Septembar 29, 2024, 11:26:36 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.293 poruka u 18.762 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Jamesbland
X3MShop banner

Autor Tema: Naša deca  (Pročitano 5218 puta)

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Naša deca
« poslato: Januar 06, 2009, 10:58:14 posle podne »
 :)

Ova ideja mi se vrti duže vreme, voleo bi da ova tema sadrži zanimljive fotke i dogodovštine naše dece,dece oko nas, i naše impresije u vezi njih.
Počeću od moje ćerkice Nine:
Tata je prisustvovao njenom rođenju, isekao je pupčanu vrpcu a majka celu noć sa osmehom na licu je zaljubljeno gledala bez obzira što je porođaj trajao 14h,  i od tog dana uživamo-ratujemo sa njom  :), svaki dan nas oduševljava sa nekim novim postupkom i zezancijama  :)
Ima neograničeno poverenje u nas dvoje, npr. Popne mi se na ramena (sedi) okrenuta licem i baci se unazad kao da pada i smeje se jer zna da ću je uhvatiti, ili popne se na tabure iza mene dok ja ležim na podu i pogleda me i skoči, čak i kad joj kažem „neću te uhvatiti“ samo se nasmeje i skoči  :)
Kod Nine ima milion situacija ali evo navešću par:
Majka joj svake noći priča priču za laku noć i kako je jedna od priča „PETAR PAN“ ovih dana kad su pucale petarde dok je spavala , probudi se onako uplašena, zabije svoju glavicu i zagrli Mirjanu ili mene čvrsto, Mirjana joj kaže „ne plaši se dušo to pucaju petarde“ i ona od tada priča (pod utiskom priče) „puca PETAR PAN „ slatka je  :)
Mirjana kad trenira ona je imitira, radi listove, diše kao umorna je, vrcka guzom uz HIP-HOP, kad tata diže malo veće težine pogleda me i kaže „jel možeš tata?“, obavezo joj ostavimo malo wheya i dextroze nakon našeg treninga da ona poliže onu rešetkicu  :).
Svaki dan padne joj na pamet takmičenja na koja smo UVEK išli zajedno i po 700-400-300km daleko i imitira svoju majku kako pozira, samo da je vidite kako je tad slatka, ukoči se i onako se trese kao koliko se stegla i pogled joj onako ukočen  :) .
Mnogo dobro pamti sve i ima slatke impresije vezane za vežbanje, takmičenje...naše prijatelje. Terzu i Sanelu obožava, svaki dan ih pominje i stalno se „svađa“ sa Terzom (tako se mazi), Gorana i Sonju isto voli, sa Goranom se mazi „idemo ! „ to je neka njihova interna fora  :), sa takmičenja u Kragujevcu koje je bilo najposećenije na koje je ona bila (a Boga mi i mi) zapamtila je navijanje za Đuru (Bojana Đurovića) koga isto gotivi, i sada gde god se nalazimo, javni prevoz, prodavnica, tržni centar, park... ona odjedanput počne da navija „Đuro, Đuro!“ tako je navijala i za Terzu dok se takmičio samo što je tada bila manja pa je to imalo i manji intezitet  :)
Voli one animacije na MSNu i kad poželi ja da bi joj pustio moram da nahvatam nekog na online i pustim animacije, tako ljudima šaljem srculenca, ženu koja se kikoće, loptice..  :)
Obožava more za 2,5godine koliko ima išla je sa nama 3puta na more, u sred zime nas tera da idemo na more  :)
Sve u svemu odgajamo je da bude normalno dete, vaspitano i da voli sport, od malena joj to usađujemo u glavu jer ako niko nije gurao mene i Mirjanu i motivisao nas mi ćemo naše dete pa sad ako se odluči OK ako ne podržaćemo je šta odluči  :)
Ovo je samo mali deo kojim opisujem moju malu princezu, tatinu guzu NINU  :)

p.s: njen osmeh leči sve  :-*

« Poslednja izmena: Januar 06, 2009, 11:01:04 posle podne bebac »
Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!

Van mreže MarK3

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 790
Odg: Naša deca
« Odgovor #1 poslato: Januar 06, 2009, 11:01:23 posle podne »
Hehe, mala je opasna... Ima na koga da bude ;D Inace,uglavnom sam ja zaduzen za primanje tih ''emocija'' na msn-u :D

Van mreže kety

  • Lepotica
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 278
Odg: Naša deca
« Odgovor #2 poslato: Januar 06, 2009, 11:03:21 posle podne »
Zanimljiva tema,imas li neku zanimljivu fotografiju?

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: Naša deca
« Odgovor #3 poslato: Januar 06, 2009, 11:29:37 posle podne »
Zanimljiva tema,imas li neku zanimljivu fotografiju?

:) izvolite :)
Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: Naša deca
« Odgovor #4 poslato: Januar 06, 2009, 11:32:20 posle podne »
:)
Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!

Van mreže kety

  • Lepotica
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 278
Odg: Naša deca
« Odgovor #5 poslato: Januar 06, 2009, 11:33:43 posle podne »
Lutka!

Van mreže kwon

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 348
Odg: Naša deca
« Odgovor #6 poslato: Januar 07, 2009, 12:02:10 posle podne »
Svaka cast Bebac...cerkica ti je preslatka .

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: Naša deca
« Odgovor #7 poslato: Januar 07, 2009, 12:37:49 posle podne »
Hvala  :)
« Poslednja izmena: Januar 07, 2009, 12:40:07 posle podne bebac »
Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.859
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: Naša deca
« Odgovor #8 poslato: Januar 07, 2009, 12:44:04 posle podne »
Nina flower...Lutka prava.
To je blago Bebac!

Van mreže kety

  • Lepotica
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 278
Odg: Naša deca
« Odgovor #9 poslato: Januar 07, 2009, 07:48:45 posle podne »
Evo i moje Tike i kosarkasica i plesacica!

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: Naša deca
« Odgovor #10 poslato: Januar 07, 2009, 10:06:05 posle podne »
Tika= ANĐEO :)
Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!

Van mreže djuka_vozd

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: Naša deca
« Odgovor #11 poslato: Januar 07, 2009, 10:51:20 posle podne »
svaka cast tata :)

Van mreže kety

  • Lepotica
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 278
Odg: Naša deca
« Odgovor #12 poslato: Januar 07, 2009, 11:02:13 posle podne »
Hvala Bebac.....bas je veceras htela da mi pomogne,jer sam nosila hrpu njenih igracaka na sprat i flasicu sa mlekom,pa je uzela flasicu.......da pomogne mami.

Van mreže R.Igor86

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 416
  • U PEĆ!!! U PEĆ!!!
Odg: Naša deca
« Odgovor #13 poslato: Januar 08, 2009, 12:29:33 pre podne »
Zasto ja nemam tako cool tatu,da me vodi 3 puta u 2.5 god na more...mene moj nikada nije vodio... :'(
Dead Body Disposal
For those that don't know what to do after ya foes are killed
Shit could get messy when the blood flow spills
You never know when you might need to know skills
In body disposal it's no frills...

Van mreže Ajs_Krejatin

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 463
  • GRUDI+BICEPS
Odg: Naša deca
« Odgovor #14 poslato: Januar 08, 2009, 05:37:49 pre podne »
evo ih moji malisani  8)

CHUCK NORRIS MOZE DA IZD*** NA MARIJU SERIFOVIC!!!