Jul 02, 2024, 09:20:06 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.954 članova - Poslednji član: Laurieviady
X3MShop banner

Autor Tema: ja batice  (Pročitano 7808 puta)

Van mreže Nemanja Simon

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 124
ja batice
« poslato: Decembar 26, 2008, 03:52:39 posle podne »
pozdrav svima na forumu,rekoh da se predstavim ja sam nemanja,91 godiste...forum pratim vec duze vreme i stvarno samo reci hvale imam...u teretanu idem,pa evo krece 9 mesec...zadovoljan sam kako napredujem...otvaram ovu novu temu da bih imao s`kim da popricam o mom treningu,ishrani i tako...tezak sam oko 86 kg,a visok,nisam siguran ali max 180 cm,mada ja mislim da imam manje :) ovako...prvo bih zeleo da se zahvalim nasoj legendi-pedji petrovicu,kome sam puno puta pisao (smarao :) ) i koji mi je odgovarao na mail i tako pomogao oko treniga i ishrane...znaci jos jednom-HVALA...ovako moja ishrna izgleda ovako:
ustajem u 6:20 h-cim ustanem  uzmem 5g glutamina + 1 merica wheya...onda spremam dorucak,on je za 45 min 7:05 ili 7:10h:kajgana od 2 zumanca(nekada 1) + 6 belanaca(nekada 7,ako je 1 zumance) u kajganu ubacim 100g sampinjona + veca kriska razanog ili integralnog hleba (ili ovsene 60-70 g) + banana.obrok br 2 10:30 h:proteinski sejk(2 merice wheya,5 g glutamina) + 100 g ovsenih.3 obrok13 :30h :tujevina,mesana salata(razno povrce),bareno jaje + veca kriska razanog ili integralnog hleba. 4 obrok 16:30h:200 ili 250 g pileceg belog mesa,150-200 g barenog krompira ili neka testenina(retko) + mesana salata..onda dolazi trening..pwm:uzimao sam volumass (35g proteina,10g bcaa,8 g glutamina,2,5 g creatina itd.) ali planiram da krenem sa:50g wheya,60g dextroze,12 g glutamina,5 g bcaa i koji gram creatina.obrok posle pwm oko 20:00h,najkasnije 20:30h:250 g pileceg belog mesa + 60-70 g pirinca + mesana salata...obrok pred spavanje 22:30 ili 23:00h:protein sa 150-200g ella sira.to je sto se tice ishrane..trening:odlucio sam da ga promenim,pa sam pitao pedju kako bi najbolje bilo da vezbam?pedja (ponovo mu se zahvaljujem) mi je ogovorio da 4 nedelje treniram po jednom,pa 4 nedelje po drugom.mada moj prosli trening plan je 97% isti kao trening plan 1...tako da cu sada dok je raspust trenirati po ovom drugom,evo kako to izgleda:trening plan 1pon:grudi,biceps,listuto:kvadriceps,lozasre:odmorcet:spoljni deo ledja,tricepspet:ramena,trapezoid,listsub:centralni deo ledja,trapezoid trenig plan 2:pon:grudi,listuto:ledjasre:odmorcet:rukepet:kvadriceps,lozasub:ramena,list
 sto se tice vezbi radio bih ove vezbe po 4 serije : za grudi:benc,kosi,propadanje,razvlacenje,pulover...ledja:mrtvo,zgibovi,lat,veslanje u pretklonu,veslanje bucicom,veslanje na donjem koturu kros masine...ruke:triceps:potisak sa cela,triceps ekstenzija na kros masini,jednorucna triceps ekstenzija iza glave.biceps:pregib na skotovoj klupi,pregib dvorucnim tegom,hammer pregibi...kvadriceps:cucnjevi,prednji cucnjevi(u mojoj teretani nema masine sa hack ili leg press-a,pa zato prednji)ekstenzija za kvadriceps loza:iskorak i ekstenzija za lozu...ramena:potisak iza vrata dvorucnim tegom,arnoldov potisak,letenje bucucama i letenje u predklonu...trapezoid:slaganje ramenima bucicama ili dvorucnim tegom list:sedece ili stojece podizanje na prste...to je to...pa..komentarisite :) pozdrav

Van mreže X FRAME

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 482
Odg: ja batice
« Odgovor #1 poslato: Decembar 26, 2008, 04:27:23 posle podne »
Momcino ovde se slike stavljaju . . .
1. bodybuilding forever
2. where the mind goes the body will follow

Van mreže Nemanja Simon

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 124
Odg: ja batice
« Odgovor #2 poslato: Decembar 26, 2008, 04:31:01 posle podne »
polako

Van mreže X FRAME

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 482
Odg: ja batice
« Odgovor #3 poslato: Decembar 26, 2008, 06:03:30 posle podne »
Ma ne zurim ja nigde , nego sam kazem .
1. bodybuilding forever
2. where the mind goes the body will follow

Van mreže Nemanja Simon

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 124
Odg: ja batice
« Odgovor #4 poslato: Decembar 26, 2008, 07:58:48 posle podne »
ma opusteno...samo polako...


Van mreže R.Igor86

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 416
  • U PEĆ!!! U PEĆ!!!
Odg: ja batice
« Odgovor #5 poslato: Decembar 26, 2008, 08:48:11 posle podne »
pa sta nam znaci tvoje ime u temi gde clanovi foruma postavljaju slike...lepo ti kaze decko...
Dead Body Disposal
For those that don't know what to do after ya foes are killed
Shit could get messy when the blood flow spills
You never know when you might need to know skills
In body disposal it's no frills...

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: ja batice
« Odgovor #6 poslato: Decembar 26, 2008, 09:05:20 posle podne »
Dobro dosao na forum. Lepo je sto si se predstavio,ali bi mogao da okacis bar neku sliku... Mogao si da razdvojis malo ove pasuse,konfuzan ti je ceo post. Ono sto sam mogao na brzinu da primetim da ti je hleb nezaobilazan u svim obrocima. Riza ti nece skoditi,mnogo je bolji izvoru UH od hleba i krompira.

Van mreže THEROCK

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 620
Odg: ja batice
« Odgovor #7 poslato: Decembar 26, 2008, 11:27:29 posle podne »
Ako nema slika trebao bi da premestis temu negde drugde posto ne ide uz naziv :)

Van mreže Nemanja Simon

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 124
Odg: ja batice
« Odgovor #8 poslato: Decembar 26, 2008, 11:39:18 posle podne »
ne,ne...hleb samo u 1 obroku..retko kad u trecem i to je to...
a gde temu da premestim?kako?

Van mreže Nemanja Simon

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 124
Odg: ja batice
« Odgovor #9 poslato: Decembar 26, 2008, 11:44:54 posle podne »
slika danas iz teretane...aj bar nesto

Van mreže Nemanja Simon

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 124
Odg: ja batice
« Odgovor #10 poslato: Decembar 26, 2008, 11:46:24 posle podne »
ja ne znam da smanjim sliku,pa ako neko moze...hvala...slatka kapica :) ovo me je ortak danas u teretani slikao mobom,pa ono,bar nesto da prilozim posto drugih slika nemam...

Van mreže Nemanja Simon

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 124
Odg: ja batice
« Odgovor #11 poslato: Januar 02, 2009, 12:05:15 pre podne »
da li se vidi slika uopste?


Van mreže duh

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.025
Odg: ja batice
« Odgovor #12 poslato: Januar 02, 2009, 12:16:51 pre podne »
http://www.realx3mforum.com/pravilnik.html

VSO Image Resizer              skini ovaj program, u njemu mozes smanjiti slike.
You will just be more stronger, faster and harder than before.

Van mreže The Dusan Todorovic

  • Član
  • *
  • Poruke: 30
  • Lee Priest... cuvaj se dolazim
    • My space
Odg: ja batice
« Odgovor #13 poslato: Januar 02, 2009, 09:14:18 pre podne »
http://www.realx3mforum.com/pravilnik.html

VSO Image Resizer              skini ovaj program, u njemu mozes smanjiti slike.
Mozes i preko painta.
Koji bodibilder do sada nije poludeo, taj stvarno nije normalan.

Van mreže Nemanja Simon

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 124
Odg: ja batice
« Odgovor #14 poslato: Januar 03, 2009, 08:54:20 posle podne »
jedina koju imam...cim se slikam saljem druge