Septembar 28, 2024, 10:30:09 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.292 poruka u 18.761 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Plan regulisanja ishrane povodom skidanja kilaze na 3 meseca  (Pročitano 5720 puta)

Van mreže Byk

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Plan regulisanja ishrane povodom skidanja kilaze na 3 meseca
« poslato: Decembar 25, 2008, 09:30:17 posle podne »
Poz svima zovem se Vuk imam 20 god nisam nasao temu za predstavljanje ali ako postoji tako neko mesto na ovom forumu za nove clanove slobodno mi dajte link.Inace idem u teretanu nekih godinu ipo dana uz 2 pauze od po 2 meseca.Znaci taman krenem pa se vratim na pocetak jbg. E sad sam resio cvrsto da krenem i idem dok se ne dovedem u red.Visok sam 183 i imam 102kg.Jbg. nisam mnogo masan al me zezaju donji stomak,noge i dupe.Na tim delovima ima sigurno 10-15kg vise nego sto bi trebalo. Ja sam citao neke teme na ovom forumu i resio da probam sa nekim programom ishrane uz redovan odlazak u teretanu 5xnedeljno + svaki dan cardio osim vikendom.Sto se tice cardio treninga tu bi uglavnom 3x HIT nedeljno 2xklasican (40-60 min malo jaci tempo). U teretani radim  4 vezbe po grupi misica.Svaka vezba 4 serija sa 8-10 ponavljanja. A evo ovako odprilike izgleda ishrana sa kojom se ja nadam da cu da skinem taj visak kila. Ovo sam ja nesto sastavljao i nadam se da je ok sto se tice skidanja kilaze ali opet bih molio za strucno misljenje.

PONEDELJAK: Dorucak 135gr tunjevine,0.25 jogurta i parce hleba, Uzina 100 gr kikiriki pecen bez soli + proteinski sejk Rucak*(kuvano) 200gr piletine,1krompir +salata  Uzina mala tunjevina 2 kuvana jajeta,solja jogurta  Vecera Proteinski sejk sa mlekom

UTORAK:Dorucak 135gr tunjevine,0.25 jogurta i parce hleba, Uzina 100 gr kikiriki pecen bez soli + proteinski sejk Rucak Oslic 250gr +salata Uzina mala tunjevina 2 kuvana jajeta,solja jogurta  Vecera Proteinski sejk sa mlekom

SREDA:Dorucak 135gr tunjevine,0.25 jogurta i parce hleba, Uzina 100 gr kikiriki pecen bez soli + proteinski sejk Rucak (kuvano) govedina 250 gr,mesano povrce  Uzina mala tunjevina 2 kuvana jajeta,solja jogurta  Vecera Proteinski sejk sa mlekom

CETVRTAK Dorucak 2 kuvana jajeta,solja mleka,parce sira Uzina proteinski sejk Rucak (kuvano) Piletina 200gr +150gr  pirinac sa povrcem Uzina tunjevina +solja jogurta Vecera proteinski sejk i 2 jabuke

PETAK  Dorucak 2 kuvana jajeta,solja mleka,parce sira Uzina proteinski sejk Rucak Oslic 250gr+ 150gr  pirinac sa povrcem  Uzina tunjevina +solja jogurta Vecera proteinski sejk i suseno voce 100gr

SUBOTA I NEDELJA unos proteina na min oko 75gr a unos UH na oko 300-350 gr

U proteinski sejk idu po 2 merice,Od suplemenata glutamin i whey.

Planiram da se ovako hranim 12 nedelja ili ti 3 meseca. A posle klasika 2-2.5 gr proteina po kilu i teraj.Meni je bitno da ja prvom skinem tih 10-15 kg.Dajte neku sugestiju ili tako nesto da znam na vreme sta da menjam.Jos jednom hvala

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Plan regulisanja ishrane povodom skidanja kilaze na 3 meseca
« Odgovor #1 poslato: Decembar 25, 2008, 11:13:24 posle podne »
treninga ok.
ponedeljak.kako pripremas tu tunu?jogurt koliko posto mlecne masti?hleb NE,ni kriska!!!,vecera whey+ella sir.
utorak.isto kao ponedeljak
sreda.isto kao ponedeljak i utorak!!!!!!
cetvrtak.jabuke ti ne trebaju za veceru,
petak.dorucak los,vecera katastrofa!!!!!!!!!!!
SUBOTA I NEDELJA,uzas imas 100kg i hoces da unosis 75g pro,moja sestra od 13 godina unosi toliko:):):)
sve u svemu STANI TU GDE JESIi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
PUNO GRESAKA
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže santi

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 83
Odg: Plan regulisanja ishrane povodom skidanja kilaze na 3 meseca
« Odgovor #2 poslato: Decembar 25, 2008, 11:20:04 posle podne »
za tvoj problem takav nacin ishrane ti nece pomoci jer ne resava tvoj problem

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Plan regulisanja ishrane povodom skidanja kilaze na 3 meseca
« Odgovor #3 poslato: Decembar 25, 2008, 11:25:54 posle podne »
ovo ne resava niciji problem,pazi nije lose,na neku ruku kontas stvari ALI IMA DOSTA TOGA DA SE MENJA
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Deja

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 752
Odg: Plan regulisanja ishrane povodom skidanja kilaze na 3 meseca
« Odgovor #4 poslato: Decembar 25, 2008, 11:42:10 posle podne »
Sve, sve, ali 100gr SUSENOG voca za veceru... pa i da je limun u pitanju uzas, samo to ce pokvariti i najbolju ishranu za mrsavljenje.

Van mreže Byk

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: Plan regulisanja ishrane povodom skidanja kilaze na 3 meseca
« Odgovor #5 poslato: Decembar 26, 2008, 01:29:45 pre podne »
To suvo voce sam stavio ne znam ni ja sto.Svestan sam da je puno secera i ostalog cuda al jbg.Tako da ce  da bude izbaceno iz vecere.E sad ovaj plan radim tako sto se zezam sa telom vidite da prvih 3 dana je nivo UH na min oko 50-70 gr izbacuje se i to parce leba.I polako se povecavaju UH a smanjuju proteini do vikenda da bu opet u ponedeljak proteini bili na visokom nivou a uh na niskom.I na taj nacin na se ubrza metabolizam.Ako treba ja cu da ubacim jos proteina prva 3 dana.Ja sam citao nesto na ovom linku http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,12074.0.htm pa sam hteo da probam ovo sto je Pedja napisao i da prilagodim ishranu ovom programu.Sad mozda sam ja skroz promasio ishranu.Pa reko bolje mi je da pritam nego da se negde sjebem.

Van mreže THEROCK

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 620
Odg: Plan regulisanja ishrane povodom skidanja kilaze na 3 meseca
« Odgovor #6 poslato: Decembar 26, 2008, 11:58:04 pre podne »
Sto se lepo ne pridrzavas dijete sa rotacijom UH sto je nepisao "THE PEDJA"  :) i ne razmislas i ne bijes glavu sa nekim tvojim dijetama da li su dobre ili nisu. Ako se pridrzavas toga i sa dobrim kardiom za tih 3 meseca ima da odu tih 10-15 kg vrlo lako.