do Meka da se vidimo sa Pedjosom i da se malo druzimo, pa nam se pridruzite ako ste u NS-u.
Pozdrav svima!

Kakav ti je to argument-bio je u najboljoj formi do sada?Jel to dovoljan razlog da pobedi?Budi bre realan...
Sale jeste bio u najboljoj formi u zadnje vreme ali jednostavno fali mu masa...
Ma rekao sam sebi da neću nikoga više da komentarišem jer im ja nisam nikakav faktor u životu pa da ih to zanima a i ne treba mi da se neko prema kome sam uvek bio najiskreniji naljuti jer sam ovde na forumu rekao da na dan takmičenja ne pogodi formu skroz...pozdravite ga vi mršavi naučnici sa foruma koji jedva čekate da prenosite ko je šta rekao i recite mu da je stvarno bio dobar...
Što se Peđe i Igora tiče...obojica su bili odlični...stvarno...veliki profesionalci...ali nijedan u svojoj najboljoj formi...
Takmičenje je bilo super i stvarno me raduje što je bilo toliko publike...a najinteresantnije mi je bilo dok sam gledao neke od vas forumaša kako po prvi put posmatrate takmičenje i kako ste bili oduševljeni i fascinirani...to je stvarno lepo videti..SVAKA ČAST!
ps. Boro kralju pa kako nisam znao da si ono ti...kako se čovek promeni od dijete...

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006
« Odgovor #357 poslato: Oktobar 15, 2006, 06:34:00 posle podne »
remetik verovatno si uprevu,zao mi je sto te nisam sinoc upoznao!
Takodje stari! Jbg...bice prilike!!!

Van mreže ĐORĐE KOLUNDŽIJA

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.208
    • FITNESSTRENER
Odg: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006
« Odgovor #358 poslato: Oktobar 15, 2006, 06:36:35 posle podne »
Zanimljivo, Cutler je pokusao par puta da pobedi Coleman-a, nije imao ono sto ti kazes da bi trebalo imati, a sada odjednom to Cutler ima a Coleman nema, vidis kako je to zanimljivo. Ne bi li se slozio samnom  da bi Sasa to jednog dana mogao imati a Igor nemati.

SVI KRVARE, SVI SU RANJIVI, I SVAKO MOZE BITI POBEDJEN.
Manimal prijatelju poređenje ti je skroz bezveze ali potpuno se slažem da treba da pobedi onaj koji je spremniji i bolji tog dana ma kako se zvao...

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006
« Odgovor #359 poslato: Oktobar 15, 2006, 06:37:03 posle podne »
Zanimljivo, Cutler je pokusao par puta da pobedi Coleman-a, nije imao ono sto ti kazes da bi trebalo imati, a sada odjednom to Cutler ima a Coleman nema, vidis kako je to zanimljivo. Ne bi li se slozio samnom  da bi Sasa to jednog dana mogao imati a Igor nemati.
Isto bi bilo ponizavajuce da ja kazem da Igor nikada nece imato ONO sto imaju momci na Mr. Olympia.
Jos je uvijek tu na nasim prostorima i nije zadao udarac na internacionalnoj sceni. Kada dodje vrijeme toga i kada se popne stepenik ili mozda dva vise od Pedjosa ,Saleta i ostalih onda ce mo moci razgovarati o drugim stvarima.

Da li ti stvarno mislis da je Igor toliko superioran nad Sasom i Pedjosom?

SVI KRVARE, SVI SU RANJIVI, I SVAKO MOZE BITI POBEDJEN.