Jun 30, 2024, 05:10:07 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.247 poruka u 18.758 tema - 20.954 članova - Poslednji član: Laurieviady
X3MShop banner

Autor Tema: Pomagajte da izbegnem operaciju.  (Pročitano 2132 puta)

Van mreže Radmajster

  • Član
  • *
  • Poruke: 21
Pomagajte da izbegnem operaciju.
« poslato: Decembar 22, 2008, 11:32:44 pre podne »
Pozdrav svim clanovima i unapred hvala za savete.
Povreedio sam koleno i casica mi je pomerena malo u desnu stranu posto je jedan od dva elasticna poveza koji je drze popustio. Jedina varijanta da izbegnem operaciju je da vezbama OJACAM PREDNJU LOZU ALI BEZ JACANJA ABDUKTORA I BEZ JACANJA MEDIJALNOG VASTUSA.
Pa bih vas zamolio da mi kazete sa kojim vezbama bih to uspeo u teretani.

Van mreže X FRAME

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 482
Odg: Pomagajte da izbegnem operaciju.
« Odgovor #1 poslato: Decembar 24, 2008, 05:03:54 posle podne »
Sta su ti doktori , rekli , savetovali .... Bolje je i otici na operaciju , nego da stalno vuces povredu . Mislim tako bih ja uradio .... Tesko ces vezbama da ispunis sve te uslove .. DAj malo vise podataka sta su doktori rekli .......
1. bodybuilding forever
2. where the mind goes the body will follow

Van mreže Radmajster

  • Član
  • *
  • Poruke: 21
Odg: Pomagajte da izbegnem operaciju.
« Odgovor #2 poslato: Decembar 24, 2008, 08:14:19 posle podne »
To sto su rekli to sam i napisao, sem da mi je na kraju rekao da njegov drugar radi sa njegovim pacijentima u teretani i da ce ga on nazvati da mu javi za mene. Sto ce reci moram kod njega u teretanu inace mi doca nece reci vezbe. E pa sam ja pomislio da pitam vas koje vezbe bi pogodile najvise gore navedenu grupu misica a manje ostale gore navedene grupe misica.

Van mreže X FRAME

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 482
Odg: Pomagajte da izbegnem operaciju.
« Odgovor #3 poslato: Decembar 24, 2008, 08:29:04 posle podne »
Pa nista matori onda cekaj da odes kod tog lika u gym , pa vidi sta ti on kaze . sta drugo reci
1. bodybuilding forever
2. where the mind goes the body will follow

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.500
Odg: Pomagajte da izbegnem operaciju.
« Odgovor #4 poslato: Decembar 24, 2008, 09:25:33 posle podne »
ma mogao bi ti to i da operises...mislim da je oporavak dosta brz i efikasan
al se nekad dobro jelo

Van mreže Radmajster

  • Član
  • *
  • Poruke: 21
Odg: Pomagajte da izbegnem operaciju.
« Odgovor #5 poslato: Decembar 25, 2008, 12:28:14 pre podne »
Pa nista matori onda cekaj da odes kod tog lika u gym , pa vidi sta ti on kaze . sta drugo reci
Sve bi to bilo ok da nisam vec uplatio teretanu i da on ne dere kozu sa ledja i povrh svega sto je na drugom kraju grada. A u mojoj teretani nema neko ko barata sa ovom terminologijom tj anatomijom pa reko da ovde priupitam. A na operaciju moram ici u svakom slucaju samo sto mi sad trenutno ne odgovara pa bik da je malo prolongiram.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pomagajte da izbegnem operaciju.
« Odgovor #6 poslato: Decembar 25, 2008, 11:08:46 pre podne »
priajtelju..
operacija bilo koje vrste je UVEK ZADNJA SOLUCIJA..nemoj to da radis..
meni su rekali da nikada necu hodati i da mi je operacija nezbezna pa sam posle toga uzeo titulu na blakasnkom...toliko o tome.
kao sto rekoh..operacija te uvek ceka ako bas bude moralo
pre toga mora da isrpics sve metode koje postoje...
niko ti ovde nece reci i nemoze koje vezbe da radis posto je opis povrede vrlo stur i bez ikakvog snimka...
a sto je jos vaznije...u radu sa takvom vrstom povrede,najbolje se sve vidi na licu mesta tj prilikom oredjivanja vrste vezbe,radijusa pokreta,vrste opterecenja i svega ostalog sto takava povreda i njen tretman zahetva.
zato..
ako je taj lekar rekao da ides kod nekoga ko zna..to nema veze sa tim dali je ili nije njegov kolega.
vec je tebi bitno da covek moze da ti pomogne...
koliko ja mogu da iz tako sturog opisa vidim,to nije nista sto ne moze da se sredi sa pravlinim izvodjnjem vezbi,pravlinim doziranjem i svim sto podrazumeva takva vrsta oporvaka
da skratim.
da sam na tvom emstu,otisao bihi trazio alternativne metode da su neznam gde a ne na drugom kraju grada.
u ostalom..tebi je dovljno da ides 20-30 dana i da uvidis o cemu se tu u stvari radi..da pratis sta on u stvari radi sa tobom,pamtis i sam primenjujes negde gde nije na kraju grada...
uvek postoje opcije p kojima se mozes dogovriti sa nekim ukoliko je razuman covek.....
povreda je povreda..ali ljudskost je ljudskost...

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Pomagajte da izbegnem operaciju.
« Odgovor #7 poslato: Decembar 25, 2008, 04:59:30 posle podne »
ja samo neznam kako ces da vezbas kvadriceps a da ne ukljucujes u manjoj ili vecoj meri vastus medialis...vidi sta kaze doca
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Radmajster

  • Član
  • *
  • Poruke: 21
Odg: Pomagajte da izbegnem operaciju.
« Odgovor #8 poslato: Decembar 25, 2008, 06:19:23 posle podne »
priajtelju..
operacija bilo koje vrste je UVEK ZADNJA SOLUCIJA..nemoj to da radis..
meni su rekali da nikada necu hodati i da mi je operacija nezbezna pa sam posle toga uzeo titulu na blakasnkom...toliko o tome.
kao sto rekoh..operacija te uvek ceka ako bas bude moralo
pre toga mora da isrpics sve metode koje postoje...
niko ti ovde nece reci i nemoze koje vezbe da radis posto je opis povrede vrlo stur i bez ikakvog snimka...
a sto je jos vaznije...u radu sa takvom vrstom povrede,najbolje se sve vidi na licu mesta tj prilikom oredjivanja vrste vezbe,radijusa pokreta,vrste opterecenja i svega ostalog sto takava povreda i njen tretman zahetva.
zato..
ako je taj lekar rekao da ides kod nekoga ko zna..to nema veze sa tim dali je ili nije njegov kolega.
vec je tebi bitno da covek moze da ti pomogne...
koliko ja mogu da iz tako sturog opisa vidim,to nije nista sto ne moze da se sredi sa pravlinim izvodjnjem vezbi,pravlinim doziranjem i svim sto podrazumeva takva vrsta oporvaka
da skratim.
da sam na tvom emstu,otisao bihi trazio alternativne metode da su neznam gde a ne na drugom kraju grada.
u ostalom..tebi je dovljno da ides 20-30 dana i da uvidis o cemu se tu u stvari radi..da pratis sta on u stvari radi sa tobom,pamtis i sam primenjujes negde gde nije na kraju grada...
uvek postoje opcije p kojima se mozes dogovriti sa nekim ukoliko je razuman covek.....
povreda je povreda..ali ljudskost je ljudskost...
Mudro zboris pa cu to i da primenim.
Mesec dana promenimteretanu otvorim usi oci zapisem treninge i onda to isto ali u mojoj teretani.
VELIKO HVALA.