Septembar 28, 2024, 09:28:42 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.292 poruka u 18.761 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Jamesbland
X3MShop banner

Autor Tema: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006  (Pročitano 167797 puta)

Van mreže bajic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.057
Re: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006
« Odgovor #120 poslato: Avgust 06, 2006, 09:29:59 pre podne »
Dobro nam dosao,a bolje nas i nasao!

aleksandar_polomac

  • Gost
Re: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006
« Odgovor #121 poslato: Avgust 07, 2006, 08:24:39 posle podne »
dali neko moze da mi kaze kako se prijavljuje na takmicenje i kad moze to da se uradi i gde bio bi zahvalan na odgovoru

Van mreže KasperskY

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 590
Re: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006
« Odgovor #122 poslato: Avgust 07, 2006, 10:08:59 posle podne »
Prijave su ti na dan takmicenja na samom merenju. Nesto su pricali da ce svaki klub ranije slati prijavu svojih takmicara ali od toga za sada nema nista pa ostaje po starom!
Za koji klub ces se takmiciti?

Van mreže Milos Sarcev

  • VIP
  • Bantamweight Member
  • *****
  • Poruke: 177
Re: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006
« Odgovor #123 poslato: Avgust 08, 2006, 05:31:40 posle podne »
Ja bih definitivno voleo da dodjem i ukoliko je to moguce - sigurno cu to i uraditi....

Nakon Olimpije je Evropska turneja i ja cu imati nekoliko takmicara koje bih pripremao i zbog toga je velika verovatnoca da cu ja sa njima doci u Evropu a posto su i Madjarska i Holandija i Austrija "na dohvatu" bila bi steta da ne iskoristim priliku i vidim nase prvenstvo.

Pedja Vuckovic (X3M) je moj veliki prijatelj i nakon sto cemo biti zajedno na Olimpiji dogovoricemo se i za ostale detalje...tako da se jako lako moze dogoditi da zaista dodjem na nase prvenstvo.

Ukoliko se to dogodi ja bih OPET preporucio da se organizuje jedan seminar - za sve zainteresovane ...

aleksandar_polomac

  • Gost
Re: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006
« Odgovor #124 poslato: Avgust 08, 2006, 05:40:30 posle podne »
E vidis u tome je stvar ja sam drzavljanin Srbije i imam nas pasos ali se takmicim za klub u inostranstvu inace se klub sove MM Sports/MaxMuscle Scandinavia pa me zato malo brine kako bi islo zbog prijavljivanja posto od njih niko nije u stanju da dodje u srbiju a ja cu biti sam dole zato bih voleo da znam sve na vreme ako moze neko ko zna oko toga da mi odgovori

Van mreže IGOR MILANOVIC

  • VIP
  • Flyweight Member
  • *****
  • Poruke: 140
    • http://www.x3mgym.com
Re: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006
« Odgovor #125 poslato: Avgust 08, 2006, 06:21:23 posle podne »
Aco e ovako stoje stvari.Jedan od uslova da bih se pojavio na nasem drzavnom je nas pasos to imas ali moras da se takmicis za neki klub iz naseg saveza koji je platio godisnju kotizaciju za ovu godinu.Ne mozes se takmiciti za klub iz drige zemlje jer ovo nije otvoreni turnir neg drzavno prvenstvo.pozdrav od
Igora
PERSONALNI TRENER  062\ 78 28 78

Van mreže bajic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.057
Re: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006
« Odgovor #126 poslato: Avgust 08, 2006, 06:56:09 posle podne »
Citat: Milos_Sarcev
Ja bih definitivno voleo da dodjem i ukoliko je to moguce - sigurno cu to i uraditi....
Ukoliko se to dogodi ja bih OPET preporucio da se organizuje jedan seminar - za sve zainteresovane ...

8O Fenomenalno 8O

Van mreže KasperskY

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 590
Re: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006
« Odgovor #127 poslato: Avgust 08, 2006, 07:09:18 posle podne »
Aco bas iz tog razloga sam te pitao za koji klub ces se takmiciti?! Igor ti je sasvim lepo odgovorio! Koliko sam ja obavesten tvoj brat je Misko Polomac iz G.Milanovca pa vidi da izadjes za njegov klub...ili vidi sa EXTREME-om! :idea:

aleksandar_polomac

  • Gost
Re: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006
« Odgovor #128 poslato: Avgust 08, 2006, 07:14:14 posle podne »
da moj brat je Misko Polomac nista onda dali neko moze da pita Extrema posto bih se onda takmicio za vas ako moze normalno

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.334
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006
« Odgovor #129 poslato: Avgust 08, 2006, 07:15:22 posle podne »
Citat: aleksandar_polomac
da moj brat je Misko Polomac nista onda dali neko moze da pita Extrema posto bih se onda takmicio za vas ako moze normalno
..PA PITAJ GA SAM NA PM....STO DA TI NEKO IZGIRAVA ADVOAKTA BRATE...EXTREMNI NE VOLI TE FORE PREKO 6 BRDA I DOLOVA..POSTAVI KONRETN PITANJE COVEKU I DOBITI CES ODGOVR 8)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.334
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006
« Odgovor #130 poslato: Avgust 08, 2006, 07:15:58 posle podne »
Citat: IGOR
Aco e ovako stoje stvari.Jedan od uslova da bih se pojavio na nasem drzavnom je nas pasos to imas ali moras da se takmicis za neki klub iz naseg saveza koji je platio godisnju kotizaciju za ovu godinu.Ne mozes se takmiciti za klub iz drige zemlje jer ovo nije otvoreni turnir neg drzavno prvenstvo.pozdrav od
Igora
..MALO OFF..BRISATI CU SAM...DJE SI TI TARZANE?????????

aleksandar_polomac

  • Gost
Re: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006
« Odgovor #131 poslato: Avgust 08, 2006, 07:17:00 posle podne »
hvala igore na savetu jer se prvenstvo blizi pa ocu sve da znam na vreme da nebi dosao u srbiju a da nemogu da se takmicim posto ovde imam jos dva takmicenja pored naseg prvenstva u Oktobru svecko prvenstvo i prvenstvo zemlja severne evrope

Van mreže KasperskY

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 590
Re: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006
« Odgovor #132 poslato: Avgust 08, 2006, 07:18:13 posle podne »
Citat: pedjos
Citat: aleksandar_polomac
da moj brat je Misko Polomac nista onda dali neko moze da pita Extrema posto bih se onda takmicio za vas ako moze normalno
..PA PITAJ GA SAM NA PM....STO DA TI NEKO IZGIRAVA ADVOAKTA BRATE...EXTREMNI NE VOLI TE FORE PREKO 6 BRDA I DOLOVA..POSTAVI KONRETN PITANJE COVEKU I DOBITI CES ODGOVR 8)

UPRAVO TAKO samo nisam siguran da li je EXTREME u Beogradu...nisam ga video skoro! Ali bez obzira verujem da je povremeno na forumu! :wink: Znaci PM! :!:

aleksandar_polomac

  • Gost
Re: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006
« Odgovor #133 poslato: Avgust 08, 2006, 07:19:35 posle podne »
uredu pedjos nego neznam mozda je covek zauzet nebi voleo da budem teret ikome a vi ga vidjate vi koji trenirate u beogradu kod njega ali pitacu ga na PM nema problema hvala ljudi puno na savetima jel mi je zelja da ucestvujem u nasoj zemlji na takmicenju jer sam ja ipak iz srbije a ne iz svecke.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.334
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006
« Odgovor #134 poslato: Avgust 08, 2006, 07:24:40 posle podne »
Citat: aleksandar_polomac
uredu pedjos nego neznam mozda je covek zauzet nebi voleo da budem teret ikome a vi ga vidjate vi koji trenirate u beogradu kod njega ali pitacu ga na PM nema problema hvala ljudi puno na savetima jel mi je zelja da ucestvujem u nasoj zemlji na takmicenju jer sam ja ipak iz srbije a ne iz svecke.
.....MA I JA NE TRENIRAM U BG NITI ZIVIM U BG,PA KADA MI GOD TREBA,NADJEM NACIN DA SE CUJEM SA NJM..

NECES MU BITI ANTERETU I COVEK CE DA TI ODGOVRI CIM UHVATI VREMNEA..A MOZDA I ODMAH AKO JE U BG PA VECERAS KADA DODJE NA FORUM..

HEHEHHE,,,,ON POCINJE ZIVOT KADA JA SUTAJEM OKO 2 UJUTRO.. :wink: