Septembar 20, 2024, 07:38:13 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: HELP  (Pročitano 4325 puta)

Van mreže facafaca

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
HELP
« poslato: Januar 03, 2009, 03:34:18 posle podne »
Cao. Razmisljao sam da pocnem da koristim mass gainer (maximize) u kombinaciji sa kreatinom. Da li je ovo OK i da li mi treba jos nesto? Inace sam koristio pre proteine samo i osrednje sam zadovoljan... I ako je OK moze li neka preporuka kako da koristim mass gainer. Hvala

Van mreže bojanh66

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 541
Odg: HELP
« Odgovor #1 poslato: Januar 03, 2009, 04:12:09 posle podne »
vecina njih ce ti reci da su gejneri cisto bacanje para jer ces samo nabaciti sala i zamastiti se pa ces kasnije imati dosta muke da to skines...bolje uzeti neki whey i dex i pravis sam sebi gejner koji je kvalitetniji sa vecim procentom proteina za sto cistiju masu  :)

Van mreže facafaca

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: HELP
« Odgovor #2 poslato: Januar 03, 2009, 04:28:04 posle podne »
pa dobro, tako sam i ja nesto mislio pre ali isto sam hteo sebe da postedim muckanja... ceo zivot nesto muckam :-) A kako da muckam whey i dex?

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.612
Odg: HELP
« Odgovor #3 poslato: Januar 03, 2009, 04:58:47 posle podne »
pa dobro, tako sam i ja nesto mislio pre ali isto sam hteo sebe da postedim muckanja... ceo zivot nesto muckam :-) A kako da muckam whey i dex?
gle ovako prvo uzmes sejker , pa onda u sejker sipas whey, pa  onda dex, pa onda zatvoris sejker i pocnes da ga pomeras gore- dole levo - desno ...sto brze... i tako jedno 20 sekundi...

Van mreže Nikola ifbb

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 442
Odg: HELP
« Odgovor #4 poslato: Januar 03, 2009, 05:23:58 posle podne »
Najbolja kombinacija je 40-60 g whey-a i dodas 30-50 g dex narocito posle treninga.
Ako si bilder, onda budi bilder, treniraj kao bilder i hrani se kao bilder tokom cele godine.

Van mreže Fat Abbott

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 153
Odg: HELP
« Odgovor #5 poslato: Januar 04, 2009, 02:32:41 posle podne »
Citat
gle ovako prvo uzmes sejker , pa onda u sejker sipas whey, pa  onda dex, pa onda zatvoris sejker i pocnes da ga pomeras gore- dole levo - desno ...sto brze... i tako jedno 20 sekundi...

Hehe! Zaboravio si da napomenes da li su pokreti ujednacene brzine ili se ubrzavaju kako se "sejkovanje" blizi kraju. Takodje, interesuje me kojom rukom sejkujem za masu, a kojom za definiciju? I sta se moze desiti ako prekoracim vreme od 20 sekundi, ili ne daj Boze ne uspem da izdrzim da sejkujem ni toliko dugo, da li to ostavlja posledice na jetru, bubrege, dvanaestopalacno crevo?

Van mreže Milos

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 141
Odg: HELP
« Odgovor #6 poslato: Januar 04, 2009, 07:04:03 posle podne »
Cao. Razmisljao sam da pocnem da koristim mass gainer (maximize) u kombinaciji sa kreatinom. Da li je ovo OK i da li mi treba jos nesto? Inace sam koristio pre proteine samo i osrednje sam zadovoljan... I ako je OK moze li neka preporuka kako da koristim mass gainer. Hvala

Momak prvo napisi koliko imas godina, visina, tezina pa onda pitaj..... Naravno da mozes da koristis gainer sa kreatinom. Mada uzmi gainer jedino ako si JAKO mrsav. Po meni jaca kombinacija ti je whey + creatine! NARAVNO ISHRANA JE NAJBITNIJA (po hiljaditi put). Suplementi su tu samo da te poguraju.

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: HELP
« Odgovor #7 poslato: Januar 05, 2009, 12:12:27 posle podne »
Citat
gle ovako prvo uzmes sejker , pa onda u sejker sipas whey, pa  onda dex, pa onda zatvoris sejker i pocnes da ga pomeras gore- dole levo - desno ...sto brze... i tako jedno 20 sekundi...

Hehe! Zaboravio si da napomenes da li su pokreti ujednacene brzine ili se ubrzavaju kako se "sejkovanje" blizi kraju. Takodje, interesuje me kojom rukom sejkujem za masu, a kojom za definiciju? I sta se moze desiti ako prekoracim vreme od 20 sekundi, ili ne daj Boze ne uspem da izdrzim da sejkujem ni toliko dugo, da li to ostavlja posledice na jetru, bubrege, dvanaestopalacno crevo?


stvarno ste neozbiljni, ne moz to rukom da se tako mucka..kupis 'muckalicu' sa kojom ne brines o brzini i intezitetu..i pazi samo da ne stavis dex pre whey-a, a vodu na kraju..

ma dajte jbt postujte malo nas trud i vreme i citajte malo forum, neko se potrudio nesto tu i da pise sto cete sigurno naci zanimljivim.. 'kako da se nagruvam'

treba ustavom zabraniti taj gejner, eto toliko je glup!
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže djake

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 469
Odg: HELP
« Odgovor #8 poslato: Januar 05, 2009, 01:17:19 posle podne »
A sto da ne stavi dex pre wheya, ja uvek tako radim...cini mi se da se dex lakse istopi, a whey ako ga stavis u sheaker koji ima na dnu malo vode, zna da se zalepi, pa treba jace da muckas...

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: HELP
« Odgovor #9 poslato: Januar 05, 2009, 01:38:40 posle podne »
stavis prvo malo vode na dno pa onda whey i dex,onda se ne lepi:)
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Spartak

  • Gost
Odg: HELP
« Odgovor #10 poslato: Januar 05, 2009, 02:05:23 posle podne »
stavis prvo malo vode na dno pa onda whey i dex,onda se ne lepi:)
to kaze zato jer nosi shaker u teretanu.
Zgodni su ovo trikovi...:)

Van mreže Fat Abbott

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 153
Odg: HELP
« Odgovor #11 poslato: Januar 05, 2009, 02:23:49 posle podne »
Citat
to kaze zato jer nosi shaker u teretanu.
Cekaj, pa sad ste me zbunili totalno! Kako mislis "nosi u teretanu"? Kod mene je zabranjeno unosenje sopstvenih sejkera u teretanu, moram da kupim njihov. To je valjda, kao da donosim  svoju hranu i pice u kafanu.  :-[

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: HELP
« Odgovor #12 poslato: Januar 05, 2009, 06:18:16 posle podne »
fat abbott jel me zajebavas da ne mozes da uneses sejker
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Spartak

  • Gost
Odg: HELP
« Odgovor #13 poslato: Januar 05, 2009, 06:43:40 posle podne »
Citat
to kaze zato jer nosi shaker u teretanu.
Cekaj, pa sad ste me zbunili totalno! Kako mislis "nosi u teretanu"? Kod mene je zabranjeno unosenje sopstvenih sejkera u teretanu, moram da kupim njihov. To je valjda, kao da donosim  svoju hranu i pice u kafanu.  :-[

svlacionica? Kola? usput? jel tolka frka?

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.612
Odg: HELP
« Odgovor #14 poslato: Januar 05, 2009, 06:51:05 posle podne »
zajebava se covek...